• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
آرمان

فرشتگان
میزان
فاضل

مخصوصا آرمان و فرشتگان رو میدونم تا 30 هم میدهند وقتی پولتون از 30 بیشتر باشه.
اینا بانک نیستن موسسه مالی ان , مورد تایید بانک مرکزی هم نیستند .

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
اینا بانک نیستن موسسه مالی ان , مورد تایید بانک مرکزی هم نیستند .
جناب اصلا پست ها رو درست نمیخونید...

نوشته شده دیروز رئیس بانک پاسارگاد گفته بعضی از موسسات تا 28% روز شمار می دهند. کسی خبر داره کجا رو میگه.

دوستمون هم پرسیدند کدوم موسسات منم اسم موسسات رو بردم حداقل بخونید بعد نقل قول کنید.

Rivolta

Registered User
لایک‌ها
220
جناب اصلا پست ها رو درست نمیخونید...

نوشته شده دیروز رئیس بانک پاسارگاد گفته بعضی از موسسات تا 28% روز شمار می دهند. کسی خبر داره کجا رو میگه.

دوستمون هم پرسیدند کدوم موسسات منم اسم موسسات رو بردم حداقل بخونید بعد نقل قول کنید.
مگر اهانتی به شما شد ؟

Dante.ir

Registered User
لایک‌ها
149
دوستان بانک مهر اقتصاد حساب 5 ساله هم باز میکنه با سود 22 درصد به نظرتون 5 ساله باز کنم تا 5 سال دیگه اگه سود ها کم شد باز 22 درصد میده چون همه بانک ها یکساله ویا نهایت دوساله باز میکنن نمیدونم چرا به شتاب وصل نمیشه با اینکه اینهمه شعبه داره
دیگه سپرده بالای 1 سال نداریم (همون 1 سال رو هی تمدید می کنند). به همین مورد خودتون هم اگر دقت کنید میبینید که همون سود 1 ساله رو دارن میدن. من اگر بودم همچین کاری نمیکردم اینجا 5 سال بعد که هیچی 5 ماه بعد هم نمیشه پیش بینی کرد. فکر هم نکنم از این دیگه پائین تر بیارن چون همین الانش هم بعضی ها دارن پولاشون رو از بانک ها خارج می کنند و بانک ها هم به هر روشی شده, می خوان جلوی خروج پول ها رو بگیرن. نمونش همین بانک سرمایه که خودم توش سپرده گذاری کردم, بعد از کاهش سودها و تو سررسیدم بهم گفتند بیا 1 ساله 22% باز کن اما بعد از 1 ماه اگر پولت رو خواستی, بدون جریمه و... بردار (یعنی عملآ روزشمار 22%)
جایی خوندم بانک تجارت در قالب طرح بهارانه به سپرده هاي ويژه دو ساله 57 درصد میده .الان که عید گذشته هم این طرح رو دارن ؟
منبع:
http://banki.ir/akhbar/1-news/19938-جزئيات-نرخ-سود-بانك-ها-و-موسسات-اعتباري-در-سال-93
این جور طرح ها دیگه کلآ زمانشون تموم شده و حداقل بطور ظاهری, بالای 22% نمیدن

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
آرمان

فرشتگان
میزان
فاضل

مخصوصا آرمان و فرشتگان رو میدونم تا 30 هم میدهند وقتی پولتون از 30 بیشتر باشه.
موسسه آرمان (فرشتگان) تا اواسط اردیبهشت طرحشون به این صورت بود که برای مبالغ +50 میلیون سپرده 5 ساله (با قابلیت برداشت بعد از 1 سال) 29 درصد سود + نیم درصد هدیه میدادن که چند روز پیش پرسیدم گفتن این طرح رو فعلا برداشتن، من 16 فروردین همین قرارداد رو باهاشون بستم 50 میلیون گذاشتم همون موقع 250 هزار تومن به عنوان هدیه بهم دادن + سود 29 درصد که ماهیانه داره واریز میشه تقریبا ماهی 1.200 میشه سودش
الان هم اگر از دوستان کسی میخواد 50-100 تومن بزاره میتونه با مدیران شعبه هماهنگ کنه تماس بگیرن مبلغ بالا باشه راه میان و از خداشونه تو موسسشون سپرده گذاری کنین، تا 80 درصد از سپرده رو هم میشه وام گرفت که سودش 6 درصد بیشتر از مبلغ سپرده هست.
تقریبا 3-4 سالی هست که سپرده هام رو همیشه توی فرشتگان میزاشتم و 99% ازشون مطمئنم و اگر مطمئن نبودم ثمره این همه کار شبانه روزی رو نمیزاشتم پیششون :دی
اگر کسی از دوستان در رابطه با این موسسه سوال داره خوش حال میشم کمک کنم

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
دیگه سپرده بالای 1 سال نداریم (همون 1 سال رو هی تمدید می کنند). به همین مورد خودتون هم اگر دقت کنید میبینید که همون سود 1 ساله رو دارن میدن. من اگر بودم همچین کاری نمیکردم اینجا 5 سال بعد که هیچی 5 ماه بعد هم نمیشه پیش بینی کرد. فکر هم نکنم از این دیگه پائین تر بیارن چون همین الانش هم بعضی ها دارن پولاشون رو از بانک ها خارج می کنند و بانک ها هم به هر روشی شده, می خوان جلوی خروج پول ها رو بگیرن. نمونش همین بانک سرمایه که خودم توش سپرده گذاری کردم, بعد از کاهش سودها و تو سررسیدم بهم گفتند بیا 1 ساله 22% باز کن اما بعد از 1 ماه اگر پولت رو خواستی, بدون جریمه و... بردار (یعنی عملآ روزشمار 22%)

این جور طرح ها دیگه کلآ زمانشون تموم شده و حداقل بطور ظاهری, بالای 22% نمیدن
یعنی چی یکساله تمدید میکنند تو سایت مهر اقتصاد نوشته 5 ساله یعنی به فرض اگه یکسال دیگه سودها شد 20 درصد اون باید همون 22 درصد تا پایان قرارداد چون ممکن هست 5 سال بعد تورم کمتر شده باشه این مهر اقتصاد قابل اعتماد هست یا نه اسمش تو لیست بانک مرکزی نیست

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
من 16 فروردین همین قرارداد رو باهاشون بستم 50 میلیون گذاشتم همون موقع 250 هزار تومن به عنوان هدیه بهم دادن + سود 29 درصد که ماهیانه داره واریز میشه تقریبا ماهی 1.200 میشه سودش
الان هم اگر از دوستان کسی میخواد 50-100 تومن بزاره میتونه با مدیران شعبه هماهنگ کنه تماس بگیرن مبلغ بالا باشه راه میان و از خداشونه تو موسسشون سپرده گذاری کنین، تا 80 درصد از سپرده رو هم میشه وام گرفت که سودش 6 درصد بیشتر از مبلغ سپرده هست.
تقریبا 3-4 سالی هست که سپرده هام رو همیشه توی فرشتگان میزاشتم و 99% ازشون مطمئنم و اگر مطمئن نبودم ثمره این همه کار شبانه روزی رو نمیزاشتم پیششون :دی
اگر کسی از دوستان در رابطه با این موسسه سوال داره خوش حال میشم کمک کنم

چند سال هست که این موسسه تاسیس شده؟
درمورد تسهیلات وام بیشتر توضیح میدین لطفا

Dante.ir

Registered User
لایک‌ها
149
یعنی چی یکساله تمدید میکنند تو سایت مهر اقتصاد نوشته 5 ساله یعنی به فرض اگه یکسال دیگه سودها شد 20 درصد اون باید همون 22 درصد تا پایان قرارداد چون ممکن هست 5 سال بعد تورم کمتر شده باشه این مهر اقتصاد قابل اعتماد هست یا نه اسمش تو لیست بانک مرکزی نیست
مسلمآ 22 % رو تا پایان 5 سال میدن, حالا با استفاده از هر تبصره و روشی. از این جهت, نگران نباشید. درمورد قابل اطمینان بودنش با توجه به اینکه میگید اسمش تو لیست بانک مرکزی نیست, خوب چه کاریه ریسک کنید, شما اصلآ بگو 1% شاید کلاه برداری کرد. وقتی ریسک می کنیم که قرار چیزی بیشتر از حالت معمول, گیرمون بیاد نه تو این مورد که داره همون سودی رو میده که همه بانک های دیگه هم دارن میدن

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
بانک پاسارگاد برای سپرده های کوتاه مدت و بلند مدت چقدر سود میده در حال حاضر؟

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
چند سال هست که این موسسه تاسیس شده؟
درمورد تسهیلات وام بیشتر توضیح میدین لطفا
سوالات سختی میپرسی اخوی :دی
من فقط سپرده گذار بودم، در مورد زمان تاسیس اطلاعی ندارم
تسهیلات وام هم چون نمیخواستم بگیرم زیاد ازشون نپرسیدم ولی از این مطمئنم که تا 80 درصد میزان سپرده رو میشه وام گرفت و بهره وام هم 6 درصد بیشتر از سود سپره یعنی 35 درصد هست

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
سوالات سختی میپرسی اخوی :دی
من فقط سپرده گذار بودم، در مورد زمان تاسیس اطلاعی ندارم
تسهیلات وام هم چون نمیخواستم بگیرم زیاد ازشون نپرسیدم ولی از این مطمئنم که تا 80 درصد میزان سپرده رو میشه وام گرفت و بهره وام هم 6 درصد بیشتر از سود سپره یعنی 35 درصد هست
پس وامشون به درد عمشون میخوره !

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
جایی خوندم نوشته بانک سینا برای سپرده 6 ماهه سود 21 درصد میده (برای 100 م به بالا) در سررسید 3 ماهه
این 3 ماهه دادن فرقش چیه با 1 ساله
لطفا یکی برای من توضیح بده

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
یعنی آرمان 20 درصد به بالا میدن سپرده رو؟
کدوم سپرده مورد اعتماد تره؟آرمان یا فرشتگان
من یکماه پیش رفتم آرمان گفتن 10 درصد هست که

PedramIderli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
جایی خوندم نوشته بانک سینا برای سپرده 6 ماهه سود 21 درصد میده (برای 100 م به بالا) در سررسید 3 ماهه
این 3 ماهه دادن فرقش چیه با 1 ساله
لطفا یکی برای من توضیح بده
سلام،تمامی سپرده هایی که سودشون در سررسیده به این معنی که کل سود رو در تاریخ سررسید بهت میدن (مثلا سه ماه یا شش ماه یا یک سال و ...) اشکال این سپرده ها اینه که به صورت ماهیانه سودی از سپرده گذاریت دستت نمیاد که بتونی ازش استفاده کنی یا دوباره بزاریش تو یه حسابیو ازش سود بگیری،پس نتیجه می گیریم که این نوع سپرده ها اصلا خوب نیستن،موفق باشی.

Web-Master

Registered User
لایک‌ها
8,483
یعنی آرمان 20 درصد به بالا میدن سپرده رو؟
کدوم سپرده مورد اعتماد تره؟آرمان یا فرشتگان
من یکماه پیش رفتم آرمان گفتن 10 درصد هست که
آرمان و فرشتگان قبلا جدا بودن، اگر اشتباه نکنم الان این دوتا + یک موسسه دیگه رو میخوان با هم ترکیب کنن و تبدیل به بانک کنن (طرح کم کردن موسسات مالی اعتباری) که باز اینا هم با هم مشکل دارن و نمیتونن یک سیستم جامع درست کنن، الان شما توی فرشتگان حساب داشته باشی نمیتونی از آرمان برداشت کنی و ...
حساب من توی فرشتگان هست، آخرین باری ازشون پرسیدم حدود 2 هفته پیش گفتن حسابای روزشمار قدیمی مثل حساب من رو دارن 23 درصد حساب میکنن و برای تذکرات بانک مرکزی سود سپرده های قدیمی رو کم نکردن، جدیدا هرکسی حساب باز کنه 20 درصد سود روزشمار میدن و یک ساله هم فکر کنم 24 یا 25 درصد
درباره آرمان اطلاعی ندارم

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
کاهش سود بانکی+مالیات رو شارژ+مالیات مانده حساب شتابی+مالیات جدید سی ان جی+مالیات قبض برق
دیگه باید برای نفس کشیدن مالیات بدیم

789456123

Registered User
لایک‌ها
334
یک مورد هم اضافه شد اون کشاورز هایی که کشتشون تو سال اگه 3 میلیون شده البته تا موقع کشت باید 2 میلیون خرج کنن.باید مالیات بدن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
صدور کارت‌های جدید موسسه اعتباری کوثر / کارت‌های پیشین به شتاب متصل نمی‌شود
موسسه اعتبار کوثر که چند ماهی به شبکه شتاب درآمده و توانسته مجوز نهایی خود را از بانک مرکزی دریافت کند برای مشتریان خود کارت‌های جدید صادر می‌کند.
مشاهدات میدانی از برخی از شعب موسسه کوثر از مشهد حکایت از این دارد که کارت‌های پیشین این موسسه قابلیت وصل شدن به شبکه شتاب را ندارد. بر این اساس اگر مشتریان این موسسه خواهان استفاده از کارت‌های موسسه کوثر در شبکه شتاب هستند باید حساب‌های جدید را افتتاح کنند.

نرخ حساب‌های فوق نیز که بر اساس دستورالعمل صادره از سوی بانک مرکزی برای کلیه بانک‌ها و مؤسسات اعتباری در تاریخ سیزدهم اردیبهشت ماه ابلاغ شد، معادل نرخ سود کوتاه مدت ۱۰ درصد خواهد بود. این در حالی است که بسیاری از مشتریان این موسسه حساب‌هایی با نرخ‌های بالای ۲۰ درصد برای حساب‌های کوتاه مدت افتتاح کرده‌اند و امیدوار بودند با عضویت این موسسه در شبکه شتاب کارت‌های پیشین قابلیت شتاب را داشته باشد.
این موسسه از ابتدای سال جاری تا سیزدهم اردیبهشت ماه حساب‌های کوتاه مدت طلایی با نرخ رؤیایی ۲۴ درصد افتتاح می‌کرد. بنابراین کارت‌های پیشین موسسه کوثر موسسه قابلیت پذیرش در خودپردازها و دستگاه‌های کارت خوان را نداشته و مشتریان نمی‌توانند از مزایای شتاب بهره ببرند.

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
سپرده گذاری بیش از یک سال ممنوع شد
http://dana.ir/News/101816.html
=================
نامه ۴ بندی بانک مرکزی به بانک‌ها درباره سپرده
بانک مرکزی طی نامه4 بندی به سیستم بانکی کشور ضمن هشدار نسبت به پرهیز از رقابت ناسالم و مخرب برای جذب سپرده، خواستار پایبندی به توافقات و تصمیمات مشترک مدیران‌عامل شبکه بانکی کشور در مورد نرخ سود سپرده‌ها شد.
http://alef.ir/vdcewz8wojh8x7i.b9bj.html?231029

بالا