• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Farzad Gulitta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
بیشترین برای قوامین، منتها قایمکی و کلک سر دولت رو شیره مالیدن، اونهم یکساله، بالای پنجاه میلیون، به خودشون بگین بهتون میگن چه خبره! 26%

navidkid

Registered User
لایک‌ها
498
بیشترین برای قوامین، منتها قایمکی و کلک سر دولت رو شیره مالیدن، اونهم یکساله، بالای پنجاه میلیون، به خودشون بگین بهتون میگن چه خبره! 26%
من امروز سوال کردم گفتند بالای 50 تومن هم همون 22 درصد

sisiasal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
فکر کنم کماکان بالاترین مال موسسات مالی و اعتباری بدون مجوز باشد. فرشتگان و نور باید بالاترین باشد.

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
بچه ها من تو مهر اقتصاد یه حساب دارم روزشمار هست الان 10 تومنی توش هست سود روزشمارش اونموقه که من باز کردم 20.5 درصد بود یه سوال 2 روز دیگه 6 ماهش تموم میشه یعنی من حسابم کلا 6 ماه بود الان بعد از این 6 ماه ما اگر بخوایم بزاریم باز هم پول بمونه اینا همون 20.5 درصد حساب میکنن؟
بعد بانک ها که کلا سودهیشون تعطیله از موسسات کدومشون بالاترین سود رو میده بریم اونجا سرمایه گذاری؟
قوامین خداییش معتبره اما بازم ادم میترسه مثلا منو بکشی عمرا پولمو بالای 10 میلیون بخوابونم تو نور حالا شما بگو 30% هم بده!!!

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
فکر کنم کماکان بالاترین مال موسسات مالی و اعتباری بدون مجوز باشد. فرشتگان و نور باید بالاترین باشد.
خب بالاخره کسی هم که ریسک پذیری میکنه باید چند درصد سود بیشتری گیرش بیاد
کل زندگی و پیشرفت هم توی همین ریسک پذیر بودنه وگرنه تنها دو بانک ملی وبانک سپه دولتی هست و معتبر و متونید با همون یکساله 22 درصد هم سپرده کنید در هر دوجا
حتی بانک ملت و تجارت و...... باقی بانکها هم خصوصی هستن حالا از کدوم منبع خصوصی تغذیه میشن که کل ملت رو میخرن و آزاد میکنن رو نمیدونم اما خصوصی هستن.

از لحاظ اعتبار هم موسسات اعتباری هر کدوم در زمینه های خاص خودشون سرمایه گذاری کردن حالا یکی منابع فراروانی داشته مجوز گرفته یکی منابع کافی نداشته مجوز نگرفته ولی با کمی سود بیشتر جذب میکنه

منظور از منابع یعنی پولی که بانک مرکزی میگیره تا بهشون مجوز بده که اون مبلغ اینقدر زیاده که هر موسسه ای نمیتونه از پسش بربیاد.
نکته : برخی موسسات نصف مبلغ رو به بانک مرکزی پرداخته اند از جمله نور و ثامن.

rjhmk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
40
بچه ها من تو مهر اقتصاد یه حساب دارم روزشمار هست الان 10 تومنی توش هست سود روزشمارش اونموقه که من باز کردم 20.5 درصد بود یه سوال 2 روز دیگه 6 ماهش تموم میشه یعنی من حسابم کلا 6 ماه بود الان بعد از این 6 ماه ما اگر بخوایم بزاریم باز هم پول بمونه اینا همون 20.5 درصد حساب میکنن؟
بعد بانک ها که کلا سودهیشون تعطیله از موسسات کدومشون بالاترین سود رو میده بریم اونجا سرمایه گذاری؟
قوامین خداییش معتبره اما بازم ادم میترسه مثلا منو بکشی عمرا پولمو بالای 10 میلیون بخوابونم تو نور حالا شما بگو 30% هم بده!!!
بانک مهراقتصاد به حسابهای روزشمار فجرمهر که قبلا بازشده تا زمانی که توسط صاحب حساب بسته نشه طبق روال قبلی همون 23 درصد سود میده درضمن موجودی هم قابل افزایشه ولی حساب جدید سودش 10 درصده،این مطلب چندروز قبل که به یکی ازشعبه هاش برای افزایش موجودی حساب،رفته بودم از کارمند شعبه شنیدم

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099

سلام . نه با نرخ های جدید حساب می کنن .

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
دوستان اگه کسی در مورد سود موسسه مهر که چند سال پیش باز کردم خبر داره لطفا راهنمایی کنه مثلا 50 ملیون چقدر سود روز شمار میده ممنون

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
سلام.ما میخواهیم مبلغ 600 میلیون رو برای 3 ماه بذاریم بانک گردشگری توی حساب روز شمار 22 درصد که از قبل باز کرده بودیم.به نظرتون معتبره؟ممکنه پولمون رو یکجا و سریع و راحت ندن؟اینکه روز شماره یعنی همیشه متصله به شتاب و بقیه بانک ها و راحت میشه همشو انتقال داد؟مرسی.

ardana

Registered User
لایک‌ها
63
سلام.ما میخواهیم مبلغ 600 میلیون رو برای 3 ماه بذاریم بانک گردشگری توی حساب روز شمار 22 درصد که از قبل باز کرده بودیم.به نظرتون معتبره؟ممکنه پولمون رو یکجا و سریع و راحت ندن؟اینکه روز شماره یعنی همیشه متصله به شتاب و بقیه بانک ها و راحت میشه همشو انتقال داد؟مرسی.
سلام داداش من گردشگری حساب روزشمار 22 درصد دارم، همه چیزش عالیه
برا خرید ماشین یه بار تقریبا همه پولو بیرون کشیدم ، سود چندروزی که حساب خالی بود رو 7تا10 درصد حساب کردن بعد دوباره واریز کردم باز 22 درصد شد
بله معتبره خدمات اینت بانکشم عالیه

aminkhan2013

Registered User
لایک‌ها
799
دوستان اگه کسی در مورد سود موسسه مهر که چند سال پیش باز کردم خبر داره لطفا راهنمایی کنه مثلا 50 ملیون چقدر سود روز شمار میده ممنون
حساب های قدیمی کوتاه مدت عادی که قبلا17%بوده حالا 18%شده!!بپرسید احتمالا همینه که میگم
در مورد بانک گردشگری من تا دیدم،وقتی حساب خالی و زیر 10 میلیون هست،سودی شاملش نمیشه!!!ولی پول را راحت بهتون پرداخت میکنند و درکل بانک قابل قبولی هست..

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
سلام دوستان پدر بنده تغییر شغل داده و الان 2.5 میلیارد تومان پول داره پیشنهاد دادم 1 سالی بزاریم بانک و بعد براش یه فکری بکنیم

اما به نظرتون کدوم بانک سود روزشمار بیشتری برای این مبلغ می ده ؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
سلام دوستان پدر بنده تغییر شغل داده و الان 2.5 میلیارد تومان پول داره پیشنهاد دادم 1 سالی بزاریم بانک و بعد براش یه فکری بکنیم

چشم نخوری داداش ;)

senatoor

Registered User
لایک‌ها
484
دوستان گرامی لطفا جای این حرفا راهنمایی کنند

ardana

Registered User
لایک‌ها
63

سلام دوست عزیز ، شما قبل ازینکه پول رو با توجه به راهنمایی دوستان بذارید تو یه بانک به خصوصی ، برید با رئیس شعبات بانکهای خصوصی صحبت کنید دستشون بازه هرکدوم سود بیشتری دادن میتونید اونجا بذاریدش، چون مبلغ پولتون بالاس راحت بالای 25 درصد شاید تا 30 درصد بتونید روزشمار بذارید
گردشگری، سامان، سینا، پاسارگاد و ...

salimiA

Registered User
لایک‌ها
49
کدوم بانک رو توجه نکن
فردا برو پیش چهار تا رئیس بانک
بگو اقا اینقدر پول داریم
چقدر میتونی حداکثر سود بدی
هر کدوم بیشتر داد به همون بده
حواس به این باشه که سود رو ماهانه به حسابتون واریز کنید
نه در سررسید