• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
کاری به نیت این دوستمون که تبلیغ گذاشت ندارم,اما این قبیل کارها که بدون ارزش افزوده ,سودآنچنانی میدن,همگی ماهیت هرمی دارند.

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
سلام دوستان...
اینجوری که من فهمیدم الان موسسه کاسپین که هنوز هم با نام ارمان داره کار میکنه و موسسه نور و بانک دی الان بهتریین هستند تو سود ها...
و باز هم اینجوری که من فهمیدم واسه نور شعب کارسازان بهتره و واسه کاسپین امید جلین...
الان ما حدود 50 میلیون پول داریم و در حال حاظر تو موسسه ثامن حساب دارم...
ثامن عالیه فقط از این که مجوز نداره میترسم...
الان کسی خبر داره بانک دی چند درصد میده واسه 50 تومن؟
بین موسسه ها بنظرتون برم سراغ کدومشون و اگر کسی میدونه حدالاکثر سودشون واسه پول من چقدره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید...
من یه شماره پیدا کردم که مختص شعب کاسپین تهران هست و زنگ زدم یارو ادرس همه شعبش رو داد و شعبه رسالت و تهرانپارسش به من نزدیک بود...
نظرتون چیه الان به نظرتون روزشمار و کوتاه مدت کجا بیشترین سود رو میده که ادمم خیالش راحت باشه؟
توروخدا کمک کنید فردا پولم ازاد میشه باید ببرم یجا دیگه سرمایه گذاری کنم...
ممنون

دوست عزیز ثامن که حرف نداره. عالیه. همین الان از خیلی از موسسه ها و بانک ها خدماتش کاملتره. همراه بانک، اینترنت بانک، کارت و همه چی داره. بابت مجوز و این چیزاش به نظر من ذره ای نگران نباش. اما اگر دیدی فرشتگان سود بیشتری میده و خیلی فرق میکنه ببر اونجا. من هم توی ثامن حساب دارم هم فرشتگان ( کاسپین ). ثامن: سود بالا + خدمات. فرشتگان: سود بالاتر - خدمات
فرشتگان خواستی باز کنی یا برو شعبه سعادت آباد یا شعبه نارمک خ آیت. این دوتا مخصوصا دومی اوکیه.

pink21

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز ثامن که حرف نداره. عالیه. همین الان از خیلی از موسسه ها و بانک ها خدماتش کاملتره. همراه بانک، اینترنت بانک، کارت و همه چی داره. بابت مجوز و این چیزاش به نظر من ذره ای نگران نباش. اما اگر دیدی فرشتگان سود بیشتری میده و خیلی فرق میکنه ببر اونجا. من هم توی ثامن حساب دارم هم فرشتگان ( کاسپین ). ثامن: سود بالا + خدمات. فرشتگان: سود بالاتر - خدمات
فرشتگان خواستی باز کنی یا برو شعبه سعادت آباد یا شعبه نارمک خ آیت. این دوتا مخصوصا دومی اوکیه.
فرشنگان چه خدماتی داره؟ ایا عضو شتابه؟ ایا اینترنت بانک داره؟ چه نوع خدماتی مد نظر شماست؟

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114

این فرشتگان همون آرمانه که شده کاسپین ؟ :دی چند درصد میده با چه شرایطی ؟

از صندوق کوثر یکم کسی اطلاعی داره ؟ اون هم مثل صندوق دی 3 ماه یکبار واریز انجام میده ؟

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
سلام
امروز رفتم ارمان امید جلین...روزشمار 23 درصد بود از 2 تا شعبه پرسیدم هرجفتشون گفتن از فردا 3 درصد سودهامون میاد پایین...
رفتم فرشتگان دروازه دولت یچیزایی گفت که فرار کردم...
ثامن گفت روزشمار 20 و یکساله 21 درصد زیر 50 تومن...درحالی که من از پارسال تو یه شعبه دیگه ثامن 26 درصد یکساله دارم ک 2 ماه سر رسیدش گذشته...
الانم فردا میخوام برم شعبه های دیگه فرشتگان...
عزیز الان شما سود فرشتگان و ثامنتون چقدره؟
برای من زیاد تفاوت نداره خدمات چون اولو اخر باید بری تو شعبه پول بگیری...اینرنت بانکو ایناشونم وقتی شتاب نیست فایده نداره...
اما انصافا ارمان وام داشت میدادا...وامای 700 میلیونی داشتن میگرفتن...

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
سلام
امروز رفتم ارمان امید جلین...روزشمار 23 درصد بود از 2 تا شعبه پرسیدم هرجفتشون گفتن از فردا 3 درصد سودهامون میاد پایین...
ثامن گفت روزشمار 20 و یکساله 21 درصد زیر 50 تومن...درحالی که من از پارسال تو یه شعبه دیگه ثامن 26 درصد یکساله دارم ک 2 ماه سر رسیدش گذشته...
برای من زیاد تفاوت نداره خدمات چون اولو اخر باید بری تو شعبه پول بگیری...اینرنت بانکو ایناشونم وقتی شتاب نیست فایده نداره...
وام700میلیونی؟ شرایطش چی بود؟حتما باید حساب داشته باشی؟

imanimani

Registered User
لایک‌ها
168
دوستان سلام کسی از این سپرده ی ممتاز بانک مسکن خبر داره. سود روز شمارش 11 درصده ظاهرا اما به اضافه ی سود اوراقی که بعد از شش ماه یا نه ماه بهت میده که اگه روی هم حساب کنی میشه یه سود سالانه ای بیشتر از حتی 25 درصد! حداقل 10 میلیون موجودی میخواد ظاهرا! کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟
"طبق محاسبات جدید تخصیص اوراق، به دارنده حساب ممتاز در مدت ۶ ماه معادل نصف متوسط موجودی و حداکثر تا سقف ۳۶ میلیون تومان اوراق تعلق خواهد گرفت. به عبارت دیگر اگر دارنده حساب ممتاز بانک مسکن ۷۲ میلیون تومان در حساب خود داشته باشد. علاوه بر اینکه ماهانه ۱۱ درصد سود روز شمار دریافت میکند ، پس از ۶ ماه ۳۶ میلیون تومان اوراق خواهد داشت. پس سود سپرده گذار اینگونه خواهد بود:

سود ۱۱ درصد ماهانه :۶۵۱ هزار تومان

عایدی ناشی از تخصیص اوراق : ۳۶ میلیون تومان اوراق ( ۷۲ برگ اوراق با ارزش هر برگ ۷۵ هزار تومان) برابر است با ۵میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در ۶ ماه یا ماهانه ۹۰۰ هزار تومان.

تومان۶۵۱۰۰۰+ تومان ۹۰۰۰۰۰= ۱۵۵۱۰۰۰ تومان ماهانه یا سود بالاتر ۲۶ درصد"

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان سلام کسی از این سپرده ی ممتاز بانک مسکن خبر داره. سود روز شمارش 11 درصده ظاهرا اما به اضافه ی سود اوراقی که بعد از شش ماه یا نه ماه بهت میده که اگه روی هم حساب کنی میشه یه سود سالانه ای بیشتر از حتی 25 درصد! حداقل 10 میلیون موجودی میخواد ظاهرا! کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟
"طبق محاسبات جدید تخصیص اوراق، به دارنده حساب ممتاز در مدت ۶ ماه معادل نصف متوسط موجودی و حداکثر تا سقف ۳۶ میلیون تومان اوراق تعلق خواهد گرفت. به عبارت دیگر اگر دارنده حساب ممتاز بانک مسکن ۷۲ میلیون تومان در حساب خود داشته باشد. علاوه بر اینکه ماهانه ۱۱ درصد سود روز شمار دریافت میکند ، پس از ۶ ماه ۳۶ میلیون تومان اوراق خواهد داشت. پس سود سپرده گذار اینگونه خواهد بود:

سود ۱۱ درصد ماهانه :۶۵۱ هزار تومان

عایدی ناشی از تخصیص اوراق : ۳۶ میلیون تومان اوراق ( ۷۲ برگ اوراق با ارزش هر برگ ۷۵ هزار تومان) برابر است با ۵میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در ۶ ماه یا ماهانه ۹۰۰ هزار تومان.

تومان۶۵۱۰۰۰+ تومان ۹۰۰۰۰۰= ۱۵۵۱۰۰۰ تومان ماهانه یا سود بالاتر ۲۶ درصد"
ضریب تخصیص اوراق در حساب سپرده سرمایه گذازی ممتاز نوع کوتاه مدت حقیقی خاص،سرفصل ۸۷۲۷، ۳۳% درصد هست؛
یعنی به ازای ۱۰۰ میلیون ،۳۳ میلیون اوراق وام داده میشه که ارزش هرکدوم ۵۰۰۰۰۰ تومان هست،یعنی به عبارتی ۶۶ ورقه به شما داده میشه؛

سود سپرده در یکسال چون کوتاه مدت و سود مرکب هست ۱۱،۵۷۰،۰۰۰ میشه؛
هر ورقه رو ۸۰۰۰۰ بفروشین ۵،۲۸۰،۰۰۰ حا۲ل فروش اوراق میشه؛
یعنی در مجموع ۱۱۵۷۰۰۰۰+۵۲۸۰۰۰۰=۱۶،۸۵۰،۰۰۰
حالا روندش بکنیم و اینکه شابد اوراق گرون تر بخرن، در یکسال سود شما میشه ۱۷ میلیون
معادل حساب ۱۷ درصد یک ساله هست؛[emoji15]
نهایت با افزایش قیمت اوراق برسه ۲۰؛

Sent from my E5823 using Tapatalk

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
سلام

این واماشون شرایطش به چه صورتی دریافتش ؟
آدرس شعبه رو محبت کنید بدید ممنون میشم ، به چه شعبی میشه مراجعه کرد ؟

در مورد این کوثر یکم کسی اطلاعی داره ؟ معتبره ؟ هر ماه 22% واریزی داره یا ممکنه یک ماه 19 بریزه بگه جبران می کنیم ماه بعد و ازین کارا ؟

Last edited:

DRSaeid

Registered User
لایک‌ها
44
سلام

سلام
این آرمان امید جلین تو سایتش دیدم فقط تو گرگان بود! تهران شعبه نداره ؟ وام هم خوب میده انگار

Rain-boy

Registered User
لایک‌ها
451
برای وام ملک باید داشته باشید که میره تو رهن بانک...یکی دیگم بود ک مزاربه بود
شعبه ای ک من رفتم تهرانپارس بود
امروز یجارو پیدا کردم که 29 درصد یکساله حساب باز میکرد و بعد 3 ماه هم میشد حساب رو بست...
شارژ 2 تومنی میگیرم میگم کجاس دی: (;

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
برای وام ملک باید داشته باشید که میره تو رهن بانک...یکی دیگم بود ک مزاربه بود
شعبه ای ک من رفتم تهرانپارس بود
امروز یجارو پیدا کردم که 29 درصد یکساله حساب باز میکرد و بعد 3 ماه هم میشد حساب رو بست...
شارژ 2 تومنی میگیرم میگم کجاس دی: (;
مشخصات ملک مورد نظرشون چی بود ؟ و شرایط بازپرداخت ؟
موسسه مجاز بود ؟ :دی
یه کد شارژ 2 تومنی دارم نون میگیره ظرفارم میشوره صبا هم جا قناری می خونه :دی

imanimani

Registered User
لایک‌ها
168
ضریب تخصیص اوراق در حساب سپرده سرمایه گذازی ممتاز نوع کوتاه مدت حقیقی خاص،سرفصل ۸۷۲۷، ۳۳% درصد هست؛
یعنی به ازای ۱۰۰ میلیون ،۳۳ میلیون اوراق وام داده میشه که ارزش هرکدوم ۵۰۰۰۰۰ تومان هست،یعنی به عبارتی ۶۶ ورقه به شما داده میشه؛
سود سپرده در یکسال چون کوتاه مدت و سود مرکب هست ۱۱،۵۷۰،۰۰۰ میشه؛
هر ورقه رو ۸۰۰۰۰ بفروشین ۵،۲۸۰،۰۰۰ حا۲ل فروش اوراق میشه؛
یعنی در مجموع ۱۱۵۷۰۰۰۰+۵۲۸۰۰۰۰=۱۶،۸۵۰،۰۰۰
حالا روندش بکنیم و اینکه شابد اوراق گرون تر بخرن، در یکسال سود شما میشه ۱۷ میلیون
معادل حساب ۱۷ درصد یک ساله هست؛[emoji15]
نهایت با افزایش قیمت اوراق برسه ۲۰؛

شما ظاهرا دارید در مورد حساب دیگه ای حرف می زنید که سرفصل (کد 8727) هستش. منظور من انواع دیگه ی حساب ممتاز بود که اینها هستن : ممتاز عادی ۸۷۲۶- ممتاز ۳ ماهه ۷۸۳۸- ممتاز ۶ ماهه ۷۸۵۸- ممتاز ۹ ماهه ۷۸۶۱ و …
آیا مطمئن هستید که این حساب ها هم به همون صورته که گفتید. چون در شرایط جدید این حساب ها ظاهرا فقط تا نصف موجودی خساب و تا سقف 36 میلیون تومن بعد از 6 ماه اوراق داده میشه و شرایطش فرق می کنه. بازم از دوستان اگه کسی اطلاع دقیق تری داره ممنون میشم ما رو هم در جریان بذاره

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
شما ظاهرا دارید در مورد حساب دیگه ای حرف می زنید که سرفصل (کد 8727) هستش. منظور من انواع دیگه ی حساب ممتاز بود که اینها هستن : ممتاز عادی ۸۷۲۶- ممتاز ۳ ماهه ۷۸۳۸- ممتاز ۶ ماهه ۷۸۵۸- ممتاز ۹ ماهه ۷۸۶۱ و …
آیا مطمئن هستید که این حساب ها هم به همون صورته که گفتید. چون در شرایط جدید این حساب ها ظاهرا فقط تا نصف موجودی خساب و تا سقف 36 میلیون تومن بعد از 6 ماه اوراق داده میشه و شرایطش فرق می کنه. بازم از دوستان اگه کسی اطلاع دقیق تری داره ممنون میشم ما رو هم در جریان بذاره

آخرین بار که از شعبه پرسیدم؛قبل از عید، بهم گفتن سپرده سه ماهه اگه باز کنی سودش حدودا 22 میشه؛ که گفت بعد از عید بیا باز کن؛که خوب الان حساب 18 درصد کوتاه مدت نوروز دارم و برام صرف نمیکنه فعلا تغییر حساب بدم؛مگر اینکه سود این حساب کمتر بشه؛
حساب سه ماهه اش،سود ۱۶ درصد داره؛کوتاه مدتش ۱۱ درصد؛ اما حساب ۶ ماهه یا ۹ ماهه یا یکساله نداشت؛

اما الان که در سایت خوندم،دیدم واقعا گنگ گفته؛
یکحا درصد تخصیص رو 27-30-33 درصد نوشته؛ یک جا اونطور که شما گفتین!!!!
باید این موضوع رو دقیق از شعبه پرسید

Last edited:

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان
اینکه بعضیا میگن درصورتی که پدر یا مادر فوت بشن ، بانک درصدی رو از پولشون رو برمیداره و بقیش رو به وراث میده حقیقت داره؟
اگه حقیقته چند درصد برمیداره؟

پ.ن : ببخشید اگه بی ربط به موضوع تاپیکه

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام دوستان
اینکه بعضیا میگن درصورتی که پدر یا مادر فوت بشن ، بانک درصدی رو از پولشون رو برمیداره و بقیش رو به وراث میده حقیقت داره؟

بانک نمیتونه چیزی ورداره؛چون دارایی حساب بانکی جزو ماترک هست و بجز وراث و طلبکاران احدی حق دست اندازی بهش رو نداره؛
اما به حساب بانکی هم مالیات به ارث تعلق میگیره؛
بعد از حصر وراثت و پرداخت مالیات بر ارث، وراث میتونن به بانک مراجعه کنن و سهمشون رو دریافت کنند؛
ضمنا بدون انحصار وراثت و پرداخت مالیات،فقط برای پوشش هزینه های کفن و دفن تا بک میلیون تومان میشه از حساب برداشت کرد؛

البته هنوز سیستم ها انلاین نیستند که به محض ثبت فوت در ثبت احوال،به بانک اطلاع داده بشه اما با پرس و جویی که کردم این کار در آینده عملیاتی میشه؛
چون براحتی با داشتن کارت بانکی و یا رمز حساب اینترنتی،میشه به حساب متوفی دست اندازی کرد که غیر قانونی و غیر اخلاقی هم هست؛

Teb

Registered User
لایک‌ها
161
سلام دوستان
اینجا که نوشته مالیات سپرده بانکی 3 درصده
http://www.iranjib.ir/shownews/21535/تفاوت‌های-قانون-جدید-و-قدیم-مالیات-بر-ارث-سال-95-+-جدول/
دیگه نمیدونم کلا 3 درصده یا 3 درصد اضافه بر درصدهای دیگه

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
بانک نمیتونه چیزی ورداره؛چون دارایی حساب بانکی جزو ماترک هست و بجز وراث و طلبکاران احدی حق دست اندازی بهش رو نداره؛
اما به حساب بانکی هم مالیات به ارث تعلق میگیره؛
بعد از حصر وراثت و پرداخت مالیات بر ارث، وراث میتونن به بانک مراجعه کنن و سهمشون رو دریافت کنند؛
ضمنا بدون انحصار وراثت و پرداخت مالیات،فقط برای پوشش هزینه های کفن و دفن تا بک میلیون تومان میشه از حساب برداشت کرد؛

البته هنوز سیستم ها انلاین نیستند که به محض ثبت فوت در ثبت احوال،به بانک اطلاع داده بشه اما با پرس و جویی که کردم این کار در آینده عملیاتی میشه؛
چون براحتی با داشتن کارت بانکی و یا رمز حساب اینترنتی،میشه به حساب متوفی دست اندازی کرد که غیر قانونی و غیر اخلاقی هم هست؛

در صورتی که حساب به نام جفتشون باشه و دو امضائه باشه بازهم مالیات تعلق میگیره بهش ؟

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
در مورد حساب ممتاز سه ماهه بانک مسکن پرسیدم,حدودا همون ۲۰ درصد میشه با توجه به قیمت اوراق در حال حاضر,که ماهانه سود بعلاوه فروش اوراق در همان بانک قابل برداشت است و بعداز سه ماه قابل تمدید یا حساب رو میبندید.

the_master

Registered User
لایک‌ها
259
سلام. دوستان سپرده یک ساله 32درصد موسسه کاسپین دارم اوایل فروردین افتتاح حساب کردم مبلغ حدود 70 تومن هست.اگه کسی خواست واگذار میکنم.(پخ بدین)

بالا