• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
با بهره چند درصد وام ميدن؟چند ساله؟شرايط بازپرداختش چقدره؟
تا اونجایی که من اطلاع دارم قبلا موسسات غیر مجاز ,شاید الان مجازها هم این وامرا بدهند,حدود ۶۰ درصد قیمت کارشناسی شده ملک از طرف کارشناس خودشون,وام حداکثر ۵ ساله پرداخت میکردند, حدودیست این ارقام ,اونقدری وام میدن که اصل وام و سودش بیش از ارزش کارشناسی ملک نباشه,سودشونم قاعدتا چند درصد بیش از سودیست که خودشون به سپرده ها میدن ,وقتی راس گیری میکنن, حداقل فکر کنم حدود ۲۸-۲۷ درصد الان باید بشه,باید از خودشون محاسبتشو دقیق بپرسین,بانکها وام رو ملک میدن اما نه به راحتی!!! مثلا باید مدارک ببری که برای کار تولیدی میخوای,اما موسسات نه,ثامن قبلا میداد این وام رو میداد.

Last edited:

912

Registered User
لایک‌ها
472
کسی تجربه گرفتن وام 15 میلیونی خودرو از بانک ملی رو داره؟ راحت میدن ؟ شرایط خاصی داره؟

davud-z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63
چند روز پیش برای کاری مجبور شدم برم بانک ملی از حساب جاریم یک پرینت بگیرم. یارو رئیس بانکه گیر داده بود بیا بهت 50 تومن وام میدم با سود 22% و باز پرداخت پنج ساله!

به نظر میاد باز سودها (چه سپرده ها و چه تسهیلات) می خواد کم شه.

amir.h.akbari

Registered User
لایک‌ها
61
سلام بانك مهر اقتصاد از عيد سود رو اورده روي ٢٠ . براي ١٠٠ تومن چه پيشنهادي دارين ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سلام دوستان
من دوتا حساب بلندمدت یکساله تو بانک ملی دارم که یکیش اول خرداد همین امسال موعد یک سالشه و اون یکی هم 5 خرداد.
هرکدوم هم 20 تومنن.
فردا بخوام هردوتا حساب رو ببندم و پول رو بگیرم روی هرکدوم چقدر جریمه میشم ؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام دوستان
من دوتا حساب بلندمدت یکساله تو بانک ملی دارم که یکیش اول خرداد همین امسال موعد یک سالشه و اون یکی هم 5 خرداد.
هرکدوم هم 20 تومنن.
فردا بخوام هردوتا حساب رو ببندم و پول رو بگیرم روی هرکدوم چقدر جریمه میشم ؟
معمولا جریمه بستن زود تر از موعد ،بر مبنای سود نزدیک ترین حساب مدت دار-۰/۵ درصد حساب میشه
یعنی اگر ۴ ماهه بسته بشه،سود حساب ۳ ماهه منهای نیم درصد؛ ۸ ماهه بسته بشه،سود حساب ۶ ماهه منهای نیم درصد و ۱۰ ماهه بسته بشه،سود حساب ۹ ماهه منهای نیم درصد حساب میشه؛

پس برای شمت به احتمال زیاد،بر مبنای سود حساب ۹ ماهه منهای نیم درصد حساب میکنن که الان در بانک ملی سود ۹ ماهه ۱۷ درصد هست پس برای شما ۱۶.۵ محاسبه میشه؛ و ۳.۵ سود ازتون کسر میشه

Sent from my E5823 using Tapatalk

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
سلام دوستان من تو بانک پارسیان حساب سپرده کوتاه مدت دارم میخام تغییرش بدم به بلند مدت یکساله 18 درصده

برای تغییرش باید برم بانک یا اینترنتی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و اینکه میگن به پولت نمیتونی دست بزنی تا یکسال یعنی چی دقیقا ؟ یعنی اصل پولت رو یه مقدار برداری سود واسه یک ماه نمیاد ؟ چه جوریه قضیش ؟

margemoosh

Registered User
لایک‌ها
65
سلام دوستان من تو بانک پارسیان حساب سپرده کوتاه مدت دارم میخام تغییرش بدم به بلند مدت یکساله 18 درصده

برای تغییرش باید برم بانک یا اینترنتی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و اینکه میگن به پولت نمیتونی دست بزنی تا یکسال یعنی چی دقیقا ؟ یعنی اصل پولت رو یه مقدار برداری سود واسه یک ماه نمیاد ؟ چه جوریه قضیش ؟

فکر کنم از طریق اینترنت بانکش هم بتونین درخواستش رو بدین. براتون انجام میدن فقط یک روز باید برین برگه سپرده رو بگیرین.
یعنی شما تا یک سال حق نداری به پولت دست بزنی. سپرده شما میشه مثلا ۱۰۰ تا سهم پنجاه هزار تومنی که به میزانی که برداری بسته به زمانی که برمیداری جریمه میکنن و از اون پولی که داری برمیداری کم میکنن.

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
بابت اطلاع دوستان,صندوق آرمان شهر این ماه سود ۲۱ درصد داد,و دوستانی که خواهان سود بیشتر حتی در یک موسسه غیر مجاز مانند ثامن هستند,این موسسه حساب ویژه سه ماهه ۲۳،۵ درصد باز میکنه( توصیه نیست,اطلاع است)

hjj_kh

Registered User
لایک‌ها
1,413
دوستان بلند مدت 1 ساله کدوم بانک بالای 20 درصد میده برای 10 میلیون؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
دوستان بلند مدت 1 ساله کدوم بانک بالای 20 درصد میده برای 10 میلیون؟
هیچ بانک مجازی،بالای ۱۸ درصد هیچ حسابی نداره؛
شاید بانک مهر اقتصاد سودش بالاتر از سایر بانک ها باشه

silvercat

Registered User
لایک‌ها
107
دوستان موسسه ثامن به کجا وصله؟قابل اعتماد هست يا نه؟ميدونم که مجوز نداره ايا مجوزش گير داره يا درآينده اوکي ميشه؟

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
دوستان موسسه ثامن به کجا وصله؟قابل اعتماد هست يا نه؟ميدونم که مجوز نداره ايا مجوزش گير داره يا درآينده اوکي ميشه؟

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk
هیچکسی جواب این سوال رو نداره,لا اقل اینجا,مگر ریس بانک مرکزی یا معاونینش!!!!!!!! منظور با جواب کسی نمیتونی اینجا تصمیم بگیری,اما در حال اخذ مجوز است,ولی هنوز نداره,قاعدتا برای سرمایه گزاری در هر موسسه غیر مجازی ,اگر قصد بر سرمایه گزاریست,نباید با تمام سرمایه رفت.

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
هیچکسی جواب این سوال رو نداره,لا اقل اینجا,مگر ریس بانک مرکزی یا معاونینش!!!!!!!! منظور با جواب کسی نمیتونی اینجا تصمیم بگیری,اما در حال اخذ مجوز است,ولی هنوز نداره,قاعدتا برای سرمایه گزاری در هر موسسه غیر مجازی ,اگر قصد بر سرمایه گزاریست,نباید با تمام سرمایه رفت.
ثامن متعلق به بنیاد تعاون **** است.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان الان بهترین موسسه یا بانک که مطمئن باشه برای سرمایه گذاری کوتاه مدت کدوم موسسه است؟( سود بین 18 تا20 درصد)

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان الان بهترین موسسه یا بانک که مطمئن باشه برای سرمایه گذاری کوتاه مدت کدوم موسسه است؟( سود بین 18 تا20 درصد)

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
ثامن یک مدت سود سه ماه اش،خوب بود،اگه باز کنه؛

حساب ۳ ماهه سرمایه گذازی ممتاز مسکن هم سود ۲۰-۲۱ میده تقریبا،
اما مبلغ مشخصی باید باشه

Last edited:

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
ثامن یک مدت سود سه ماه اش،خوب بود،اگه باط کنه؛

حساب ۳ ماهه سرمایه گذازی ممتاز مسکن هم سود ۲۰-۲۱ میده تقریبا،
اما مبلغ مشخصی باید باشه