• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

android6

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان تکلیف کوتاه مدت 22 درصد و 20 درصد قوامین چی شد؟؟
صندوق ایران زمین واسه فروردین دقیقا چقد سود داده؟؟
موسسه کوثر صندوق باز میکنه؟

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
البته گویا فرشتگان شده کاسپین ، مابقی تحت عنوان همون آرمان فعالیت می کنن

جفتش یکیه... همون کاسپین ولی این شعبش هنوز اسمش عوض نشده بود که من رفتم

همون آرمان که شده کاسپین... مگه آرمان وحدتم داریم؟!
به متن خبر بانک مرکزی توجه کنید،

وحدت و البرز که تهران شعبه زیاد دارن و تابلو آرمان دارن،کاسپین نیستن.
"
به گزارش روابط عمومي بانک مرکزي، موسسه اعتباري کاسپین مي‌تواند بر اساس اساسنامه مصوب خود و در چارچوب قانون پولي و بانکي کشور، قانون عمليات بانکي بدون‌ربا، مصوبات شوراي پول‌ و اعتبار، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌هاي صادره از سوي بانک مرکزي و ساير قوانين و مقررات ذي‌ربط، به عمليات مجاز بانکي مبادرت کند.
این موسسه اعتباری در حال حاضر به عنوان پنجمين موسسه اعتباري غيربانکي مجاز شناخته مي‌شود، مقرر است دارايي‌ها و بدهي‌هاي قابل تجميع شرکت‌هاي تعاوني‌ اعتبار «فرشتگان»، «الزهراء مشهد»، «حسنات اصفهان»، «دامداران و کشاورزان کرمانشاه»، «بدرتوس مشهد»، «پيوند»، «اميد جلين گرگان» و «عام کشاورزان مازندران» را که تا به حال تحت عنوان آرمان ايرانيان فعاليت مي‌کردند طبق روش مشخص به حساب هاي خود انتقال دهد."

amir_tf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
همون آرمان که شده کاسپین... مگه آرمان وحدتم داریم؟!
نه عزیز وحدت آرمان هست که کاسپین نشده و فعلا مجوز نداره. البته فرمایش شما هم صحیحه که اونایی هم که کاسپین شدند که دوستمون بالا ذکر گردند فعلا تابلو عوض نکردند

hamidirche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
کاسپین یا همون فرشتگان سابق که جنت آباد جنوبی هم شعبه داره حساب پنج ساله دارند؟

azita57

Registered User
لایک‌ها
109
به متن خبر بانک مرکزی توجه کنید،

وحدت و البرز که تهران شعبه زیاد دارن و تابلو آرمان دارن،کاسپین نیستن.
"
به گزارش روابط عمومي بانک مرکزي، موسسه اعتباري کاسپین مي‌تواند بر اساس اساسنامه مصوب خود و در چارچوب قانون پولي و بانکي کشور، قانون عمليات بانکي بدون‌ربا، مصوبات شوراي پول‌ و اعتبار، دستورالعمل‌ها و بخشنامه‌هاي صادره از سوي بانک مرکزي و ساير قوانين و مقررات ذي‌ربط، به عمليات مجاز بانکي مبادرت کند.
این موسسه اعتباری در حال حاضر به عنوان پنجمين موسسه اعتباري غيربانکي مجاز شناخته مي‌شود، مقرر است دارايي‌ها و بدهي‌هاي قابل تجميع شرکت‌هاي تعاوني‌ اعتبار «فرشتگان»، «الزهراء مشهد»، «حسنات اصفهان»، «دامداران و کشاورزان کرمانشاه»، «بدرتوس مشهد»، «پيوند»، «اميد جلين گرگان» و «عام کشاورزان مازندران» را که تا به حال تحت عنوان آرمان ايرانيان فعاليت مي‌کردند طبق روش مشخص به حساب هاي خود انتقال دهد."
مگر قرار نیست مابقی اون شعبه هایی که اسم آرمان روشون هست به کاسپین تغییر کنن ؟ یعنی شعب دیگه مجوز ندارن و قرار نیست بگیرن یا قراره بگیرن و تبدیل به کاسپین بشن ؟جریان از چه قراره؟
به نظرم احتمالن مابقی شعب دارایی هاشون به کاسپین منتقل میشه و مشتریانشون هم همینطور ..چون نمیشه که یه عده شعب با اسم آرمان فعالیت کنن و مجوز نداشته باشن قاعدتن باید منحل بشن و به کاسپین منتقل بشن...

Last edited:

mashhad_boy65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
37
من سال گذشته شهریور یک حساب قوامین 20 درصدی با کف 2 میلیون باز کرده بودم . حساب یکساله 4 بود .
کسی اطلاع داره اگه الان که ماه گذشته و یکسال نشده بخوام حسابم رو ببندم جریمه میشم ؟

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
فکر می کنم بانک دی 18 درصد با کف 1 میلیون و مهر اقتصاد 18 درصد با کف 100 هزار تومان میدن
شما خودتون جدیدا بانک دی حساب باز کردید؟
کسی حساب جدید در بانک دی باز کرده؟ کوتاه مدتش 18 درصده؟؟؟ (سایتش که هیچی نزده)

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
شما خودتون جدیدا بانک دی حساب باز کردید؟
کسی حساب جدید در بانک دی باز کرده؟ کوتاه مدتش 18 درصده؟؟؟ (سایتش که هیچی نزده)
این چیزا رو تو سایت نمیزنن که.
قبلا 20 بوده الان 18 شده.

hamidirche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
من سال گذشته شهریور یک حساب قوامین 20 درصدی با کف 2 میلیون باز کرده بودم . حساب یکساله 4 بود .
کسی اطلاع داره اگه الان که ماه گذشته و یکسال نشده بخوام حسابم رو ببندم جریمه میشم ؟
من این حساب رو دارم بعید میدونم جریمه داشته باشه یادمه فقط گفت اگر ماه اول ببندی حساب رو سود نمیگیری نهایتا اگر جریمه دا شت دو تومن رو بذار بمونه و حساب رو نبند الان حیفه این حساب جایی دیگه 20 درصد باز نمیکنن

android6

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان کسی میدونه تکلیف کوتاه مدت 22 درصدی قوامین چی شده؟؟

کوروش94

Registered User
لایک‌ها
409
تاریخ:1395/02/11 ساعت:13:25

سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین در مشهد تجمع کردند.

sdsad.png

سپرده گذاران موسسه مالی و اعتباری کاسپین در مشهد تجمع کردند.

به گزارش پایگاه خبری عصر هشتم، سپرده گذاران سه تعاونی بدرتوس،الزهرا و پیوند بیش از یکسال است که همچنان منتظر دریافت وجه خود هستند.این سه تعاونی با نظر بانک مرکزی در موسسه اعتباری کاسپین ادغام شده اند و قرار بود پس از انتقال دارایی و بدهی این سه تعاونی به کاسپین، وجه سپرده گذاران پرداخت شود، اما هنوز این موضوع با گذشت بیش از یکسال عملی نشده است.
تجمع امروز سپرده گذاران موسسه آرمان ایارنیان(کاسپین) در مقابل شعبه مرکزی موسسه در خیابان سجاد مشهد برگزار شد.

بالا