• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Gol6359

Registered User
لایک‌ها
38
سلام ، نمی دونم جاش هست یا نه، می پرسم اگه جواب بدید ممنون میشم، من یه سپرده بانک کشاورزی گذاشتم چند روز پیش قبل تغییر درصدها، 18% ، الان که گفتن وام تسهیلات سپرده ی بانک کشاورزی شده 15% ، یعنی می تونم رو همون سپرده ی یکساله وام بگیرم الان؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
سلام ، نمی دونم جاش هست یا نه، می پرسم اگه جواب بدید ممنون میشم، من یه سپرده بانک کشاورزی گذاشتم چند روز پیش قبل تغییر درصدها، 18% ، الان که گفتن وام تسهیلات سپرده ی بانک کشاورزی شده 15% ، یعنی می تونم رو همون سپرده ی یکساله وام بگیرم الان؟
وام تسهیلات کشاورزی؛
یعنی اگه شما کشاورزی یا دامداری و این کارها رو بخواین انجام بدین،وام ۱۵ درصد میدن

Sent from my E5823 using Tapatalk

Gol6359

Registered User
لایک‌ها
38
وام تسهیلات کشاورزی؛
یعنی اگه شما کشاورزی یا دامداری و این کارها رو بخواین انجام بدین،وام ۱۵ درصد میدن

Sent from my E5823 using Tapatalk

دفترچه دامداری دارم، شرایط گرفتن وام روی سپرده رو اطلاع دارین؟ گردش حساب ندارم فقط همون سپرده که 1 ماه هم نشده باز کردم ، ضامن کارمند هم دارم ،

Last edited:

Gol6359

Registered User
لایک‌ها
38
و یک سوال دیگه، از روی گردش حسابم تو ماه گذشته از بانک ملی درخواست وام دادم رییس بانک گفت وام رو حتما میدیم چون گردشت خوبه، وام 15 میلیونی دامداری خواستم، تو درخواست 22% نوشتم چون گفتن فقط همونو دارن، هنوز نتیجه ی درخواست نیومده، آیا کارهای اداریش انجام بشه 18% باید حساب کنن یا 15%؟ یه وقت همون 22 رو حساب نکنن برام؟

amirrezan95

Registered User
لایک‌ها
9,192
سلام
دوستان حساب ارزی هر کسی میتونه باز کنه؟ و اینکه کدوم بانک به حساب ارزی سود بهتری میده؟ سامان، سرمایه،ملی،ملت؟

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
قول رییس جمهور برای کاهش بیشتر نرخ سود بانکی.

فشار بیشتر به عامه مردم و قشر ضعیف و سپرده های خورد با وعده تورم صفر درصدی تا چند وقت دیگر!!
می دونید این کار مثل چیه؟
مثل اینه که یک نفر کلسترول خونش بالاست (چربی بالا)، بعد برای پایین آوردن کلسترول، کلا هیچی نخوره!!!!!!

اگر آقای روحانی میخواد اقتصاد مملکت رو نابود کنه، داره خوب مسیری رو طی میکنه
اما اگر واقعا دنبال حل مشکلات اقتصادیه، باید یک سری به مناطق متوسط به پایین کشور بزنه. بیکاری بیداد میکنه. خانواده های متوسط الان دارن میشن نیازمند. دیگه برای صاحب کارها چیزی نمی مونه که چند نفر براشون کار کنن... همینطوری داره به بیکاران اضافه میشه!
واقعا آدم گوشه کنار چیزهایی می بینه و میشنوه که باور نکردنیه... امیدوارم مسئولین به خودشون بیان

fcbarca2013

Registered User
لایک‌ها
94
بهتره خودتون از چندتا شعبه سوال کنید چون هر بانک با توجه به مقدار سرمایه درصد سودش فرق داره، با نک صادرات و قوامین رو اول بپرس :)
بانک صادرات و قوامین کف مسدودی چقدر هست؟
ممنون

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
جنگ هم در دوران یک ریاست جمهوری اتفاق افتاد باید بگیم مقصر اون دولته ؟ شما دشمن رو مقصر نمیدونی بعد دولتی رو مقصر میدونی که از لحاظ نظامی و خیلی مسائل دیگه خصوصا از لحاظ دانش و فناوری ما رو به اینجا رسوند و ...
جنگ که قرار نیست فقط به شکل پیاده **** و ... باشه این هم مدل دیگری از جنگه
بله خطاب به شما بود که خارج از اون دسته بایستید ( 1 میلیون و یا بیشتری که متوجه موضوع نمیشن ) و انتقادات رو به سوی کسی و کسانی بگیرید که در مناظره انتخاباتیشون به دشمنی با ایرانیان افتخار می کنند ( کلینتون )
ما اینجا با هم بحث و جدال می کنیم تقصیر رو گردن هم دیگه می اندازیم یعنی دقیقا کاری رو می کنیم که باعث خوشنودیه غرب میشه ( بهتر به فکر حل مشکلات باشیم )
بزرگترین دشمن هر شخص, خود اون شخص و بزرگترین دشمن هر جامعه, خود اون جامعه است. ما فقط نیاز به یک دشمن خارجی داریم برای اینکه تقصیرها رو به گردنش بندازیم و بهونه ای برای چپاول داشته باشیم.
یک حکومت خوب برای پیشرفت جامعه اش به صلح نیازمنده و یک حکومت فاسد برای کنترل جامعه اش به جنگ.

mehran_

Registered User
لایک‌ها
219
من اخرای برج 2 یه حساب باز کردم تو موسسه کاسپین 28 درصد...
الان که میبینم خدایی سود کردم...

بسیار کار درستی کردی داداش. من خیلی وقت بود اینجا چندین بار گفتم الان وقت سپرده باز کردن توی کاسپین هست. قبل از مجوز گرفتن. هر کی باز کرد واقعا سود کرد.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
ثامن هم ۱۵ درصد شد ؟

Sent from my SM-G928C using Tapatalk

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
ثامن هم ۱۵ درصد شد ؟

Sent from my SM-G928C using Tapatalk
نمیدونم!
ولی الآن این سوالی که پرسیدی خیلی عجیب با حالت صورت آواتارت (قیافه فردوسی پور) مچ شده:D
شرمنده از آف تاپیک.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
اون الگوریتم بانک ها هنوز کار میکنه که بالای 20 میلیون داشته باشی دو تا حساب برات باز میکنن 10 و 8 درصد سود میدن برات جمعا 18 درصد ؟

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
دوستان در مورد این اوراق رهنی مسکن که جدیدا دارم منتشر میشه اطلاع دارید ؟ 18.5 هست سودش؟

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
دوستان کسی توی این طرح اتوخدمت سایپا ثبت نام کرده؟
سودش رو ماهیانه بموقع واریز میکنن؟
دردسر نداره؟
در صورت انصراف چقدر زمان میبره وجه رو به حساب برگردونن؟

علی ریش نقره ای

Registered User
لایک‌ها
175
http://www.iranjib.ir/shownews/24138/طرح-جدید-اتو-خدمت-سایپا-منتشر-شد---خرداد-95/

شرایطش یه ذره فرق کرده
قیمت قطعی برداشته شده انتخاب دوگانه سوز نداری
سود انصراف کمتر شده صلح اجباری شده این بدهاش نسبت به قبل
مبلغ ده و پانزده ملیون اضافه شده
و میتونین پانزده ماه توش بزاری یه دوره سه ماهه میشه یک ساله رو تمدید کرد
این خوباش نسبت به قبل

اگه کسی پانزده ماهه بزاره و انصراف هم بده
و بیست روز هم موقع انصراف بهش سود ندن
باز هم حدودی 25 درصد گیرش میاد

در صورت انصراف زودتر از یک سال هم بازهم
نسبت به انصراف سپرده یک ساله بانک ها بهتره
بانک ها انصراف بدی زودتر از سه ماه نه و نیم درصد حساب میکنم

و به همین ترتیب سود سه ماهه شش ماهه نه ماهه منهای نیم درصد جریمه در بهترین شرایط اگه تو قرارداد باشه

ولی در کل انصراف زودتر از نه ماه اصلا توصیه نمیشه

در مورد سر ماه پول دادن یا اصلا توصیه به ثبت نام
هیچ نظری ندارم
ریسک بالا سود بیشتر
کل پولتون رو توش نزارین.

Last edited:

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
دوستان کسی توی این طرح اتوخدمت سایپا ثبت نام کرده؟
سودش رو ماهیانه بموقع واریز میکنن؟
دردسر نداره؟
در صورت انصراف چقدر زمان میبره وجه رو به حساب برگردونن؟
سلام دوست عزیز
من فردای همان روزی که بخشنامش اومد مراجعه کردم نمایندگی سایپا قراردادش رو جلوم گذاشتن از قرارداد ترکمانچای بدتر! همین بس یکی از بند های قرارداد این هست که در صورت انصراف 70 روز کاری بعد پول پس داده می شود و حق هیچگونه اعتراضی هم ندارید. بنده هم با دیدن این قرارداد سریعا محل رو ترک کردم.

بالا