برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
گردشگری هر چی باشه، از دی و سرمایه و آینده معتبرتره.
صحیح نیست گردشگری حتی ساتناش قطعه ( تا هفته پیش که سر زدم قطع بود )
دی تو بانک هایی که نام بردید بدون حاشیه ترین هست

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
والا تو این وضعیت ادم میمونه چیکار کنه یک طرف بحث بانک سرمایه بود یک طرف بانک گردشگری که منابع ندارن و ورشکسته میشن و.... یک طرف هم موسسه کاسپین که مجوزم بهش دادن و گویا نظارتی یا نبوده و یا هنوز مرحله نهایی نشده بوده که اسمش توی بانک مرکزی ثبت شد به عنوان مجوز دار فعالیت هم میکنه هنوز!! با اینکه پول های مردم بهشون داده نمیشه!! مسلما هر کسی هم باشه با این وضعیت هم از بانک ها دیگه میترسه و هم از موسسات .
یکی میگه بانک سرمایه مشکل داره یکی یه لینک خبر میذاره یکی تکذیب میکنه یکی میگه گردشگری ساتناش کار نمیکنه!! اخه همه بانک های متصل به شتاب و سیستم جامع بانک مرکزی هستن و با داشتن سیستم جامع بانک مرکزی که همه بانک ها بهم متصل هستن مخصوصا سیستم ساتنا بانکها که بهم متصل هست اخه چطور میشه همه بانکها کار کنه و یه بانک کار نکنه!! ویا امثال این بحث ها که تماما نظارت و یا مدیریت بانک مرکزی زیر سوال میره!
الان واقعا به کدام بانک باید اعتماد کرد؟ حتی خود مردم هم الان نمیدونن بانک خصوصی و دولتی چه تفاوتی با هم دارن از لحاظ اعتبار و یا اصلا بانک های خصوصی و موسسات خصوصی مجوز دار با نظارت بانک مرکزی تا چه حد قابل اعتماد هستن برای سرمایه گذاری؟

اصلا بانک ها تا چه حد اختیار دارن به مشتری بگن منابع پرداخت پولی که خودتونم آوردید نداریم؟

Last edited:

mehdi b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
تو قوامین حساب روز شمار 18 در صدی دارم ، 30 ام هر ماه 15 درصد و 2 روز بعدش 3 درصد واریز میکردن، ولی این دفعه 3 درصد رو واریز نکردن ، سود رو آوردن پایین؟؟؟

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
صحیح نیست گردشگری حتی ساتناش قطعه ( تا هفته پیش که سر زدم قطع بود )
دی تو بانک هایی که نام بردید بدون حاشیه ترین هست

بله الان تقریبا 2 ماهه که بانک مرکزی اجازه عملیات ساتنا به بانک گردشگری نمیده

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
ساتنا بانک شهر هم حدود یک ماه پیش قطع بود

Sent from my iPhone using Tapatalk

havaye.khob

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
البته سود 6ماه اول 1.868و6ماه دوم 1.808 میشه من میانگینش گفتم 1.833
و اگر روز شمار 20%داشته باشید و اگر تا یکسال کم نکنن الان تا جاییکه می دونم قوامین 20میده که اونم فعلا تاخرداد تمدید کردن
و نکته بعد بقیه روز شمار ها کف داره مثل قوامین 2تومن مهر 5تومن تنها ایران زمینه کف 100هزاره
باز حساب کردم با روز شمار 10% مورد اول 23% و مورد دوم 24.6%میشه
با روز شمار20% مورد اول 24% و مورد دوم 24.8%

کدوم مناسبه بستگی به شخص داره اگر فکر میکنید بعد انتخابات سودها میاد پایین و روزشمار بالا ندارید مورد دوم مناسبتره
واگر فکر میکنید بعد انتخابات سودها میره بالا یا تو بازار کار موقعیت بهتری بپیدا می کنید مورد اول مناسبتر چون اخر خرداد7.500دارید که می تونید برداشت کنید

سلام دوست من
خیلی متشکرم از حوصله وقتی که برام میگذاری
دوست من من واقعا شرمندتم اما باز یه سوال دیگه
به من
امروز از شعبه زنگ زدن گفتن نرخ شده 23%

به نظر شما 100 تومن رو بزارم یک ساله 23% بهتره ؟
بعد سودشو بریزم تو کوتاه مدت 21 % ( اخه نرخ این کوتاه مدتم 20 بود الان کردن 21 با تضمین 1 ساله)

1953425 تو 6 ماهه 31 روزه میریزن
1890000 هم 6 ماهه 30 روزه میریزن

یااااااا
اول برم100 تومان و 20% بزارم ( اینو نرخشو تغییر ندادن) که سودشو 20 میلیون واریز میکنن همون موقع و بعدش برم 20 میلیونو 23 درصد باز کنم؟
20 میلیونم که بریزن با توجه به سود 23 درصدی
390.000 تومان در 6 ماه 31 روز
378.000 تومان در 6 ماه 30 روزه
که این میره سودش تو خساب 21 درصدی

با توجه به صحبت قبلی که من فقطط دنباله سود مرکب بیشترم
سود و اصل این پولو اصلا بهش دست نمیزنم
ریز که میشه سود تو سود قاطی میکنم که اصلا کدوم بهتره و این که نرخشون چقدر میشه اخر سر
یه محاسبه برام بکنی ممنون میشم
همیشه من تو حساب کردن این مرکب مشکل دارم چون دقیقا نمیدونم باید چه جوری حساب کنم
اما انگار شما فورمولشو کاملا بلدی
واقعا شرمندتم

Last edited:

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
تکذیب میکنم من خودم با گردشگری چند بار تو این دو ماه ساتنا زدم .خانومم هر روز داره اونجا ساتنا میزنه .شایعه چرا میکنین .من همه کارهام با گردشگریه هیچ مشکلی نداره .تازه کلی شعبه هم دارم اضافه میکنه که ملکیت شعبه هاش برای خودشه .موبایل. بانکش از بانک شهر بهتره

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
تو قوامین حساب روز شمار 18 در صدی دارم ، 30 ام هر ماه 15 درصد و 2 روز بعدش 3 درصد واریز میکردن، ولی این دفعه 3 درصد رو واریز نکردن ، سود رو آوردن پایین؟؟؟
سلام
برای من هم نریختن

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
پارسیان روزشمار بالای 20 توم 17 درصد و بالای 100 تومن فکر کنم 18 میده

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
من بانک شهر خیلی دوست دارم اما حیف که سودش پایین هست کسی خبر نداره سود جدید نذاشته برای بالای 50 میلیون

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
من بانک شهر خیلی دوست دارم اما حیف که سودش پایین هست کسی خبر نداره سود جدید نذاشته برای بالای 50 میلیون

امروز پرسیدم کف۱۰۰ میلیون ۲۲ درصد تا ۹ ماهه داره و یکساله نداره.

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سپرده؟بالای 50 میلیون چی؟

سپرده ویژه، فقط از ۱۰۰ میلیون داره ۳،۶،۹ ماهه و صندوق ارمان شهر ۲۲ درصد با کف ۱۰ میلیون که اونم اگر جدید باز کنید نصف سود پولی که مثلا وسط ماه اضافه کردین اخر ماه میریزه نصفشو ۴ روز بعد ولی قدیم که داشتم سود پول خودتو همشو میریخت بعد از ۴ روز . دو ماه پیش بهش گفتم ۲۲ درصد میدین من پولمو نگهدارم اینجا گفت وضعمون خوبه احتیاجی به این سپرده ها نداریم حالا ۲۲ درصد ویژه اوردن! صندوق هم از ۲۰به ۲۲ افزایش دادن که البته اسمش صندوقه ممکنه بعد از عید کم کنن.

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
سپرده ویژه، فقط از ۱۰۰ میلیون داره ۳،۶،۹ ماهه و صندوق ارمان شهر ۲۲ درصد با کف ۱۰ میلیون که اونم اگر جدید باز کنید نصف سود پولی که مثلا وسط ماه اضافه کردین اخر ماه میریزه نصفشو ۴ روز بعد ولی قدیم که داشتم سود پول خودتو همشو میریخت بعد از ۴ روز . دو ماه پیش بهش گفتم ۲۲ درصد میدین من پولمو نگهدارم اینجا گفت وضعمون خوبه احتیاجی به این سپرده ها نداریم حالا ۲۲ درصد اوردن! صندوق هم از ۲۰به ۲۲ افزایش دادن که البته اسمش صندوقه ممکنه بعد از عید کم کنن.

بانک خیلی خوبی هست ای کاش حداقل بالای 50 روزشمار18 میداد

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
سلام دوست من
خیلی متشکرم از حوصله وقتی که برام میگذاری
دوست من من واقعا شرمندتم اما باز یه سوال دیگه
به من
امروز از شعبه زنگ زدن گفتن نرخ شده 23%

به نظر شما 100 تومن رو بزارم یک ساله 23% بهتره ؟
بعد سودشو بریزم تو کوتاه مدت 21 % ( اخه نرخ این کوتاه مدتم 20 بود الان کردن 21 با تضمین 1 ساله)

1953425 تو 6 ماهه 31 روزه میریزن
1890000 هم 6 ماهه 30 روزه میریزن

یااااااا
اول برم100 تومان و 20% بزارم ( اینو نرخشو تغییر ندادن) که سودشو 20 میلیون واریز میکنن همون موقع و بعدش برم 20 میلیونو 23 درصد باز کنم؟
20 میلیونم که بریزن با توجه به سود 23 درصدی
390.000 تومان در 6 ماه 31 روز
378.000 تومان در 6 ماه 30 روزه
که این میره سودش تو خساب 21 درصدی

با توجه به صحبت قبلی که من فقطط دنباله سود مرکب بیشترم
سود و اصل این پولو اصلا بهش دست نمیزنم
ریز که میشه سود تو سود قاطی میکنم که اصلا کدوم بهتره و این که نرخشون چقدر میشه اخر سر
یه محاسبه برام بکنی ممنون میشم
همیشه من تو حساب کردن این مرکب مشکل دارم چون دقیقا نمیدونم باید چه جوری حساب کنم
اما انگار شما فورمولشو کاملا بلدی
واقعا شرمندتم

سلام
از شعبه کدوم بانک زنگ زدن و کدوم حساب رو گفتن 23%

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
لفا راهنمایی کنید
ایا سپرده گذاری یکساله 22 درصدی گردشکری سود ماهانه تو کارت واریز می کنه یا دفترچه

daveeeeeee

Registered User
لایک‌ها
65
لفا راهنمایی کنید
ایا سپرده گذاری یکساله 22 درصدی گردشکری سود ماهانه تو کارت واریز می کنه یا دفترچه
یه حساب توی بانک گردشگری باز میکنی سودشو به همون میریزن که کارت عابر بانک هم براش میدن بهت و اینترنت بانک میتونی هر جا بخوای ببری سودشو

بالا