برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
دوستان درسته که بانک سرمایه داره ورشکست میشه ؟
3 ماهه 24.5 درصد سود میده کسی شرایط این سپرده رو میدونه ؟

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
امروز رفتم در مورد حساب 23 درصد بانک اینده و احتمال کم شدنش در سال بعد پرسیدم گفت به هیچ وجه حساب یکساله که قول 23 درصدش رو دادیم سودش کم نمیشه ولی در صورت واریز پول اضافی 21 درصد سودش و در صورت برداشت هم سودتون رو 21 درصد حساب میکنه

ali700

Registered User
لایک‌ها
35
سلام دوستان از مهر اقتصاد خبری ندارید!
سودش تغییر نکرده

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
حساب ۲۲ درصدی آینده پرینت گردش حساب هم میدن؟ و اینکه هروقت بخوای میشه ازش برداشت کنیم؟

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
حساب ۲۲ درصدی آینده پرینت گردش حساب هم میدن؟ و اینکه هروقت بخوای میشه ازش برداشت کنیم؟

اگر منظورتون روزشمار عیدانه هست
پرینت میدن تو دفترچه هم ثبت میشه
بله متصل به کارته و میتونید واریز برداشت داشته باشین فقط بیاد زیر 1 میلیون سودش ۲۲ نیست دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk

amin885

Registered User
لایک‌ها
1,149
سلام دوستان اون حسابی که اینده داشت و سپرده یکساله میکرد و 20 درصد سودش رو فرداش واریز میکرد هنوز هست؟

اسم سپرده چی هست کسی میدونه؟

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
سلام دوستان اون حسابی که اینده داشت و سپرده یکساله میکرد و 20 درصد سودش رو فرداش واریز میکرد هنوز هست؟

اسم سپرده چی هست کسی میدونه؟

سلام باید باشه هنوز اسمش
حساب سودمند

Sent from my iPhone using Tapatalk

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
دوستان الان بهترین بانک برای روزشمار چیه؟ و چقدر سود میده؟ یکساله یا مدت دار نباشه. روزشمار. چون پول در جریانه.

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
لطفا راهنمایی کنید
من می خواهم حسای یکساله اینده سازان 23 درصد بانکاینده باز کنم
لطفا از دوستانه که این حساب دارند ایا این بانک 23 درصد هه حساب شان وارده کرده یا خیر
چون یک از دوستان تایپک قرار داده بوده 21/6 درصد واریز کرده بود
چون من یک حساب یانک دی دارم که 20 درصد وایز می کنه
اگر 23 کامل وایز می کنه سپرده کنم
لطفا راهنمایی کنید

eco-exchanger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
کسی از بانک انصار خبر داره؟

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
يه خبر جالب براي سپرده گذارن:
تا 100 ميليون رو بدون نگراني در بانكهاي داراي مجوز سپرده گذاري كنيد:
مدیر عامل صندوق ضمانت سپرده‌ها در گفت‌وگو با فارس:

تشکیل صندوق ضمانت سپرده با عضویت ۳۸ بانک و موسسه مالی/ بانکهای کشور ورشکسته نیستند/ سال آینده سرمایه‌گذاری رونق می‌گیرد

مدیرعامل صندوق ضمانت سپرده‌ها گفت: صندوق ضمانت سپرده‌ها براساس قانون برنامه پنجم توسعه تشکیل شده و برای ضمانت پول‌های مردم نزد بانک‌ها است، تا کنون ۳۸ بانک و موسسه مالی و اعتباری عضور صندوق شده‌اند.

محمد طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، افزود: صندوق ضمانت سپرده‌ها براساس ماده 95 قانون برنامه پنجم توسعه در اواسط سال 92 تاسیس شد که اساسنامه آن تهیه و ثبت شد و آیین‌نامه‌ای برای فعالیت آن تهیه شده و توسط هیات دولت تصویب و ابلاغ شد.

وی افزود: صندوق ضمانت سپرده به صورت یک نهاد عمومی غیردولتی است که منابع آن از محل حق عضویت بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری و از محل 0.25 درصد سپرده‌های بانکی تامین می‌شود.

مدیرعامل صندوق ضمانت سپرده‌ها، گفت: آیین نامه اولیه در سال 92 اشکالاتی داشت که در سال 93 اشکالات آن در دولت رفع شد و از اواخر سال 93 با اصلاح آیین‌نامه و ابلاغ آن کار صندوق شروع شد.

* پاسخگوی سپرده‌گذاران تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان هستیم

طالبی افزود: این صندوق، سپرده‌های تا سقف 100 میلیون تومان به ازای هر مشتری در هر بانک و یا موسسه مالی و اعتباری را تضمین می‌کند و اگر موسسه اعتباری یا بانکی بر اساس مقررات ورشکسته شود، صندوق ضمانت پاسخگوی سپرده‌گذاران تا سقف 100 میلیون تومان خواهد بود.

وی درمورد ارکان صندوق ضمانت سپرده گفت: این صندوق از هیات امنایی متشکل از رئیس کل بانک مرکزی به عنوان رئیس هیات امنا، وزیر امور اقتصادی و دارایی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون نظارت بانک مرکزی و 2 نفر شامل یکی از مدیران عامل بانک‌های خصوصی و دیگری از مدیران بانک‌های دولتی تشکیل شده و هیات مدیره صندوق جدا از مدیرعامل است و 5 نفر هیات مدیره مدیرعامل را انتخاب می‌کنند و خود هیات مدیره توسط هیات امنا و با حکم رئیس کل بانک مرکزی منصوب می‌شود.

مدیرعامل صندوق ضمانت سپرده‌ها، افزود: بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری موظف هستند همه سپرده‌های زیر 100 میلیون تومان خود را با ماخذ 0.25 درصد یعنی حق بیمه 250 هزار تومان برای سپرده 100 میلیونی نزد صندوق ضمانت سپرده به ودیعه بگذارند و البته اگر طبق مقررات صندوق اگر منابع صندوق کفاف تعهدات را نداد، می‌تواند بعد از تایید هیات دولت، از بانک مرکزی استقراض کند.

طالبی افزود: براساس قانون، همه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری مکلف هستند، عضو صندوق ضمانت سپرده شوند.

*موسسات غیر قانونی مشمول هیچ حمایت قانونی نمی‌شوند

pars2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
آینده ساز قبلا 22 بود
از ظهر 3 اسفند طرح 23 اومد سوم فروردین اولین سری طرح جدید سود میگیرن
نرخ انصراف زودتر از یکسال که هیچ بانکی به این خوبی نیست 21 هست در طرح جدید
باز هم اجازه میده در ماههای بعدی هر وقت خواستی مبلغ اضافه کنی و به مبالغ بعدی هم 21 میدن.
که هیچ جا یکساله اجازه افزایش اونهم با این نرخ نداره

اون آقاهه که میگفت 21.6 آدم نرمالی نبود و البته طرح 22 داشت و میگفت 0.4 چهار دهم درصد کم ریختن

صد بار گفتم بگو چه علنی چه پی ام چقدر گذاشتی
چقدر ریختن چجور حساب کردی نگفت که نگفت.؟!

آینده هر کی مطمینه کف حسابش زیر ده بیست ملیون نمیاد هیچ وقت
طرح عیدانه 22 درصد روزشمار باز کنه الان کفش یک ملیون هست ولی با اولین تصمیم جدید بانک مرکزی کف میزاره برای حساب بدون اطلاع
و لی اگه بانک مرکزی قانون جدید در مورد سود نده
بانک آینده با اطلاع قبلی کف یک ملیون رو تغییر میده
سه سال اخیر کمتر از 22 درصد روزشمار نداده آینده
البته به کسانی که حسابشون. زیر ده ملیون نرفته باشه

احتمال افزایش به پانزده یا بیست هست.
بالای پنجاه که احتمال کاهش سود روزشمار خیلی کم میشه

آینده مطمین باشین سال بعد ترازهاش و نمودارهاش
خیلی بهتر میشه
یه افزایش سرمایه الان داده
یه افزایش سرمایه دیگه سال دیگه نیمه اولش

به احتمال زیاد سودهاش کم نشه تا افزایش سرمایه دوم و اصلاح نمودارهاش یعنی تا آذر سال دیگه روشش حساب کنین

تمام نظرات من شخصی بود خودتان انتخاب کنین
حتی این گزارش تیر ماه مجلس هم غیر قابل استناد هست به گفته خودشون

الان تجارت صادرات ملت گردشگری سرمایه به گل نشستن ولی در اون گزارش پژوهش های مجلس
وضعشون خیلی خوب بود؟!!!!!!!!!!
http://digibanking.ir/جدال-دستگاه-ها-بر-سر-شفافیت-مالی-بانک-ها/

پاسارگاد هم معلومه با تبلیغات خودشو داره خوب نشون میده و وضعش اصلا خوب نیست تراز سال بعدش بدتر از امسال میشه

بهترین حالت افتتاح آینده ساز 23
واریز سود آینده ساز در روز شمار عیدانه 22

دوست به اصطلاح محترم اول اینکه غیر نرمال جد و آباد خودتون تشریف دارن...این در جواب بی احترامی شما...
در مورد اینکه عرض کردم 21.6 ریختن اون برای حساب 22 درصد بود و من هنوز طرح 23 درصد رو باز نکرده بودم..حساب شد با دوستان به این نتیجه رسیدیم که یک روز کمتر حساب شده..شما چشم کورتو باز میکردی میدیدی پیام بنده رو..
موضوع دوم اینکه به شما ربطی نداره بنده چقدر مبلغ گذاشتم ..بنده مثل شما بیسواد نیستم و بلدم سود رو به طور دقیق حساب کنم..
..........
در مورد اینکه شما اینقد تعصب به یک بانک دارین بنظرم شما ادم نرمالی نیستین..
بنده در همین تاپیک صفحه قبل عرض کردم که بعد از تحقیقات بالاخره حساب یکساله آینده 23 درصد باز کردم که سودش میره توی عیدانه با 22 درصد سود...واضحه بنده قصد تخریب بانکی رو ندارم و اگر هم داشتم به شخص بی شخصیتی مثل شما هیچ ربطی نداشت..
......

متاسفانه تهمت زدن و بی احترامی به یه چیز عادی تبدیل شده تو جامعه..ایشون بنده رو اصلا نمیشناسه میاد اینطوری صحبت میکنه..
شما برو ادب یاد بگیر بعد بیا مطلب بزار

pars2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
یکساله با کف یک میل ، 23 درصد . دیگه شرایط خاصی نداره ؟
نه دوست عزیز اون چیزی که من عرض کردم حساب روز شمار عیدانه بود که 22درصد سود داشت و کف 1میلیون داشت..
حساب یکساله کف 5 میلیون هست و یکساله هست..یعنی در صورت واریز یا برداشت سودش به 21 تغییر پیدا میکنه...

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
دوست به اصطلاح محترم اول اینکه غیر نرمال جد و آباد خودتون تشریف دارن...این در جواب بی احترامی شما...
در مورد اینکه عرض کردم 21.6 ریختن اون برای حساب 22 درصد بود و من هنوز طرح 23 درصد رو باز نکرده بودم..حساب شد با دوستان به این نتیجه رسیدیم که یک روز کمتر حساب شده..شما چشم کورتو باز میکردی میدیدی پیام بنده رو..
موضوع دوم اینکه به شما ربطی نداره بنده چقدر مبلغ گذاشتم ..بنده مثل شما بیسواد نیستم و بلدم سود رو به طور دقیق حساب کنم..
..........
در مورد اینکه شما اینقد تعصب به یک بانک دارین بنظرم شما ادم نرمالی نیستین..
بنده در همین تاپیک صفحه قبل عرض کردم که بعد از تحقیقات بالاخره حساب یکساله آینده 23 درصد باز کردم که سودش میره توی عیدانه با 22 درصد سود...واضحه بنده قصد تخریب بانکی رو ندارم و اگر هم داشتم به شخص بی شخصیتی مثل شما هیچ ربطی نداشت..
......

متاسفانه تهمت زدن و بی احترامی به یه چیز عادی تبدیل شده تو جامعه..ایشون بنده رو اصلا نمیشناسه میاد اینطوری صحبت میکنه..
شما برو ادب یاد بگیر بعد بیا مطلب بزار
لطفا ادب را رعایت فرمایید .کاربر تازه وارد

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
به نظرم اگه یه بیمه قوی برای سپرده گذاران به وجود بیاد خیلی خوبه مثلا برای سپرده ها ی بلند مدت سالی 500 هزار تومن بگیرن بیمه کنن مثلا بیمه خودرو اینطوری برای همه بهتره چون منابع زیادی به وجود میاد مثلا برای هر 10 میلیون سالی 100 هزار تومن بگیرن و اگه مشکلی پیش بیاد بلافاصله میتونن پول سپرده گذاران پرداخت کنند نمیدونم چرا اینکارو نمیکنن کار خیلی خوبی هست هم اینطوری خیال همه راحته

Last edited:

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
عسکریه روزشمار 19 درصد بدون هیچ محدودیتی

avan

Registered User
لایک‌ها
207
دوستان این آینده 23 درصد
مثلا من 50 تومن 1 ساله بزارم بعد 10تومنشو بردارم به 40 تومن چقدر سود میدن؟ 21 میدن؟
و اینکه اگر دوباره 40 تومنو کردم 50 مجدد چند درصد میشه؟

pars2016

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
دوستان این آینده 23 درصد
مثلا من 50 تومن 1 ساله بزارم بعد 10تومنشو بردارم به 40 تومن چقدر سود میدن؟ 21 میدن؟
و اینکه اگر دوباره 40 تومنو کردم 50 مجدد چند درصد میشه؟
اینطور که من پرسیدم گفتن که اگر کم بشه سودو میکنن ۲۱ درصد..یعنی مثلا اگر ۵۰ بزاری اول بعد کنیش ۴۰ ،به اون ۴۰تومن ۲۱ درصد تعلق میگیره اما مثلا اگر ۵۰ از اول گذاشتی بعد ۱۰ تومن بخای اضافه کنی به اون ۵۰ اول ۲۳ تعلق میگیره اما به اون ۱۰ که اضافه کردی ۲۱

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722
اینطور که من پرسیدم گفتن که اگر کم بشه سودو میکنن ۲۱ درصد..یعنی مثلا اگر ۵۰ بزاری اول بعد کنیش ۴۰ ،به اون ۴۰تومن ۲۱ درصد تعلق میگیره اما مثلا اگر ۵۰ از اول گذاشتی بعد ۱۰ تومن بخای اضافه کنی به اون ۵۰ اول ۲۳ تعلق میگیره اما به اون ۱۰ که اضافه کردی ۲۱
امروز میگفتن روز شمار ۲۲ درصد هستش

بالا