برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
حساب روز شمار بانک ایران زمین 100000 تومن کف موجودی با سود 18

تا روزای آتی دیگه بلاز نمیکنن . برید حداقل حساب رو باز کنین با صد تومن تا ضرر نکنید . امروز خودم افتتاح حساب کردم

بانك ايران زمين عضو شتاب هست؟

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
بانک هست دیگه؛با کلیه خدمات بانکی
۵ سال هم هست تاسیس شده و حدود ۳۵۰ شعبه در کشور داره

در کل،بانک ها همه عضو شتاب هستند و همه خدمات نالی رو ارائه میدن؛

فقط بانک مهر اقتصاد هست که عضو شتاب نیست چون واقعا بانک نیست،مجوز نداره؛

Sent from my E5823 using Tapatalk

Last edited:

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
امروز کوتاه مدت ایران زمین با سود 18 درصد افتتاح کردم. از مسئول پرسیدم احتمال کم شدنش هست یا نه ؟ گفت قطعی نمیشه نظر داد و ممکنه کم بشه.
دوستان یه مسئله ای ؛
ایران زمین بلند مدت یکساله افتتاح میکنه با سود 18 درصد. با این مزیت که بعد از یک ماه شما میتونین اصل پول رو بردارین بدون اینکه بابت برداشت قبل از موعد جریمه بشین. از رئیس بانک پرسیدم گفتم ایا این مورد که بعد از یکماه برای برداشت جریمه نمیشیم تو برگ سپرده ثبت میشه ؟
گفت نه ولی روال کار ما به این صورته که واسه بستن سپرده بلندمدت قبل از موعد جریمه نمیکنیم. حالا به عقیده شما به حرف رئیس یک بانک چقدر میشه اعتماد کرد؟:D

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
حساب باز کنین (با مبلغ کم ) که فردا روزی سود کم شد این حساب شاید بدرت بخوره
داداش این حسابی رو که داری میگی اگه بخوان به صدم ثانیه سودش رو کم میکنن کاری هم ندارن کی باز کردی حساب رو جوری میگی برین حساب باز کنین که انگار این حساب سودش تا آخر الزمان و ابدوالدهر تضمین شده نه این خبرا نیست این کار شما مثل تبلیغ برای ایران زمین میمونه
نه داداشم این خبرا نیست ریش و قیچی دست خودشونه اگه اراده کنن به صدم ثانیه سودش را کم میکنن کاری هم ندارن امروز باز کردی یا 10 سال قبل
اینا یه بانک که سرمایش کم میشه این کارا رو میکنن تا دوباره بتونه پول جمع کنه و بعد دوباره بانک بعدی مردم ساده از همه جا بی خبر هم سریع دم شعبه ان برای باز کردن حساب عجب دوره و زمونه ای شده

Last edited:

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
امروز کوتاه مدت ایران زمین با سود 18 درصد افتتاح کردم. از مسئول پرسیدم احتمال کم شدنش هست یا نه ؟ گفت قطعی نمیشه نظر داد و ممکنه کم بشه.
دوستان یه مسئله ای ؛
ایران زمین بلند مدت یکساله افتتاح میکنه با سود 18 درصد. با این مزیت که بعد از یک ماه شما میتونین اصل پول رو بردارین بدون اینکه بابت برداشت قبل از موعد جریمه بشین. از رئیس بانک پرسیدم گفتم ایا این مورد که بعد از یکماه برای برداشت جریمه نمیشیم تو برگ سپرده ثبت میشه ؟
گفت نه ولی روال کار ما به این صورته که واسه بستن سپرده بلندمدت قبل از موعد جریمه نمیکنیم. حالا به عقیده شما به حرف رئیس یک بانک چقدر میشه اعتماد کرد؟:D

مساله خوش قولی هست؛بانک خوبیه و قبلا هم به وعده اشون پایبند بودند
داداش این حسابی رو که داری میگی اگه بخوان به صدم ثانیه سودش رو کم میکنن کاری هم ندارن کی باز کردی حساب رو جوری میگی برین حساب باز کنین که انگار این حساب سودش تا آخر الزمان و ابدوالدهر تضمین شده نه این خبرا نیست این کار شما مثل تبلیغ برای ایران زمین میمونه
نه داداشم این خبرا نیست ریش و قیچی دست خودشونه اگه اراده کنن به صدم ثانیه سودش را کم میکنن کاری هم ندارن امروز باز کردی یا 10 سال قبل
اینا یه بانک که سرمایش کم میشه این کارا رو میکنن تا دوباره بتونه پول جمع کنه و بعد دوباره بانک بعدی مردم ساده از همه جا بی خبر هم سریع دم شعبه ان برای باز کردن حساب عجب دوره و زمونه ای شده
بلی میتونن کم کنن؛
اما فرصت خوبیه،در هیچ بانکی برای حساب جدید سود ۱۸ درصد در.دسترس نیست؛اون هم با این کف مبلغ؛۱۰۰۰۰۰ تومن که در حد توان خیلی ها هست

Sent from my E5823 using Tapatalk

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
دوستان یه مسئله ای ؛

به حرف که مسلما نمیشه اعتماد کرد الخصوص فرد رئیس و اون هم رئیس یک بانک باشه!
در قرارداد بانکی شما که حساب رو افتتاح کردید به عنوان یک بند از قرارداد باید ذکر شده باشه من باب اینکه: سپرده گذار به نام x با مبلغ سپرده x به مدت x نزد شعبه فلان ایران زمین به مدت 12 ماه از تاریخ فلان تا فلان بعد از گذشت 30 روز از سپرده قادر است مبلغ اولیه سرمایه گذاری خود را بدون اخذ جریمه توسط شعبه یا شعبه مرکز بانک ایران زمین اخذ کند.

اگه غیر این هر حرفی به شما زدن بعدا خیلی راحت میتونن بزنن زیرش!
البته! بستگی به شعبه و نحوه کار اون بانک هم داره

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
متشکرم
دیروز از بانک سرمایه هم تو مسیرم پرسیدم گفت واسه بالای 50 تومن یکساله چقدر بهم سود میدین؟ گفت 18.5 اما یادم رفت بپرسم که آیا واسه برداشت پول قبل از سررسید جریمه میکنه یا نه. کوتاه مدتاشون هم 10 درصد بود.
تا اینجا ایران زمین 18 میده ، سرمایه 18.5 ؛
19 کسی نبود؟ :D بانکهایی مثه شهر و آینده اطلاعی ندارین یکساله واسه بالای 50 تومن سودشون چقدره ؟
از بانک سرمایه خاطره خیلی خوبی دارم
حالا درکل نمیدونم ایا تو همون ایران زمین حساب باز کنم یا بخاطر نیم درصد بیشتر برم سمت سرمایه
از طرفی احساس میکنم بانک سرمایه خدمات الکترونیک بیشتر و بهتری دراختیار میذاره

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
بانک مهر اقتصاد سود این ماه رو هم 19 درصد پرداخت کرد فعلا قراره به همین شکل پرداخت کنند

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
متشکرم
دیروز از بانک سرمایه هم تو مسیرم پرسیدم گفت واسه بالای 50 تومن یکساله چقدر بهم سود میدین؟ گفت 18.5 اما یادم رفت بپرسم که آیا واسه برداشت پول قبل از سررسید جریمه میکنه یا نه. کوتاه مدتاشون هم 10 درصد بود.
19 کسی نبود؟ :D بانکهایی مثه شهر و آینده اطلاعی ندارین یکساله واسه بالای 50 تومن سودشون چقدره ؟
از بانک سرمایه خاطره خیلی خوبی دارم
حالا درکل نمیدونم ایا تو همون ایران زمین حساب باز کنم یا بخاطر نیم درصد بیشتر برم سمت سرمایه
از طرفی احساس میکنم بانک سرمایه خدمات الکترونیک بیشتر و بهتری دراختیار میذاره
بانک سرمایه بعد از یکماه جریمه نداره.
صندوق ها ممکنه یکی دو درصد به صورت شناور بیشتر سود بدن.
اینترنت بانک سرمایه ، ایران زمین ، مهر اقتصاد و سینا ، از قالب یکسان استفاده می کنن و کپی هم هستن.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
دکتر پویا جبل عاملی در روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:

آمار شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی مردادماه بانک مرکزی در امتداد آمار ماه قبل نمایانگر آن است که روند نزولی تورم در 3 سال گذشته از خرداد امسال معکوس شده است؛ در‌حالی‌که تورم نقطه‌به‌نقطه خردادماه به پایین‌ترین سطح خود و به رقم 8/ 6 درصد رسید با افزایش در تیرماه و مردادماه اکنون به رقم 4/ 9 درصد رسیده و می‌رود تا بار دیگر دو رقمی شود. اگر خرداد 1392، نقطه آغاز روند نزولی نرخ تورم بود گویی 3 سال بعد و از خرداد 1395 این روند تغییر یافته است.

هر چند می‌توان انتظار داشت که با وجود نرخ سود بانکی واقعی مثبت، این روند تنها بازگشت به سطوح متوسط بلندمدت تورمی در ایران را به همراه داشته باشد، اما این برخلاف وعده اقتصادی دولت است. هدف دولت، تورم تک‌رقمی پایدار بوده است و اکنون شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی این دغدغه را به همراه دارد که با تداوم شرایط فعلی در ماه‌های آتی نرخ تورم نقطه‌به‌نقطه و پس از آن تورم متوسط دو رقمی شود.

هنگامی که روندهای اقتصادی تغییر می‌کند، معمول آن است که بیانیه‌های شورای سیاست‌گذاری پولی، در مورد این تغییرات توضیح دهند و نظر و پیش‌بینی خود را به اطلاع عموم برسانند تا به این نحو بتوان انتظارات فعالان اقتصادی را به‌طور مطلوبی بر پایه آمار و تفسیری تخصصی‌تر از آن شکل داد و این اطمینان خاطر را ایجاد کرد که شورای پولی تمامی تحولات اقتصادی را رصد می‌کند و واکنش مقتضی به آن نشان خواهد داد.

از این رو انتظار می‌رود سیاست‌گذاران پولی در هفته‌های پیش رو، بیشتر بر دغدغه‌های تورمی و سیگنال‌های قیمتی کنونی تاکید ورزند و نشان دهند که آیا همچنان پایبند به هدف تورم تک‌رقمی پایدار هستند یا خیر و چگونه به روند موجود واکنش نشان خواهند داد؟ سال گذشته در مباحث پیرامون بسته محرک‌های تقاضا، بر این نکته پافشاری شد که اگر تورم ماهانه از سطح 8/ 0 درصد عبور کند در این سیاست‌ها تجدیدنظر می‌شود، اما این اتفاق نیفتاده است. در سال 1395، تنها در ماه فروردین تورم ماهانه در منطقه ایمن بوده است، اما همچنان رویکرد کاهش نرخ بهره در دستور کار بوده است. به‌نظر می‌رسد اکنون نیاز است این سیاست مورد تجدیدنظر قرار گیرد و فشار حداکثری برای اجرای آن تعدیل شود.

شاید بتوان ادعا کرد که دولت آقای روحانی در زمینه اقتصاد دستاوردی بالاتر از تک‌رقمی کردن تورم نداشته است، آرزویی که بالاخره پس از چند دهه محقق شده است و نمی‌توان به‌راحتی از آن گذر کرد و حالا کمتر سیاستی وجود دارد که بتوان آن را در جهت حفظ تورم تک‌رقمی قلمداد کرد. در حالی که دولت آماده می‌شود تا دستاورد تک نرخی شدن ارز را نیز به کارنامه خود اضافه کند، نیاز است تا خیالی آسوده در مورد دغدغه‌های تورمی داشته باشد و در نتیجه به‌نظر می‌رسد نشان دادن موضعی ضدتورمی به تحولات اخیر ضروری باشد.

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
من متاسفانه امروز نرسیدم، شنبه اگه خدا بخواد میرم که این حساب رو باز کنم.
خب خدا نخواست !
اندر حکایات من و بانکِ! ایران زمین ;
پنجشنبه بعد از اینکه آینده رو بستم، 5 دقیقه دیر رسیدم به ایران زمین و دیدم در باز نمیشه برگشتم.
امروز صبح ساعت 8 زدم بیرون، اول رفتم سراغ همون شعبه چون بنظرم مطمئن تر میومد! ده هزار تومن کم داشتم و کارت رو گذاشتم و خودپرداز نوش جونش کم نذاشت، به رئیس شعبه میگم، میگه تو دو روزه ول کن ما نیستی!! کارت هم بلد نبود دربیاره میگه نیست! رفتم پیش متخصصش و اومد و دراورد و کم ترین کاری که میتونستم بکنم این بود که این شعبه رو بیخیال بشم، مردک بی سواد چهار پا شعور اجتماعی نداره اوردن گذاشتنش پشت میز...
شعبه بعدی رفتم که اونم دست کمی نداشت و خودپرداز خاموش بودش کلا !
شعبه سوم اول خودپرداز رو چک کردم مشکلی نداشت، برخورد هم خوب بود، لیکن سیستم قطع بود :)
اینه که دیگه نیازی به اصرار بیشتر برای باز کردن این حساب ندیدم وگرنه دوتا دیگه مونده بود ولی به قول راننده تاکسی سالی که نکوست از بهارش پیداست D:
خدا رو شکر بانک دی هست، یه دونه شعبه توی مرکز هر استان ولی انقدر شیک و مجلسی... فقط لطف کن دی جان همینطور بمون جان عـ
دوستان موفق باشید.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خب خدا نخواست !
پنجشنبه بعد از اینکه آینده رو بستم، 5 دقیقه دیر رسیدم به ایران زمین و دیدم در باز نمیشه برگشتم.
امروز صبح ساعت 8 زدم بیرون، اول رفتم سراغ همون شعبه چون بنظرم مطمئن تر میومد! ده هزار تومن کم داشتم و کارت رو گذاشتم و خودپرداز نوش جونش کم نذاشت، به رئیس شعبه میگم، میگه تو دو روزه ول کن ما نیستی!! کارت هم بلد نبود دربیاره میگه نیست! رفتم پیش متخصصش و اومد و دراورد و کم ترین کاری که میتونستم بکنم این بود که این شعبه رو بیخیال بشم، مردک بی سواد چهار پا شعور اجتماعی نداره اوردن گذاشتنش پشت میز...
شعبه سوم اول خودپرداز رو چک کردم مشکلی نداشت، برخورد هم خوب بود، لیکن سیستم قطع بود :)
اینه که دیگه نیازی به اصرار بیشتر برای باز کردن این حساب ندیدم وگرنه دوتا دیگه مونده بود ولی به قول راننده تاکسی سالی که نکوست از بهارش پیداست D:
خدا رو شکر بانک دی هست، یه دونه شعبه توی مرکز هر استان ولی انقدر شیک و مجلسی... فقط لطف کن دی جان همینطور بمون جان عـ
دوستان موفق باشید.

خیلی جالب بود :D

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
بزرگواران حاضر در تاپیک، عذر میخوام بابت یاد آوری این مطلب! این بخش تحت عنوان:
نام گرفته و طبیعتا بحث فقط مجاز به حیطه ی اقتصادی هست! درسته مسائل مختلفی در مسئله اقتصاد تاثیر گذار هست ولی هیچ ارتباطی به پرشین تولز و این بخش (کار و سرمایه و تجارت) نداره و نخواهد داشت!
هرگونه جناح سیاسی به هر طریق توسط هر شخصی متسفانه از 1 ماه تا دائم بن رو در پی داره! بر طبق قوانینی که ما نزاشتیم و فیلترینگ (دادستانی کل کشور) قرار داده اجازه انتشار چنین مطالبی به هیچ عنوان مجاز نیست و ما هم طبیعتا نمیتونیم اجازه انتشار چنین تعابیر سیاسی رو به کسی بدیم! اگر واقعا شخصی به هر موردی که به سیستم دولتی،خصوصی،فرد یا افراد خاصی مربوط میشه اعتراض یا شکواییه ایی داره به صورت حقوقی اقدام کنه نه پست اعتراضی در پرشین تولز!

ممنونم از فهم و درک بسیار بالای شما.

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
بزرگواران حاضر در تاپیک، عذر میخوام بابت یاد آوری این مطلب! این بخش تحت عنوان:
نام گرفته و طبیعتا بحث فقط مجاز به حیطه ی اقتصادی هست! درسته مسائل مختلفی در مسئله اقتصاد تاثیر گذار هست ولی هیچ ارتباطی به پرشین تولز و این بخش (کار و سرمایه و تجارت) نداره و نخواهد داشت!
هرگونه جناح سیاسی به هر طریق توسط هر شخصی متسفانه از 1 ماه تا دائم بن رو در پی داره! بر طبق قوانینی که ما نزاشتیم و فیلترینگ (دادستانی کل کشور) قرار داده اجازه انتشار چنین مطالبی به هیچ عنوان مجاز نیست و ما هم طبیعتا نمیتونیم اجازه انتشار چنین تعابیر سیاسی رو به کسی بدیم! اگر واقعا شخصی به هر موردی که به سیستم دولتی،خصوصی،فرد یا افراد خاصی مربوط میشه اعتراض یا شکواییه ایی داره به صورت حقوقی اقدام کنه نه پست اعتراضی در پرشین تولز!

ممنونم از فهم و درک بسیار بالای شما.
با احترام به فرمایشات شما و قوانین مذکور
درصورتی که پست بنده مشکل داشت میتونین حذف کنین.
خلاصه ـش این میشد: افتتاح چنین حسابی پیشنهاد نمیشه!(که مسلما بعد پرسش پیش میومد که چرا...)

khunires

مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
با احترام به فرمایشات شما و قوانین مذکور
درصورتی که پست بنده مشکل داشت میتونین حذف کنین.
خلاصه ـش این میشد: افتتاح چنین حسابی پیشنهاد نمیشه!(که مسلما بعد پرسش پیش میومد که چرا...)

نه بزرگوار اتفاقا پستتون مرتبط با تاپیکه

behnood_67

Registered User
لایک‌ها
518
سلام دوستان ، میحواستم نظرتون رو درباره بانک سرمایه بدونم .
چند روز پیش مراجعه کردم به یکی از شعب بانک سرمایه سوال کردم درباره سپرده ها و سودشون که از همه بانک ها بالاتر بودش .

به سپرده های یکساله با اجازه برداشت بعد از یک ماه بدون جریمه ۱۸.۵ ٪ سود میدن و برای سپرده بالای ۳۰۰ میلیون سود ۲۰ ٪‌ میده و سپرده بالای ۵۰۰ میلیون سود ۲۲.۵ ٪‌ میده !‌ یکم برام عجیب بود که همچین رقمی رو پرداخت میکنه ، فقط گفتند که توی قرداد مجبوریم بنویسیم ۱۸ درصد که بانک مرکزی بهمون گیر نده .

نظرتون چیه دوستان ؟ میشه به حرفشون اعتماد کرد ؟‌ بانک خوبی هستش ؟‌
اگه 500 م دارید گزینه مناسبیه.اگه نه از موسسات محل سکونتتون آمار بگیرید.
این بانک پارسال هم نرخ هاش بیشتر از مصوب بود.

ali 14007

Registered User
لایک‌ها
58
خب خدا نخواست !
دوستان موفق باشید.

منم تجربه امروزمو از بانک ایران زمین میگم
من امروز ساعت 12 ظهر رفتم حساب تجارتمو خالی کردم و بردم بانک ایران زمین شعبه فلکه اول صادقیه
خیلی خوش برخورد بودند و کامل شرایطو توضیح دادند
فرم و پر کردم و کارتم رو هم صادر کردن
خودپردازش هم سالم بود :)
مدیرش هم خوش برخورد بود حدودا
سوال کردم گفتن یکساله 18 درصد هم داریم که بعد یکماه پول آزاد میشه
الانم روزشمار 18 درصد باز کردم و منتظرم ببینم چی میشه
اسمم اونجا ثبت بود o_O با اینکه اولین بارم بود میرفتم
که بعدا مشخص شد از حساب های مولل موحدین اومدن اون اطلاعات
در کل راضی بودم :general601:

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
منم تجربه امروزمو از بانک ایران زمین میگم
من امروز ساعت 12 ظهر رفتم حساب تجارتمو خالی کردم و بردم بانک ایران زمین شعبه فلکه اول صادقیه
خیلی خوش برخورد بودند و کامل شرایطو توضیح دادند
فرم و پر کردم و کارتم رو هم صادر کردن
خودپردازش هم سالم بود :)
مدیرش هم خوش برخورد بود حدودا
سوال کردم گفتن یکساله 18 درصد هم داریم که بعد یکماه پول آزاد میشه
الانم روزشمار 18 درصد باز کردم و منتظرم ببینم چی میشه
اسمم اونجا ثبت بود o_O با اینکه اولین بارم بود میرفتم
که بعدا مشخص شد از حساب های مولل موحدین اومدن اون اطلاعات
در کل راضی بودم :general601:
خدایی یه لحظه فکر کنین منم مشابه همین کارو میکردم مثلا اول میرفتم دی 18% رو خالی میکردم بعد میومدم سراغ ایران زمین و... وای وای وای عجب اوضاع اسفناکی میشدا D:
حالا انشاالله که من اشتباه کرده باشم و برای شما و عزیزان دیگه ای که حساب باز کردن خوش یمن باشه.
بدرود

mila41

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
متشکرم
19 کسی نبود؟ :D

موسسه ملل(عسکریه) سپرده یکساله ویژه ۲۰% باز میکنه عضو شتابم هست مجوزم داره ، من که راضی ام

بالا