برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در موسسات مالی و اعتباری وبیشترین سود سپرده

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
دوستان در حاظر بانکی که سود سالانه با درصد بالا رو میده معرفی کنید مبلغ تازه دستم رسیده میخوام بذارم بانک
ممنون میشم صندوق هربانکی که الان بیشتر ین سود رو میده معرفی کنید
فقط مجوز دار باشه

912

Registered User
لایک‌ها
472
فرشتگان مجوز داره یا نه؟
ممنون

mersa1989

کاربر فعال پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,110
فرشتگان مجوز داره یا نه؟
ممنون
در اصل فرشتگان جزو تعاونی های ۸گانه ای هست که با ادغام و انحلالشون موسسه کاسپین تشکیل شده که در اخر سال ۹۴ مجوزش رو از بانک مرکزی گرفته و در فرابورس نماد داره و عضو صندوق ضمانت سپرده ها هم هست؛
هرچند الان فرشتگان بدنبال یک خبر،دچار بحران شد که در حال گذروندن اون هست و اخیرا اوضاعش نسبتا بهتر شده؛ چون قول مسئولان کاسپین هم تسریع روند ادغام و انتقال هست و بانک مرکزی هم یک بیانیه در حمایت کاسپین و فرشتگان داده؛و قرار هست خژ اعتباری براب کاسپین باز کنه؛

برای افراد ریسک پذیر سود ۳۲ درصدی حساب یکساله(که در واقع دوسالهه هست و بعد از سال اول میشه بدون جریمه حساب رو بست) که با مبالغ خرد قابل دسترس هست میتونه گزینه مناسبی باشه؛

Sent from my MI 5 using Tapatalk

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دوستان موسساتي كه از بانك مركزي مجوز دارن اگه ورشكست بشن بانك مركزي پول سپرده گذارا رو ميده؟

912

Registered User
لایک‌ها
472
الان کدوم مووسسه از همه بهتر عمل میکنه؟

912

Registered User
لایک‌ها
472
بهتر نیست این تاپیک جدا از تاپیک بانک ها عمل کنه؟
الان تعداد موسسات هم بیشتر شده این دو تا تاپیک جدا از هم باشه بهتر میشه به بحث و گفتگو پرداخت
البته فقط نظرمو گفتم

saw8

Registered User
لایک‌ها
263
با عرض سلام
من تو همین پرشین تولز دیدم یکی از دوستان کارت خرید از لیون کامپیوتر گذاشته برای فروش تو توضیحات گقته بود از ایران رنتر خریدم و باید اقساط پرداخت کنم کنجکاو شدم رفتم به سایت ایران رنتر دیدم سایت فروش اقساطی هست که اگر کسی هم که سرمایه داشته باشه میتونه به غنوان تامیین کننده سرمایه گذاری کنه که سود جذاب 42.5 درصدی به سرمایتون پرداخت میشه که ریسک هم نداره 1. چون شما با شرکت طرف هستید 2.کل سرمایه شرکت دست حریداران محصولات هست و دست شخص خاصی هم نیست که بخواد خورده بشه خلاصه سرمایه گذاری کردم و اولین پرداخت هم سر وقت دریافت کردم .
((((((خیلی مهم))))))
دوستانی که علاقه پیدا کردن به سرمایه گذاری تو ایران رنتر از طریق بنده اقدام کنن که 2 درصد از مبلغ سرمایشون بنده به عنوان معرف هدیه دریافت میکنم که 1 درصد به خود سرمایه گذار بر می گردونم (معرف حتما باید عضو سایت باشه که 2 درصد بهش تعلق بگیره)
با تشکر

بالا