• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
دوستان درباره این بازار جهانی که قیمتای ارزها به غیر دلار رو میزنه تو سایت مظنه یکمی توضیح میدین.

این مال الانش هست:

37vqg0a2s7j3x8rzrbb.jpg

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
تغیر لحن ایران و غرب بر سر پرونده هسته‌ای

اگر به گفته‌های امروز مقام‌های ایرانی استناد کنیم، امیدی به مذاکرات هسته‌ای پیش رو نیست. در حالیکه دو روز مانده به گفتگوهای ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی، و دو هفته هم به مذاکرات ایران و گروه پنج بعلاوه یک در مسکو. رییس جمهوری ایران می‌گوید غربی‌ها به دنبال بهانه جویی و تلف کردن وقتند. مذاکره کننده ارشد ایران نوشته تعلل طرف مقابل موفقیت این صحبت‌ها را مورد تردید قرار داده. و نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی کشورهای غربی عضو شورای حکام را متهم کرده که این نهاد را به یک سازمان اطلاعاتی تبدیل کرده‌اند.

‭BBC ‮فارسی‬ - ‮ايران‬ - ‮تغیر لحن ایران و غرب بر سر پرونده هسته‌ای‬

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
سعات خان بخاطر امضات که واقعا باهاش حال کردم یه لایک از من

microsaaft.com

Registered User
لایک‌ها
104
خیلی واسم جالبه غرب در حال وقت تلفی...دیگ به دیگ میگه روت سیاآآآآآآآآآآآ.:D آخه غرب که زمستونشم پشت سر گذاشت.قیمت نفت هم به خاطر کمتر شدن تقاضا و همچنین تغییر فصل اومده پایین کاری به این بحث و مذاکرات نداره....اما نکته مهم اینکه غرب از وقت تلف کردن بیشتر داره سود میبره یا ما؟؟؟؟؟؟:cool: ما هر وقت می خواهیم حرفی را بزینم به قول معروف" به در میگن دیوار بشنوه"یعنی خودمون بشنویم اینگونه لحن الخطاب قرار می دهیم....صرفا جهت اطلاع!!!!

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
از اول هم معلوم بود هیچ نتیجه ای این مذاکرات نداره. بعضی ها الکی امیدوارن. وقتی غرب جنایتکار میخواد به زور گویی ها و استکبار ورزی هاش درباره ایران ادامه بده معلومه که ایران زیر بار نمیره.

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
از اول هم معلوم بود هیچ نتیجه ای این مذاکرات نداره. بعضی ها الکی امیدوارن. وقتی غرب جنایتکار میخواد به زور گویی ها و استکبار ورزی هاش درباره ایران ادامه بده معلومه که ایران زیر بار نمیره.

تاپیک اقتصادی هست از بیخ و بن ! چه ربطی به جانب داری های سیاسی داشت ؟
در ضمن مفاد خواسته های غرب رو از ایران یک بار ببینید سعی کنید بدون جانب داری سیساسی و ذوب در چیزی بودن یک بار بررسیش کنید اساسی ! بعدا نظر بدید اساسی !
مهمترین بند قانونی اساسی ایران (واسه این پر رنگش کردم چون خیلی ها ایرانی نیستن و یک تیشه توی دستشون هست و دارن میکوبن به ریشه ایران و ایرانی) : هر اقدامی چه در سطح داخلی و چه در سطح بین الملل اتخاذ میشه اول باید به نفع منافع ملی باشه . به عبارت ساده تر و عامه فهم یعنی : باید نفع ایرانی باشه . مثال ساده تر هر اقدامی برای مردم این مملکت مهار گرانی و تورم لجام گسیخته هست این پایه ای ترین کاری هست که میشه برای ایرانی انجام داد . بازم شما نگران نباش خیلی وقت ها شده دقیقه 90 اقداماتی رو انجام دادن و توی بوق و کرنا کردن و به من و شما برعکسش رو تحویل دادن
i298960_ddd.gif
تا 28 خرداد خیلی وقت هست . در ضمن 1% بخوان گردن کشی کنن و خواسته بی جا داشته باشن همچین خوشکل ایران رو ایزوله میکنن که در درجه اول گرانی آنچنان بیداد که کنه که مردم به ستوه بیان 2- خوشکل همچین ایران رو چه از راه هوایی و چه راه دریایی ایزوله میکنن که هیچ هواپیمایی مسافرتی هم جرات نشستن به ایران رو نکنه .
i298960_ddd.gif
. برو یک بار کلیه این بلاهایی که قرار سر من شما بیاد رو بخون بعدا با جانب داری از کسی و یا جناحی اظهار نظر کن گلم .

پرابلم
i298960_ddd.gif
؟

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,311

پس همه در کنار هم،پیش بسوی سانفرانسیسکو

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
تاپیک اقتصادی هست از بیخ و بن ! چه ربطی به جانب داری های سیاسی داشت ؟
در ضمن مفاد خواسته های غرب رو از ایران یک بار ببینید سعی کنید بدون جانب داری سیساسی و ذوب در چیزی بودن یک بار بررسیش کنید اساسی ! بعدا نظر بدید اساسی !
مهمترین بند قانونی اساسی ایران (واسه این پر رنگش کردم چون خیلی ها ایرانی نیستن و یک تیشه توی دستشون هست و دارن میکوبن به ریشه ایران و ایرانی) : هر اقدامی چه در سطح داخلی و چه در سطح بین الملل اتخاذ میشه اول باید به نفع منافع ملی باشه . به عبارت ساده تر و عامه فهم یعنی : باید نفع ایرانی باشه . مثال ساده تر هر اقدامی برای مردم این مملکت مهار گرانی و تورم لجام گسیخته هست این پایه ای ترین کاری هست که میشه برای ایرانی انجام داد . بازم شما نگران نباش خیلی وقت ها شده دقیقه 90 اقداماتی رو انجام دادن و توی بوق و کرنا کردن و به من و شما برعکسش رو تحویل دادن
i298960_ddd.gif
تا 28 خرداد خیلی وقت هست . در ضمن 1% بخوان گردن کشی کنن و خواسته بی جا داشته باشن همچین خوشکل ایران رو ایزوله میکنن که در درجه اول گرانی آنچنان بیداد که کنه که مردم به ستوه بیان 2- خوشکل همچین ایران رو چه از راه هوایی و چه راه دریایی ایزوله میکنن که هیچ هواپیمایی مسافرتی هم جرات نشستن به ایران رو نکنه .
i298960_ddd.gif
. برو یک بار کلیه این بلاهایی که قرار سر من شما بیاد رو بخون بعدا با جانب داری از کسی و یا جناحی اظهار نظر کن گلم .

پرابلم
i298960_ddd.gif
؟

حیفم اومد نقل قول نکنم .
چون خودم بشخصه گاهی فکر میکردم داک عزیز یه جورایی هوای عربهایی در لباس ایرانی رو داره ولی گاهی وقتا پست هایی مثل این
به خود من حداقل ثابت می کنه که زود قضاوت نکنم .
دمت گرم داک .
متاسفانه الان که 2012 هست هیچ بشه سال 4014 هم باز بعضیا آب تو هاون می کوبن با طرز فکر خاصی که دارن .
می گذرم تا الکی بحث درست نشه
ولی دمت جیز

glofin

Registered User
لایک‌ها
202

میگن سیاست پدر مادر نداره همین است .
من که یاهو و چندتا منبع خبری دیگه رو چک می کردم از بی نتیجه بودن مذاکرات با ایران سخن میگن ( مذاکرات بین آژانس و ایران ) .
اما بنگاه های خبرپراکنی داخل همچنان متناقض از یه طرف میگن مرگ بر غرب و از یه طرف میخوان مذاکراتی هم که انجام بشه رو
موفق جلوه بدن .

پ.ن : تا وقتی یک خبرگذاری مستقل و خصوصی توی کشور نباشه ، نمیشه به موج یکسویه خبرهای دولتی اتکا و اعتماد کرد .
بماند که یه تلویزیون خصوصی هم نداریم و به نوعی فضای رسانه ای 6 دنگ در اختیار دولت محترم است.

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598

mahnaz01

Registered User
لایک‌ها
6
من فکر کنم با 1900 بازار باز شه تمام اطرافیانم امروز میخواهنذ خرید کنند

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
کلا قیمت گذاری تو ایران الکیه! هر چی دلشون میخواد قیمت میدن
الان اگه دلار 20 تومن رفته روش پوند باید 30 و خورده بره روش ولی 15 زیادتر شده

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
میگن سیاست پدر مادر نداره همین است .
من که یاهو و چندتا منبع خبری دیگه رو چک می کردم از بی نتیجه بودن مذاکرات با ایران سخن میگن ( مذاکرات بین آژانس و ایران ) .
اما بنگاه های خبرپراکنی داخل همچنان متناقض از یه طرف میگن مرگ بر غرب و از یه طرف میخوان مذاکراتی هم که انجام بشه رو
موفق جلوه بدن .

پ.ن : تا وقتی یک خبرگذاری مستقل و خصوصی توی کشور نباشه ، نمیشه به موج یکسویه خبرهای دولتی اتکا و اعتماد کرد .
بماند که یه تلویزیون خصوصی هم نداریم و به نوعی فضای رسانه ای 6 دنگ در اختیار دولت محترم است.

صد البته دوست عزیز . اینا همیشه کارشون همین هست که همه چی رو 180 درجه برعکس تقدیم مردم میکنن . اردیبهشت و خرداد جز ماههای کسادی و افول بازار هست توی این بازارهای به هیچ عنوان رشد قیمت معنا نداره الا محرک های سیاسی .

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
ما مخلصتیم داداش :blush:

این پستی رو که دارم کوت میکنم 5 نفر ریپورت کردن اخه این پست ایرادش چیه ؟ اگر منظور علما که ریپورت کردن امضاء سعادت هست چه ایرادی داره
i352027_sibil.gif
؟ اونایی که فک میکنن این امضاء داره آرمانهاشون رو میبره زیر سوال دقیق چند بار بخوننش سر مشقش کنن چند بار بنویسن از روش شاید معنیش رو بگیرن چی بوده !
i352027_sibil.gif

ای بابا خجالت بکشید آسپیران دودکار هم بودن حد اندازه داره نه فحش داده شده نه به کسی توهین شده مگه دوره تفتیش عقاید کومونیست هست که دارید این جوری واکنش نشون میدید . گیریم دکه ریپورت اونجا زیر هست پست هست دیگه با اون دکمه اسپم نکنید دیگه .
i352027_sibil.gif

پ ن تکمیلی : وقتی این کاربران این قدر آرمان گرا هستن وقتی یه چی میبینن که نمی تونن هضمش کنن این رو در نظر باشید در همین لحظه مرغ خرید کیلویی 5000 تومن تف به ذات اون بی شرفی که عنان اقتصاد این مملکت دستش هست . چرا ؟ وسعت ایران از لجاظ اراضی و با توجه به چهار فصلش بودن و متوسط آفتابی بودن در کل سال که جزو بالاترین کشورهای دنیا هست بر پدر و مادر اون کسی لعنت که الان اجناس شده این قیمت ! شما الان در بازار ارز و سکه هم فعالیت کنید و به قول خودتون فقط قصد حفظ سرمایه داشته باشید باز هم عقب میمونید چون نرخ رشد این 2 بازار هم از نرخ تورم عقب مونده

نمونه ای دیگه درباره همین امضا (یه چند باری از روش بنویسید متوجه میشید ) :

همه میدونید ایران از لحاظ اینکه در کجای این کره خاکی هست یکی از حساس ترین نقاط استراتژیکی دنیا هست . من شوت اینو میفهم ولی آقایان سطح بالایی ....... سال 73 ژاپن اومد به ایران گفت من سد سفید رو کلا لایروبی میکنم و سد رو آماده کار تحویل شما میدم پول هم نمی خوام هر چی گل و لای اون پشت هست مال من !
i298960_ddd.gif
خوب چی شد ؟ یعنی هیچ کسی نمیتونه توی این مملکت لایروبی کنه ؟ جواب : نه عمرا چون کالیبر نمیزاره چون کشیدن نفت بالا و فروختن ارزشش بیشتر هست . حالا اون گل های پشت سد چه استفاده ای داره ؟ (از روی امضاء سعادت چند بار بنویسید متوجه میشید)

نمونه ای دیگه دوباره ! :

سال 1375 ژاپن پیشنهادی داد به ایران برای ساخت 3 کوره عظیم خورشیدی به همراه نیروگاه در ایران به ارزش کلی 1000 میلیارد دلار ! همه یا تقریبا همه میدونیم گرمترین نقطه دنیا در دشت کویر ایران قرار داره . عمر بازدی کوره خورشیدی و نیروگاهش 170 سال هست ! جواب : نه بازدهی نداره بعد نشستن فکر کردن یهو : گفتن
i352030_60216-56.gif
میریم واسه انرژی هسته ای تا حالا طبق مدارک موجود 3000 میلیارد دلار خرج اون راکتور کوفتی در بوشهر شده که تازه دوره عمرش هم از لحاظ استاندارد های جهانی رو اتمام هست . حالا باقی خرجها و پول هایی که مفت مفت کردن توی حلقوم روسها و چینی ها و آلمانی ها بماند که روی یخ نوشته شده . حالا اینا همه یه طرف سر همین راکتور چقدر از عزت و ارج و غرب ایرانی هزینه شد و شدیم تروریست همه جای دنیا و هر بی سر و پایی اسم ایران میدید چرت و پرت میگفت بمانید که قابل بازگشت نیست و متاسفانه در هیچ دادگاهی هم قابل دادخواهی نیست همه اینا رو گفتم بدونید و آگاه باشید

در ضمن بنده بر حسب بدشانسی عده ای نه ذوب در چیزی هستم و نه خر چون هم به بازار آگاهم و هم ایرانی هستم و در آخر تحصیل کرده همین اقتصاد که داره به گه ترین شکل ممکن داره توی این مملکت پیاده میشه . خواهشا از دکمه ریپورت برای اسمپ زاسیون استفاده نکنید شعار ها رو هم واسه خودتون نگه دارید . هر موقع پست سیاسی بی ربط دیدید ریپورت کنید در خدمتم کسی توهین کرد در خدمتم ، کسی پرت و پلا گفت در خدمتم ولی موکدا آسپیران دودکار نباشید .

Last edited:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
دروغ محضه , کاملا بینیجه بوده
‭BBC ‮فارسی‬ - ‮ايران‬ - ‮مذاکرات ایران و آژانس بدون نتیجه پایان یافت‬
این بی نتیجه بودنم از صد تا نتیجه منفی بدتره , که حالا اثرش مشخص میشه.

آره اثرش رو هم دیدیم . دلار ارزون شد. 1806
دیگه همه رسانه های ایران خودشون رو بکشن و بگن ماست سفیده میگیم نه سیاهه. بگن رسانه های بیگانه دروغ میگن (حتی اگه واقعاً دروغ هم بگن) باور نمی کنیم

بالا