• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دکتر چیزی که دیکا ادعا کرده عملی هست ؟

عملی بشه که !@#!$ می شیم دیگه ؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
با این تهدید ها و تحریم های جدید که حرفشو میزنن به نظر میرسه اونوریا دارن کاری میکنن که ایران حسابی به خفت کشیده بشه در صورت کوتاه اومدن !! حالا باید دید اینا تن به این خفت میدن یا نه.

sajjadmaham

Registered User
لایک‌ها
72
دو هفته تا بدبختی کامل یا برگشت به شرایط نیمه عادی.قیمت نفت هم که نزولی شده و ایران چیزی برای امتیاز گرفتن نداره .خط لوله اماراتم که قراره تیرماه کارش تموم بشهو بستن تنگه هرمز و ... یعنی کشک..از هر جنبه ای که نگاه کنیم اونطرف دست بالا رو برای مذاکرات داره.انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم که نزدیکه پس دادن امتیاز از اونطرف منتفی هست.هر چقدر میخوام مثبت فکر کنم میبینم راهی نداره.:(البته ممکنه اوضاع همینطور ادامه پیدا کنه تا دو طرف به قول خودشون به توافق برسن ولی همین که مذاکرات کش پیدا کنه یه سم مهلک برای اقتصاد خودمونه.
با گاج میریم دادا :(

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
دو هفته تا بدبختی کامل یا برگشت به شرایط نیمه عادی.قیمت نفت هم که نزولی شده و ایران چیزی برای امتیاز گرفتن نداره .خط لوله اماراتم که قراره تیرماه کارش تموم بشهو بستن تنگه هرمز و ... یعنی کشک..از هر جنبه ای که نگاه کنیم اونطرف دست بالا رو برای مذاکرات داره.انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم که نزدیکه پس دادن امتیاز از اونطرف منتفی هست.هر چقدر میخوام مثبت فکر کنم میبینم راهی نداره.:(البته ممکنه اوضاع همینطور ادامه پیدا کنه تا دو طرف به قول خودشون به توافق برسن ولی همین که مذاکرات کش پیدا کنه یه سم مهلک برای اقتصاد خودمونه.

i334628_jedid.gif
خیالت راحت سر میکشن همچین که نگو...........

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دیروز یعنی 4 شنبه ! 1770 فروش ! 1750 خرید ! یه جور ثبات دیده می شه تو بازار

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
یکی از دوستان میگفت قیمت بازار بالاتر از قیمت سایت های اینترنتی هست حالا نمی دونم چقدر تفاوت داره

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
یکی از دوستان میگفت قیمت بازار بالاتر از قیمت سایت های اینترنتی هست حالا نمی دونم چقدر تفاوت داره

من که بعضی از صرافیهای شهرمون رو دیدم تقریبا با قیمتای سایتا میخونن. در حد 5 6 تومن بالاتره.

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
دیروز یعنی 4 شنبه ! 1770 فروش ! 1750 خرید ! یه جور ثبات دیده می شه تو بازار
دیروز یخورده اینا خطو نشون برای هم کشیدن , از نظر من بعیده امروز بازار ثابت باشه.
دلیل اینکه دلار شد 1770 هم همون خطو نشون کشیدنا بود , حالا باید ادامشو امروز ببینیم چی میشه.

Love_life

Registered User
لایک‌ها
975
دیروز یخورده اینا خطو نشون برای هم کشیدن , از نظر من بعیده امروز بازار ثابت باشه.
دلیل اینکه دلار شد 1770 هم همون خطو نشون کشیدنا بود , حالا باید ادامشو امروز ببینیم چی میشه.

خط و نشان کشیدن ها برای سود بیشتر خودشون هست !
الان قانونی ترین دزدی تجارت دلار هست !

شما قاچاق انسان کنی ، مواد مخدر وارد کنی ! اختلاس کنی ! جنس وارد کنی اینقدر سود نداره ! اونم تنها طی 1 ساعت ! که دلار دولتی بگیره از بچه ها و آزاد بفروشی !

شما یه تجارت تو دنیا به من نشون بدید در عرض چند دقیقه 50 تا 80 درصد سود داشته باشه ؟

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
احتمال می دم با توجه به خبر، خبرگزاری های بزرگ و همچنین اظهارات آقایون آمریکایی فردا یعنی جمعه مذاکرات چندان خوب پیش نره، به دنبالش شاید از شنبه دلار بکشه بالا.

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
احتمال می دم با توجه به خبر، خبرگزاری های بزرگ و همچنین اظهارات آقایون آمریکایی فردا یعنی جمعه مذاکرات چندان خوب پیش نره، به دنبالش شاید از شنبه دلار بکشه بالا.

بد جور یحتمل هست :(

بالا