• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

Ali_j98

Registered User
لایک‌ها
14
به نظرم 4شنبه یا 5شنبه بشه یه خرید تو قیمت کف انجام داد البته اگه اتفاق خاصی نیفته

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
یادمه 2 هفته پیش یه سری دوستان میگفتند دلار قیمتش کمتر از 1600 میشه 1500 1400 میمونه هرچی جلوتر میریم به این نتیجه میرسم به اون قیمت نمیرسه

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
میشه رو 1680 برای خرید دلار فکر کرد

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
وقتی بهمنی سیگنال خرید میدهد...
[h=1]بهمنی:قیمت کدام کالا پایین آمده که دلار هم ارزان شود؟/نرخ دلار پایین نمی ماند، منتظر نمانید![/h]http://khabaronline.ir/detail/216359/

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886
mosalmanirani کجایی که دلار اومد پایین بحمدالله!
بیا دلمون واست تنگ شده
بابا 1 روز قیمت ثابت نمیمونه اثاب من یکی خورد شده دیگه

سلام آقا. مرسی که به فکر ما هستی. هستم خدمتتون ببیشتر سعی میکنم از نظرات اساتید استفاده کنم.:)

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
stilfer زنگ آخر وایسا دم در کاریت دارم

Ali_j98

Registered User
لایک‌ها
14
اگه اتفاق خاصی نیفته فردا میتونیم ریزش داشته باشیم البته اگه این بهمنی بازم حرف مفت نزنه

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

sam_sami_2000

Registered User
لایک‌ها
70
به نظرم ارز دیگه یه مهره سوختس ! هیچ گونه اطمینانی بهش نیس! 100% قمار ! یه روز میارنش پایین فردا میبرنش بالا .. به نظرم هر کی هم توی این مسیر به جز صرافها هی خرید و فروش میکنه بازیچه شده:stun: ! الان خیلی کار ها هست که سودش بهتر و ریسکش پایین تر هست .. !

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
به نظرم ارز دیگه یه مهره سوختس ! هیچ گونه اطمینانی بهش نیس! 100% قمار ! یه روز میارنش پایین فردا میبرنش بالا .. به نظرم هر کی هم توی این مسیر به جز صرافها هی خرید و فروش میکنه بازیچه شده:stun: ! الان خیلی کار ها هست که سودش بهتر و ریسکش پایین تر هست .. !

البته سرمایه گذاری جایی که اطمینان دارید خیلی بهتره! خوشحال میشیم پیشنهادهای شما رو هم بشنویم!

اما من خودم پیش خودم می گم پولم رو ترجیح می دم به دلار نگه دارم چون پشتوانش بانک مرکزی آمریکاست تا به ریال که حساب کتاب نداره.

ارز خیلی راحت تر از طلا خرید و فروش میشه و هر وقت بخواهید پول نقده!

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
دوستان می خواستم بدونم کسی نمودار و آماری از نوسانات و تغییر ارزهای غیر از دلار نظیر یوان، یورو و دلار کانادا و استرالیا داره ؟
که بدونیم در طی چند سال اخیر و خصوصا این اواخر آیا با توجه به تمرکزی که بیشتر در داخل روی دلار هست اون ارزها در چه وضعیتی
قرار داشته ند .

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان می خواستم بدونم کسی نمودار و آماری از نوسانات و تغییر ارزهای غیر از دلار نظیر یوان، یورو و دلار کانادا و استرالیا داره ؟
که بدونیم در طی چند سال اخیر و خصوصا این اواخر آیا با توجه به تمرکزی که بیشتر در داخل روی دلار هست اون ارزها در چه وضعیتی
قرار داشته ند .

اگر خارجی می خوای که گوگل داره.

Euro: CURRENCY:EUR quotes & news - Google Finance
Canadian Dollar: CURRENCY:CAD quotes & news - Google Finance
Japanese Yen: CURRENCY:JPY quotes & news - Google Finance

کد:
http://www.google.com/finance?q=eurusd
http://www.google.com/finance?q=cadusd
http://www.google.com/finance?q=jpyusd

ایرانی (به ریال) هم چند تا ارز مهم رو ارانیکو داره:
http://www.eranico.com/fa/currency/default.aspx

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
خب رشد يك روزه 130 توماني تند بود و البته كاهش 82 توماني دو روزه هم تند است.بازه را هم تا مسكو بین 1700 تا 1800میبینم.با رشد دلار از 1713 تا 1720 فرضيه عدم تزريق بانك مركزي در امروز تقويت مي گردد.بنابراين تا ساعت 2 قطعا دلار صعودي خواهد بود و از 2 تا 4 اگر تزريق شود قطعا به ميزاني است كه نزول مثل ديروز را نداريم يعني حداكثر 15 الي 20 تومان تاثير و اگر نشود احتمالا تا 1750 هم پتانسيل رشد دارد.به هر حال بانك مركزي مي خواهد اولا دلارهايش را بالاتر تبديل به ريال كند.ثانيا براي بعد از مسكو هم در هر دو حالت اگر نتيجه بد بود قيمت دلار آنقدر پايين نباشد كه افزايشش خيلي اساسي ديده شود و يا اگر مذاكرات مثبت بود كار سختي براي شكستن و اعلام موفقيت نداشته باشد.بنابراين جمعبندي كلي به نظر مي رسد حركت صعودي تا ساعت 2 و يا حتي تا پايان روز و حتي 12 ظهر فردا شروع شده باشد تا بانك مركزي دلارها را بالاي 1750 به صرافها بدهد

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
خب رشد يك روزه 130 توماني تند بود و البته كاهش 82 توماني دو روزه هم تند است.بازه را هم تا مسكو بین 1700 تا 1800میبینم.با رشد دلار از 1713 تا 1720 فرضيه عدم تزريق بانك مركزي در امروز تقويت مي گردد.بنابراين تا ساعت 2 قطعا دلار صعودي خواهد بود و از 2 تا 4 اگر تزريق شود قطعا به ميزاني است كه نزول مثل ديروز را نداريم يعني حداكثر 15 الي 20 تومان تاثير و اگر نشود احتمالا تا 1750 هم پتانسيل رشد دارد.به هر حال بانك مركزي مي خواهد اولا دلارهايش را بالاتر تبديل به ريال كند.ثانيا براي بعد از مسكو هم در هر دو حالت اگر نتيجه بد بود قيمت دلار آنقدر پايين نباشد كه افزايشش خيلي اساسي ديده شود و يا اگر مذاكرات مثبت بود كار سختي براي شكستن و اعلام موفقيت نداشته باشد.بنابراين جمعبندي كلي به نظر مي رسد حركت صعودي تا ساعت 2 و يا حتي تا پايان روز و حتي 12 ظهر فردا شروع شده باشد تا بانك مركزي دلارها را بالاي 1750 به صرافها بدهد

دلاری بانک مرکزی تزریق نمیکنه مطمئن باشید .

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
سلام به همه دوستان شرمنده واسه اینکه 4 روز نبودم
i298960_ddd.gif

ولاد کفر بودم . ایشالا که دوستان همون جور که من برای این هفته چندین بار گفتم از این نوسانات سود کپل کرده باشن
i298960_ddd.gif

shahinSssS

Registered User
لایک‌ها
66
این سود کپل پدر ما مصرف کننده را در آورد.

بالا