• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
الان 1767 شده چرا اینقدر بالا کشید حساب کرده بودیم که روزهای مذاکرات ثابت بمونه یا پایین بیاد بدتر شد که!!!!!!

In The Rain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دلار دوباره به 1900 یا 2000 تومان میرسه

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
از این سایت میبینم

من کاری به قیمت بازار ندارم
ولی یه چیزی رو مطمئن باشید
سر قضیه سایت مثقال و بلایی که سرش آوردن
دیگه زیاد نمیشه به سایت های اعلام قیمت ، اعتماد کرد
در واقع برعکس مثقال که مثل لوکوموتیو داشت قیمت رو بالا میکشید
این سایتهای (tala.ir . مزنه و ... ) عین ترمز دارن عمل میکنن و قصدشون پایین نگه داشتن ( یا پایین نشون دادن ) قیمت هاست
و مطمئن باشید به هیچ وجه اجازه ندارن در صورت بالا رفتن ناگهانی قیمت ( در بازار واقعی ) اطلاع رسانی شفاف کنن.
به قولی
همه چی آرومه ، من چقدر خوشبختم !!!

باید رعایت کنن

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
این سایتهای (tala.ir . مزنه و ... ) عین ترمز دارن عمل میکنن و قصدشون پایین نگه داشتن ( یا پایین نشون دادن ) قیمت هاست
و مطمئن باشید به هیچ وجه اجازه ندارن در صورت بالا رفتن ناگهانی قیمت ( در بازار واقعی ) اطلاع رسانی شفاف کنن.
به قولی

باید رعایت کنن
در مورد طلا اشتباه می کنید
تا جاییکه من خبر دارم موثق هست قیمت هاشون.
منابع قیمتی که دارن خیلی زیاده.

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
در مورد طلا اشتباه می کنید
تا جاییکه من خبر دارم موثق هست قیمت هاشون.
منابع قیمتی که دارن خیلی زیاده.

ببینید تا وقتیکه همه چیز واقعاً آرومه که مشکلی ندارن
مشکل زمانی شروع میشه که دیگه اوضاع عادی نیست
و قیمت ها لحظه ای بالا میرن ، اونجاست که دیگه اجازه ندارن با اهنگ بازار همراه بشن.
حالا انشاا... به اونجا نمیرسیم
وای اگر بشه ، به حرف من میرسید ، تمامی این سایتها سکته میزنن اساسی!!!!!!!!!!

In The Rain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
الان مثلا سایت طلا نوشته

دلار-بازار 17670

یعنی این قیمت خریده
یعنی ماالان میخوایم بخریم بریم صرافی تو این قیمت میشه خرید
شهرستان ها هم هیمن قیمته

In The Rain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
می خوام بدونم الان قیمت بالاست برای خرید یا اگه هنوزک بخریم به سود می رسیم

شما ها که حرفه ای تر هستید تو زمینه ارز .

چه طوری خرید و فروش میکنید هر چند وقت میخرید ؟
چه مدت نگه ی دارید ؟
میرید صرافی میخرید ؟

من تازه کارم تو این زمینه لطفا راهنماییم کنید

ni88

Registered User
لایک‌ها
50
امروز که یه مقدار به نسبت پنجشنبه کشید پایین
تازه مرحله دوم هدفمندی رو هم فعلا لغو کردن
به قولی

باید رعایت کنن
فکر نکنم
در خیلی موارد با بازار یکی بود

In The Rain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما ها که حرفه ای تر هستید تو زمینه ارز .

چه مدت نگه ی دارید ؟
میرید صرافی میخرید ؟

من تازه کارم تو این زمینه لطفا راهنماییم کنید

من به خرید و فروش ارز علاقه دارم

تا حالا هم انجام ندادم

راهنماییم کنید تا در کنار شما این تجربه رو کسب کنم

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
تجربه هر نوع خرید و فروش و فعالیت تجاری همیشه همراه با مقداری ریسک و ضرر است .
پس تنها اگه توان و قدرت تحمل ریسک و ضرر احتمالی کسب این تجربه را دارید به میدان بیایید وگرنه نوسان گیری از این بازارهای ثانویه
سخت است و همیشه همراه با ریسک ضرر .
چون هیچ تجربه ای بدون پرداخت هزینه و شکست نیست .

In The Rain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تجربه هر نوع خرید و فروش و فعالیت تجاری همیشه همراه با مقداری ریسک و ضرر است .
پس تنها اگه توان و قدرت تحمل ریسک و ضرر احتمالی کسب این تجربه را دارید به میدان بیایید وگرنه نوسان گیری از این بازارهای ثانویه
سخت است و همیشه همراه با ریسک ضرر .
چون هیچ تجربه ای بدون پرداخت هزینه و شکست نیست .

بله کاملا همین طوره که گفتین

من آشنایی با سودهی این روش ها دارم و می دانم که همیشه هم تو سود نیست و می دونم که گاهی تحلیل ها هم درست از آب در نمیاد

با همه ریسک ها و سختی ها اشنا هستم فقط سئوالات ابتدایی زیادی تو ذهنم هست که دوست دارم دوستان کمک کنم تا بتونم با شما هم سطح بشم البته در موارد اولیه

مثلا

چه مدت نگه ی دارید ؟

میرید صرافی میخرید ؟یا اینترنتی ؟

حداق میزان خریدچند دلار باشه زمانیکه سرمایه زیادی نداریم (چقدر باشه در زمان کم بودن سرمایه مناسبه )

و کلی سئوالات دیگه

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
بله کاملا همین طوره که گفتین

من آشنایی با سودهی این روش ها دارم و می دانم که همیشه هم تو سود نیست و می دونم که گاهی تحلیل ها هم درست از آب در نمیاد

با همه ریسک ها و سختی ها اشنا هستم فقط سئوالات ابتدایی زیادی تو ذهنم هست که دوست دارم دوستان کمک کنم تا بتونم با شما هم سطح بشم البته در موارد اولیه

مثلا

چه مدت نگه ی دارید ؟

میرید صرافی میخرید ؟یا اینترنتی ؟

حداق میزان خریدچند دلار باشه زمانیکه سرمایه زیادی نداریم (چقدر باشه در زمان کم بودن سرمایه مناسبه )

و کلی سئوالات دیگه

من با توجه به میزان اندک تجربه خودم جواب میدم .
و چون به صورت حرفه ای پیگیر این نوع درآمد نبوده و نیستم بهتره دوستان حرفه ای تر نظیر جناب دکتر داک دکستر معروف به مرتضی:blush:
جواب های تکمیلی رو خدمت شما بدن .

- خرید و فروش بستگی به میزان نوسان گیری مورد نظر شما داره یعنی با توجه به اخبار و تحلیل های سیاسی و اقتصادی بدونید
که چه وقت در قیمت کف بخرید و در سقف بفروشید . که البته در هر کفی فرصت خرید پیش میاد و در هر سقفی فرصت فروش .

- اصولاً از نوسان گیری یا همون تفاوت قیمت خرید و فروش به درآمد و سودکوتاه مدت می رسند و نه در سرمایه گذاری های طولانی مدت.

- مدت نگهداری بستگی به دید شما از بازار و تحلیلتون از فرصت مناسب فروش به بالاترین قیمت دارد

- عموما افراد کم مطلع و کم تجره تر و افرادی که دنبال ریسک کمتری هستند بله از صرافی خرید می کنند اما با توجه به اینکه خود صراف
10 - 20 تومان روی هر دلار به عنوان نمونه فی چنج کردن میکشه پس خیلی ها برای سود بیشتر از آشنایان خود توی این حوزه خرید میکنند.

- دلارهای اسکناسی رو که از دلال، صرافی و دیگر فروشندگانی که دلار دارند میشه خرید
و دلارهای الکترونیک رو از فروشندگان این دلارها در فضای وب خریداری میشه و به خریداران نیز فروخته میشه که با توجه به عدم وجود قیمت
مشخص و مرجع رسمی دلارهای الکترونیک تفوات نرخ بالاتر و نوسان گیری بیشتری دارند و به طبع اگر همیشه مشتری این نوع ارزها رو
داشته باشید سود بیشتری داره تا اسکناس .

- حداقل و حداکثرهای خرید و فروش رو سرمایه و نیاز و دید تجاری شما تعیین میکنه

سپاس

In The Rain

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من با توجه به میزان اندک تجربه خودم جواب میدم . و چون به صورت حرفه ای پیگیر این نوع درآمد نبوده و نیستم بهتره دوستان حرفه ای تر نظیر جناب دکتر داک دکستر معروف به مرتضی:blush: جواب های تکمیلی رو خدمت شما بدن . - خرید و فروش بستگی به میزان نوسان گیری مورد نظر شما داره یعنی با توجه به اخبار و تحلیل های سیاسی و اقتصادی بدونید که چه وقت در قیمت کف بخرید و در سقف بفروشید . که البته در هر کفی فرصت خرید پیش میاد و در هر سقفی فرصت فروش . - اصولاً از نوسان گیری یا همون تفاوت قیمت خرید و فروش به درآمد و سودکوتاه مدت می رسند و نه در سرمایه گذاری های طولانی مدت. - مدت نگهداری بستگی به دید شما از بازار و تحلیلتون از فرصت مناسب فروش به بالاترین قیمت دارد - عموما افراد کم مطلع و کم تجره تر و افرادی که دنبال ریسک کمتری هستند بله از صرافی خرید می کنند اما با توجه به اینکه خود صراف 10 - 20 تومان روی هر دلار به عنوان نمونه فی چنج کردن میکشه پس خیلی ها برای سود بیشتر از آشنایان خود توی این حوزه خرید میکنند. - دلارهای اسکناسی رو که از دلال، صرافی و دیگر فروشندگانی که دلار دارند میشه خرید و دلارهای الکترونیک رو از فروشندگان این دلارها در فضای وب خریداری میشه و به خریداران نیز فروخته میشه که با توجه به عدم وجود قیمت مشخص و مرجع رسمی دلارهای الکترونیک تفوات نرخ بالاتر و نوسان گیری بیشتری دارند و به طبع اگر همیشه مشتری این نوع ارزها رو داشته باشید سود بیشتری داره تا اسکناس . - حداقل و حداکثرهای خرید و فروش رو سرمایه و نیاز و دید تجاری شما تعیین میکنه سپاس

ممنونم
خیلی پاسخ کاملی دادید تشکر

در زمینه دلار های الکترونیکی باید بیشتر سرچ کنم، البته چیز هایی شنیدم ولی نمی دونم افرادی تو کار خرید و فرش و ارز هستند اکثرا از این روش استفاده میکنند
ایا منبع رسمی و معتبر(سایت) داره برای خرید و فروش

به نظر شما حضوری بهتره یا الکترونیکی؟
افراد این تایپیک از کدوم روش استفاده میکنند ؟

glofin

Registered User
لایک‌ها
202
دلار و ارز برای خرید و فروش و مصارف مختلف تجاری ازرگانی و معاملاتی در سطح کلان رو تنها از طریق صرافی های مجاز و بصورت اسکناس
باید انجام داد .
اما مبالغ پایین ارز و دلار برای بهره گیری از نوسان و خرید و فروش بصورت شخصی رو به صورت ارز الکترونیک توصیه میشه .
چون هر فردی نمی تونه صرافی بزنه و هر فردی هم نمی تونه مبالغ بالای دلار اسکناس بخره و بفروشه به سادگی پس برای مبالغ پایین تر
و سادگی کار ارزهای الکترونیک مناسب ترن .
هرچند صرافی رسمی در این زمینه نداریم چون متاسفانه هنوز هیچ بستر و فضایی برای این تبادلات در کشور ما وجود نداره و برای مثال
پی پال، آلرت پی، لیبرتی رزرو، پرفکت مانی و دیگر ارزهای الکترونیک در کشور ما بصورت رسمی در وبسایت های دولتی و تجاری بکارگرفته
نمیشن و تنها برای مصارف محدود و مبالغ عموما زیر 20 هزار دلار مورد خرید و فروش قرار می گیرند .
اما خوبیشون اینه که در خرید و فروششون هم سود بیشتری هست ( با توجه به عدم وجود مرجع رسمی ) و هم هر فردی بسادگی
میتونه با داشتن یک سایت و سرمایه و تعهد کاری توی این زمینه مشغول بشه و دردسرهای اسکناس رو نداره .

موفق باشید

Ali_j98

Registered User
لایک‌ها
14
با توجه به بازار دیروز به نظرم امروز با یه افت کم قیمتا در بیاد به نظرم دارن زور میزنن که قیمتو پایین نگه دارن
نظر اساتید چیه؟؟

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

Ali_j98

Registered User
لایک‌ها
14
خوب حدسم درست بود با یه افت خفیف شروع شده
1755،،1745
صرافی تهران

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
خیلی باحاله این بهمنی:

http://www.eranico.com/fa/content/5552/default.aspx

'محمود بهمنی' افزود: نباید این انتظار را داشته باشیم که نرخ دلار پایین بماند، در حالی که قیمت نفت حدود 20 درصد افزایش یافته و از حدود 98 دلار به 120 دلار رسیده است.

وی تاکید کرد: افزایش قیمت نفت، سبب شده تا 1.5 درصد تولید ناخالص داخلی در دنیا کاهش یابد.

وی در پایان تصریح کرد: با وجودی که پیش بینی می شد هدفمند کردن یارانه ها تاثیر زیادی بر تورم داشته باشد، اما رقم تورم از 12.4 به 21 رسیده و اجرای این قانون تا کنون موفقیت آمیز بوده است.

یعنی آره دیگه!

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
mosalmanirani کجایی که دلار اومد پایین بحمدالله!
بیا دلمون واست تنگ شده
بابا 1 روز قیمت ثابت نمیمونه اثاب من یکی خورد شده دیگه

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
1730
خوب دلار داره کم کم به 1690 نزدیک میشه

بالا