• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

mehrdad_rabbi

Registered User
لایک‌ها
13
من چقدر خوشحال هستم در این لحظات روحانی و ملکووتی...
خدایا شکر می کنم که من را در ایران افریدی
در این اوضاع که وضع کشورهای جهان خاااااار خارابه:دی اروپا ورشکسته و اسرائیل بخاطر مذهب مزخرفشون همشون تریاکی وشیره ایی ان شاالله
همشون رو به موت امریکا در حال کف دستی زدن...

Last edited:

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
حالا خوبه روحیت خوبی لبخند به لب داری .خوب چرا نمیخری وقتی میبینی داره میره بالا حالا که رفت تازه میخوای اقدام کنی حالا ایشالا بیاد پایین ولی زیاد امیدوار نشو
آخه همش فکر میکنم پایین تر بیاد و به امید پایین اومدن نمیخرم فرداش بالاتر میره:D البته این فکرا یه زمانی از من بعید بود ولی الان محافظه کار شدم دیگه...
سلام خوبی نمیدونم کیه .آره دیگه به خاطره دلاره
ژیسل بوندچن نیست؟؟ شبیهشه

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
ایشالا میاد پایین کارت راه بیفته
ژیسل بوند چین ؟نمیدونم نمیشناسمش کیه این خانوم که گفتی ؟

mohammadali19

Registered User
لایک‌ها
119
عزیزان این اثر روانی تحریمه
شنبه دلار زیر دو تومنه
مطمئن باشین
اثر عملی تحریم ها آهسته وپیوسته است نه اینجوری

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
ببخشیدا ما مستضعفبین نمیتونیم مثل شما 1000 1000 تا دلار بخریم. تازه ادم نباید به خاطر نفع شخصیش بیاد و 70 میلیون ایرانی رو قربانی کنه. حالا شما فرض کن همین شرایط الان کشور ما تو ژاپن اتفاق میفتاد می دیدی په جوری مردمش با دولتشون برای کنترل اوضاع همکاری میکردن که البته به نفع زندگی روزمره خودشون هم بود ولی ایران.......!

من نمیدونم این مردم بدبخت چه گناهی کردن
که تا دولتیها یه گندی میزنن ، مردم باید بیان در صحنه و جور بی لیاقتی و و بی کفایتی اینارو بکشن
در ضمن دوستان من
این ریال هستش که داره سقوط میکنه

دنیا در رکود به سر میبره
انقدر توی سر هم نزنید
هم اون کارگر یا اون دانشجو یا اون یوزر PT یا همون میلیاردر همسایه حق داره وقتی میبینه ریالی که توی بانک گذاشته ، داره با کله سقوط میکنه ، بره تبدیلش کنه به ارز معتبر.

من پارسال 206 اتومات گرفتم 18.400 امسال ایرانخودرو کردش 24.800 ، تحویل 10 ماهه ( آخرش هم نداد )
از من میخریدن 22 میلیون ( 1سال کارکرده :blink:)
منم فروختمش رفت
پس من دلالم ؟
یا اونی که از من خرید دلال بود؟

دولت یا ایرانخودرو چی ؟ حتماً مظلوم؟

خواهشاً تز " نخریم و نخوریم و ... تحریم کنیم و ... ) ندید !!!!!!!!!!!!

دولت داره عملاً کاسبی میکنه ، بعد ما بیایم باهاش همکاری کنیم؟!!!!!!!!! کجا دولت با مردم همکاری کرده؟
مرغ 3800 تومنی رو رسونده به 7000 تومن ، بعد میاد تبلیغ میکنه عرضه مستقیم مرغ 4800 تومن ، ملت بیچاره در کمال همکاری میرن توی صف ( میخرن 5200 :wacko: ) تا با دولت همکاری کنن!!!!!!!!!!!!!!!!
معلوم هم نمیشه این رانتی که در اثر این سوء مدیریت بوجود اومده توی جیب کی داره میره.
بخدا از این که هنوز یه سری سرشون رو کردن زیر برف در عجبم، داریم سقوط اقتصادی میکنیم ، البته سقوط کردیم داریم به فروپاشی اقتصادی میرسیم ، هنوز میگیم دلال !!!!!!!!!!
پس دولت و **** قدرتمند ما از پس 4تا دلال بر نمیاد؟
بی خیال دوزار کاسبی چهارتا مثل من که از نوسان گیری و موج سواری توی بازار بدست میارن ، ببینید اقتصاد داره به کجا میره؟
کو دولت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توی اروپا حدس میزنن تا 4 ماه دیگه تورم یا نرخ بیکاری احتمالاً احتمالاً 0.1 صعود داشته باشه ، همه میزنن توی سرشون و مسئولینشون جلسه پشت جلسه میذارن
اما اینجا همه دارن لاپوشونی میکنن ، از حرکت در مسیر پیشرفت :eek: صحبت میکنن!!!!!!!!!!!!!
باز هم میگم این سودی که در اثر سقوط پول ملی داریم تجربه میکنیم ، توی ضرر اقتصادی کل مملکت ، مثل ریگ کف بیابون میمونه.
ببخشید قاطی کردم از شیر مرغ گفتم تا جون آدمیزاد
ولی ولی ولی
بترسید از این اوضاع ، بوی خوبی نمیاد.:(

Last edited:

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
لول ، الان اومدم اون تحلیلی رو که 5 روز پیش در مورد رکوردزنی دلار در پنج شنبه یا شنبه زده بودم رو نقل قول کنم دیدم پاک شده. نمیدونم کی داره سرخود این پست ها رو پاک میکنه واسه خودش فقط امیدوارم با این کاراش دلار رو بتونه پایین بکشه :lol:

و جالب تر اینکه هنوز عده ای دارن در توهمات خودشون سیر میکنن. گربه دستش به گوشت نمیرسه پیف پیف میکنه/ طرف خودش هیچ پولی نداره بره به دلار تبدیل کنه بعد بجای اینکه از دولت شاکی باشه بابت این افزایش از مردم خودش شاکی میشه که چرا بخاطر حفظ دارایی شون میرن این کار رو انجام میدن. همون قدر بدونید بزرگ ترین دلال خود دولت و بانک مرکزی هستن که دارن با این کار ...

هیچ پستی از شما تا حالا توسط من در تاپیک پاک نشده . بعضی از پست ها که ربطی به عنوان ندارن رو در جا پاک می کنم مثل 2 روز پیش که 2 صفحه این تاپیک بی خود جلو رفته بود و درباره جنگ سوریه و ترکیه بود ! به درک مثل چی ....... اینا رو بکشن به من چه ! به بازار ارز چه ربطی داره اینقد این دولت عدالت محور داده این عرب های سوریه مثل بلا نسبت خر خوردن حالا پس بدن ایراد نداره ! .

در ضمن اونایی که که بدون هیچ دلیلی اوضاع این بالا رفتن نرخ دلار رو به مردم دارن نسبت لطفا دیگه این حرفای بی پایه و اساس و بس کنن دیگه واقعا حال بهم زدن شده . اینو بیشتر دارم واسه اونایی میگم که با پر رویی تمام میان و از سیاست های غلط حکومتی ها دارن دفاع میکنن این کار حال بهم زن رو بذارید کنار دفعه آخری هست که میگم پستی دیگه چنین بی پایه اساس از شما ها ببینیم در جا بن میشید . سرعت خروج سرمایه از بورس و فرابورس و همچنین آتی اینقدر بالاست که حد نداره ! در ضمن بارها گفتم حجم سرمایه که در اون 3 بازار هست غیر قابل مقایسه با بازر ارز و سکه هست . سرمایه ها دارن از جایی که باید باشن میان بیرون و میان به بازار هایی که نقد شوندگیشون 3 سوت هست . هیچ سرمایه گذاری حاضر به ضرر دهی و بلوک سرمایه نیست پس بنابر این کار رو انجام میده . کاربرانی هم که اصولا آدم های ناراحتی هستن اینجا رو با میتینگ های سیاسی اشتباه نگیرن . ناراحتی میخوان اعتراض کنید برید جلوی در بانک مرکزی جرات دارید 4 زانو بشینید و 1 پلا کارت بگیرید جلوتون اگر تا 30 دقیقا بعد سر از اوین در نیاوردید خدا رو شکر کنید . این آخرین بود که دارم دوستانه میگم دیگه پستی ببینیم پاک تنها نمیکنم بن هم در پشت سرش هست . یوزر جدید بسازید بازم در خدمتم و اگر فکر کنید که در این کار فرسایشی شما برنده هستید کاملا در اشتباه هستید . صرافی خودش شغل فرسایشی هست پس طرفتون رو بشناسید ! به شخصه در مقوله تجارت و سود دهی هیچ چیز برام مهم نیست نه قدرت خرید مردم نه مردم فلطسین و غزه و سوریه و ترکیه ..... همشون برن به درک ! بازم میگم در مقوله تجارت هیچ چیزی نمی فهمم به چز سود دهی اقتصادی . تکرار بشه همه رو با هم بن میکنم . یا علی امتحان کنید

Last edited:

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
كي ميگه دلار شده ٢٠٠٠ پهن (ريال) الكي شايعه درست مي كنيد
1f3aaf8d-419c-ebf4.jpg

amir13900

Registered User
لایک‌ها
94
كي ميگه دلار شده ٢٠٠٠ پهن (ريال) الكي شايعه درست مي كنيد
1f3aaf8d-419c-ebf4.jpg

براي اينكه بدوني قيمتها ثانيه اي شده ...صبر نميكنه شما بري ببيني شده 2000يا نه كه...

بعدشم من ميگم شده 2000...

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
چرا قیمتای مظنه با مثقال و طلا فرق داره؟

با اینکه نوشته:
سایت مظنه قیمت های بازار داخلی را به صورت خودکار فقط از منابع زیر دریافت و درصورت عدم وجود خطا (تا حد امکان) نمایش میدهد.
اتحادیه طلا و جواهر تهران بانک سرمایه سایت طلا آنلاین کارنسی مثقال سایت گرم لایو دیتا

amir13900

Registered User
لایک‌ها
94
مظنه خودشم گفته كه قبل از اطمينان بابت قيمتها ،‌ قيمتها رو باساير سايتها مطابقت بديد....

مثقال بهتره...اما چه طور شده شيلتر شده؟

arar19551

Registered User
لایک‌ها
6
دستور عبدالله برای آماده باش نیروهای نظامی

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
مظنه خودشم گفته كه قبل از اطمينان بابت قيمتها ،‌ قيمتها رو باساير سايتها مطابقت بديد....

اون مال شهرام گلشنی بود بنده خدا رو بهش تهمت بهائیت زدن و مثقال رو فیلتر کردن الان هم اون سایت درست برادران هست

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727

مثقال شیلتره اما با اون یکی آدرس بالا میاد
مثقال 1999 زده یعتی این قیمت درست تره؟

اون کوت رو هم پاک کن لینکها توش موندن الان دکتر میاد حرف میرنه

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
ملت بیچاره تو تهیه مخارج خودشون موندن اونوقت چند تا ابله میان میگن دلار گرون شده به خاطر اینه مردم دلار میخرن.

هورسا جان مشکل اینا همین هست کسیکه فهم و شعور داره و سره سفره مادر پدرش بزرگ شده یاد گرفته نباید هرچی از دهنش در میاد هر جایی بزنه کسی که تو اجتماع بوده یاد گرفته توهین و تحقیرو همه بلدن همه میتونن فحش بدن اما شخصیت آدماست که بهشون اجازه نمیده هر جایی دهنشونو باز کنن منم ترجیح دادم سکوت کنم چون اگه ادامه میدادم خودمم میشدم یکی مثه اون

هرگز با یک بی شعور وارد بحث نشوید ! او شمارا در حدخویش پائین میاورد ؛
و چون خودش در آن سطح با تجربه تر است ، قطعاً شکستتان میدهد ...

این 2 پستی رو کوت میکنم واسه اون یوزری هست که نشسته هی داره ریپورت میکنه . این 2 پست تحت هیچ شرایطی پاک نمیشه چون نه توش توهین هست و در ضمن وقتی که بحثی رو شروع می کنید و میایید از یک سری حرفای قرمز رد میشید دلیل نمیشه تمام شدن مسئله اون جوری دل شما ها می خواد باشه . :weird:

amir13900

Registered User
لایک‌ها
94
مثقال شیلتره اما با اون یکی آدرس بالا میاد
مثقال 1999 زده یعتی این قیمت درست تره؟

اون کوت رو هم پاک کن لینکها توش موندن الان دکتر میاد حرف میرنه

من الان به رفيقم تلفن كردم ميگه 2010 تومنه....

پ.ن: پاكش كردم.

من آرزو مي كنم دلار يورو بشه هزار تومن!

من هم ارزو مي كنم اصلا بشه 100تومن بعد يهو بشه 2000تومن ... دي:::::::::

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
ارانیکورو چرا نمیبینن؟اون قیمتهاش درسته هنوز

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
شاه عباس از وزير خود پرسيد: "امسال اوضاع اقتصادي كشور چگونه است؟"

وزير گفت: "الحمدالله به گونه اي است كه تمام پينه دوزان توانستند به زيارت كعبه روند!"

شاه عباس گفت: "نادان! اگر اوضاع مالي مردم خوب بود مي بايست كفاشان به مكه مي رفتند نه پينه‌دوزان، چون مردم نمي توانند كفش بخرند ناچار به تعميرش مي پردازند، بررسي كن و علت آن را پيدا نما تا كار را اصلاح كنيم."

بالا