• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
چه میکند قیمت نفت!فقط طی 24 ساعت گذشته بیش از 3% کاهش قیمت نفت داشتیم!
کجایید آقایانی که میگفتید با تحریم نفت ایران قیمت به 200$ میرسه؟!
احتمالا طی امسال قیمت دلار به جاهای باورنکردنی میرسه.

Last edited:

wolfmoon

Registered User
لایک‌ها
197
عزیزم یه اصلی هست که میگه پولدارها پولدارتر و فقیرها فقیرتر میشن. اونی که پولداره فکر اقتصادی داره اگر نداشت پولدار نبود. ( سوای از کسانی که حالا ارث بهشون رسیده )

طرف به قول شما میلیاردر هست ولی با این حال بازم میره دلار میخره بدلیل اینکه میدونه اگر این کارو نکنه مساوی است با آتش زدن بخشی از نقدینگی به دست خودش. اونیم که مثل شما پولش رو توی بانک گذاشته همیشه درجا میزنه و دنبال اینه که ببینه دولت محترم چی میگه و همین طور میشه که دارایی نقدی شما در طول یکسال ارزشش نصف میشه. نمونش همین پیش فروش سکه که اومدن ملت رو بازی دادن. اول با قیمت بالا ثبت نام کردن بعد موقع تحویل اونقدر ارز توی بازار ریختن که قیمت رو بشکنن مزدم دوباره بیان سکه رو تبدیل به اوراق مشارکت کنن. حالا این وسط اکثریت مردم چون دنباله رو دولت بودن دوباره میان سکه ها رو تبدیل به اوراق میکنن ولی اونی که فکر داره میاد خلاف جریان حرکت میکنه و همین سکه ها رو نگه میداره چون میدونه اینا همش بازیه

البته ناگفته نماند اونی كه فكرش كار می‌كرد اوراق 20 درصد بدون نام ميگيره ، سود چند ماه خوابيده شدن پولشو درجا ميگيره ، اوراقش رو ميفروشه به ديگری و با پولش سكه روز بازار به قيمت 627 در اون موقع رو ميخره و اينطوری بيشترين سود رو ميكنه ! كاری كه خود بانكی‌ها كردن !

ali_nioton

Registered User
لایک‌ها
156
البته ناگفته نماند اونی كه فكرش كار می‌كرد اوراق 20 درصد بدون نام ميگيره ، سود چند ماه خوابيده شدن پولشو درجا ميگيره ، اوراقش رو ميفروشه به ديگری و با پولش سكه روز بازار به قيمت 627 در اون موقع رو ميخره و اينطوری بيشترين سود رو ميكنه ! كاری كه خود بانكی‌ها كردن !

نه دوست عزیز

اوراق بی نام برا طرح مشارکته

هر اوراقی رو بی نام نمیدن

اوراق سپرده بلند مدت طلا با نام بود و غیر قابل انتقال

باید سپرده بسته بشه تا بتونه پولشو بگیره که اونم نمیدونم چن در صد حساب میکنن

sajjadmaham

Registered User
لایک‌ها
72
تاریخ دوباره داره تکرار میشه دفعه پیش تا 2230 بالا رفت و برگشت !اینبارم تا کجا میخواد بره و برگشتی در کار خواهد بود یا نه!!!خدا به خیر بگذرونه.

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
تاریخ دوباره داره تکرار میشه دفعه پیش تا 2230 بالا رفت و برگشت !اینبارم تا کجا میخواد بره و برگشتی در کار خواهد بود یا نه!!!خدا به خیر بگذرونه.

اونبار رفتن بالاش جو روانی بود.
ولی این بار تحریم و کم شدن درامد نفتی پشتشه , تا حل نشه هیچ پایین اومدنیش پایین نمیمونه.

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
اونبار رفتن بالاش جو روانی بود.
ولی این بار تحریم و کم شدن درامد نفتی پشتشه , تا حل نشه هیچ پایین اومدنیش پایین نمیمونه.

ببین دادا من بعد این قضیه هایی که دیروز گفتی و اطاق تزریقات و پانسمان رو نگو امروز هر کی این حرف رو میزد یاد تو افتادم
i334628_jedid.gif

من بعد این میخوایی چیزی بگی با من یه هماهنگی بکن
i334628_jedid.gif
با همین بچه های فروم یه سود کپل بکنیم . باورت نمیشه امرو توی بازار همه این حرف رو میزدن

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
از تهران گزارش شده که روز پنج شنبه هشتم تیر (۲۸ ژوئن) در آخرین روز کاری هفته در تهران، قیمت هر دلار آمریکا یک بار دیگر بعد از زمستان سال گذشته، به بالای دو هزار تومان رسیده است.

بنابر گزارش‌ها، صرافی های پایتخت ایران، در حالی به کار خود در آخرین روز هفته پایان دادند که هر دلار آمریکا به قیمت دو هزار و پنج تومان، هر یورو واحد پول اروپایی به قیمت دو هزار و ۵۲۰ تومان و هر پوند بریتانیا سه هزار و ۸۰ تومان رسیده است.
این در حالی است که بعد از بحران ارزی زمستان سال گذشته در ایران، قیمت هر دلار آمریکا به حدود ۱۶۵۰ تومان کاهش پیدا کرد و بعد از آن روند صعودی آن آغاز شد و این افزایش قیمت کمابیش ادامه داشت.
اما بعد از بی نتیجه ماندن مذاکرات هسته ای ایران و گروه ۱+۵ در مسکو بر سرعت رشد قیمت های طلا و انواع ارزهای بین المللی در بازار اضافه شد به گونه ای که در فاصله دو روز گذشته یکصدتومان به قیمت هر دلار اضافه شده است.
دلار آمریکا که دو روز پیش در بازار تهران در حدود ۱۹۰۰ تومان معامله می شد، در آخرین لحظات فعالیت بازار ارز تهران هفته اول تابستان بعد از چند ماه دوباره یک رکورد تاریخی بر جا گذاشت و از مرز دو هزار تومان عبور کرد.
همزمان، قیمت هر گرم طلا در بازار ایران نیز که تا دو روز پیش حدود ۷۲ هزار تومان به فروش می رسید در روز پنج شنبه به بیش از ۷۷ هزار تومان رسید.
به گزارش وبسایت خبرآنلاین، هر سکه بهار آزادی طرح قدیم به قیمت ۷۷۷ هزار تومان و هر سکه بهار آزادی طرح جدید به قیمت ۷۷۵ هزار تومان در بازار معامله شده است.
این اتفاق در حالی رخ داده است که محمود بهمنی، رئیس کل بانک مرکزی روز گذشته به خبرگزاری فارس گفته بود که "بخش عمده ای از این نوسانات (بازار ارز) تحت تأثیر عامل انتظارات متأثر از تحولات سیاسی و روانی است و در عمل اتفاقی نمی افتد که قیمت را دستخوش تغییر معناداری کند."
رئیس کل بانک مرکزی برای کنترل بازار ارز تاکید کرده بود که "مردم به شایعات توجه نکنند و تحت تأثیر جو روانی سودجویان قرار نگیرند."
از سخنان آقای بهمنی بر می آید که بانک مرکزی ایران نگران افزایش احتمالی قیمت ارز بود برای همین هم آقای بهمنی تاکید داشت که"ذخائر ارزی کشور تکافوی نیازهایمان را می کند و هیچ مضیقه ای در تأمین ارز مورد نیاز وجود ندارد و این اطمینان را نیز می دهم که در آینده هم چنین کمبودی نخواهیم داشت."
با وجود هشدار رئیس کل بانک مرکزی ایران، قیمت های بازار به قیمت های زمستان تب‌دار سال گذشته برگشته است و این احتمال وجود دارد که با شروع تحریم های اتحادیه اروپا که دو روز دیگر آغاز می شود، قیمت ها افزایش بیشتری پیدا کند.
این نگرانی بعد از آخرین دور مذاکرات بی نتیجه ایران و گروه ۱+۵ در مسکو وجود داشت که با شروع دور تازه تحریم های اتحادیه اروپا علیه واردات نفت و ارتباط های بانکی با جمهوری اسلامی، اقتصاد ایران با دشواری های تازه ای رو به رو شود و محدودیت های تازه بازار طلا و ارز را تحت تاثیر قرار دهد.

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
به نقل از drdexter :
ببین دادا من بعد این قضیه هایی که دیروز گفتی و اطاق تزریقات و پانسمان رو نگو امروز هر کی این حرف رو میزد یاد تو افتادم

من بعد این میخوایی چیزی بگی با من یه هماهنگی بکن با همین بچه های فروم یه سود کپل بکنیم . باورت نمیشه امرو توی بازار همه این حرف رو میزدن

سلام دادا
کدوم جریانو میگی ، پیش فروشه که گفتم؟؟
اهدافی دارم از این جریان ،حالا مرحله اولش همین پخش شدنش بین مردمه که پخش شد برای همین پریروز یکی گفت یه بابایی توی یه وبلاگ کپی پیست کرده گفتم خوبه!
حالا مرحله های بعدی داره باید دید تا کجا میره.

Sent from my iPod touch using Forum Runner

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
چین و سنگاپور هم از تحریم نفتی آمریکا معاف شدن !
روابط ایران و انگلیس از طریق دفتر حافظ منافع دوباره از سرگرفته شده !
از اینا میشه چه نتیجه ای گرفت؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
به نقل از mohebali :
چین و سنگاپور هم از تحریم نفتی آمریکا معاف شدن !
روابط ایران و انگلیس از طریق دفتر حافظ منافع دوباره از سرگرفته شده !
از اینا میشه چه نتیجه ای گرفت؟

روابط ایران و انگلیس بحث دیگست ولی این معافیت های تحریمی باعث خوش خوشان ایران نمیشه، تحریما میگه که یا خودت خرید نفتتو از ایران کم کن یا مثل سگ میزنم تو سرت تا خریدتو کم کنی، بعد کشورا برای اینکه چوب امریکا پشت سرشون نباشه خودشون خریدشونو کم میکنن امریکا هو از تحریم معافشون میکنه، اینجوری هم فشار روی ایران هست هم خبر معافیت تحریم قیمت نفتو پایین میاره که اینم خودش یه فشاره دیگه به ایرانه، پس معافیت تحریم امتیاز برای ایران نیست فشار بیشتره.
اگه قرار بود فشار رو روی ایران کم کنن که همین الان دنبال تحریم های جدید نبودن.
اونا دست بالارو دارن در نتیجه نیازی به امتیاز دادن ندارن در نتیجه هر کاری بکنن توش فشار ییشتر برای ایرانه.

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
به نظرتون این جریان معافیت برای دلار و سکه در فردا چه تاثیری میتونه داشته باشه؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
به نقل از poole21 :
به نظرتون این جریان معافیت برای دلار و سکه در فردا چه تاثیری میتونه داشته باشه؟

فردا نگاها به بورسه ، بورس سیگنال میده چه خبره ، تاثیر این قضیه هم در همون جهت میتونه نتیجه بده ، از نظر خودم اگه فردا از بورس حمایت کنن فقط فرصت خروج دادن ، سرمایه ها هم خارج بشه میاد سراغ دلار مخصوصا اینکه با اون حمایته دلار یکم میاد پایین اونایی هم که منتظر یه فرصت برای خرید هستن حمله میبرن، با این اوصاف تا اخر وقت باید همون اش بشه و همون کاسه چون عملا چیزی تغییر نکرده که بورس و دلار بخوان روند عوض کنن.
پس بهترین کاری که اینا میتونن بکنن اینه که حمایتی از بورس نکنن در نتیجه سرمایه جدید جذب بازار ارز نشه و قیمت بالا نره فرصت خریدم به اونایی که منتظر پایین اومدن دلار هستن که بخرن داده نشه اینجوری تا پرواز قیمت کمتر بشه.
از طرفی جریان پیش فروش هم فردا میفهمن شایعه بوده این ضد حال میتونه قیمتو خیلی تکون بده.

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
فردا نگاها به بورسه ، بورس سیگنال میده چه خبره ، تاثیر این قضیه هم در همون جهت میتونه نتیجه بده ، از نظر خودم اگه فردا از بورس حمایت کنن فقط فرصت خروج دادن ، سرمایه ها هم خارج بشه میاد سراغ دلار مخصوصا اینکه با اون حمایته دلار یکم میاد پایین اونایی هم که منتظر یه فرصت برای خرید هستن حمله میبرن، با این اوصاف تا اخر وقت باید همون اش بشه و همون کاسه چون عملا چیزی تغییر نکرده که بورس و دلار بخوان روند عوض کنن.
پس بهترین کاری که اینا میتونن بکنن اینه که حمایتی از بورس نکنن در نتیجه سرمایه جدید جذب بازار ارز نشه و قیمت بالا نره فرصت خریدم به اونایی که منتظر پایین اومدن دلار هستن که بخرن داده نشه اینجوری تا پرواز قیمت کمتر بشه.
از طرفی جریان پیش فروش هم فردا میفهمن شایعه بوده این ضد حال میتونه قیمتو خیلی تکون بده.

اقا حمید ممنون ما از نظرات شما تو اراد هم خیلی استفاده میکنیم

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,727
دولت قصد "آزاد سازی نرخ ارز"رو داره در فاز دوم. واسه همین هم هیچ اقدامی در جهت کاهشش نخواهد کرد. بحث آزادسازی قیمت ارز بحث جدیدی نیست و از اول هدفمندی بحثش بود و اصلا لازمه هدفمندی یارانه ها "آزادسازی نرخ ارز "بود. یک سرچی بکنید لینکهاش میاد.

باز یه عده مولتی میلیونر میشن، خبر بهشون میرسه مثلاً فردا میخواد نرخ ارز آزاد سازی بشه میرن چند میلیون دلار میخرن، وقتی که گرون شد (ازادسازی) میفروشن، اینطوری تو یه روز چند میلیارد سود میکنن

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
آزاد سازی نرخ ارز کاری نیست که دولت بتونه بدون مجوز نهاد قانون گزار انجامش بده ، و مجلس هم این اجازه رو به احمدی نژاد نخواهد داد .

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
آزادسازی به صادرات خیلی کمک میکنه. قیمت کالاهای وارداتی رو افزایش میده که دولت برای کالاهای اساسی ارز دولتی میده و برای کالاهای غیر اساسی گور بابای طرف که پولداره و میخواد ماشین چند صد میلیونی سوار شه. سوار نشه بیاد دنا سوار بشه. قیمت طلا هم پیش فروش میکنیم و نمیذاریم بره بالا. دیگه حله؟ هر کی هم خارج از کشور درس میخونه گور باباش یکم ارز دولتی میدیم بقیه اش رو خودش بره آزاد 4000 تومن بخره مگه دانشگاههای داخل چشه میره خارج؟ میوه وارداتی گرون میشه؟ نخرید بیاد میوه ایرانی بخرید، پولدارها هم که خوب پولدارن. دیگه نبود.................. نفس کش........ اگه دولت این کار رو بکنه واقعا بهترین کاریه که تونسته تو این 8 سال بکنه و واقعا در جهت عدالته

خیلی خوشگل میبینی همه چیزو !
فک کردی اونی که ماشین چند صد میلیونی میخره پولش رو از کجا میاره !!!؟ اونم بالاخره یه کسب و کاری داره دیگه ! اونم انقدر میزاره رو جنسش که پول ماشین جدید در بیاد !

پ.ن : دیروز رفتم گاز پیک نیکی پر کردم ! 4 تومن گرفت ! قبل از هدفمندی 500 تومن بود ! بعد از هدفمندی کرد 2500 تومن ! گفت گاز گرون شده !! الانم کرده بود 4000 تومن ! به نظرتون گاز گرون شده ؟؟؟؟ نه گاز گرون نشده بلکه هزینه زندگی برای ایشون و خانوادشون رفته بالا !

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
با توجه به مرگ پادشاه عربستان، به نظرتون نفت کمی بالا نمیره؟ این فکر کنم تاثیر منفی در قیمت دلار داشته باشه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
با توجه به مرگ پادشاه عربستان، به نظرتون نفت کمی بالا نمیره؟ این فکر کنم تاثیر منفی در قیمت دلار داشته باشه.
مرگ ملک عبدالله یعنی جنگ قدرت در عربستان !
روی نفت که تاثیر + میزاره !

sajjadmaham

Registered User
لایک‌ها
72
:wacko: بابا اخلالگر :lol:
سلام دادا
کدوم جریانو میگی ، پیش فروشه که گفتم؟؟
اهدافی دارم از این جریان ،حالا مرحله اولش همین پخش شدنش بین مردمه که پخش شد برای همین پریروز یکی گفت یه بابایی توی یه وبلاگ کپی پیست کرده گفتم خوبه!
حالا مرحله های بعدی داره باید دید تا کجا میره.

بالا