• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
i334628_jedid.gif
هوری بیا یک بانک بزنیم با بچه های پی تی تو رو بزاریم واسه روابط عمومی ؟ خوبه ؟ اونم بخش ارزیش ؟
واقعا تحلیل بعضی از بچه های پی تی و یک کاربر همیشه خاموش که تحلیل هاشو توی یاهو به من میگه از صد تا از تحلیل های اقتصادی این سیستم فعلی که داره اقتصاد رو مدیرت میکنه بهتره . واقعا خودم به شخصه به جایی رسیدم که میبینم ذره ای درک و فهم توی اینا نیست و اگر همین دوستانی که اینجا شاید معدل سنی شون زیر 30 سال باشه توی جای جای این اقتصاد قرار میگرفتن با عنایت به اینکه حتی بعضی هاشون تحصیل کرده اقتصاد نیستن ولی به بازار آشنا هستن ( که اتفاقا آشنا بودن به بازار بسیار سخت از تحصیل کردن هست) واقعا وضع الان به مراتب بهتر بود.
واقعا فقط یک کلمه رو باید گفت و اینکه اساسی ریدن (با عرض شرمندگی از دوستان و کاربران دیگه ولی کلمه ای دیگه نمیشد گذاشت :blush:)

این سوال شما علم غیب می خواد چون فاکتور زمان و قابل تحلیل نبودن ج.ا خیلی کار رو سخت تر میکنه . در ضمن در صورتیکه دوران ریاست جمهوری ا.ن تموم بشه و اگر شخصی ملی گرا بیاد روی کار و اگر 10% از اقتصاد و سیاست بارش باشه باز هم تحلیل رو سخت تر میکنه . اگر کسی شعور داشت در دستگاه کنونی مملکت الان باید دوره بحران اقتصادی ایران و وضعیت قرمز اقتصاد و سیاسی ایران اعلام میشد و تمامی قدم هایی که برداشت میشد حساب شده میبود ولی متاسفانه
i352040_omg.gif
i352040_omg.gif
i352040_omg.gif
دکتر نظرت در مورد رضایی چیه؟
دکتر نظرش چیه ، نه دوستانی که فقط سیاستشون اینه هر چی ج.ا بد مخالف خوب !
منطقی باشید

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
هیچ خبرایی نیست ! این ها رو خرده عقلا توی سایت ها منتشر میکنند . با یه تشر هم همه رو حذف میکنند . حضرت آقا ترمز و فرمون قطار رو کنده اند ! ضمن اینکه ایران هم کوتاه بیاد آمریکا کوتاه نخواهد اومد !

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
منطقی باشید

من نظرم رو قالیبافه . اگه 88 کاندید میشد بدون شک من به جای موسوی بهش رای میدادم . چون آدمیه که کشور رو از نقطه آ به نقطه ب میبره . ولی خوب دیره دیگه !

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
من نظرم رو قالیبافه . اگه 88 کاندید میشد بدون شک من به جای موسوی بهش رای میدادم . چون آدمیه که کشور رو از نقطه آ به نقطه ب میبره . ولی خوب دیره دیگه !
احسنت خوشحالم مثل دفعه قبل دوستان جواب ندادن
این دوست عزیزمون از بین افراد موجود یکی رو پیشنهاد داد تا بررسی بشه !
منم نظرم رووش خوبه
به نظرم بین رضایی و قالیباف میشه رئیس جمهوری خیلی بهتر از این .... رو تصور کرد

mosalmanirani

Registered User
لایک‌ها
1,886

آفرین به همشهری ما رای بدین:happy:

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
i334628_jedid.gif
هوری بیا یک بانک بزنیم با بچه های پی تی تو رو بزاریم واسه روابط عمومی ؟ خوبه ؟ اونم بخش ارزیش ؟
i352040_omg.gif
i352040_omg.gif
i352040_omg.gif

سلام مرسی دکتر جون لطف داری

حالا نظر من اینه که اینا به زور میخواستن دلارو بکشن پایین شاهد بودیم که خیلی سعی کردن بکشن رو 1950 ثابتش بکنن ولی باز خودشو کسید بالا خلاصه همش به سمت 2000 کشش داره .
برای اون دوستی که پرسیده دلار یا سکه من خودم همیشه نظرم در کل روی سکه مثبته ولی امسال رو دلار خوب میشه مانور داد حداقل تا سال دیگه .میشه تو این 1 سال دلار خرید البته این قیمت مناسب نیست 1700 تا 1800 مناسبه اگه شانس بیاریم بیاد پایین ولی من نظرم اینه که حتما دلار یه نوسان تا 2300 -2500 خواهد داشت و متاسفانه به سختی میتونن کنترل کنن
در رابطه به رای دادن هم دور از جون من دیگه احمق نمیشم و اجازه نمیدم به شعورم توهین بشه رای نخواهم داد نه قالیباف نه رضایی
همشون ..........

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
منطقی باشید

نظرم رو میگم دیگه بحث سیاسی نکنید :weird: چه موافق :weird: چه مخالف :weird:

این آقا بسیار سیاسمتدار هست . یعنی میدونه کجا دهنش رو ببنده و کجا حرف بزنه ولی چون نظامی هست و از پایه نظامی بوده نظامی گری جزء لاینفک زندگی ایشون هست درضمن در نظر داشته باشید که 3پاهی بوده . این هم مزید بر این . در ضمن ایشون ملی گرا نیست :eek: یعنی همون آش و همون کاسه :eek: . این مملکت یک ایرانی میخواد که اولا ذوب توی چیزی نباشه . اقتصاد رو بفهمه و همچنین بتونه با سیاست سر ببره و همچنین از جنس خود مردم باشه با این مردم بزرگ شده باشه درد مردم رو بدونه نفت سر سفره کسی نیاره :weird: نون بیاره و آرامش فکری . این مملکت این قدر راه درآمد داره که اگر سیاست بین المللیش درست بشه کمتر از 3% از درآمد این مملکت رو نفت میتونه تامین کنه . یعنی باید کل چاههای نفت رو بست فقط رفت روی پارس جنوبی و دهنه قطر رو سرویس کرد البته با چند چاه مشترک دیگه . اگر شیخ نیشن دبی میتونه که یه چس غله هست ایران با این گستردگی جغرافیایی نمی تونه ؟ می تونه ولی آدم اینکارش نی :puke: . باور کنید بالا تا پائین این سیستم همچین آدمی توش نی

بحث سیاسی دیگه تعطیل فقط بازار رو انگولک میکنیم
i298960_ddd.gif

سلام مرسی دکتر جون لطف داری

حالا نظر من اینه که اینا به زور میخواستن دلارو بکشن پایین شاهد بودیم که خیلی سعی کردن بکشن رو 1950 ثابتش بکنن ولی باز خودشو کسید بالا خلاصه همش به سمت 2000 کشش داره .
برای اون دوستی که پرسیده دلار یا سکه من خودم همیشه نظرم در کل روی سکه مثبته ولی امسال رو دلار خوب میشه مانور داد حداقل تا سال دیگه .میشه تو این 1 سال دلار خرید البته این قیمت مناسب نیست 1700 تا 1800 مناسبه اگه شانس بیاریم بیاد پایین ولی من نظرم اینه که حتما دلار یه نوسان تا 2300 -2500 خواهد داشت و متاسفانه به سختی میتونن کنترل کنن
در رابطه به رای دادن هم دور از جون من دیگه احمق نمیشم و اجازه نمیدم به شعورم توهین بشه رای نخواهم داد نه قالیباف نه رضایی
همشون ..........

حورسا کاملا باحات موافقم . امروز از ساعت 2 بازار نشست و تابلو زد و منتظر فروشنده شد و دیگه نفروختن . نرخ امروز به شکلی دستوری بود ! :weird:
در ضمن در مورد نظرت درباره اینا و سیستم کاملا لایک باهات موافقم . پیشوا میگه : باید به این نکته توجه داشت که هر وقت سخن از تصرف وتسخیر اراضی از دست رفته ملت یا کشوری به میان بیاید در قدم اول مادر وطن باید قدرت سیاسی و استقلال خود را بدست بیاورد. بدون شرح :eek: یه چند بار بخونید متوجه میشید ! همین الان هم دارن هم به خاک ما هم به منابع ما تعرض میشه چه نفتمون اون قطر پدرسوخته چه حد ساحلی ایران در دریای خزر توسط آذربایجان گرامی دوست و برادر و چه جزایر سه گانه ایران توسط عرب های اماراتی :weird: . هر موقع ملی گرایی پیدا شد به من هم خبر بدید

Last edited:

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
همشون ..........

تایید میشه
اگه خود م.م هم کاندید بشه من دیگه رای بده نیستم .

Undisclosed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
57
اگر همین دوستانی که اینجا شاید معدل سنی شون زیر 30 سال باشه توی جای جای این اقتصاد قرار میگرفتن با عنایت به اینکه حتی بعضی هاشون تحصیل کرده اقتصاد نیستن ولی به بازار آشنا هستن ( که اتفاقا آشنا بودن به بازار بسیار سخت از تحصیل کردن هست) واقعا وضع الان به مراتب بهتر بود.

اصلا یه کسی که نه اقتصاد بدونه و نه به بازار تسلط داشته باشه ، کافیه فقط شعور این رو داشته باشه که توی هر کاری اداره امور رو بده دست یک عده از کارشناسا و خبره های اون امر ، هر چی هم گفتن انجام بده ! به مراتب وضع مملکت بهتر میشد از اینی که هست.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
رضایی گزینه خوبی هست به شرطی که اونطور که احمدی نژاد در مناظره میگفت سیگار وارد نکنه.
قالیباف هم گزینه خوبی هست چون در شهرداری خوب کار کرده، مثل احمدی نژاد.

CH_Ronaldo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
رضایی گزینه خوبی هست به شرطی که اونطور که احمدی نژاد در مناظره میگفت سیگار وارد نکنه.
قالیباف هم گزینه خوبی هست چون در شهرداری خوب کار کرده، مثل احمدی نژاد.

دلتون خوشه ها!
مردم ایران چقدر زود تاریخ رو فراموش میکنن.... :eek:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
واو، دو خط نوشتم چقدر دردسر ساز شد، باباجان! دقیق بخونید متوجه میشید چی گفتم.

ali_nioton

Registered User
لایک‌ها
156
به نظر من این دولت با داخلی ها کلا مدارا کرد - طرف ملیارد ها سرمایه ملت رو ... کرده عکسش رو نشون نمیدن هیچ اسمش هم میگن الف :lol:

اگه مثل دولت چین مفسدان اقتصادیشون رو اعدام میکردن دیگه کسی جرات نمیکرد 3000 تا ورداره هر غلطی خاس بکنه

البته مشکل بزرگی که هس اینه که اگه قرار بر این کار باشه خودشون باید سر صف وایسن :lol:

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
همشون ..........

شوماهايي كه مي گيد راي نميديم پس فردا روز اگه ريده شد تو حالتون ريده شد تو اقتصاد ريده شد تو تفريخ ريده شد تو فرهنگ وجامعه و ... نيايي اينجا قر بزنيد
براي اينكه اسپم نشه :
5eb67907-aca8-ce2b.jpg

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
مشکل جای دیگه هست شما در مورد رئیس جمهور بعدی بحث میکنید چه فرقی میکنه کی باشه اصل کاری یکی دیگه هست

bene

Registered User
لایک‌ها
481
یادم چند سال پیش معاون صدام یک شب قبل از فروپاشی حکومت صدام داشت به طور زنده می گفت که در بغداد خبری نیست همه چیز نرماله
که همون موقع یه موشک خورد همون جایی که داشت سخنرانی می کرد
حالا هم تو ایران همه چیز خوبه ما پیشرفته تری کشور جهان اسلامیم و همه جا ارزونی و تو کشورهای اروپایی بخاطر تحریم نفت ایران تا یکسال دیگر قحطی میاد
و قیمت نفت به 200 دلار می رسه و توی میدان قاهره میلیون ها مصری جمع شده اند ( آخه خالی بندی تا چه حدی توی یه میدون 100 هزار نفر جا میشه که میلیونها نفر جمع شدند)
خلاصه کلام عجب گندی به مملکت زدند هر چی آبرو ایرانی توی هزاران سال بدست آوردند تو این چندساله به باد فنا رفت

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
شوماهايي كه مي گيد راي نميديم پس فردا روز اگه ريده شد تو حالتون ريده شد تو اقتصاد ريده شد تو تفريخ ريده شد تو فرهنگ وجامعه و ... نيايي اينجا قر بزنيد
براي اينكه اسپم نشه :
5eb67907-aca8-ce2b.jpg

نه اینکه الان همه چی توپه توپه من چقدر خوشحالم!!! نه اینکه الان فرهنگ و اقتصاد و جامعه اوکی هست؟
دیگه بدتر از این می خواد بشه ؟
چرا فکر میکنی مردم احمق هستن؟

ali_nioton

Registered User
لایک‌ها
156
نه اینکه الان همه چی توپه توپه من چقدر خوشحالم!!! نه اینکه الان فرهنگ و اقتصاد و جامعه اوکی هست؟
دیگه بدتر از این می خواد بشه ؟
چرا فکر میکنی مردم احمق هستن؟

برای بدتر شدن همیشه جا هست ولی بهتر شدن ... ( نمی دونم تا حالا ندیدم بگم - حالا شاید برا اونم راههایی باشه :lol: )

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
براي اينكه اسپم نشه :
5eb67907-aca8-ce2b.jpg

لفبخ :)

بالا