• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
.قهرماني اسپانيا رو به همه تبريك ميگم
دلار فردا ميكشه پايين تا ١٩٠٠

CH_Ronaldo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
شوماهايي كه مي گيد راي نميديم پس فردا روز اگه ريده شد تو حالتون ريده شد تو اقتصاد ريده شد تو تفريخ ريده شد تو فرهنگ وجامعه و ... نيايي اينجا قر بزنيد

من طرفدار ایتالیا بودم و با چهارتا گلی که خوردم کلی ضدحال خوردم... اما دم شما گرم... با این حرفت کلی به ما روحیه دادی... هاهاها
biggrinsmiley.gif

الان اقتصاد - تفریح - فرهنگ - جامعه و .... در شکوفایی کامل به سر میبره :blink:

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
همه چی آرومه ..... من چقد خوشحالم
i334628_jedid.gif
مردشور این اوضاع رو ببره :puke: سر اون جدتون سیاسی بحث نکنید اونم با اسمهای مشخصی . 56 تا ریپورت اومد دوستای گلم خواهشا اوضاع رو درک کنید
i352040_omg.gif

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
i334628_jedid.gif
مردشور این اوضاع رو ببره :puke: سر اون جدتون سیاسی بحث نکنید اونم با اسمهای مشخصی . 56 تا ریپورت اومد دوستای گلم خواهشا اوضاع رو درک کنید
i352040_omg.gif
توی ریپورت چی میگن؟؟؟؟؟

CH_Ronaldo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
i334628_jedid.gif
i352040_omg.gif
توی ریپورت چی میگن؟؟؟

پ ن: آواتار من چرا غیب شده :blink:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
ظاهرا این وسط پست های ما اضافه بود ! اگه ممکنه یه سری پست که مورد قبوله بزارید تا ما همون ها رو کپی پیست کنیم تا مشکل ایجاد نشه !

Hell-Golden

Registered User
لایک‌ها
463
i334628_jedid.gif
i352040_omg.gif

حالا کیا ریپورد میدن؟ :medieval:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
قابل توجه کسانی که امیدوارن مشکلات اقتصادی صرفا با یه توافق سیا.سی با غرب حل بشه:
دکتر هاشم پسران دراتاق کارش در دانشگاه کمبریج ریشه‌ اصلی وضعیت بازار ارز ایران، مشابهت زیادی با ریشه‌های بحران یونان و اسپانیا دارد نمی‌شود همه‌ساله نرخ تورم ما 10 درصد بالاتر از میانگین جهانی باشد و در کنارش هم بخواهیم به زور نرخ ارز را ثابت نگه داریم
در چارچوب علم اقتصاد، اصلی‌ترین عاملی که نرخ انواع ارز را در بازار ارز هر کشوری تعیین می‌‌‌‌کند، اختلاف «تورم انباشته» بین کشورهای مذکور و سایر کشورها است. منظور از تورم انباشته یا تورم تجمعی، مجموع نرخ تورم یک کشور در طول چند سال متوالی است.
ارانیکو

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
ظاهرا این وسط پست های ما اضافه بود ! اگه ممکنه یه سری پست که مورد قبوله بزارید تا ما همون ها رو کپی پیست کنیم تا مشکل ایجاد نشه !

دوست عزیز پست شما و چند تا از دوستان دیگه توش اسم برده بودید از ا.ن و م.ر به خاطر این پاک شد . بنده قصد توهین به شما و کابران دیگه رو نداشته و ندارم . پاک هم کردم پست دادم که لااقل از اسم بردن به صورت واضح پرهیز کنید در ادامه این پست هم خودتون ببینید . به اون صورت مخفف بحثی شد انجام بدید تا به آرمانهای دیگران هم بر نخوره
i320033_asan-ye-vazi.gif

حالا کیا ریپورد میدن؟ :medieval:

تا دلت بخواد
96099611758535164430.gif

توی ریپورت چی میگن؟؟؟

پ ن: آواتار من چرا غیب شده :blink:

تا دلت بخواد . نمونه هاش رو هم میگم : توهین - توهین به رئیس ...... عدالت محور - مقایسه ا.ن با م.ر و ......... . در ضمن آواتار رو نمی دونم کار من نی به من گیر نده
i334628_jedid.gif

sajjadmaham

Registered User
لایک‌ها
72
این پستی که نقل قول کردم برای هفته پیشه.ایشالا که دوستان به موقع از بازار خارج شدن و آماده ورود دوباره هستن.
تحریما از یکشنبه اجرایی میشن؟ شاید بعدش یه تزریق اساسی به بازار بکنن.اگه شنبه از بازار بورس حمایت بشه و مثبت بشه معلوم میشه همچین قصدی دارن یا نه.پس.دست به ماشه باشین تا به موقع بفروشین و دوباره وارد بشین.امروز نشانه هایی از حمایت تو بعضی سهما آخر وقت بازار دیده شد.

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
من از سر صبح دهنم آسفالت شد 50K می خوام تا همین الان نتونستم بخرم
66057304892049906508.gif

آدرس اون اتاق تزریقات بدید
i320710_kharab.gif

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
دکتر من الان زنگ زدم صرافی که همیشه باهاش کار میکنم ! دلار داشت هر چه قدر بخوای ! 1940 !
خواستی بگو شماره بدم !

پ.ن : در این لحظه سایت ها دارن 1935 رو نشون میدن ! فک نمیکنم سایتا قیمت های غیرواقعی اعلام کرده باشن تو این چند روز !

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
دکتر من الان زنگ زدم صرافی که همیشه باهاش کار میکنم ! دلار داشت هر چه قدر بخوای ! 1940 !
خواستی بگو شماره بدم !

پ.ن : در این لحظه سایت ها دارن 1935 رو نشون میدن ! فک نمیکنم سایتا قیمت های غیرواقعی اعلام کرده باشن تو این چند روز !

گلم من کارم حواله هست . تحویل ارز در خارج از ایران به کارم میاد نه اسکناس داخل :( . تامین کننده ارزی در خارج از ایران باید تامین کنه که متاسفانه .............:wacko:

الان که ادیت کردم دلار 15 زد بالا
96099611758535164430.gif

Last edited:

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550

در واقع جایگزین همون سوئیفت هست . منبع رو بخونید مبسوط توضیح داده . البته این سامانه فقط برای نقل و انتقالات ارزی هست . میشد از طریق همون شبا (IBAN) هم نقل و انتقال ارزی انجام داد ولی خب دیگه باید همیشه رانتی باشه :lol: . بله گلم جایگزین سوئیفت در ایران هست این سامانه بر پایه همون زبان و استاندارد های سوئیفت هست و در واقع یکپارچه هست و قابلیت اتصال به سوئیچ های بانک های خارجی دیگه رو هم داره قابل توجه چون زبان یک پارچه هست و نیازی به یک پارچه سازی دوباره نداره اتفاقا ج.ا میتونه از این سیستم برای فروش نفت استفاده کنه به همین راحتی چون سوئیچینگ اصلی این سیستم در ایران هست و نهاد های بین المللی و هیچ جای دیگه نمی تونن این ترانس اکشن ها رو رصد کنن خودش یه خطر بالقوه میشه واسه بانک داری جهانی . یعنی مثلا بانکی در چین به راحتی و بدون اطلاع جایی میتونه به این سیستم وصل بشه و مراودات مالی داشته باشه به همین راحتی یا در هر کشور دیگه در ضمن حتی شعبات بانک های ایرانی در خارج از کشور ظرف 3 سوت به این سیستم وصل میشن . پس تحریم سوئیفت یه جورایی واسه این سیستم بانکی واسه نقل و انتقالات میشه پشم ! نقل و انتقالات ارزی ایران بیشتر بر پایه صراف هست . وقتی بانک ایرانی در خارج از ایران بتونه تامین ارزی یک صراف طرف قراردادش رو بکونه کله تحریم میره زیر سوال !

فک کنم دوباره به واسطه منطقه خطرناک پولشوئی و خودمختار شدن بیش از پیش این سیستم بانکی دوباره به شورای امنیت ارجاع بشیم
96099611758535164430.gif

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10
میشه یه کم مبسوط تر توضیح بدین؟ طرف خارجی هم باید مجهز به این سامانه باشه؟ با هر بانکی در هر جای دنیا میشه مراودات بانکی انجام داد؟

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
میشه یه کم مبسوط تر توضیح بدین؟ طرف خارجی هم باید مجهز به این سامانه باشه؟ با هر بانکی در هر جای دنیا میشه مراودات بانکی انجام داد؟

این سامانه دستورات و تمام چیزاش با سوئیفت یکی هست . یعنی هر بانک خارجی که بخواد با ایران معامله کنه به راحتی بدون تغییر در سیستم هاش چه نرم افزاری و چه سخت افزاری می تونه به این سوئیچ وصل بشه به همین راحتی . بله البته ناگفته نمونه هر بانکی که جرات ریسک کردن و جریمه های بین المللی رو داشته باشه . و چون تمامی تراکنش ها دست ایران هست و کشورهای دیگه و نهاد های بین المللی و هیچ بنی بشری به اینا دسترسی نداره گندشون هم در نمیاد . یعنی کارگزارن بانک های ایرانی میتونن به راحتی بدور از ترس یون با ایران در یک سیستم بسته که نظارتی روش نمیشه توسط سازمان های بین المللی و ....... معامله کنن . که خب اولین عضو هاش از همین معلوم هست :lol: روسیه - چین - هند - آذربایجان- تاجیکستان و.......

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
واسه کجا میخوای؟!

گلم من کارم حواله هست . تحویل ارز در خارج از ایران به کارم میاد نه اسکناس داخل :( . تامین کننده ارزی در خارج از ایران باید تامین کنه که متاسفانه .............:wacko:

الان که ادیت کردم دلار 15 زد بالا
96099611758535164430.gif

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
واسه کجا میخوای؟!

کار ما گلم یه سیکل بسته با افراد مشخص هست . مهمتر از اون منشاء پول هست که طرف های ما در 3 کشور تمام این موارد رو رعایت میکنن . مثلا اگر یه موقع Certifate of orgin دلار یعنی منشاء درآمد اون رو بانک از واریز کننده بخواد کمتر از 10 دقیقا آماده میکنن .

بالا