• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
سلامتی خبری نی
i334628_jedid.gif
از ریدن آقایان خبری می خوایی یا کلی ؟

دکتر اینقدر جلف حرف میزنه؟؟ :eek: (شوخی :دی)

چهارشنبه پنجشنبه قیمت دلار ثابت میمونه؟
چقدر احتمال این هست هفته دیگه قیمت پایین بیاد؟

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598

ادامه سیاست وقت کشیه ! وگرنه دیروز میگفتن همون حرفای قبلی تکرار شده, ایندفه ایران بیشتر به این وقت کشیه نیاز داره , در نتیجه احتمالا جلسه بعدی رو تا جایی که بتونن کش بدن که دیرتر بیفته.

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
ادامه سیاست وقت کشیه ! وگرنه دیروز میگفتن همون حرفای قبلی تکرار شده, ایندفه ایران بیشتر به این وقت کشیه نیاز داره , در نتیجه احتمالا جلسه بعدی رو تا جایی که بتونن کش بدن که دیرتر بیفته.

ایران برا چی باید وقت کشی کنه ؟
من برعکس نظر شما رو دارم ، ایران دوست داره زودتر به نتیجه برسه ولی همون طور که دوست داره ، غربی ها هم می خوان وقت کشی کنن تا بعد از انتخابات آمریکا با دادن یه باج کوچیک موضوع رو خاتمه بدن .

mehrdad_rabbi

Registered User
لایک‌ها
13

عجب مسخره بازی شده...
بیچاره مردم ...

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
ایران برا چی باید وقت کشی کنه ؟
من برعکس نظر شما رو دارم ، ایران دوست داره زودتر به نتیجه برسه ولی همون طور که دوست داره ، غربی ها هم می خوان وقت کشی کنن تا بعد از انتخابات آمریکا با دادن یه باج کوچیک موضوع رو خاتمه بدن .

ایران راه پس و پیش نداره , یعنی مذاکرات قطع بشه دیگه هیچ روزنه امیدی نمیمونه , دلار 5000 تومن ! مملکت فلجه , حالا اینا بجای اینکه بزارن الان این اتفاق بیفته میگن از این ستون تا اون ستون فرجه , با اینکه میدونن وقت کشی بیشتر به نفع آمریکاست.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
دقیقا، به خاطر همین هم هست که مذاکرات به نتیجه ای نمیرسه.

ایران راه پس و پیش نداره , یعنی مذاکرات قطع بشه دیگه هیچ روزنه امیدی نمیمونه , دلار 5000 تومن ! مملکت فلجه , حالا اینا بجای اینکه بزارن الان این اتفاق بیفته میگن از این ستون تا اون ستون فرجه , با اینکه میدونن وقت کشی بیشتر به نفع آمریکاست.

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
میگفتن یارانه را حذف میکنیم و نقدی پرداخت میکنیم تا پولدار ها اینقدر زیاد مصرف نکنن و حق بقیه رو نخورن. داستان ارز سه نرخی و قیمت بالاتر ارز برای کالاهای لوکس هم تکرار همان داستان هست (اصلا از اول داستان آزاد سازی نرخ ارز بود، آب و برق و نون مقدمه چینی بود.) اول بنز و لکسوس کالای لوکس محسوب میشه بعد کم کم محدوده کالاهای لوکس گسترش پیدا میکنه (حالا از فسادی که این کار به دنبال خواهد داشت بگذریم ...)

قبل از اینکه دلار خودش بشه 5 تومن، مجلس قصد داره با سه نرخی کردن ارز خودش دلار رو 5 تومن بکنه که دیگه بگن خودمون کردیم و در کنترل ماست. بورس هم جالبه که حقوقی ها دارن میخرن (مجبورن بخرن) تا شاخص مثبت بخوره اما نمادهای پر بیننده (سهامهای دست مردم) همه منفی هست.

taei

Registered User
لایک‌ها
170
عجب مسخره بازی شده...
بیچاره مردم ...
بیچاره مردم ؟ مردم اگه دهها وصدها برابر از این هم سرشون بیاد حقشونه . اون موقع که عربده می کشیدن انرجی هشته ای به جان ما بشته ای - این عواقب رو هم داره ... انتخابات که میشه مثل اسب 4 نعل میدوند خودشونو برسونن به صندوق . خب این ینی خوش خوشانمون هست و راضی هستیم مشاهده پیوست 167621

مرگ بر امریکا

mehrdad_rabbi

Registered User
لایک‌ها
13
بیچاره مردم ؟ مردم اگه دهها وصدها برابر از این هم سرشون بیاد حقشونه . اون موقع که عربده می کشیدن انرجی هشته ای به جان ما بشته ای - این عواقب رو هم داره ... انتخابات که میشه مثل اسب 4 نعل میدوند خودشونو برسونن به صندوق . خب این ینی خوش خوشانمون هست و راضی هستیم مشاهده پیوست 167621

مرگ بر امریکا
تو فکر می کنی من این ها رو نمی دونم؟؟؟؟؟
من منظورم قشری هست که اینبار نوبتش شده منظورم قشر جوان هست...
مشکلات روحی و روانی هرروزداره بیشتر میشه برنامه ایی متاسفانه برای جوانان وجود نداره ... جز دلخوش کردنشون به ادامه تحصیل و دانشگاه
سازی که این هم سیاستی شده برا خودش....

taei

Registered User
لایک‌ها
170
تو فکر می کنی من این ها رو نمی دونم؟؟؟؟؟
من منظورم قشری هست که اینبار نوبتش شده منظورم قشر جوان هست...
مشکلات روحی و روانی هرروزداره بیشتر میشه برنامه ایی متاسفانه برای جوانان وجود نداره ... جز دلخوش کردنشون به ادامه تحصیل و دانشگاه
سازی که این هم سیاستی شده برا خودش....

دیگه این آتیشیه که از سال 57 نسل قبلی ما تو این مملکت به پا کردند . تر و خشک با هم می سوزن . نه فقط ما تا ده ها نسل بعد ما هم خواهند سوخت . کم کمش 200 سال عقب افتادیم

IvY

Registered User
لایک‌ها
110

نکته ی اول : این حرفی که شما می زنید مربوط به الان نمیشه شاید اگر تحریم نفت 2-3 سال طول بکشه و چین و ... دیگه نفت نخرن دلار به 5000 تومن برسه ، وگرنه الان ایران داره نفت میفروشه ، کنیا دیروز اعلام کرد 30 میلیون بشکه در سال قرار داد بسته یا از اون طرف خبر اومد نفتکش های ایران با پرچم تانزانیا دارن نفت می فروشن و ...

نکته ی دوم : ایران تلویحا اعلام کرده که حاضره همکاری کنه و تولید 20 ٪ رو متوقف کنه و هرچی اورانیوم 20 ٪ داره بده به اونا ولی به قول معروف می خواد در ازای این سنگ قیمتی یه چیز بدرد بخور بگیره ، نه آبنبات . اونا هم حاضرن بدن ولی نه الان ، بعد انتخابات آمریکا و یه مقدار چونه زنی .

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
بجای این همه بحث در این مواردی که عملا باعث سود براتون نمیشه . بهتر نیست بیایید بشنید واسه کسب سود صحبت کنید . من امروز از بازار آنلاین بودم ولی به هیچ عنوان پستی ندادم . کلا پست ها در راستای بازار نیست . بازار امروز جای سود 30 تومانی رو هر دلار داشت نسبت دیروز به امروز ولی متاسفانه با توی خونه نشستن و پست دادن این سود محقق نمیشه . سعی کنید به جای اینکه درباره مذاکرات بشینید بحث کنید سیگنال رو بگیرید و از توش سود دربیارید . اتفاق ارز 3 نرخی هم نمی افته قضیه این مثل سر تیتر های کیهان هست
i393199_190.gif

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
نکته ی اول : این حرفی که شما می زنید مربوط به الان نمیشه شاید اگر تحریم نفت 2-3 سال طول بکشه و چین و ... دیگه نفت نخرن دلار به 5000 تومن برسه ، وگرنه الان ایران داره نفت میفروشه ، کنیا دیروز اعلام کرد 30 میلیون بشکه در سال قرار داد بسته یا از اون طرف خبر اومد نفتکش های ایران با پرچم تانزانیا دارن نفت می فروشن و ...

نکته ی دوم : ایران تلویحا اعلام کرده که حاضره همکاری کنه و تولید 20 ٪ رو متوقف کنه و هرچی اورانیوم 20 ٪ داره بده به اونا ولی به قول معروف می خواد در ازای این سنگ قیمتی یه چیز بدرد بخور بگیره ، نه آبنبات . اونا هم حاضرن بدن ولی نه الان ، بعد انتخابات آمریکا و یه مقدار چونه زنی .

ببینید نفت اولا کالایی نیست که روی زمین بمونه . اینی که میگم روش معامله نفت در آبهای آزاد هست . شاید تا حالا نشنیده باشید ولی بدونید جالب هست . نفت رو میشه روی نفت کش در آبهای آزاد در صورتیکه بیمه نامه نداشته باشه نفت کش با اسکورت نظامی کشور طرف فروش فروخت
i393197_ugly-gruebel-fuer-vera.gif
این نوع فروش بیشتر شبیه فروش های خفن کارتل ها هست ولی این روشی هست میشه .

در باره نکته دوم ببینید اگر تاریخ رو خونده باشید آمریکا رکبی که به کره شمالی زد رو یادمون هست . کره شمالی همه تجهیزات رو سوار ناو کرد و فرستاد آمریکا و حتی برج رو هم جلوی چشم دنیا خراب کرد 2 سال دایورتش کرده بودن هیچ تحریمیش رو هم ملغی نکرده بودن آخرش هم گفتن که اصن یه وضی نمیشه تحریمها رو ور داریم چون شک و شبه داریم :eek: که کره شمالی هم قاطی کرد و یک بمب آتیش کرد و یه آزمایش هسته ای خفن . دوستان به این قضایا جسارتا با دید مثبت و دل پاک خودتون نگاه نکنید . سیاست کثیف تر از این صحبتا هست . کره شمالی همیشه باید تحریم باشه و یک خطر بالقوه باشه برای کره جنوبی تا یه چوب همیشه آماده به آتیش برای کره برای اینکه سرعت کره جنوبی گرفته بشه . ایران هم باید همیشه تحریم باشه و ازش به عنوان منطقه خطر یاد بشه اولا تجارت کلان اسلحه در سطح خاورمیانه فقط با وجود ایران ممکن هست . کشوری به نام ایران و این التهاب نباشه عرب ها دیگه خشتک میدرانند و میوفتن به عربده کشی . اگر ایران تحریم نباشه تمامی بالانس خاورمیانه که آمریکا ایجاد کرده بهم میریزه . تجارت از شیخ نشین های عربی بسیار تضعیف میشه . حالا این فاکتور ها : 1-ایرانی ها پپه نیستن و جزو باهوش ترین ملت های دنیا هستن . 2-به هر حال پول دستشون هست 3-بیزینس من هستن از نوع خفن . همه اینا رو بزارید کنار هم ببینید برای چی باید ایران تحریم بمونه :jealous:

IvY

Registered User
لایک‌ها
110
ببینید نفت اولا کالایی نیست که روی زمین بمونه . اینی که میگم روش معامله نفت در آبهای آزاد هست . شاید تا حالا نشنیده باشید ولی بدونید جالب هست . نفت رو میشه روی نفت کش در آبهای آزاد در صورتیکه بیمه نامه نداشته باشه نفت کش با اسکورت نظامی کشور طرف فروش فروخت

در باره نکته دوم ببینید اگر تاریخ رو خونده باشید آمریکا رکبی که به کره شمالی زد رو یادمون هست . کره شمالی همه تجهیزات رو سوار ناو کرد و فرستاد آمریکا و حتی برج رو هم جلوی چشم دنیا خراب کرد 2 سال دایورتش کرده بودن هیچ تحریمیش رو هم ملغی نکرده بودن آخرش هم گفتن که اصن یه وضی نمیشه تحریمها رو ور داریم چون شک و شبه داریم :eek: که کره شمالی هم قاطی کرد و یک بمب آتیش کرد و یه آزمایش هسته ای خفن . دوستان به این قضایا جسارتا با دید مثبت و دل پاک خودتون نگاه نکنید . سیاست کثیف تر از این صحبتا هست . کره شمالی همیشه باید تحریم باشه و یک خطر بالقوه باشه برای کره جنوبی تا یه چوب همیشه آماده به آتیش برای کره برای اینکه سرعت کره جنوبی گرفته بشه . ایران هم باید همیشه تحریم باشه و ازش به عنوان منطقه خطر یاد بشه اولا تجارت کلان اسلحه در سطح خاورمیانه فقط با وجود ایران ممکن هست . کشوری به نام ایران و این التهاب نباشه عرب ها دیگه خشتک میدرانند و میوفتن به عربده کشی . اگر ایران تحریم نباشه تمامی بالانس خاورمیانه که آمریکا ایجاد کرده بهم میریزه . تجارت از شیخ نشین های عربی بسیار تضعیف میشه . حالا این فاکتور ها : 1-ایرانی ها پپه نیستن و جزو باهوش ترین ملت های دنیا هستن . 2-به هر حال پول دستشون هست 3-بیزینس من هستن از نوع خفن . همه اینا رو بزارید کنار هم ببینید برای چی باید ایران تحریم بمونه :jealous:

نمی خوام بحث بیشتر از این ادامه پیدا کنه ولی در مورد نکته ی اول که حرف شما تاییدی بر نوشته ی من بود و نکته ی دوم شما در مورد اینکه آمریکا به دنبال یه دشمن بالقوه تو منطقه برای فروش اسلحه به اعراب هست رو قبول ندارم . (دلیلش یه بحث تاریخیه که اینجا جاش نیست ولی اگر بخوای مطرح می کنم )

arashaj74

Registered User
لایک‌ها
1,070
گفته شده برای روز شنبه دلار 1940 پیش فروش شده.اطلاعی دارید دکتر؟!

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
با صحبتتون در مورد مقایسه ایران و کره شمالی موافق نیستم. بحث آمریکا و گسترش ناتو اهدافی فراتر از صرفا فروش اسلحه در خاور میانه را دنبال میکنه. هواپیمای آمریکاییه ترکیه رو روسیه زد چند روز بعدش و درپی انتقاداتی که شد مبنی بر اینکه چرا ناتو از عضو خودش در این جریان حمایت نکرده فلانکر روسها که از افتخارات صنعتشون به حساب میاد به شکل مشکوکی در غرب روسیه سقوط کرد. البته هر احتمالی وجود داره اما اتفاقاتی که می افته مشکوکه و اهدافی که دنبال میشه بلند پروازانه تر از صرفا فروش اسلحه به کشورهای خاور میانه هست.

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
با صحبتتون در مورد مقایسه ایران و کره شمالی موافق نیستم. بحث آمریکا و گسترش ناتو اهدافی فراتر از صرفا فروش اسلحه در خاور میانه را دنبال میکنه. هواپیمای آمریکاییه ترکیه رو روسیه زد چند روز بعدش و درپی انتقاداتی که شد مبنی بر اینکه چرا ناتو از عضو خودش در این جریان حمایت نکرده فلانکر روسها که از افتخارات صنعتشون به حساب میاد به شکل مشکوکی در غرب روسیه سقوط کرد. البته هر احتمالی وجود داره اما اتفاقاتی که می افته مشکوکه و اهدافی که دنبال میشه بلند پروازانه تر از صرفا فروش اسلحه به کشورهای خاور میانه هست.

من ایران رو با کره شمالی مقایسه نکردم . اصلا قابل مقایسه هم نیستن . من وعده ای رو که آمریکا در مذاکرات به کره شمالی داد و بعدا رکب زد رو گفتم . بله در مورد نقشه ای که برای خاورمیانه کشیدن حرف شما هم درست هست . در مورد خاورمیانه فقط در مورد 1 بازار کوچیکش گفتم که چه سود سرشاری داره . الان برای مثال آمریکا با ورودش به افغانستان عملا 80% عناصر جدول مندلیف رو داره بده ؟
i298960_ddd.gif

بالا