• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

ali_nioton

Registered User
لایک‌ها
156
مرغ ایرانی با قیمت 7300 تومان رکورد قیمت مرغ را در دنیا شکست.

براساس این گزارش مقایسه ای انجام شده بین قیمت مرغ ایران با قیمت برخی از کشورهای دنیا که در جدول زیر قابل مشاهده است.

شهر​
نرخ(تومان)​
تهران​
7.300​
کراچی​
1.978​
نیویورک​
1.860​
سمرقند​
1.250​
ابوظبی​
1.100​
مسقط​
3.193​
کپنهاک​
1.040​
ریودوژانرو​
3.250​
آنکارا​
2.031​
مسکو​
3.483​
قاهره​
3.480​

تازه وارد ;)

اینجا تاپیکه ارزه

بحث روی مرغ و تخم مرغ جا داره

مطلبی که شما اوردین یه خبر اقتصادیه - پس تا تاپیک خودش بیارش

در ضمن طبق قوانین درج منبع الزامیه

قیمت هایی که زدی رم موندم از کجا اوردی چون لا اقل تو نیویورک رو میدونم یه مرغ سوخاری

برات کم کم 5 دلار آب میخوره حالا با نرخه مرجع حساب میکنن یا بازار آزاد نمیدونم :)

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
باور بفرمائید پاک کردن پست بدترین کار ممکن هست .
i393149_boghz.gif
. جای این بحث ها در این تاپیک نیست عنوان مشخص هست .

sajjadmaham

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دکتر من شرمندتم.نبایستی به این پست جواب میدادم.الان پاک میکنم.
باور بفرمائید پاک کردن پست بدترین کار ممکن هست .
i393149_boghz.gif
. جای این بحث ها در این تاپیک نیست عنوان مشخص هست .

سجاد جان لازم نیست بعدا در ترتیب پست ها اخلال ایجاد میشه . لازم به پاک کردن نیست دادا
i393200_crazy.gif

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
مذاکرات اتمی اخیر در استانبول هیچ نتیجه ای نداشته

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس،‌ دو دیپلمات غربی آگاه از محتوای گفت‌و‌گوهای هسته‌ای استانبول، روز پنج‌شنبه، ۱۵ تیرماه تأکید کردند که نشست اخیر در استانبول حاوی گفت‌وگوهایی نبود که بتواند موارد اختلاف بین ایران و ۵+۱ را حل و راه را برای گفت‌وگو در سطوح بالاتر باز کند.

به گزارش رادیو فردا، در خلال این گفت‌وگوها، آن‌گونه که آسوشیتدپرس گزارش کرده است، طرف غربی پیشنهاد کرده است تا در ازای کاهش محدودیت‌های ارسال قطعات هواپیماهای مسافربری به ایران و همچنین ارائه خدمات فنی به برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی، ایران نیز از غنی‌سازی ۲۰ درصدی اورانیوم دست کشیده و مرکز غنی‌سازی فردو را تعطیل کند.

این در حالی است که جمهوری اسلامی در مقابل همواره بر حق غنی‌سازی خود تأکید و اعلام کرده است که غنی‌سازی اورانیوم را متوقف نمی‌کند.

poole21

Registered User
لایک‌ها
47
مذاکرات اتمی اخیر در استانبول هیچ نتیجه ای نداشته

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس،‌ دو دیپلمات غربی آگاه از محتوای گفت‌و‌گوهای هسته‌ای استانبول، روز پنج‌شنبه، ۱۵ تیرماه تأکید کردند که نشست اخیر در استانبول حاوی گفت‌وگوهایی نبود که بتواند موارد اختلاف بین ایران و ۵+۱ را حل و راه را برای گفت‌وگو در سطوح بالاتر باز کند.

به گزارش رادیو فردا، در خلال این گفت‌وگوها، آن‌گونه که آسوشیتدپرس گزارش کرده است، طرف غربی پیشنهاد کرده است تا در ازای کاهش محدودیت‌های ارسال قطعات هواپیماهای مسافربری به ایران و همچنین ارائه خدمات فنی به برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی، ایران نیز از غنی‌سازی ۲۰ درصدی اورانیوم دست کشیده و مرکز غنی‌سازی فردو را تعطیل کند.

این در حالی است که جمهوری اسلامی در مقابل همواره بر حق غنی‌سازی خود تأکید و اعلام کرده است که غنی‌سازی اورانیوم را متوقف نمی‌کند.

به نظر میاد 1940 کف محکمب برای دلار هست و به این راحتیا شکسته نمیشه و برای این هفته نظر من نوسان دلار در رنج 1940 تا 1980 هست پس خریدهارو باید بر اساس میانگین همین رنج دلار باشه..اما انسو باید تحلیل کرد و فکر نمی کنم بالان انچنانی داشته باشه اما ممکنه یک حرکت ریزشی تا 1530 هم داشته باشه...اما الان مهمترین موضوع قیمت دلاره که باید تحلیل بشه...و اینکه به امید ریزش بیشتر انس برای خرید باشیم ممکنه اشتباه باشه...چون ممکنه حباب منفی خیلی راحت تو این روند صعودی پر بشه...به نظر من کف دلار 1940 و کف سکه هم 733000 هستش..و پایینتر از اون احتمالش کمه برسه....فعلا هم خبر مثبتی که باعث ریزش دلار بشه در نیومده و اون رو میشه از رفتار بازار در همون روز مذاکرات فنی کاملا تشخیص داد...این نظر کاملا شخصی هست

ali_nioton

Registered User
لایک‌ها
156
به نظر میاد 1940 کف محکمب برای دلار هست و به این راحتیا شکسته نمیشه و برای این هفته نظر من نوسان دلار در رنج 1940 تا 1980 هست پس خریدهارو باید بر اساس میانگین همین رنج دلار باشه..اما انسو باید تحلیل کرد و فکر نمی کنم بالان انچنانی داشته باشه اما ممکنه یک حرکت ریزشی تا 1530 هم داشته باشه...اما الان مهمترین موضوع قیمت دلاره که باید تحلیل بشه...و اینکه به امید ریزش بیشتر انس برای خرید باشیم ممکنه اشتباه باشه...چون ممکنه حباب منفی خیلی راحت تو این روند صعودی پر بشه...به نظر من کف دلار 1940 و کف سکه هم 733000 هستش..و پایینتر از اون احتمالش کمه برسه....فعلا هم خبر مثبتی که باعث ریزش دلار بشه در نیومده و اون رو میشه از رفتار بازار در همون روز مذاکرات فنی کاملا تشخیص داد...این نظر کاملا شخصی هست

خب خیر بدی هم نبوده
در واقع شرایط هیچ تغییری نکرده و همون تحریم ها که عنوان شده بود اعمال شده
واکنش بازار نسبت به تحریم در زمانی که موضوع تحریم عنوان شد
و زمانی که اجرایی شد دیدیم
در واقع امواج توفان با هر شدتی که بود به ساحل خورده و حالا زمان بازگشت امواجه
به نظر من دلار حداقل تا 1930 عقب نشینی میکنه

رادیو فردا هم مثل رسانه های داخلی جهت دار خبر میده و اصلا قابل استناد نیس

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
1956
مثل اینکه نمیخواد تغییر کنه؟

مذاکرات چی شد؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
دلار و سکه ریزشی شد .
سکه 730
دلار 1958

poole21

Registered User
لایک‌ها
47

به نظر من دلار و سکه کف خودشون رو زدن و ریزش انچنانی براشون دیگه متصور نیستم...مگه یه خبر فاندی قوی بیاد

ayazkhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
عجب ریزشی کرد! دوستان عزیز لطفا تحلیلهاتون را اعلام کنید ببینیم کجا هستیم.متشکرم

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
من امرو روی 1951 فروختم
i344230_7.gif
اونم چون حواله نمیزنیم داریم اسکناس کار میکنیم
i344230_7.gif

پ ن : همیشه در معاملات فاکتور طمع رو در بیارید . الان که دارم اینو مینویسم خرید صرافی ها 1925 تا 1935 هست

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
دو سه روز پیش گفتم شرایط ریزشیه , فروش خودمم اعلام کردم.
امروز رفتم خریدم دوباره !
البته گفتم دلار ممکنه 1930 و هم ببینه , ولی احتمال اینکه فرصت خرید پیدا نشه زیاده ,چون جو فروش تموم بشه حجوم برده میشه برای خرید و قیمتا میره بالا, برای همین ریسک نکردم و خریدم .
به هرحال از سود این نوسان تونستم سکه هارو اضافه کنم.

mamal5011

Registered User
لایک‌ها
141
دو سه روز پیش گفتم شرایط ریزشیه , فروش خودمم اعلام کردم.
امروز رفتم خریدم دوباره !
البته گفتم دلار ممکنه 1930 و هم ببینه , ولی احتمال اینکه فرصت خرید پیدا نشه زیاده ,چون جو فروش تموم بشه حجوم برده میشه برای خرید و قیمتا میره بالا, برای همین ریسک نکردم و خریدم .

میشه قیمت خریدتونم بگید؟؟ممنون

drdexter

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,550
مگه خبری شده که همه فروشنده شدن؟ اگه خبری هست به ما هم بگید. من که امروز رو 1950 خریدم دوباره.

بازار روند نزولی داره در حال حاضر . اگر برای پس انداز و یا هزینه های تون که باید پرداخت کنید که هیچ ولی برای نوسان گیری و کسب سود الان موقع خرید نیست . بازم میگم نواسان گیری یعنی موقعی واردی خرید و فروش بشید که نهایت با سود ظرف 24 ساعت خارج بشید . متاسفانه همه این نوع خرید و فروش با خرید و راکد کردن برای حداقل 1 هفته اشتباه میگیرن

بالا