• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
بله، فقط یک تریلیون دلار ذخایر لیتیوم دارن. سوخت خودرو ها که بشه باطری، اونوقت ایرانی ها باید برن افغانستان کار کنن!

من ایران رو با کره شمالی مقایسه نکردم . اصلا قابل مقایسه هم نیستن . من وعده ای رو که آمریکا در مذاکرات به کره شمالی داد و بعدا رکب زد رو گفتم . بله در مورد نقشه ای که برای خاورمیانه کشیدن حرف شما هم درست هست . در مورد خاورمیانه فقط در مورد 1 بازار کوچیکش گفتم که چه سود سرشاری داره . الان برای مثال آمریکا با ورودش به افغانستان عملا 80% عناصر جدول مندلیف رو داره بده ؟
i298960_ddd.gif

محمـــود مخمصه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان، عیدی من به شما!!! :D

شبکه خبر درباره نظرسنجی اخیر که راجع به انرژی هسته‌ای ایران بود، توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش فارس، شبکه خبر درباره نظرسنجی اخیرش راجع به بحث انرژی هسته‌ای توضیحاتی ارائه کرده که متن کامل آن در ادامه می‌آید:

شبکه خبر در پی انجام عملیات روانی چند روز گذشته چند شبکه خارجی از جمله شبکه فارسی زبان بی بی سی اقدام به برگزاری نظرسنجی درباره موضوع هسته‌ای و حقوق مسلم ملت ایران کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شبکه خبر، این نظرسنجی از تاریخ 12 تیر روز دوشنبه ساعت 8 صبح تا روز سه‌شنبه 13 تیرماه ساعت 13 در معرض دید عموم مردم قرار گرفت.

نتایج نظر سنجی که 28 ساعت روی سایت رسمی شبکه خبر قرار گرفته بود به شرح زیر است:

* گزینه الف: چشم پوشی از غنی سازی در مقابل لغو تحریم‌ها که 24 درصد رای موافق را به خود اختصاص داده است.

* گزینه ب: اقدام تلافی‌جویانه ایران در بستن تنگه هرمز که 38 درصد رای موافق را کسب کرده بود.

* گزینه ج: مقاومت در برابر تحریم‌های یک‌جانبه برای حفظ حقوق هسته‌ای که 38 درصد به آن رای داده بودند. :blink:

اما از ساعت 13 مورخ 13/4/91 روز سه‌شنبه به مدت 7 ساعت نظرسنجی در سایت شبکه خبر از طریق اکانت و مجازی خارج از کشور از جمله کشور انگلیس مورد حمله
قرار گرفت و اعداد و گزینه‌های ب و ج به طور مهندسی شده به گزینه شماره الف انتقال پیدا می‌کرد.

پس از این اتفاق سایت‌های اینترنتی معاند و هم‌سو با برخی شبکه‌های خارج نشین و شبکه بی بی سی فارسی بلافاصله با گرفتن عکس نظرسنجی از سایت شبکه خبر شروع به جریان سازی و زدن حرف خود با مستندات جعلی از شبکه خبر پرداختند.

به همین دلیل دست اندرکاران سایت شبکه خبر برای جلوگیری از هک و اختلال بیشتر در نظرسنجی اقدام به پرداخت به برداشتن اصل نظرسنجی از روی سایت کردند.

در حال حاضر نظرسنجی بدون هیچ مشکلی در دسترس عموم کاربران قرار داد.

jahan hamed

کاربر فعال تاریخ و گردشگری
کاربر فعال
لایک‌ها
808
داستان پیش فرئش چیه؟؟؟واقعیت داره؟؟؟

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
نکته ی اول : این حرفی که شما می زنید مربوط به الان نمیشه شاید اگر تحریم نفت 2-3 سال طول بکشه و چین و ... دیگه نفت نخرن دلار به 5000 تومن برسه ، وگرنه الان ایران داره نفت میفروشه ، کنیا دیروز اعلام کرد 30 میلیون بشکه در سال قرار داد بسته یا از اون طرف خبر اومد نفتکش های ایران با پرچم تانزانیا دارن نفت می فروشن و ...

انصراف کنیا از خرید نفت خام ایران
کنیا اعلام کرد به علت نگرانی از تبعات تحریم نفتی ایران از خرید نفت خام این کشور منصرف شده است.
این کشور ماه گذشته قراردادی را برای خریداری ۴ تن نفت خام از شرکت ملی نفت ایران امضا کرده بود.
امضای این توافقنامه با واکنش سفارت آمریکا در نایروبی، پایتخت کنیا مواجه شد.
این سفارتخانه با صدور بیانیه ای بر اهمیت کاستن از درآمدهای نفتی ایران تاکید کرده بود.
به گفته اسکات گریشن، سفیر آمریکا در کنیا، کشورهای خریدار نفت ایران ممکن است دچار تبعات تحریم های اعمال شده علیه این کشور شوند.
به گفته پاتریک نوییک از مقام های ارشد وزارت انرژی کنیا، این کشور به خاطر "فشارهای بین المللی" توافقنامه خرید نفت خام از ایران را لغو کرده است.
این توافقنامه برای تامین نفت خام مورد نیاز تنها پالایشگاه کنیا امضا شده بود و به گزارش مطبوعات این کشور شامل یک خط اعتباری ۹۰ روزه می شد.
اتحادیه اروپا از یکشنبه تحریم کامل نفتی ایران را به اجرا گذاشت و تحریم های ایالات متحده علیه این کشور نیز از هفته گذشته تشدید شده اند.

منبع

CH_Ronaldo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
مرغ ایرانی با قیمت 7300 تومان رکورد قیمت مرغ را در دنیا شکست.

براساس این گزارش مقایسه ای انجام شده بین قیمت مرغ ایران با قیمت برخی از کشورهای دنیا که در جدول زیر قابل مشاهده است.

شهر​
نرخ(تومان)​
تهران​
7.300​
کراچی​
1.978​
نیویورک​
1.860​
سمرقند​
1.250​
ابوظبی​
1.100​
مسقط​
3.193​
کپنهاک​
1.040​
ریودوژانرو​
3.250​
آنکارا​
2.031​
مسکو​
3.483​
قاهره​
3.480​

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
دیدی آقای مسلمان ایرانی اینقدر مرغ مرغ کردین اینجوری شد مرغمون اول شد

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,416
مرغ ایرانی با قیمت 7300 تومان رکورد قیمت مرغ را در دنیا شکست.

براساس این گزارش مقایسه ای انجام شده بین قیمت مرغ ایران با قیمت برخی از کشورهای دنیا که در جدول زیر قابل مشاهده است.

شهر​
نرخ(تومان)​
تهران​
7.300​
کراچی​
1.978​
نیویورک​
1.860​
سمرقند​
1.250​
ابوظبی​
1.100​
مسقط​
3.193​
کپنهاک​
1.040​
ریودوژانرو​
3.250​
آنکارا​
2.031​
مسکو​
3.483​
قاهره​
3.480​

خبرش رو الان خوندم. حالم بد شد. زمانی که ما برای خودمون کسی بودیم توی ترکیه بربری رو میذاشتن لای لواش میخوردن....توی مالزی بالای درخت زندگی میکردند...اما الان ببین کارمون به کجا رسیدد...کارمند ایرانی 700 تومن میگیره 7 تومن میده مرغ ولی کارمند ترک مثلا 2 ملیون میگیره 2 تومن میده مرغ.

به خدا حقمون این نیست.

sajjadmaham

Registered User
لایک‌ها
72
یعنی تو امارات مرغ کیلویی 1100 تومن هست؟2 درهم؟؟؟یا تو ترکیه 2 تومن؟؟من که یه بار یه جوجه سوخاری(دقت کنید مرغ نه جوجه) گرفتم تو دبی حدود 9 درهم بود اگه اشتباه نکنم تو سیتی سنتر.یعنی با این حساب برای آماده کردن جوجه و سوخاری کردنش 7 درهم اضافه گرفتن از من...

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
بخوام موردی مثال بزنم، درآمد یه مهندس تازه کار تو آمریکا حدود 2 هزار دلار در ماه هست، همین فرد وقتی در ایران بود 700 تومن بهش میدادن. یعنی اگر دلار رو 1226 تومن فرض کنیم میشه 500 دلار.
درآمد یک چهارم، هزینه چهار برابر.

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
دوستان من شنیدم تا سر ماه دلار از مرز 2300 400 میگذره این حرف چقدر درسته؟؟؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
الان ماه چهارم سال هستیم هنوز حقوق بازنشسته رو زیاد نکردن، جالبه مرغ 2 هزار تومنی از پارسال شده 7 هزار حقوق بازنشسته هنوز زیاد نشده. حالا دلارم بشه 2400 تومن چه تاثیراتی روی قیمت ها داره ...

دوستان من شنیدم تا سر ماه دلار از مرز 2300 400 میگذره این حرف چقدر درسته؟؟؟

jahan hamed

کاربر فعال
لایک‌ها
808
به خاطر عدم مدیریت صحیح و کاهش ارزش پول ملی به این وضع دچار شدیم که حالا باید مرغ بالای 6000 7000 بخریم اونم تو کشوری که تا پارسال جز کشورهایی به حساب میومد که کمترین هزینه زندگی داره الان چی شدیم
به خاطر این افزایش قیمت ارز و کاهش ارزش پول ملی تاوانش مردم باید پس بدهند چون تاثیر مستقیمی تو اجناس اولیه و اساسی زندگی ما گذاشته
الانم من فقط دعا میکنم که قیمت حامل های سود افزایش پیدا نکنه چون اگه افزایش پیدا کنه قیمت مرغ از مرز 7000 تومن هم خواهد گذشت

افزایش قیمت ارز هم از کسی شنیدم که رو حرفش مطمئن بود حالا دیگه خدا میدونه چی میشه

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
عنوان تاپيك رو تغيير بديد به :
سرمايه گذاري روي مرغ و تحليل بازار پرندگان( خروس و جوجه و بلدرچين و ...)

ayazkhan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
رو چه قیمتی دلار بخرم خوبه؟

CH_Ronaldo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
یعنی تو امارات مرغ کیلویی 1100 تومن هست؟2 درهم؟؟؟یا تو ترکیه 2 تومن؟؟من که یه بار یه جوجه سوخاری(دقت کنید مرغ نه جوجه) گرفتم تو دبی حدود 9 درهم بود اگه اشتباه نکنم تو سیتی سنتر.یعنی با این حساب برای آماده کردن جوجه و سوخاری کردنش 7 درهم اضافه گرفتن از من...
سلام علیکم و .....
برادر من شما در همین طهران میتونی یکجا بری مرغ سخاری بخوری 5 هزار تومان..... بری یک منطقه دیگه مرخ سوخاری 13 هزار تومان... یا تشریف ببرید برج میلاد 50 60 هزار تومان پیاده شید.
در همین دبی بنده به شما منطقه نسبتا پایین و ارزان پیشنهاد میدم که با 4 درهم بریدو مرغ سوخاری بخورید، حالا اگه شما باز میخواهید تشریف ببرید KFC دیگه با خودتون هست!

توجه شما رو به این کامنت جلب می کنم:

معمولا قیمت کالاها و مواد خوراکی در وبسایت های امریکا بالاتر از قیمت فروشگاههای زنجیریی و مغازه های محلی است، قیمت هم بستگی به ایالت و شهر دارد، قیمتها در ایالتهای مرکزی امریکا پایین تر است. نیو یورک و لوس آنجلس شهرهای بسیار گرانی هستند، ولی با وجود این شما اکثر مواد غذایی را میتوانید از فروشگاهای ۹۹ سنت به بهای ۹۹ سنت بخرید، من یک کارمند ساده دفتری در لوس آنجلس هستم، حقوق ماهانه من ۴۲۰۰ دلار استکه بعداز کسر مالیات و چیزهای دیگر ۳۴۰۰ دلار گیرم میاید، البته همسرم هم کار میکند و تقریبا همینقدر حقوق دارد ، خرج خوراک خانواده چهار نفره ما که همگی هم درشت اندام و خوش خوراک هستیم به ۵۰۰ دلار در ماه نمیرسد. در ضمن بگویم که ما چندان مقتصد هم نیستیم، از بهترین فروشگاهها خرید میکنیم بدون توجه به قیمت.

راستی... از اینکه پست های شما توسط برادر mosalmanirani لایک میخوره لذت میبرم :D

hamidd_m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
قیمت مرغ تو امارات و ایران ملاک نیست

مهم اینه که اولاً من 4 سال پیش مرغ کنتاکی میگیرم تو دبی 25 درهم الانم میرم همین قیمته 4 سال دیگه هم همین قیمته همینطور واسه kfc قیمتها ثابته
دوماً که نسبت نقدینگی و درامد رو باید به قیمت مرغ تو امارات با نسبتش با ایران مقایسه کرد ببینیم چه تفاوتی داره

نه اینکه بیایم بگیم اره مقایسه خود این قیمت با کشورهای دیگه کرد

سینــا گــوریـل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
قیمت دلار چند شده؟

چرا نمیاد پایین؟
نتیجه مذاکرات استانبول چی شد؟

پ ن:
روی هم بوس کنین این حرفا چیه اینجا میزنید....
مولا علی(ع) میگه تا پارچه نخی خیسی خشک نشده قهرها را دور بریزید و باهم آشتی کنید.

بالا