برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

pcyord

Registered User
لایک‌ها
363
نرمش قهرمانانه
اسم کتاب ره بر با عنوان صلح امام حسن هست !!
برید دلارتون رو بفروشید که چراغ سبز در حد تیم ملی:D

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
جدی می گی؟بدجور افتاده تو سرسره الان . هنوز هم می گی بالا می ره؟

آره. میخواستم 10 تا سکه بخرم.رایم برگشت.یورو دوس دارم :blush:

به نظر من در میان مدت بالا میره. من از صلح اینا بیشتر از جنگشون میترسم:D

Blaugrana

Registered User
لایک‌ها
794
کلا هیچجوری نمیشه پیش بینی کرد و این قضایا بدجوری تو هم پیچیده و به این سادگی حل نمیشه:wacko:
مراقب خرید و فروش هاتون باشین:f34r:

ftec

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
388
پولت دچار نرمش مفتضحانه شد :lol:
نه ولی جدای از شوخی منم زیاد دلم خوش نیست به نرمش و صلح و .... یه جورایی غیر قابل باوره .از پایه نشدنیه .

این آواتارم رو ببین . عکس جوونیامه :blush:. انقدر از این نرمش ها و سفتش ها دیدیم ... هیچ نرمش و خمش و کرنشی نمیتونه جلوی تورم رو بگیره

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
آخه رو چه حسابی میگید نمیدونم از فلان قیمت پایین تر نمیاد؟!

بنا به خیلی از دلایل دوست عزیز که نمیشه گفت بعضی هاش رو تو این تاپیک ، البته این صحبت ها هیچوقت 100% نیست و هیچکس نمیتونه 100% پیش بینی کنه که چه بلایی سر قیمت ارز میاد ، همین امشب کافیست یک جمله ی کوتاه از زبان شخصی زده بشه و همین فردا دلار تا 2500ت بیاد :) ، اما ما میایم میگیم چند % امکان داره اون حرف ( بر فرض مثال ) زده بشه ؟؟؟ وقتی % ــش زیر 5% هست :دی ، این میشود که میگوییم دلار در صورت نزولی بودن هم نمیتونه با این شرایط به زیر 2900 بیاد..

اونوقت هم که داشت میرفت بالا اول میگفتید از 2 تومن بالاتر نمیره بعدش که رفت گفتید امکان نداره از 2500 بالاتر بره بعدش گفتید دیگه از 3 تومن بالاتر نمیره و.

خود شما آیا سال 2009 میدانستید دلار 940-980 تومانی قرار به مرز 4ت هم برسه؟؟

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
140
با وضعیتی که ایران داره و اتفاقات عجیب و غریبی که درش میافته بهتره بریم دنبال یاد گرفتن پیشگویی و جادوگری و ماوراء الطبیعه و .....

والا با این وضعیت اگه آدم بتونه نیم ساعت بعدش رو هم پیش بینی کنه ترکونده ...

R a x

Registered User
لایک‌ها
80
رییس دانشگاه ازاد فرهاد دانشجو عوض شد!
تعدادی زندانی سیاسی آزاد شدن ستوده امین زاده عرب سرخی و.....
جو مثبت!
استقلال!
کشتی! اول
ایمان آقا به روحانی!و اینکه روحانی!خوش قدم هست! من اینو از خیلی جاها شنیدم که به روحانی میگن رواحانی آخوند خوش قدم
به نظر با برنامه میاد این خوش قدم بهش گفتن! بهش چسبوندن!کلید هم خودشون دادن دستش!مهره روحانی!
اون دوتای اول!چقدر تاثیر داره!
نظرتون!
فردا با 3030 شروع میشه به نظر من! بعد تا 3050 میره بالا و با 3050 بسته میشه!پیش بینی از رو باد معده!

ادیت!با 1360 شدن اونس هیچی معلوم نیست!هم میتونه باعث شه بیشتر پایین بیاد! چون اینجا ایرانه!میتونه همزمان بره بالا!
هم انس هم دلار! کسانی که پوند و یورو دارن دغدغه

ه کمتری دارن الان!چون با چاپ بی رویه اسکن در یو اس!ارزش جهانی دلار اومد پایین!
خدا رو شکر فردا نیمه تعطیل هست!پس فردا تعطیل!

Last edited:

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
نه ولی جدای از شوخی منم زیاد دلم خوش نیست به نرمش و صلح و .... یه جورایی غیر قابل باوره .از پایه نشدنیه .

حافظه تاریخی ضعیفی داریم - مشکل اصلیمون همینه !
این نرمش بحثش واسه دو روز پیش نیست !
این نرمش رو ما سال های قبل هم شنیدیم !!!
پس زیاد دلتون رو خوش نکنید !

حالا واسه اینکه بی ربط نباشه
من چند هزار روپیه پاکستان دارم
بنظرتون نگه دارم یا برم نقد کنم بزارم تو بانک سودش رو بگیرم ؟!

Lucky Luke PT

Registered User
لایک‌ها
9
من نه میخوام جو مثبت درست کنم نه منفی، ولی با شیلتر شکنتون اگه میتونین این ویدیو کلیپ رو ببینید:

کد:
http://video.msnbc.msn.com/andrea-mitchell/53043096#53043096

و این هم تحلیل محلیل:

کد:
http://worldnews.nbcnews.com/_news/2013/09/18/20561148-irans-president-rouhani-we-will-never-develop-nuclear-weapons?lite

و اینجا (عمریکا) تلویزیون مصاحبه کاملش رو سه ساعت دیگه نشون میده. اگر هم شرقش باشید که همین الان داره نشونش میده...

mehdidotcom

Registered User
لایک‌ها
35
مطمئن باشید نرمش نشان خواهند داد و تجریم ها به تدریج برداشته خواهد شد اینها چاره ای دیگر ندارند اما اینم مطمئن باشید قیمت دلار هیچ وقت به قیمت سابق بر نمیگرده و بهترین حالت تثبیت قیمت روی 2800 و تک نرخی کردن ارز روی این
قیمت هست اما با برداشته شدن تحریم ها شرایط کمی بهتر میشه و با مهار تورم میشه امیدوار بود اما اگر برعکس بشه که کلا باید منتظر کلنگی شدن ایران باشیم
بهر حال سرمایه گذاری روی ارز با ریسک همراه هست هر چند ما موج تورمی دیگری در راه داریم به اعتقاد من کا تا این موج اتفاق نیفته تورم ایران مهار نخواهد احتمالا این موج در زمستان خواهد رسید

NASA_DE

Registered User
لایک‌ها
43
امروز از اون روزهایی هست که بازار گیج میزنه،
یک زمانی انس میرفت بالا دلار تو ایران هم می اومد پایین اما الان معلوم نیست چطوریه!
از طرفی هم این مصاحبه رو شنیدم:
حسن روحانی در گفت‌وگو با شبکه «ان‌بی‌سی» آمريکا: برای توافق بر سر پرونده هسته‌ای اختيارات تام دارم
حسن روحانی، رييس جمهوری اسلامی ايران، در گفت‌وگو با يک شبکه تلويزيونی آمريکا اعلام کرد که ايران به دنبال سلاح اتمی نيست و اختيار تام دارد تا در باره پرونده هسته‌ای تهران با غرب به توافق برسد.
آقای روحانی که قرار است هفته آينده برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل به نيويورک سفر کند، در گفت‌وگو با شبکه «ان‌بی‌سی» آمريکا گفت که لحن نامه دريافتی از باراک اوباما، رييس جمهوری آمريکا، «مثبت و سازنده بوده است.»
رييس جمهوری ايران در تشريح نامه همتای آمريکايی‌اش گفت:
«بعد از انتخابات رياست جمهوری و شروع به کار رسمی‌ام، آقای اوباما نامه‌ای خطاب به من نوشتند و تبريک گفتند و برخی مسائل را مطرح کردند. من هم به آن نامه پاسخ دادم، از ايشان تشکر کردم و مواضع جمهوری اسلامی ايران را نسبت به برخی مواردی که ايشان مطرح کرده بودند و برخی موارد ديگر، مطرح کردم.»
وی در اين مصاحبه که در تهران ضبط شده است، افزود:
«اين می‌تواند قدم‌های بسيار کوچکی برای آينده ای مهم باشد. من معتقدم رهبران در همه کشورها بايد به فکر منافع ملی باشند و نبايد تحت تاثير گروه‌های افراطی فشار قرار گيرند. اميدوارم شاهد چنين جو و صحنه‌ای در آينده باشم».
قرار است اين مصاحبه اواخر روز چهارشنبه به وقت شرق آمريکا از شبکه .

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
آقا چرا میزنی خب ما ام داریم میگیم دلمون خوش نیست به این چیزا دیگه .
من که کلا سرم تو این چیزا نبود سال های گذشته الانم بخاطر پیگیری قیمت دلار مجبورم اخبار سیاسی رو هم دنبال کنم . وگرنه کی خوشش میاد از سیاست .

شرمندتم داداش ... بووووووووس
ناراحت نشو
من صحبتم كلي بود
منظورم شما نبودي ...

Star.Sky

Registered User
لایک‌ها
140

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
نظرتون ؟

روحانی تاثیر خود را گذاشت؛ اوباما ایران هسته ای را پذیرفت

تا حدودی به نظرم منم میتونه درست باشه . یکجورایی وقایع اخیر تقربا همش مثبت بوده و البته در عین حال مشکوک که میتونه نشان از گفتمان های پشت پرده باشه

نمردیمو به زانو افتادن این مرد رو دیدیم!
نرمش و ورزش هم توی مسائل بین الملل هم معنی غلط کردم هست.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
نمردیمو به زانو افتادن این مرد رو دیدیم!
نرمش و ورزش هم توی مسائل بین الملل هم معنی غلط کردم هست.

دقیقا ! فکر میکنم اینها همه از ترس کشیده شدن جنگ به ایرانه ! :)

sajad0937

Registered User
لایک‌ها
118
با این اخبار جو گیر نشید خواهشا .یه پایگاه خبری اسرائیلی یه اظهار نظری در مورد کارای جدید اوباما کرده .
2 هفته صبر کنید بره برگرده بعد تو شهر گل و شیرینی پخش کنید .

شما هم خبرتو بزار با لینک بقیه تحلیل میکنن خودشون!

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
دقیقا ! فکر میکنم اینها همه از ترس کشیده شدن جنگ به ایرانه ! :)

بنظر من این حرفها و نباید زیاد کشششششششششششششششششش بدین . حالا اینا یه کار عاقلانه کردن نباید تحریکشون کنیم که به رویه گذشته برگردند .

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
«دیدار با اوباما محتمل است»

سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه گفت که هنوز برای دیدار باراک اوباما با حسن روحانی برنامه‌ای تنظیم نشده است اما در عین حال امکان چنین دیداری را نیز رد نمی‌کند.
جی کارنی، سخنگوی کاخ سفید، روز پنجشنبه (۱۹ اوت) در واشنگتن به خبرنگاران گفت که حسن روحانی در مصاحبه اخیر خود با شبکه ان بی‌سی آمریکا بحث‌های سازنده‌ای را مطرح کرده اما «اعمال مهم‌تر از حرف‌ها هستند.»
او گفت موضع آقای اوباما همچنان این است در شرایط مشخصی می‌توان به گفتگوی مستقیم با ایران پرداخت.
سخنگوی کاخ سفید گفت اگر ایران آماده باشد «اصرار جامعه جهانی بر‌‌‌‌ رها کردن برنامه ساخت جنگ‌افزار هسته‌ای» را بپذیرد، باراک اوباما آماده گفتگوی مستقیم است.
مقام‌های ایرانی بار‌ها تاکید کرده‌اند که قصد ساخت جنگ‌افزار هسته‌ای ندارند.
آیت‌الله علی *****‌‎ای، **** ایران، اخیرا گفته بود ایران «نه به خاطر آمریکا و غیر آمریکا» بلکه به خاطر باورهای خود دست به ساخت سلاح هسته‌ای نخواهد زد.
روز گذشته باراک اوباما نیز در مصاحبه‌ای تلویزیونی گفت ایران باید جدیت خود درباره حل مساله هسته‌ای را این‌طور نشان دهد که بپذیرد «قدرت هسته‌ای خود را نظامی نکند.»
سخنگوی کاخ سفید می‌گوید که هنوز برای دیدار باراک اوباما با حسن روحانی برنامه‌ای تنظیم نشده است.

این خبر بالا از بی بی بی است . اگر همچین چیزی اتفاق بیوفته احتمال داره دلار یکشبه به 2500 هم برسه البته به نظر من در اونصورت هم دوباره در عرض یکی دو ماه به 3000 میرسه .

بالا