برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
آقا یورو چرا نمیاد پایین ؟ فکر میکنید تا کی برسه 4 تومن ؟ یورو

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
الان دلار داره میرسه 4 تومن شما میگی یورو کی میرسه 4 تومن!

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
دیروز طیب نیا سیگنال خرید رو داد آفرین کسایی که با هوش بودند و بر اساس نیازشون خریدند
چون گفت این وضع طبیعیه و درست میشه(یعنی کاملاً غیر طبیعیه و درست بشو نیست)
وقتی بازار دلارو 3960 میخره دولت چرا باید ارز مبادله ای بده 3250 به وارد کننده؟

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
من واقعا نمیفهمم چطوری دلار شد 3960 تومن ! یورو شد 4220 تومن ! کدوم کشوری اینقدر بی در پیکر هست !
آقا مگه باز مذاکره هست ؟ برجام 2 ؟
نه آقا شوخی کردم. مذاکرات کجا بود؟! دیگه هر چی مذاکره بود کردن و تموم شد و رفت پی کارش. دیگه خبری از مذاکره و این حرفا نیست. بازار کار خودش رو میکنه و تابع عرضه و تقاضاست.
ولی از انصاف که نگذریم دولت روحانی در مهار نرخ ارز بد عمل نکرده. ا.ن وقتی که اومد ، دلار 1200 بود. روزی که رفت ، دلار 3600 تومنی تحویل داد. یعنی 200 درصد افزایش. حالا اگه روحانی دلاری که 3600 تحویل گرفته رو به فرض 4 سال دیگه 7000 تومن هم تحویل بده ، در مقایسه با دولت قبلش ، کسی ایرادی نمیتونه ازش بگیره چون میتونه ادعا بکنه که نصف نرخ افزایش دوره قبل از خودش هم نداشته.

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
نه آقا شوخی کردم. مذاکرات کجا بود؟! دیگه هر چی مذاکره بود کردن و تموم شد و رفت پی کارش. دیگه خبری از مذاکره و این حرفا نیست. بازار کار خودش رو میکنه و تابع عرضه و تقاضاست.
ولی از انصاف که نگذریم دولت روحانی در مهار نرخ ارز بد عمل نکرده. ا.ن وقتی که اومد ، دلار 1200 بود. روزی که رفت ، دلار 3600 تومنی تحویل داد. یعنی 200 درصد افزایش. حالا اگه روحانی دلاری که 3600 تحویل گرفته رو به فرض 4 سال دیگه 7000 تومن هم تحویل بده ، در مقایسه با دولت قبلش ، کسی ایرادی نمیتونه ازش بگیره چون میتونه ادعا بکنه که نصف نرخ افزایش دوره قبل از خودش هم نداشته.
ممنون
شانس من خواستم نیمه دوم ژانویه برم مسافرت الان زد ترکید قیمتها !

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
ممنون
شانس من خواستم نیمه دوم ژانویه برم مسافرت الان زد ترکید قیمتها !
همینطوری میشه که کیفیت زندگی مردم میاد پایین. افزایش قیمت ارز رو همه چی تاثیر میگذاره. حالا مسافرت و گردش که هیچ ، مهم تر از اینا روی نرخ خیلی از خدمات پزشکی و داروها اثر میگذاره. میشه مسافرت اروپا نرفت و زنده موند. اما یک بیمار که نیاز مستمر و مبرم به سرویس های پزشکی داره ، آیا میتونه از پیگیری درمان خودش چشم پوشی کنه؟!

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
همینطوری میشه که کیفیت زندگی مردم میاد پایین. افزایش قیمت ارز رو همه چی تاثیر میگذاره. حالا مسافرت و گردش که هیچ ، مهم تر از اینا روی نرخ خیلی از خدمات پزشکی و داروها اثر میگذاره. میشه مسافرت اروپا نرفت و زنده موند. اما یک بیمار که نیاز مستمر و مبرم به سرویس های پزشکی داره ، آیا میتونه از پیگیری درمان خودش چشم پوشی کنه؟!
درسته / حالا مسافرت بخوره تو سر من این رو بهانه میکنن هزار تا چیز میره بالا الکی ! والا چی بگم

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542

اولا،مهار نرخ ارز به خاطر شوي تبليغاتي برجام و پسا برجام و ... بود و همه چيز به حالت ركود و استپ درامده بود تا ببينن چه معجزه اي قرار هست اتفاق بيفته كه تقريبا همه فهميدن كشك هست و كسري بودجه هم مزيد بر علت شده !

ثانيا دولت روحاني از همين الان قبل انتخابات كه نياز به راي داره و چهار سال اول رد داده ! بزار چهار سال دوم بياد خرش كه از پل گذشت اون وقت به شما ميگم شيب ملايم ميشه سقوط ازاد ...

ثالثا كسي ايراد نميتونه ازش بگيره و ميتونه ادعا كنه ... ؟ چون دولت قبل اونجوري كرده !؟ منطق شما خيلي قشنگه ! عمه من بود قبل انتخابات شعار و وعده ميداد با علم به اينكه ميدونست احمدي ريده ؟ يعني شما ميگي هر دولت بياد برينه و بگه خوب من كم تر ريدم و مردمي مثل شما هم بگن ايول دور از انصاف هست كه بگيم بد كار كرده !

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

مهار نجومی و یک شبه ارز زمانی ممکن میشه که شما تو هر صرافی و... مملکت بخای 1 دلار بخری باید 7 خان رو رد کنی و ثابت کنی واقعا نیاز داری !!
نه اینکه هر ننه قمری بره هرچی دارایی داره رو بکنه دلار ....
شما الان چه ساز و کاری تو **** بانکی و ارز مملکت میبینی که بتونی به مهار شدن ارز و نیفتادن اتفاق زمان ان خوش بین باشی ؟ به قول دوستمون یه شو تبلیغاتی بیش نبود و تا الان آثار پسا برجام بود

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
خسته نباشيد ميگم كه بعد از سه سال ركود و برجام برجام رفتيم سر نقطه اول شايدم قبل تر با شرايط بدتر ...

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
روز به روز بدتر از دیروز
مثلا قول دلار 1500 تومنی به مردم داده بود خخخخخ

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
پس چرا هیچکس صداش در نمیاد ؟!

یعنی چی مگه میشه این همه ارزش پول ملی بازم بیاد پایین !

بالا