برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
جدی ؟؟؟ من امروز اتفاقا سوال کردم . گفتن همون دلار رو میگیری که . گفتم تو برگه سپرده هم ذکر شده گفت بله .

من بانک ملی سوال کردم : برای سپرده ارزی یکساله ، حداقل 1000 دلاربا سود 6 درصد
خیلیا رفتن بگیرن بشون ریال دادن دلار ندادن
اون قراردادشون هم اعتباری بش نیست

marco250

Registered User
لایک‌ها
340
جدی ؟؟؟ من امروز اتفاقا سوال کردم . گفتن همون دلار رو میگیری که . گفتم تو برگه سپرده هم ذکر شده گفت بله .

همه این چیزهایی که قبل از افتتاح حساب بهت می گن کشک و باد هواست.
اگه وضعیت ارزی بهم بریزه به راحتی آب خوردن ، بانکها می زنن زیر همه چیز. دلیلشون هم بزار از الان بهت بگم که چی تحویلت خواهند داد « بعلت عدم تامبن ارزی شعبه مرکزی و بانک مرکزی قادر به استرداد ارز به شما نیستیم ، بنابراین حساب شما رو به نرخ مصوب بانک مرکزی به ریال به شما پرداخت می کنیم» :):):):) به همین راحتی
به هر حال خوددانی ، از ما گفتن بود

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
همه این چیزهایی که قبل از افتتاح حساب بهت می گن کشک و باد هواست.
اگه وضعیت ارزی بهم بریزه به راحتی آب خوردن ، بانکها می زنن زیر همه چیز. دلیلشون هم بزار از الان بهت بگم که چی تحویلت خواهند داد « بعلت عدم تامبن ارزی شعبه مرکزی و بانک مرکزی قادر به استرداد ارز به شما نیستیم ، بنابراین حساب شما رو به نرخ مصوب بانک مرکزی به ریال به شما پرداخت می کنیم» :):):):) به همین راحتی
به هر حال خوددانی ، از ما گفتن بود
باز نکنین شر هست باز کردم ریال بهمون دادن به جای دلار خدا نگذره میزنن زیرششش راحت تر از اونی که فکر میکنین

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
چند وقت پیش از این که دلار گرون بشه، جلوی من یه آقایی اومده بود حساب های سپرده اش رو ببنده، کلش رو به دلار بهش دادند. اگر در وضعیتی که بانک پول نداره بخواید ببندید شاید همین بشه، اما به طور معمول همون ارزی که سپرده اید، همون رو بر می گردونن.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
اون زمانی که پارسال دلار داشت صعود میکرد به 4100 تنها کسی که یک پیش بینی درست توی تاپیک انجام داد بنده بودم.
لطفا دوستانی که تحلیل آبگوشتی ارائه میکنن پست زیر را با تاریخش بخونن و حرف رایگان نزنن اینجا ، چون باعث ضرر و زیان سایرین میشن
https://forum.persiantools.com/threads/سرمایه-گذاری-روی-ارز-و-تحلیل-بازار-ارز-دلار-یورو-و.214102/page-834#post-12048044

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
اون زمانی که پارسال دلار داشت صعود میکرد به 4100 تنها کسی که یک پیش بینی درست توی تاپیک انجام داد بنده بودم.
لطفا دوستانی که تحلیل آبگوشتی ارائه میکنن پست زیر را با تاریخش بخونن و حرف رایگان نزنن اینجا ، چون باعث ضرر و زیان سایرین میشن
https://forum.persiantools.com/threads/سرمایه-گذاری-روی-ارز-و-تحلیل-بازار-ارز-دلار-یورو-و.214102/page-834#post-12048044

شما یک فرد خبره و با ضریب هوشی فوق العاده بالا و دارای شم اقتصادی بسیار قوی هستید. تا به حال هیچکس رو با این درجه از استعداد و ذکاوت و تیزبینی ندیده بودم در کل عمرم. درود بر شما!

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
من میخوام چند هزار دلار بخرم بزارم زیر بالشم :D . دیگه دردسر بانک مثل ندادن دلار و تبدیل به ریال هم نداره .

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
بهترین زمان خرید دلار کی هست بنظرتون ؟ که قیمت اش پایین باشه نسبت به الان

avan

Registered User
لایک‌ها
207

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324

در اصل بانک باید اگر ارز را بصورت اسکناس تحویل گرفت بصورت اسکناس هم تحویل بدهد و مخصوصاً این موضوع باید حتماً در متن قرارداد حساب ارزی مورد نظر به وضوح ذکر شده باشد، ولی قبلاً یک قید حسب مقدورات بانک در قراردادهای بعضی از بانکها ذکر شده بود که طبق همان قید، دقیقاً در سالهایی که دلار صعود چشمگیری داشت بانکها از پرداخت اسکناس خودداری کردند و معادل ریالی دلار دولتی را پرداخت کردند! در نهایت در ایران همه چیز ممکن هست و بانک بدلیل اینکه طرف قدرتمند تر هست میتواند هر برنامه ای را اجرا کند.

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
استاد پیشگویی شما در حال حاضر چیست؟
ما حرفای همه دوستان رو میخونیم یچی برداشت میکنیم دیگه

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
متوجه نشدم دقیق آخر بیت کوین بی ارزشه یا دلار چون بی ارزشه بیت کوین هم بی ارزشه ؟ :D
بیت کوین ارتباط مستقیمش چطوری هست با دلار ؟

الان بیت کوین خودش یه واحد پوله. باهاش جداگانه کار میکنن. یعنی یکیش اگر بشه ۱۶ هزار دلار. همون قدرش میشه مثلا ۱۸ ۱۹ هزار یورو.

بحث اصلیشم همه جا هست میگن این پول وابستگی به پول دیگه نداره. برای مثال الان لامبورگینی و تسلا گفتن دارن رو فروش خودرو با این واحد پول کار میکنن در آینده نزدیک.
و یه مزیتش رو همین در نظر میگیرن‌.
چکیده کلام اینکه بیت کوین با ارزشه :D

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334

FX.HOSSEINY

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,430
دیگه 5000 و ... برامون فرقی نداره عزیز قشر متوسط و ضعیف جامعه خودشون رو برای مردن از گرسنگی آماده می کنن البته امیدوارم به جنازه ها ! این دولت رحم کنه و از بازماندگان مالیات نگیره که میگیره
این دولتی که من میشناسم از مرده و زنده مالیات میگیره
خدا نابودشون کنه

spiderman2007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
دوستان عزیز ، سرمایه گذاری روی واحدهای ارز اینترنتی جز بیت کوین ، مثلا اتریوم چطور هست؟

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
برخی آقایون وقتی به نفعشون نیست و چیزی مشخص نیست و همه چیز مبهمه نمیان اینجا چیزی بگن..تا اتفاقی میفته و شانسی حرفاشون درست درمیاد میان اینجا دیدی گفتی دیدی گفتم راه میندازن!! دیدی گفتم دلار فلان قدر میشه و فلان قدر شد!! بعد با افتخار کوت میکنن پست شون رو انگار قراره مدال فعال افتصادی رو بگیرن!
حداقل اینجور مواقع هم کسی سوال میکنه بیا تحلیلت رو بگو! نترس!!!

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوستان عزیز ، سرمایه گذاری روی واحدهای ارز اینترنتی جز بیت کوین ، مثلا اتریوم چطور هست؟
ارز دیجیتال یعنی ریسک در حد 90درصد .پولی واردش کنید که فردا به باد رفت سکته نکنید:Dممکنه فردا صبح از خواب بیدار بشید ببینید پولتون 50درصد اومده روش ممکنه هم 50درصد کم شده باشه .اگر قراره واردش بشید از کم شروع کنید با سود خودش دوباره داخلش سرمایه گذاری کنید.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
برخی آقایون وقتی به نفعشون نیست و چیزی مشخص نیست و همه چیز مبهمه نمیان اینجا چیزی بگن..تا اتفاقی میفته و شانسی حرفاشون درست درمیاد میان اینجا دیدی گفتی دیدی گفتم راه میندازن!! دیدی گفتم دلار فلان قدر میشه و فلان قدر شد!! بعد با افتخار کوت میکنن پست شون رو انگار قراره مدال فعال افتصادی رو بگیرن!
حداقل اینجور مواقع هم کسی سوال میکنه بیا تحلیلت رو بگو! نترس!!!

فکر نمیکردم جواب ندادن به یک پست باعث بشه این قدر داغ کنی. 10 بار که یک مطلب را نمیشه تکرار کرد...

بالا