برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
دوستان این خبرهای مبتنی بر در جریان بودن مذاکرات پنهانی و پشت پرده با آمریکا و اسرائیل حقیقت داره به نظرتون؟ یا فکر می کنید فقط یه شایعه ست؟
به نظر من اگر اوباما رییس جمهور بود احتمال داشت به مذاکره پشت پرده راضی بشه ولی ترامپ به نظرم اگر بخاد مذاکره کنه باید همه ببینن و نشون بده که ایران رو پای میز مذاکره کشونده همونطور که با کره شمالی مذاکره کرد و همه دنیا دیدن اینطوری همه دنیا از ترامپ حساب میبرن و نشون میده ابرقدرته و راه درستی رو رفته

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
به نظر من اگر اوباما رییس جمهور بود احتمال داشت به مذاکره پشت پرده راضی بشه ولی ترامپ به نظرم اگر بخاد مذاکره کنه باید همه ببینن و نشون بده که ایران رو پای میز مذاکره کشونده همونطور که با کره شمالی مذاکره کرد و همه دنیا دیدن اینطوری همه دنیا از ترامپ حساب میبرن و نشون میده ابرقدرته و راه درستی رو رفته
اقای ترامپ هم اینجوری کسالت رو از خودش دور میکنه
کلا دکترین اقای ترامپ فسخ کردن هست فسخ کردن ازدواجش با زنهاش فسخ کردن قرارداد با بقیه کشورها مثل مکزیک و ایران و....
تمام دنیا تایید کردن ایران دنبال برنامه هسته ای نیست ولی ترامپ واقعا نامردی کرد و برجام رو لغو کرد واقعا به امریکا نباید اعتماد کرد

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720

کره شمالی که حتی جلوی همه دنیا مذاکره کرد، ولی چون داره زیرآبی می ره جواب نداد و تحریم هاش هم تمدید شد. این قضیه ایران هم چیزی نیست که با مذاکره پشت پرده حل بشه. من که به این خبر اعتنایی نمی کنم.

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
اقای ترامپ هم اینجوری کسالت رو از خودش دور میکنه
کلا دکترین اقای ترامپ فسخ کردن هست فسخ کردن ازدواجش با زنهاش فسخ کردن قرارداد با بقیه کشورها مثل مکزیک و ایران و....
تمام دنیا تایید کردن ایران دنبال برنامه هسته ای نیست ولی ترامپ واقعا نامردی کرد و برجام رو لغو کرد واقعا به امریکا نباید اعتماد کرد

ترامپ سیاستمداریه که حرف میزنه و عمل میکنه حداقل برای کشور خودش خوب بوده
ترامپ بهترین کار رو کرد از برجام خارج شد دلایلش هم خودتون میدونید کشوری که مدام شعار مرگ بر آمریکا میده معلومه دنبال جنگ هست

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
یه زمانی اینجا دوستان هم دیگه رو راهنمایی میکردن که روند دلار کاهشی هست یاافزایشی الان بیشتر بحث سیاسی میشه تو این تاپیک....لطفا بدون بحث سیاسی بفرمایید فکر میکنید روند دلار افزایشیه تا چه سقفی؟؟؟؟ یا کاهشیه تا چه کفی؟؟؟؟ با تشکر از دوستانی که پاسخ میدن

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
یه زمانی اینجا دوستان هم دیگه رو راهنمایی میکردن که روند دلار کاهشی هست یاافزایشی الان بیشتر بحث سیاسی میشه تو این تاپیک....لطفا بدون بحث سیاسی بفرمایید فکر میکنید روند دلار افزایشیه تا چه سقفی؟؟؟؟ یا کاهشیه تا چه کفی؟؟؟؟ با تشکر از دوستانی که پاسخ میدن
والا معلوم نیست چون اروپا داره همه تلاششو میکنه که ایران رو تو برجام نگهداره حتی دارن حسابهای قدیمی ایران رو توی بانکهای اروپا باز میکنن و حسابهای جدید هم ایجاد میکنن براش

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179

روند کلی افزایشی، هدف کوتاه مدت 8400، هدف بلند مدت 9 به بالا.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
برای چی ارز مسافرتی رو لغو کردن حرومزاده ها؟؟ میخواستم برم ترکیه!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
دوستان به نظرتون بعد از 13 آبان دلار چه قیمتی داره ؟ حدودا

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756

bikaran1384

Registered User
لایک‌ها
188
البته روزهای مهم دیگه مثل 9 دی هم داریم که باید بررسی بشه

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
دلار امروز 9 قیمت صرافی. چند هفته پیش گفتم دلار داره میره بالا یکسری ساده لوح ابله که حساب کردنم بلد نیستن خندیدن گفتن ترجیچ میدن پولشونو بانک بزارن, حالا من الان تو کمتر ا یک ماه به اندازه 1 سال سود بانکی سود کردم.

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
دلار امروز 9 قیمت صرافی. چند هفته پیش گفتم دلار داره میره بالا یکسری ساده لوح ابله که حساب کردنم بلد نیستن خندیدن گفتن ترجیچ میدن پولشونو بانک بزارن, حالا من الان تو کمتر ا یک ماه به اندازه 1 سال سود بانکی سود کردم.

دلار و سکه و طلا که هیچی، هر کی ریال داد آفتابه مسی هم خرید نسبت به بانک بیشتر سود کرد.(البته بارها گفته شده که در چنین مواقعی سود بی معنیه، بهتره بگیم حفظ ارزش پول)

مردم نمیتونن بشینن تماشا کنن دسترنج یک عمر زحمت و تلاششون در حال نابودیه و همینطور دست روی دست بذارن

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
دلار و سکه و طلا که هیچی، هر کی ریال داد آفتابه مسی هم خرید نسبت به بانک بیشتر سود کرد.(البته بارها گفته شده که در چنین مواقعی سود بی معنیه، بهتره بگیم حفظ ارزش پول)

مردم نمیتونن بشینن تماشا کنن دسترنج یک عمر زحمت و تلاششون در حال نابودیه و همینطور دست روی دست بذارن
افتابه مسی:D اگه از سود ریال قبل از رشد تورم استفده بکنی می شه سود وگرنه که میشه حفظ ارز پول یعنی امروز دلار حدود 11 درصد رفت با ولی بازار هنوز یه فاصله کوتاه مددت داره تا جبران کنه.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
بالا رفتن امروز که دلیل اصلیش شاخ و شونه کشیدن حسن برای دنیا بود. یعنی توی این بازار آشفته که قیمت ها برای انفجار منتظر یک جرقه کوچک هستند ، آیا واقعاً نیازی بود که در شرایط کنونی اون حرف ها رو بزنه؟!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
لطفاً پیش بینی خودتون برای بعد از 22 بهمن رو هم اعلام کنید!!! حدوداً

البته روزهای مهم دیگه مثل 9 دی هم داریم که باید بررسی بشه

١٣ آبان ماه زمان سررسید تعلیق تحریم هایی است که عمدتا بخش انرژی و نفت ایران را نشانه گرفته اند، بر مبنای اطلاعیه منتشرشده از سوی وزارت خزانه داری آمریکا، این موارد پس از تاریخ 13 آبان در شمول تحریم های مرتبط با برنامه هسته ای ایران قرار خواهد گرفت

ali.h12

Registered User
لایک‌ها
113
دلار امروز تا 10400 تهران معامله شده به نقل از چندین از صراف.

بالا