برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری روی ارز و تحلیل بازار ارز ( دلار , یورو و ... )

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
ممنون

آیا به قیمت میخرن؟ مثلا صرافی ملی امروز دلار رو زده 24300 ولی نرخ آزاد 25300 هست!

و اینکه آیا کد ملی و مشخصات رو ثبت میکنن؟ مشکل مالیاتی و... پیش نمیاد؟

خواهش میکنم
قیمت خرید و فروش روی تابلو هر صرافی درج شده (نرخ خرید همیشه پایین تر هست)
نرخ آزاد برای دلال ها هست اگر بخواید توی تجربه اول با دلال معامله کنید احتمال اینکه ضرر کنید زیاده (تعویض دلار هاتون با دلار فیک , نریختن پول و .... )
فروش دلار خیر مشکل مالیاتی نداره

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168
خواهش میکنم
قیمت خرید و فروش روی تابلو هر صرافی درج شده (نرخ خرید همیشه پایین تر هست)
نرخ آزاد برای دلال ها هست اگر بخواید توی تجربه اول با دلال معامله کنید احتمال اینکه ضرر کنید زیاده (تعویض دلار هاتون با دلار فیک , نریختن پول و .... )
فروش دلار خیر مشکل مالیاتی نداره

پس صرافی ها با همون نرخ صرافی ملی مبادله میکنن درسته؟!

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
@Tom.Cruise
قیمت خرید و فروش دلار در صرافی های مختلف تو صفحه زیر منتشر میشه . البته 12 شب برداشته میشه و باید تا فردا صبح و شروع معاملات صبر کنید .

Webmoney-XCH

کاربر برتر سال 1399
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
12,543
دوستان زیادی تو این تاپیک فعال نیستن, اگر مشکلی با شخص خاصی داشتید دلیل نمیشه فعالیت نکنید انجمن برای همه است و ارث پدری کسی نیست
دو نفر که الان یادم هست :
@behsen69
@Webmoney-XCH

دوستان اگر کاربران دیگه ای توی ذهنتون هست تگ کنید و دعوت کنید برگردن به تاپیک, حیف هست توی بحث ها و حتی دعوا های دوستانه هم آدم 4 تا چیز یاد میگیره

:D
با تشکر از شما که به یاد من بودید
شخص خاصی که من باهاش مشکل دارم، همکار بخشه و اتفاقا انجمن ارث پدریشه:D، وگرنه نمی تونست به کسی که مخالفش نظر میده توهین کنه و بعد هم بنش کنه:p. من تا وقتی که این شخص اینجا مسئولیت داره، در این بخش فعالیت نمیکنم

پ.ن: اصولا مسخره است که یه تاپیک با عنوان سرمایه گذاری روی ارز ایجاد کنید، بعد نصف اونهایی که اینجا فعالیت میکنن به هر وسیله ای تلاش میکنن که جلوی سرمایه گذاری مردم روی ارز رو بگیرن:D

پ.ن2: در پاتوق از گرون شدن ارزم لذت میبرم تا چش هر کی نمیتونه ببینه در بیاد:p:D

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
مسئله اینه که:
n دلار n دلاره
وقتی میتونید n دلار رو به چیزی تبدیل کنید که n+x داشته باشید برای چی دلار سرمایه‌گذاری باشه
در حد 4 5 هزار دلار آره ولی مقدار بالاتر رو میشه کار بهتر باهاش کرد

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
امکان خرید و فروش آنلاین ارز فراهم می‌شود

امروز ساختمان جدید کانون صرافان افتتاح و از دو پروژه تابلو قیمت و سایت صرافان رونمایی شد که طبق اعلام مسئولان این کانون در آینده در صورت موافقت بانک مرکزی امکان خرید و فروش آنلاین ارز در اپلیکیشن کانون صرافان فراهم می‌شود.

لواسانی، رئیس کانون صرافان:
رونمایی از تابلو قیمت و سایت صرافان بیانگر این است که بخش خصوصی به این بلوغ رسیده است تا اقدامی برای مردم انجام دهد، کانون صرافان درنظر دارد در فاز بعدی اپلیکیشن قیمت سکه را هم برای رفاه مردم عرضه کند.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,304
:D
با تشکر از شما که به یاد من بودید
شخص خاصی که من باهاش مشکل دارم، همکار بخشه و اتفاقا انجمن ارث پدریشه:D، وگرنه نمی تونست به کسی که مخالفش نظر میده توهین کنه و بعد هم بنش کنه:p. من تا وقتی که این شخص اینجا مسئولیت داره، در این بخش فعالیت نمیکنم

پ.ن: اصولا مسخره است که یه تاپیک با عنوان سرمایه گذاری روی ارز ایجاد کنید، بعد نصف اونهایی که اینجا فعالیت میکنن به هر وسیله ای تلاش میکنن که جلوی سرمایه گذاری مردم روی ارز رو بگیرن:D

پ.ن2: در پاتوق از گرون شدن ارزم لذت میبرم تا چش هر کی نمیتونه ببینه در بیاد:p:D

تا جایی که یادمه این خاک همیشه ندا میداد
یه روز خوب میاد که هرج مرج نیست و توو شلوغیا
به جا فحش به هم شیرینی میدیم و زولبیا

166.gif

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
خبرهایی مبنی بر آزادسازی بخشی از منابع ارزی بلاک شده با موافقت آمریکا

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
واعظی: افزایش قیمت دلار تا ۲۷ هزار تومان به علت اداره اقتصاد کشور بوده است

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور:
[emoji843]اخیراً با وجود تحریم‌ها شاهد بهبود شرایط برای فروش و صادرات نفت از کشور هستیم.

[emoji843]طی سه سال گذشته ما در جنگ تمام عیار اقتصادی بودیم و در این شرایط صادرکنندگان مجبور بودند ارز حاصل از صادرات را به کشور وارد کنند تا بتوانیم کالاهای اساسی را برای مردم تهیه کنیم.

[emoji843]افزایش قیمت دلار تا ۲۷ هزار تومان به دلیل اداره اقتصاد کشور بوده است.

[emoji843]از نظر اقتصادی ارز ایران ۲۵ تا ۲۷ هزار تومان نیست و ما برای از بین بردن فشار دشمنان و حل مسائل این کار را انجام دادیم.

mahan220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
امریکا به نیرو های تحت حمایت ایران حمله کرده. ممکنه دلار بشدت صعودی بشه.از شنبه.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
وی گفت: «قرار است تا یک میلیارد دلار از این دارایی‌ها به کانال مالی ایران و سوئیس واریز شود تا صرف خرید دارو و غذا شود. در مورد اقلام دارویی نیز وزارت بهداشت با بانک مرکزی هماهنگ شده است.»

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
وی گفت: «قرار است تا یک میلیارد دلار از این دارایی‌ها به کانال مالی ایران و سوئیس واریز شود تا صرف خرید دارو و غذا شود. در مورد اقلام دارویی نیز وزارت بهداشت با بانک مرکزی هماهنگ شده است.»
یعنی زمان ترامپ ملعون نمیشد از این طریق دارایی ها رو آزاد کنند؟ یه هفته‌ی تموم ما رو با خبر آزادسازی علاف کردند تهش شد دارو و غذا؟

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
سبزه [emoji466]️ 25,450 معامله [emoji353]️ فردایی [emoji3581][emoji1666]

فترمه

Registered User
لایک‌ها
290
امریکا به نیرو های تحت حمایت ایران حمله کرده. ممکنه دلار بشدت صعودی بشه.از شنبه.
به نظر من میتونه مقداری باعث افزایش قیمت بشه و شاید حتی کوتاه مدت ولی اونقدرها هم خبر مهمی نیست که بخواد شدید قیمت را ببره بالا.

mahan220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
به نظر من میتونه مقداری باعث افزایش قیمت بشه و شاید حتی کوتاه مدت ولی اونقدرها هم خبر مهمی نیست که بخواد شدید قیمت را ببره بالا.
این مملکت شده مثله اصحاب کهف شب میخوابی صبح پا میشی انگار سالها گذشته.نباید از هیچی تعجب کرد.

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
یعنی زمان ترامپ ملعون نمیشد از این طریق دارایی ها رو آزاد کنند؟ یه هفته‌ی تموم ما رو با خبر آزادسازی علاف کردند تهش شد دارو و غذا؟
غذا و دارو بدن احتمال اینکه به مردم برسه خیلی بیشتره تا پول
پول بدن چمدون چمدون خرج نیرو های نیا...بتی میشه خارج مرزها

Tom.Cruise

Registered User
لایک‌ها
168

خبر انفجار در کشتی اسرائیلی هم هست

لکن الان دوران بایدنه نه ترامپ و افزایش شدید قیمت نیازمند اتفاقات شدیدتریه ;)

بالا