برگزیده های پرشین تولز

سرویس رپیدلیچ رایگان، بدون محدودیت همراه با اکانت Rapidshare و Hotfile

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
قابل نداره :دی
میانگین روزی 43 گیگابایت!
:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

حالا برای اینکه سرویس بهتر بشه من یه چندتا پیشنهاد دارم (البته با اجازه شما:D)

اگه ممکنه مدت زمان نگهداری فایلها تا حد امکان زیادتر بشه البته تا جایی که هارد سرور اجازه بده. همون طور که قبلا هم گفتم باعث میشه اکانت کمتری برای فایلهای تکراری هدر بره و در ضمن خیال کاربرها هم راحت تر باشه.

استفاده از اکانت پریمیوم پولی بشه اینجوری این قدر زود تموم نمیشه هم از لحاظ اقتصادی برای شما بهتره هم برای کاربرا تا با هزینه ماهانه کمی بتونن با خیال آسوده دانلود کنن. درسته بدون اکانت صفحه زماندار میاد و سرعت ترنسفر هم پایینه:( اما من مطمئنم اگه این جوری هم ادامه بدید به علت مسائل مالی سایت شما یه ماه دیگه هم دوام نمیاره:D هرکسی که بخواد مجانی دانلود کنه میتونه با سرعت پایین تر و صفحه زماندار کنار بیاد!

قسمت سرور فایلها(Server Files) از سایت حذف بشه(مثل خیلی از سایتهای دیگه) اگه این قسمت را غیر فعال کنید سایت خیلی سریعتر بالا میاد. چون هر بار که یه نفر صفحه را لود میکنه سرور مجبوره کل فایلها را اسکن و لیست کنه...

در ضمن توصیه میکنم دوستانی که بصورت رایگان از این سایت استفاده میکنن لینکش را بذارن توی امضاشون تا دیگران هم از وجود این سایت مفید مطلع بشن. ممنون

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454

:wacko::wacko::wacko::wacko::wacko:

حالا برای اینکه سرویس بهتر بشه من یه چندتا پیشنهاد دارم (البته با اجازه شما:D)

اگه ممکنه مدت زمان نگهداری فایلها تا حد امکان زیادتر بشه البته تا جایی که هارد سرور اجازه بده. همون طور که قبلا هم گفتم باعث میشه اکانت کمتری برای فایلهای تکراری هدر بره و در ضمن خیال کاربرها هم راحت تر باشه.

استفاده از اکانت پریمیوم پولی بشه اینجوری این قدر زود تموم نمیشه هم از لحاظ اقتصادی برای شما بهتره هم برای کاربرا تا با هزینه ماهانه کمی بتونن با خیال آسوده دانلود کنن. درسته بدون اکانت صفحه زماندار میاد و سرعت ترنسفر هم پایینه:( اما من مطمئنم اگه این جوری هم ادامه بدید به علت مسائل مالی سایت شما یه ماه دیگه هم دوام نمیاره:D هرکسی که بخواد مجانی دانلود کنه میتونه با سرعت پایین تر و صفحه زماندار کنار بیاد!

قسمت سرور فایلها(Server Files) از سایت حذف بشه(مثل خیلی از سایتهای دیگه) اگه این قسمت را غیر فعال کنید سایت خیلی سریعتر بالا میاد. چون هر بار که یه نفر صفحه را لود میکنه سرور مجبوره کل فایلها را اسکن و لیست کنه...

در ضمن توصیه میکنم دوستانی که بصورت رایگان از این سایت استفاده میکنن لینکش را بذارن توی امضاشون تا دیگران هم از وجود این سایت مفید مطلع بشن. ممنون

مرسی که وقت می زاری و برای این سرویس نظر می دی.
s187.gif

سرویس جدید که بیاد خیلی از این مسائل در نظر گرفته شده براش.
احتمال داره این سرویس رو برای چند روز از دسترس خارج کنم تا کارای فنی رو انجام بدم، زمانش معلوم نیست.
یه وقت قطع شد فکر نکنید کلاً بسته شده ها :دی

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
شهرام جان امکانش هست این تک لینک رو برای من مستقیم کنین؟ خودم قبلا کرده بودم ولی مهلت دانلودش تموم شده دیشب، منم سه تای دیگه رو گرفتم فقط همین مونده! وقتی دوباره مستقیم میکنم یه فایل 45 کیلوبایتی فقط به من میده ( شاید به خاطر اینه که قبل یه بار مستقیم شده!؟) ممنون میشم و شرمنده

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
مرسی که وقت می زاری و برای این سرویس نظر می دی.
خواهش میکنم! والا ما باید از شما تشکر کنیم:D

سرویس جدید که بیاد خیلی از این مسائل در نظر گرفته شده براش.
امیدوارم امکاناتش کامل و بدون نقص باشه...

احتمال داره این سرویس رو برای چند روز از دسترس خارج کنم تا کارای فنی رو انجام بدم، زمانش معلوم نیست.

یه وقت قطع شد فکر نکنید کلاً بسته شده ها :دی

بهتره 24 یا 48 ساعت قبلش حتما همینجا به دوستان اطلاع بدی تا دانلود فایلهاشون نیمه کاره نمونه!

پ.ن: ISP ام امروز سایت شما را آنبلاک کرد:D

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
شهرام جان امکانش هست این تک لینک رو برای من مستقیم کنین؟ خودم قبلا کرده بودم ولی مهلت دانلودش تموم شده دیشب، منم سه تای دیگه رو گرفتم فقط همین مونده! وقتی دوباره مستقیم میکنم یه فایل 45 کیلوبایتی فقط به من میده ( شاید به خاطر اینه که قبل یه بار مستقیم شده!؟) ممنون میشم و شرمنده

دشمنت شرمنده این چه حرفیه.
s187.gif

آره احتمالاً ناقص آپلود شده، به هر حال 45 کیلویی رو پاک کردم و این لینک خدمت شما:
کد:
http://dl.cgwarez.com/files/KA.2010.DVDR5.400MB.ShAaNiG.part2_%5Bwww.cgwarez.com%5D.rar

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
بهتره 24 یا 48 ساعت قبلش حتما همینجا به دوستان اطلاع بدی تا دانلود فایلهاشون نیمه کاره نمونه!

خیالتون از بابت فایل هاتون راحت، فقط صفحه اصلی از دسترس خارج می شه و فایل ها کماکان با همون سیستم 48 ساعتی خودشون پاک می شن.

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,806
خیالتون از بابت فایل هاتون راحت، فقط صفحه اصلی از دسترس خارج می شه و فایل ها کماکان با همون سیستم 48 ساعتی خودشون پاک می شن.
ممنون که به فکر ما هستی:D

rickykaka

Registered User
لایک‌ها
4
سرویس ok هستش ها!
127fs4573872.gif

مثل بنز داره کار می کنه!
چه اروری داد؟

بله دست شما درد نکنه.همه چی عالیه.فقط اون موقع به مدت نیم ساعت از دسترس خارج شد.فک کنم مهمون زیاد اومده بود میزبان توانایی پذیرایی نداشت
s324.gif

ارورش این بود:

You Don Not Have Permission
[ فضای میزبانی شما به حالت تعلیق در آمده است ]
[ لطفا برای اطلاع از علت به تعلیق در آمدن فضای میزبانی خود و رفع مشکلات با گروه پشتیبانی تماس حاصل نمایید ]
[ ورود به بخش پشتیبانی ]

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
دشمنت شرمنده این چه حرفیه.
s187.gif

آره احتمالاً ناقص آپلود شده، به هر حال 45 کیلویی رو پاک کردم و این لینک خدمت شما:
کد:
http://dl.cgwarez.com/files/KA.2010.DVDR5.400MB.ShAaNiG.part2_%5Bwww.cgwarez.com%5D.rar
دمت گرم پسر
devil.gif

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
خدمت شما:
کد:
 [URL="http://rapidshare.com/files/279131533/03_Earth_Time.part3.rar"]http://dl.cgwarez.com/files/03_Earth_Time.part3_%5Bwww.cgwarez.com%5D.rar[/URL]
دوستان احتمالاً تا آخر این هفته سرویس بسته می شه تا چند روز که سیستم جدید رو بالا بیاریم، همونطور که گفتم فایل هاتون که تا قبل بسته شدن آپلود می کنین پا برجا می مونه و با خیال راحت دانلود کنید.
بچه هایی که اینجا هستن تو این چند روزه که اونجا بسته می شه می تونن لینک هاشون رو بدن اینجا به من براشون مستقیم کنم با لیچر شخصیم. البته مسلماً حجم های بالا رو معذورم چون 5 گیگ بیشتر اون یکی هاستم فضا نداره.

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
دوستان تا چند ساعت دیگه سایت رو می بندم برای کارای فنی و بالا آوردن سیستم جدید.
اکانت ها فعال هستن همشون پس اگر دانلود دارید زودتر مستقیم کنید.
بعد از باز شدن مجدد سایت اینجا اعلام می کنم. مرسی از همه.

regedit021

Registered User
لایک‌ها
141
خدمت شما:
کد:
 [URL="http://rapidshare.com/files/279131533/03_Earth_Time.part3.rar"]http://dl.cgwarez.com/files/03_Earth_Time.part3_%5Bwww.cgwarez.com%5D.rar[/URL]
دوستان احتمالاً تا آخر این هفته سرویس بسته می شه تا چند روز که سیستم جدید رو بالا بیاریم، همونطور که گفتم فایل هاتون که تا قبل بسته شدن آپلود می کنین پا برجا می مونه و با خیال راحت دانلود کنید.
بچه هایی که اینجا هستن تو این چند روزه که اونجا بسته می شه می تونن لینک هاشون رو بدن اینجا به من براشون مستقیم کنم با لیچر شخصیم. البته مسلماً حجم های بالا رو معذورم چون 5 گیگ بیشتر اون یکی هاستم فضا نداره.

ممنون دوست عزيز
دوست عزيز بي زحمت اين دوتا لينك رو هم واسه ما مستقيم كن!
http://rapidshare.com/files/280470068/04_Cosmic_Time.part2.rar
http://rapidshare.com/files/280469794/04_Cosmic_Time.part3.rar

Last edited:

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454

mehrdad1991h

Registered User
لایک‌ها
5
چرا سایت باز نمیشه