برگزیده های پرشین تولز

سريال پرستاران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Callisto

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
7
thomas-anders جان ،شما هم گشتی گشتی دلیل پیدا کردیا...:D...پا قدم.؟؟:blink:
.خب ایشالا که back up داشته باشن ازش....
وگرنه که دیگه بیچاره ایم..چون back up های خودمون که دیگه اون نمیشه....:(

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
اقا چرا نمیارنش تای÷یک رو منتظریم

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
اینا همش تقصیر این مینیتا هستش با این پستاشا.....:D نه شوخی کردم..بچه ها من با ادمین صحبت کردم..دارنم Backup میگیرن..به زودی برمیگرده...اما نه خیلی زود..:D

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
امان از این کاراشون بعد ببهشون بگی بنت میکنن :(
چیکار کنیم بخدا حیف بود نکنه شیفت و دیلیت زده باشن رفته باشه تو خانقا:
D:D

manuela89

مدیر انجمن ادبیات
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,241
سلام
خوبيد؟؟؟؟
نه معلومه ديگه براي هيچ كس دل و دماغي نمونده.
منم دارم افسردگيه حاد مي گيرم.
انجي جون يعني ممكنه اينم پاك شه؟؟؟؟؟چرا آخه مگه پدر كشتگي دارن؟؟؟

Angel_es

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من كه افسرده شدم رفت:(من فقط بخاطر پرستاران ميومدم توي فروم:(
258.gif

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
شما هم بدبختانه همتون کلی بستاتون ار بین رفت الان ÷÷÷÷تاتون نصف شد حال باز خوبه ما اس÷مر ماهری هستیم :D

oriana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:
الهی من واستون بمیرم که دپرسین ، من خودم غصه دارم ولی وقتی میبینم شماها هم ناراحتین بیشتر غصم میگیره ، خدا کنه زودتر درست شه همه چی ، انجل جان مرسی از همون اول که این مشکل پیش اومد شما داری همش پیگیری میکنی ، مرسی از شما ، حنا جون ، لینهو ی عزیز و توماس عزیز .
فعلا بای

Callisto

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام:
الهی من واستون بمیرم که دپرسین ، من خودم غصه دارم ولی وقتی میبینم شماها هم ناراحتین بیشتر غصم میگیره ، خدا کنه زودتر درست شه همه چی ، انجل جان مرسی از همون اول که این مشکل پیش اومد شما داری همش پیگیری میکنی ، مرسی از شما ، حنا جون ، لینهو ی عزیز و توماس عزیز .
فعلا بای

الهی اوریانا جون،باور کن از فکر تو بیرون نمیرم....
ایشالا که درست میشه...خدا کنه بک آپشون رو سریع پیدا کنن و درست کنن..از ما که گذشت..خدا کنه از این به بعد تو پاک کردن بیشتر دقت کنن..اینجوری خودشون هم کلی تو دردسر افتادن...;)

مانو جون فعلا بذار ببینیم شاید اون برگشت..ایشالا که برمیگرده...دلم براش تنگ شده...:(:(

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
بچه ها من با ادمین صحبت کردم..دارنم Backup میگیرن..به زودی برمیگرده...اما نه خیلی زود..:D

اميدواريم امكان برگشتش باشه واز اين افسردگي در بيايم :(من تاپيك قبليمونو ميخوام
258.gif

Laie_15.gif
Laie_15.gif
2.gif

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
ا
سلام:
فعلا بای

اوريانا جان تعداد پستاتو كه ميبينم غصه ام ميگيره پست 100 كه گذاشته بودي خيلي بانمك بود:happy:

minita

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
10
بچه ها مطمئن باشید که موردی بوده که تایپیک ما رو کاملاً حذف کردن.اگه تصادفی بوده باید چند تا تایپیک همزمان این بلا سرشون می اومد......من شاید تنها کسی بودم که موقع حذف تایپیک توی تایپیک بودم.......تایپیک رو باز کردم، مطالب رو خوندم، جوابها رو آماده کردم، اومدم ریپلای بزنم دیدم دو دقیقه قبل صفحه می اومد، بعد نیومد!!!!!!!من فکر کردم اشتباهی رفتم، رفتم زدم سریالهای تلویزیونی دیدم کلاً محویدیم..........انجل راست می گه،دوباره این همه زحمت بکشیم بیان بدون هیچ دلیلی پاکمون کنن، پس تا تکلیف نداریم، یه ذره همه دست نگه دارن.......اگه اینها با اسمی به نام پرستاران مشکل دارن، پس کارمون ساخته است......دقت کردید کلاً با سریالهای شرق آسیا خیلی خوبن و همشون کلی ستاره دارن.!!!!!اما تایپیک ما که به نظرم کامل ترین تایپیک سریالها بود، رو راحت عرض سه سوت فرستادن وردست .........ولش............در مورد حرف توماس هم زیاد دلتون رو خوش نکنید.........اینها با این همه سیستم راحت می تونن برش گردونن، مگه آپالو هوا کردن که نشه برش گردوند.........لینهو هم راست می گه، شاید تقصیر من باشه......می ترسم تایپیک کامران وهومن من رو هم ببندن......اون وقت من هم می رم وردست اوریانا!!!!!!!!انجل من هم فقط به خاطر دوتاموضوع اینجام.....

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
سلام به همه دوستان

من الان که اومدم و به فروم سر زدم ديدم چندين و چند pm مبنی بر اينکه چرا تاپيک پرستاران رو پاک کردم، داشتم!!!:blink:

اول فکر کردم يکی ديگه از مدير ها اين کار رو کرده ولی الان که چک کردم ديدم هيچ نشونه اي از تاپيک حتی تو بخش بايگانی هم نيست!:blink: چون ما ديگه تاپيک ها رو delete نميکنيم و فقط ميفرستيم به بايگانی! اون تاپيک های متروک يا تاپيک های درد و سر دار!:wacko:

به هر جهت، احتمالاً يک اشکال سيستمی بوده که چون هفته اي از forum بک آپ گرفته ميشه ، ميشه به راحتي تاپيک رو برگردون.;)

در ضمن ممنون از تاپيک خوبی که دارين :happy:

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام به همه دوستان

من الان که اومدم و به فروم سر زدم ديدم چندين و چند pm مبنی بر اينکه چرا تاپيک پرستاران رو پاک کردم، داشتم!!!:blink:

اول فکر کردم يکی ديگه از مدير ها اين کار رو کرده ولی الان که چک کردم ديدم هيچ نشونه اي از تاپيک حتی تو بخش بايگانی هم نيست!:blink: چون ما ديگه تاپيک ها رو delete نميکنيم و فقط ميفرستيم به بايگانی! اون تاپيک های متروک يا تاپيک های درد و سر دار!:wacko:

به هر جهت، احتمالاً يک اشکال سيستمی بوده که چون هفته اي از forum بک آپ گرفته ميشه ، ميشه به راحتي تاپيک رو برگردون.;)

در ضمن ممنون از تاپيک خوبی که دارين :happy:

اگه كه تاپيك برگرده واقعآ همه بچه هاي تاپيك پرستارانو خوشحال ميكنيد:happy:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
اگه كه تاپيك برگرده واقعآ همه بچه هاي تاپيك پرستارانو خوشحال ميكنيد:happy:

اره برش گردونید دیگه

راستی منظور از هفته ای یه ا÷ یعنی ما باید یه هفته صبر کنیم؟:eek:

Namak_co

کاربر فعال
لایک‌ها
46
ممنون از پيگيري مديران

saqar

کاربر فعال
لایک‌ها
1
من یک انفارکتوس کامل هنگام ورود به تاپیک داشتم و کلی سی پی آرم کردن تا برگشتم ............ از پیش میچ برگشتم النم زیر ونتیلاتور هستم :eek::wacko:

بچه ها : شترق شترق شترق شترق ..... ما اعصاب نداریم الان در فاز دپرشن هستیم دق دلیمونو سر تو خالی میکنیم :f34r::f34r:
.وای خدا زدن نابودش کردن رفت حالا معلوم نیست چقدر باید صبر کنیم تا برگرده ..........خواهر فریدا ممنون از پیگیریهاتون تو رو خدا بیشتر پیگیری کنید برگرده ما برای هر یه پستش کلی مرارت کشیدیم ...... عکسا ..... مجله مینیتا ... مجله انجل ...... کارای قشنگ بهنام ..مجله های علی و خلاصه کلی مطلب قشنگ ...........چقدر بد شانسیم این همه تاپیک اینجا هست باید انگ بزنه این تاپیک محو بشه ........... من که اول در فاز عدم پذیرش بودم . وخیال کردم اشتباهی رفتم ولی دیدم نه بابا زدن نابودش کردن رفت :blink::blink::blink:

من تاپیک پرستاران می خوام:( :crying::crying::crying::crying::crying::crying::(

Behnam:

کاربر فعال
لایک‌ها
0
بچه ها سلام.

خب من هم آرزو ميكنم برگرديم اونجا

اگه يه بار ديگه از اين اتفاقا بيفته اين ترمو مشروطم.

خب من اينجا الان خوش آمد گويي بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ميخواين بذارم وقتي برگشتم؟؟؟؟؟خب نه همينجا ميگم.

توماس جان خوش اومدي

ليا جان تو يعني نوشته هاي پرستارانو ميخوني هيچ چي نميگفتي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ يعني همشونو ميخوندي ؟؟؟؟؟؟؟ خب من سهميه تو ميخوام. تموم كوپن هاتو هم بده من. بچه ها هر كي پرستان مي آد و نوشته ها رو ميخوه و هيچ چي هم نميگه كپن هاشو بده من. من همشو اصلا ميخرم. جاي همتون من ميخوام حرف بزنم.

خب اينجا اصلا نوشتن حال نميده. به اميد ديدار تو پرستاران..... تو تايپيك خودمون. .... تو خونمون..... چه جوي ميدم من :lol:

Sevil

کاربر فعال
لایک‌ها
0
بچه ها بزنم نصفتون کنم؟
سویل همرو: شترق
تاپیک که سر جاشه فقط صفحاتش پاک شده اونم چون فک کنم خیلی زیاد شده بود واسه اون.:wacko:
هی من بتون میگم سرعت گیر به خودتون بزینین اینقد زود زوذ نرین جلو هی گوش ندادین اینوری شد:hmm:

به خدا من بیگناهم. من هیچ رابطه ای با عوامل دخیل در این قتل غیر انسانیو ندارم:(
حنا: شترق
علی: اعتراف کن
سویل: به تو چه. شترق
بهنام: من موندم شترق
هاله: ااااااااااااااااا؟ شترق
لوک:الی بیا با هم بریم تو کارش. منو تو 1 روحیم در 2 بدن. الیو لوک با هم:شترق
oriana : من تازه 100 پسته شده بودم همش تقصیره تو میباشد.شترق
minita :شترق
خاله:نزنینش.من دیدم کار علی بود
همه علیو:شترق
علی: گریه میکنه میره بغل مامانش ولی
مامان علی:شترق
angel :شترق به توان n
manuela: علی بیرحم. شترق
سارا:بدین به من خونشو بریزم. شترق
سویل: یو ها ها هاااااااااااااااااااا

Halit

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
واااااا خاک عالم!! پستای منو بهنام الان تقریبا مثل هم شده!!!!!!!!!:blink: عجب حرکت انفجاری ای بود!! من ظهر کلی اومد اظهار نظر کردم جان شما!!! ولی سابمیت نشده !!!!:blink: اینم از شانس ما!!! خداییش عجب هیجان کاذبی دادن بهمونااااااااااا!!!! به ماها میگن خوش شانس ترین های این روزگار...میلیونها تاپیک تو این فروم هست دقیقا تاپیک ما اشتباهی حذف میشه!:blink: خداییش بریم اسمهامون رو بدیم تو کتاب گینس بنویسن به عنوان خوش شانس ترین گروه دنیا!!!:blink: بلکه اینجوری شهره ی عام و خاص شدیم!!!!!!:f34r: چه میدونم والا!!! بهنام خاله به محض درست شدن تاپیک جنابعالی یواش یواش زحمت لوکولوژی رو میکشی وگرنه دوباره تاپیک حذف میشه!!!!
حالا چون امتحان داری یه کم بیشتر بهت وقت میدم!! الان خاله میاد میگه بهنامو اذیت نکن!!!!!!!!:eek: کاریش ندارم من!!!!!!!!! حنا من الان دیگه خوبم تو چطوری!؟!!!
حوصله ام سر رفت هیچی نیست برم بخونم! مینیتا من به قربون برم ایشالا!!!! دانلود کردم آهنگ رو!!! خیلی باحالی جان هاله!!!!!!!!:happy: خیلی دمت گرم!!! وای مثل لاتهای چاله میدون حرف میزنم چرا من؟!!!!!انشالا با لوک و کامران هومن و تیم ملی ایتالیا محشور بشی!!!!!:blink:!:wacko:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا