برگزیده های پرشین تولز

سريال پرستاران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
شترق کنفرانس:eek::eek:

Sevil

کاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
واااااا خاک عالم!! پستای منو بهنام الان تقریبا مثل هم شده!!!!!!!!!:blink: عجب حرکت انفجاری ای بود!! من ظهر کلی اومد اظهار نظر کردم جان شما!!! ولی سابمیت نشده !!!!:blink: اینم از شانس ما!!! خداییش عجب هیجان کاذبی دادن بهمونااااااااااا!!!! به ماها میگن خوش شانس ترین های این روزگار...میلیونها تاپیک تو این فروم هست دقیقا تاپیک ما اشتباهی حذف میشه!:blink: خداییش بریم اسمهامون رو بدیم تو کتاب گینس بنویسن به عنوان خوش شانس ترین گروه دنیا!!!:blink: بلکه اینجوری شهره ی عام و خاص شدیم!!!!!!:f34r: چه میدونم والا!!! بهنام خاله به محض درست شدن تاپیک جنابعالی یواش یواش زحمت لوکولوژی رو میکشی وگرنه دوباره تاپیک حذف میشه!!!!
حالا چون امتحان داری یه کم بیشتر بهت وقت میدم!! الان خاله میاد میگه بهنامو اذیت نکن!!!!!!!!:eek: کاریش ندارم من!!!!!!!!! حنا من الان دیگه خوبم تو چطوری!؟!!!
حوصله ام سر رفت هیچی نیست برم بخونم! مینیتا من به قربون برم ایشالا!!!! دانلود کردم آهنگ رو!!! خیلی باحالی جان هاله!!!!!!!!:happy: خیلی دمت گرم!!! وای مثل لاتهای چاله میدون حرف میزنم چرا من؟!!!!!انشالا با لوک و کامران هومن و تیم ملی ایتالیا محشور بشی!!!!!:blink:!:wacko:

هاله غصه نخور. من از همه بیشتر داغدارم. 100 تا پسته بی زبون من دود شد رفت تو بایگانیه تاپیک. پستامو بدیییییییییییییییییییییین
علی همش تقصیر ته
سویل:شترق

حالا اگه تاپیکو برگردونن پستامونم یرمیگرده؟:D

توماس جون.yes

Callisto

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
7
به به..به به...که چی؟
به به که اینجا چشممون به جمال خواهر فریدا روشن شد...منور کردی فریدا جون..تا باشه از این ورا بیای...از این حرفای خوب بزنی..مخصوصا در مورد برگشت تاپیک...
بک آپ این هفته مال کیه؟....با این حساب یه 30 - 40 صفحه ای برمیگردیم عقب...:lol:....ولی کاچی بهتر از هیچی...

هاله جون من خوبم تو چطوری؟..
ساغر جون تو الان خوبی؟دیگه سی پی آر لازم نداری؟خدا رو شکر....

به امید اینکه فردا صبح تاپیکمون سر جاش باشه....;):p

آمییییییییین.

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
بچه ها سلام.

خب اينجا اصلا نوشتن حال نميده. به اميد ديدار تو پرستاران..... تو تايپيك خودمون. .... تو خونمون..... چه جوي ميدم من :lol:

بهنام خیلی اواتار شترقی داری دمت گرم:eek:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
ميگم دوستان بهتر نيست يه خورده معقول تر بنويسيم كه دفعه بعد به خاطر مسائل ديگه تاپيكمون بسته نشه اين دفعه تا حدودي شانس اورديم ولي واقعا تاپيك داره از روال عاديش خارج ميشه واحتياج داره يه خورده منظم تر بشه

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ميگم دوستان بهتر نيست يه خورده معقول تر بنويسيم كه دفعه بعد به خاطر مسائل ديگه تاپيكمون بسته نشه اين دفعه تا حدودي شانس اورديم ولي واقعا تاپيك داره از روال عاديش خارج ميشه واحتياج داره يه خورده منظم تر بشه

تایید میشه:eek:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
به به..به به...که چی؟
به به که اینجا چشممون به جمال خواهر فریدا روشن شد...منور کردی فریدا جون..تا باشه از این ورا بیای...از این حرفای خوب بزنی..مخصوصا در مورد برگشت تاپیک...
بک آپ این هفته مال کیه؟....با این حساب یه 30 - 40 صفحه ای برمیگردیم عقب...:lol:....ولی کاچی بهتر از هیچی...
سلام خانمی

خوبی؟ خوشی؟ :happy:

back up رو ادمين ها ميگيرن و فقط ادمين ها دسترسی دارن. از دست مديران خارجه! ولی ما هم تو بخش مديران گفتيم و خواهش کرديم که زودتر تاپيک رو برگردونن. حالا بايد منتظر شيم.:rolleyes:

احتمال اينکه پست های يه هفته يه گذشته هم پريده باشه زياده!:wacko::( حالا ببينيم چی ميشه!

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
سلام خانمی

back up رو ادمين ها ميگيرن و فقط ادمين ها دسترسی دارن. از دست مديران خارجه! ولی ما هم تو بخش مديران گفتيم و خواهش کرديم که زودتر تاپيک رو برگردونن. حالا بايد منتظر شيم.:rolleyes:

احتمال اينکه پست های يه هفته يه گذشته هم پريده باشه زياده!:wacko::( حالا ببينيم چی ميشه!

ممنون بخاطر پيگيريهاتون :happy: يك هفته مشكلي نيست جبران ميشه ولي اينكه به باز گشت بقيه تاپيك اميد هست خيلي خوشحال كننده است:happy:
thanks.gif

لوك فورلانو

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام خانمی

واي منظورت چيه؟
يعني 30 ...40 صفحه اخر كلا ميپره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek::eek::eek:
اون همه عيدي بچه ها به طور كامل هوتوتو؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blink::blink::wacko::wacko::eek::eek:
نهههههههههههههه.......
الي كجايي بياي ببيني كه زنتو كشتن....الي كجايي بياي ببيني كه منو دق دادن....الي كجايي بياي ببيني كه اخه مگه يه تاپيك نبايد صاحب داشته باشه كه فقط سر يه اشتباه اينجور از بين بره....:eek:
من هم اكنون سر بر شانه هاي الي ميگذارم و زارزار ميگريم...الي كه نميداند گريه چيست با تعجب مرا مينگرد...
لوك:اه...الي....تو با كسي زوجه گشته اي كه لاكي لوك نام ميدارد اما از براي خود حتي يك ستاره هم در اسمان نميدارد....اه...الي....
الي با تعجب مرا مينگرد كه چگونه گريه ميكنم و بعد ميگويد:شام چي داريم؟!
من:اي كوفتت بزنن من دارم از دست ميرم...من دارم دق ميكنم بعد تو شام ميخواي شام بخوره تو سرت...:hmm:
الي:چيييييييي....با من اينجوري صحبت ميكني...چييييي....پا رو دم گودزيلا!گذاشتي....
من:نههههههههه....
.....
ولوك هم اكنون در شكم الي به سر ميبرد....
(الان داره صداي من تو شكم الي اكو ميشه...شما با اكو بخونيدش!):الوووووو.....كسي صداي منو داره ه ه ه ه ؟اينجا تو شكم الي جا براي همه هست ت ت ت ت ت...اگه كسي مثه خودم افسردگي مزمن داره پاشه بياد اينجاجاجاجاجاجااااا....

لوك فورلانو

کاربر فعال
لایک‌ها
0
من كه افسرده شدم رفت:(من فقط بخاطر پرستاران ميومدم توي فروم:(
258.gif

اگه تو فقط به خاطر تاپيك پرستاران ميومدي فروم من فقط به خاطر تاپيك پرستاران عضو شدم...اصلا تمركزمو رو درس از دست دادم...:(
البته نه خداييش از دست كه ندادم اما فك كنم اين بسته شدن حداقل يه خوبيش اين بود كه ادم هي دوست نداره بياد تاپيك ميشيني مثه بچه ادم درستو ميخوني
يه خوبي ديگش هم اين بود كه بچه ها بيشتر قدر هم و قدر تاپيكو ميدونن
يه خوبي ديگش هم اين بود كه من قدر پستامو فهميدم كه چه طور يه شبه اون همه طوفان خوابيد تعداد پستام از 310 رسيد به 1!
خوبي ديگشم اين بود كه اوريانا و من فهميديم چه قدر بده ادم ضايع شه...حالا مثلا فرض كن اورينا بخواد دوباره تلاش كنه برسه به 100:wacko::wacko::wacko:
يه خوبي ديگه هم داشت...
بچه هاي تاپيك همگي با هم:خاك بر سر اسكولت!همه دارن از غصه ميميرن تو داري اينجا از خوبي هاي حذف تاپيك صحبت ميكني؟!:hmm:
الي:شترق...خاك بر اسكولت!كه همه جا ابروي منو ميبري....زن نگرفتم كه...يه ابروبر خل و چل گرفتم...:hmm:
لوك::(

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142

واي منظورت چيه؟
يعني ):الوووووو.....كسي صداي منو داره ه ه ه ه ؟اينجا تو شكم الي جا براي همه هست ت ت ت ت ت...اگه كسي مثه خودم افسردگي مزمن داره پاشه بياد اينجاجاجاجاجاجااااا....

اقا من اومدم چی شد در اومدی یا درت بیارم؟:eek:

لوك فورلانو

کاربر فعال
لایک‌ها
0

ها...:blink:!!!معقول تر بنويسيم؟:blink:مگه نوشته هامون چش بود!خب همه تاپيكا مثه پرستاران بودن ديگه چرا اونا رو نبستن...
درمورد معقول بودن هم اصلا رو من يكي كه حساب نكن من كلا با عقل ميونه خوبي ندارم!:f34r:
از كدوم روالش داره خارج ميشه؟مگه روالم داشت؟!
ولي جدي خداوكيليش اگه كسي ايراد خاصي تو پستاي من ديده خوشحال ميشم اگه برام پي ام كنه...حتما درستش ميكنم كه ديگه اين مشكلات پيش نياد...
به نظر منم فقط يه اشتباه صرف نبوده...يه سري مشكلاتي حتما بوده...
اما به هر حال جا داره اينجا از انجي خانوم خيلي خوبمون تشكر كنم كه از همه بيشتر پيگيره و خيلي محكم داره پيش ميره...خييييلي متشكر....بعد بازشدن دوباره تاپيك(ايشاالله...)يه قدرداني مفصل بايد از انجي بشه...
منم شرمنده تا شنبه بايد 7تا كتابو بخونم والا منم اگه تو شرايط عادي بودم حتما بيشتر ميومدم...همين الانم از خوابم زدم كه بتونم بيام و اميدوارم همون 2.3تا پست بي ارزش من رشد اين تاپيك فعلي رو زياد كنه كه مديرا يه خرده بيشتر توجه كنن...و سريعتر اقدام شه...
به هر حال از توجه همه بچه ها مخصوصا بچه هايي كه عضو تاپيك نبودن و با بچه هاي تاپيك پرستاران همدردي كردن خيلي خيلي ممنون...
و توجه دوستان عزيزي كه تمام سعيشونو براي برگردوندن تاپيك ميكنن...
منم حتا سعي ميكنم هر زمان شد حتي مثه امشب از استراحتم بزنم بيام.چون ما براي اون تاپيك زحمت كشيديم و
نبايد به همين راحتي از دست بديمش...

لوك فورلانو

کاربر فعال
لایک‌ها
0
اقا من اومدم چی شد در اومدی یا درت بیارم؟:eek:

ممنون...نه توماس جان...بچه ها ميدونن من عادت دارم...مرسي...نميخواد...روزي يه بار من توسط موجود ناشناخته و فرا زميني به نام الي خورده ميشم...اصلا خودتو ناراحت نكن...به هيچ وجه موضوع مهمي نيست...

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ها...:blink:!!!معقول تر بنويسيم؟:blink:مگه نوشته هامون چش بود!خب همه تاپيكا مثه پرستاران بودن ديگه چرا اونا رو نبستن...
درمورد معقول بودن هم اصلا رو من يكي كه حساب نكن من كلا با عقل ميونه خوبي ندارم!:f34r:
از كدوم روالش داره خارج ميشه؟مگه روالم داشت؟!
ولي جدي خداوكيليش اگه كسي ايراد خاصي تو پستاي من ديده خوشحال ميشم اگه برام پي ام كنه...حتما درستش ميكنم كه ديگه اين مشكلات پيش نياد...
به نظر منم فقط يه اشتباه صرف نبوده...يه سري مشكلاتي حتما بوده...
اما به هر حال جا داره اينجا از انجي خانوم خيلي خوبمون تشكر كنم كه از همه بيشتر پيگيره و خيلي محكم داره پيش ميره...خييييلي متشكر....بعد بازشدن دوباره تاپيك(ايشاالله...)يه قدرداني مفصل بايد از انجي بشه...
منم شرمنده تا شنبه بايد 7تا كتابو بخونم والا منم اگه تو شرايط عادي بودم حتما بيشتر ميومدم...همين الانم از خوابم زدم كه بتونم بيام و اميدوارم همون 2.3تا پست بي ارزش من رشد اين تاپيك فعلي رو زياد كنه كه مديرا يه خرده بيشتر توجه كنن...و سريعتر اقدام شه...
به هر حال از توجه همه بچه ها مخصوصا بچه هايي كه عضو تاپيك نبودن و با بچه هاي تاپيك پرستاران همدردي كردن خيلي خيلي ممنون...
و توجه دوستان عزيزي كه تمام سعيشونو براي برگردوندن تاپيك ميكنن...
منم حتا سعي ميكنم هر زمان شد حتي مثه امشب از استراحتم بزنم بيام.چون ما براي اون تاپيك زحمت كشيديم و
نبايد به همين راحتي از دست بديمش...

تایید میکنم منم از خوابم زدم:eek:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ممنون...نه توماس جان...بچه ها ميدونن من عادت دارم...مرسي...نميخواد...روزي يه بار من توسط موجود ناشناخته و فرا زميني به نام الي خورده ميشم...اصلا خودتو ناراحت نكن...به هيچ وجه موضوع مهمي نيست...

اها گفتم شاید چیزی شده

الی بدو برو بخواب ول بده رفیقمونو:eek:

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142

لوك فورلانو

کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام
يه خبر مهم من تمام مطالب رو تا صفحه 261 آخرين پست خودم دارم بايد ببينم ميتونم آدرس عكسارو هم پيدا كنم يا نه؟؟
اگه بتونم مطالب همتون رو تفكيك ميكنم براتون ميفرستم تا طي چند روز آينده تاپيك مون بشه همون تاپيك قبلي
دعا كنيد بتونم اين كارو بكنم
--------
الان تست كردم آدرس همه عكسارو نميتونم در بيارم ولي مطالب رو تفكيك ميكنم براتون ميفرستم من رفتم ولي قبلش يكي جلو منو بگيره
-----------------------
در همين راستا دست به دست هم دهيم به مهر تاپيك خود را كنيم آباد
حنا : شترق
-----------------
مديران محترم هم لطف كنن دليل حذف تاپيكو بگن كه ديگه همچين مشكلي پيش نياد
----------------
تا بعد

مرسي علي جان...
ما تمام اميدمون براي صفحه هاي يه هفته پيش به توئه...
من كه اميدوارم در صورت برگشت دوباره تاپيك بتونيم با كمكت پستاي يه هفته پيش بچه ها رو برگردونيم...
بازم ممنون...
دعا ميكنم بتوني ار پسش بربياي...
تو ميتوني علي....
تو ميتوني....
اه...اه....چقد مهربون باهات حرف زدم!:wacko:خودم حالم بد شد!:wacko:يه خرده كمبود گرفتم...كمبود ردوبدل فحش!...اخه بچه ها حتما يه روز بايد من متن يكي از چتامو با علي براتون بذارم!جز فحش و تيكه انداختن شما چيز ديگه اي نميبينيد توش!اگه دوتا شاسكول(شاسكول در فرهنگ فارسي به معناي شاه اسكولاس!كسي كه مرحله اسكولي رو رد كرده و به درجه كينگ بودن در اين زمينه نائل اومده!)به هم بيفتن همين ميشه...

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
نه لوكي جون منظوري ندارم منظورم خودم هستم كه اين آخريها خيلي خل بازي در اوردم:D

Angel_es

کاربر فعال
لایک‌ها
4
لوكي تا تاپيك درست بشه يدونه از اون مجله هاي الي بگذار روحيمون عوض شه هممون داريم دپرس ميشيم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا