• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سفارش کالا از فروشگاه های آنلاین آمریکا ، EBAY ، AMAZON + نماد اعتماد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953

چطور
ی میتونم سفارش بدم کارت به کارت؟ بعد جسارتا خیالم راحت باشه که میاد حتما؟ رنگ چرم باشه
http://www.aliexpress.com/item/Newe...me-With-Flip-PU-Leather-Back/32306531574.html
مبلغ سفارش
41000 تومان
مبلغ رو به یکی از کارت ها واریز و سپس ادرس کامل همراه با لینک درخواستی را پ.خ می کنید تا سفارش ثبت بشه تضمین 100 درصدی تحویل داریم اگر تحویل نگیرید مبلغ تمام و کمال پرداخت میشه بهتون

جناب واریز شد پ خ کردم. ممنون
پاسخ داده شد.
لینک اول: 711000 تومان
دوم:385000
سوم:482000
چهارم:596000
80500 تومان
سلام
سال نو شما هم مبارک
لینک اول:418000 تومان
دوم:393000
سوم: لینک چک شود

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,153

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953

sinastar

Registered User
لایک‌ها
75
با سلام
ببخشید دوست عزیز من زیاد سوال میکنم
من یه لینکی دادم خدمتتون که 98500 قیمت دادیدن و حالا متوجه شدم که این سایت فن کنترلر هم میفروشه و میخام قیمت لینک زیر رو هم بفرمایید :

http://www.aliexpress.com/item/a-10...i-Six-Channels-Fan-speed/32262155956.html?s=p

ولی حالا سوال م این هست که
1-شما 4 الی 18 تومن هم هزینه گمرک فرمودین ، من حالا این دو تا جنس رو بخام باید 2 تا هزینه گمرک بدم ؟
2-من خیلی معذرت میخام فقط به من لطف کنید بفرمایید که قیمت نهایی که باید به کارت شما جهت خرید دو تا جنس که اولی 98500 بود و دومی هم لینکش رو دادم چقدر میشه ؟
من برای خرید باید قیمت این 2 تا جنس رو (یعنی قیمتی که اینجا میفرمایید) به حسابتون واریز کنم + آدرس پستی و بعد منتظر باشم تا شما هر موقع جنسم اومد خبرم کنید ؟
3-بعد از واریز پول دیگه هیچ کاری نباید بکنم و منتظراومدن جنسم باشم ؟
4-(مدت زمان انتظارم بین 30 تا 60 روز میشه ؟)
5-هر موقع جنس به ایران رسید خود پست میاره به درب خونمون یا من باید برم از جایی تحویل بگیرم ؟
6-علاوه بر اون پولی که بحسابتون واریز کردم باید بعدا موقعی که جنس تحویلم داده میشه باید پولی بدم ؟

malavan.ehsan

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
953
با سلام
ببخشید دوست عزیز من زیاد سوال میکنم
من یه لینکی دادم خدمتتون که 98500 قیمت دادیدن و حالا متوجه شدم که این سایت فن کنترلر هم میفروشه و میخام قیمت لینک زیر رو هم بفرمایید :

http://www.aliexpress.com/item/a-10...i-Six-Channels-Fan-speed/32262155956.html?s=p

ولی حالا سوال م این هست که
1-شما 4 الی 18 تومن هم هزینه گمرک فرمودین ، من حالا این دو تا جنس رو بخام باید 2 تا هزینه گمرک بدم ؟
2-من خیلی معذرت میخام فقط به من لطف کنید بفرمایید که قیمت نهایی که باید به کارت شما جهت خرید دو تا جنس که اولی 98500 بود و دومی هم لینکش رو دادم چقدر میشه ؟
من برای خرید باید قیمت این 2 تا جنس رو (یعنی قیمتی که اینجا میفرمایید) به حسابتون واریز کنم + آدرس پستی و بعد منتظر باشم تا شما هر موقع جنسم اومد خبرم کنید ؟
3-بعد از واریز پول دیگه هیچ کاری نباید بکنم و منتظراومدن جنسم باشم ؟
4-(مدت زمان انتظارم بین 30 تا 60 روز میشه ؟)
5-هر موقع جنس به ایران رسید خود پست میاره به درب خونمون یا من باید برم از جایی تحویل بگیرم ؟
6-علاوه بر اون پولی که بحسابتون واریز کردم باید بعدا موقعی که جنس تحویلم داده میشه باید پولی بدم ؟
سلام
157000 تومان
1. اگر فروشنده جدا باشه بله دو بار باید پرداخت کنسد
2.بله مبلغی که اعلام میگنم رو پرداخت میکنید و وقتی جنس ارسال شد کد رهگیری داده میشه و میتونید رهگیری کنید
3. منتظر دریافت کد رهگیری و اومدن کالا
4.بله
5. اکثر شهر ها درب منزل تحویل میدن و تعداد محدودی از شهر ها حضوری باید تحویل بگیرید که قبلش تماس میگیرند
6. بله همیسن مبلغ بین 4 تا 18 تومن را باید پرداخت کنید

imanasgharpour

Registered User
لایک‌ها
17
عزیز این این لینکا چیبود دادی
من گفتم نوت 4
بعد اینا محافظ صفحه بود من قاب پشت یا به انگلیسی باتری کاور میخام
درضمن دوستان خیلی برام مهمه لطف کنید کمک کنید
قاب پشتی اورجینال نوت 4 صورتی ممنون

mkilat2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
با سلام؛
دوستان با اجازه بزرگترها و با تجربه‌ها می‌خواهم موضوع کوپن تخفیف یکباره که اغلب به نام store promotion است را خدمت دوستان ارائه کنم:
جریان از این قرار است که بعضی فروشگاه‌ها برای ترغیب خریدار به ورود به فروشگاه و خرید از فروشگاه‌شان این کوپن تخفیف یکباره (منظورم از یکباره این است که فقط برای یکبار قابل مصرف است و چیزی مثل پاداش برای اولین خرید است) را ارائه می‌کنند که مثل تصویر زیر است:
copun%20takhfif_2.jpg

البته همانطوریکه در کنارش مشاهده می‌شود یک کوپن تخفیف برای مبالغ بالا هم هست که یکباره نیست و برای هر 200 دلار 5 دلار تخفیف می‌گیرید.
برای استفاده از هر دو نوع کوپن هم لازم است فروشنده محترم این سایت (مثلاً اینجا احسان خان) که با یوزر خودشان وارد می‌شوند قبل از خرید برروی آیکون دریافت کوپن کلیک کنند تا کوپن را دریافت کنند (اگر برای بار دوم کلیک کنید پیامی می‌دهد و می‌گوید که متأسفیم و شما این کوپن را دریافت نموده‌اید).
حال چنانچه به کنترل پنل خودتان مراجعه کنید یک گزینه دارید بنام "کوپن‌های من" که همانند شکل زیر است:
copun%20takhfif_3.jpg

که اگر برروی این گزینه هم کلیک کنید کلیه کوپن‌های خودتان را مشاهده خواهید نمود که مثلاً برای تصویر بالا شرح این کوپن آمده که گفته اگر شما بالای 120 دلار خرید کنید 2 دلار تخفیف خواهید گرفت:
copun%20takhfif_4.jpg

ممکن است بگویید برای 120 دلار که 2 دلار چیزی نیست ولی همونطوریکه در تصویر آخر می‌بینید بنده می‌توانستم به ازاء دو خرید آخری که یکیش 86 دلار بود و دیگریش 79 دلار دو تخفیف 2 و 3 دلاری بگیرم (البته مورد آخر در زمان خریدش 5 دلار بجای 3 دلار بود)
بلاخره اینهم یک تخفیف است که بقولی مصداق کاچی بعض هیچی است:
امیدوارم مورد توجه و استفاده دوستان واقع شود و از این به بعد توجه‌تان به این کوپن‌ها هم باشدئ
البته بشرطی که زمانی از یک فروشگاه خرید می‌کنید از شانس بدتان شخص دیگیری از طریق فروشنده سایت (مثلاً اینجا احسان خان) قبلاً از این فروشگاه خرید نکرده و کوپن تخفیف را مصرف نکرده باشند.
راستی یک کوپن دیگر هم هست که کوپن تخفیف خود سایت است و این دیگر فقط به فروشنده با نرخ خرید بالا ارائه می‌شود و بس که مثلاً اگر خریدار ویژه رتبه پلاتینیوم باشند مقداری تخفیف ویژه نصیبشان می‌شودکه بازهم اینجا احسان خان هستند .

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
واقعآازپاسخگوي ولطف شماممنون هستم قصدخريد٣گوشي دارم وقتي شما جواب دوموردراداديدمتوجه اشتباه خودم درانتخاب شدم كه جاي تقديرازشماداردحالا دوباردارم مي گردم
تاسه موردانتخاب كنم دوست عزيزاين دوموردساعت وهدفون راهم ممنون مي شوم بررسي كنيداگرمناسب باشدزحمت سفارش رابكشيد
www.aliexpress.com/store/product/Bluedio-H-Bluetooth-Headphones-wireless-stereo-Headset-Handsfree-Headband-Earphone-support-FM-Radio-TF-card-8GB/32144132285139390.html
www.aliexpress.com/item/uterra-IP68-waterproof-smart-watch-u-smartwatch-passometer-compass-call-sync-for-samsung-Huawei-xiaomi-call/32302451319.html

rzah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
ويرايش شد

Last edited:

radaei

Registered User
لایک‌ها
3
وضعیت
موضوع بسته شده است.