برگزیده های پرشین تولز

سلام روشهای پولدار شدن تو ایران بگین تا بقیم بتونن پولدار بشن

Rascal

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,151
مگه بچه 17 سالم؟؟!! :D 29 سالمه تا الان کلی کار مختلف تجربه کردم
کسی منو ببره سر یه کار راحت بی دردسر با همون حقوق پایه و بیمه , من میپرستمش غلط بکنم برم شکایت کنم :p
شما یا تو جامعه کاری ایران هنوز درست وارد نشدی یا ......... الان کارگرا کار میکنن عرق میریزن 9 ماه حقوق بهشون نمیدن وقتی هم میگن 9 ماه حقوقمونو ندادید تازه مجازاتم میشن شلاق میخورن
تو این جامعه هر کی همیچن کار داشت باید کلاهتو بندازی هوا
دقیقا چون تو شرایط کاری ایران هستم و هرماه کلی مشکل با کارگر داریم دارم این حرفو میزنم
حرف شما رو خیلیا میزنن وقتی میان سرکار و جا پاشون سفت میشه شروع میشه بازیا...دیر میاد... زود میره... شل کار میکنه...اخرشم میگی بفرما فکر میکنه ارث باباش رو خوردیم میره اداره کار ...البته مشکلی با شکایت نیست باید حق طرف رو داد ولی در جواب صحبت شما عرض کردم که الان این حرفو

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
دقیقا چون تو شرایط کاری ایران هستم و هرماه کلی مشکل با کارگر داریم دارم این حرفو میزنم
حرف شما رو خیلیا میزنن وقتی میان سرکار و جا پاشون سفت میشه شروع میشه بازیا...دیر میاد... زود میره... شل کار میکنه...اخرشم میگی بفرما فکر میکنه ارث باباش رو خوردیم میره اداره کار ...البته مشکلی با شکایت نیست باید حق طرف رو داد ولی در جواب صحبت شما عرض کردم که الان این حرفو

نیازی به سخن و جواب دادن نیست همین یه عکس کافیه تا دید حق با کیه

از کار مناسب که شما براش فراهم کردی و خوشی زده زیر دلش خودکشی کرده
برو اینا به کس دیگه بگو

3xqu_img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7%DB%B0%DB%B5%DB%B0%DB%B4_%DB%B0%DB%B0%DB%B1%DB%B4%DB%B1%DB%B8.jpg

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
مثلا میشه چند نفر باهم یه شرکت مسئولیت محدود ثبت کنن نمایندگی یه برند بگیرن
یا گارانتی یه برند خاص و خیلی کارا دیگه

ali56543

Registered User
لایک‌ها
543
مثلا میشه چند نفر باهم یه شرکت مسئولیت محدود ثبت کنن نمایندگی یه برند بگیرن
یا گارانتی یه برند خاص و خیلی کارا دیگه
چرا نمیشه ولی نمایندگی گرفتن معمولا سخته و سرمایه میخواد مگه تخصصشو داشته باشی

kingddd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تخصص بعضیا ریدن توی کارهاست,ریدین توی تاپیک رفت با این بحث های مزخرف در مورد تهران و شهرستان,گاو از شما شعورش بیشتره

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
تخصص بعضیا ریدن توی کارهاست,ریدین توی تاپیک رفت با این بحث های مزخرف در مورد تهران و شهرستان,گاو از شما شعورش بیشتره
حالا چی شد الان یادت افتاد این تاپیک که خیلی وقته آپدیت نمیشه خخخ

kingddd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
م

مطالب مفید چه اپدیت باشه چه غیر اپدیت همچنان مفیده,همینا با این بحثای بیخودشون باعث شدن تاپیک بخوابه دیگه,اینجا رو با گروه های تلگرامشون اشتباه گرفتن!

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
م

مطالب مفید چه اپدیت باشه چه غیر اپدیت همچنان مفیده,همینا با این بحثای بیخودشون باعث شدن تاپیک بخوابه دیگه,اینجا رو با گروه های تلگرامشون اشتباه گرفتن!
دوست عزیز مگه تو آمریکا زندگی میکنی ؟

این توهمات چیه !!!

اینجا ایرانه برادر

شما فک کردی کسی اگر راه پولدار شدن بلد باشه میاد اینجا بگه ؟ !!!!!!!!

از ایرانی جماعت یه همچین توقعی داشتن مث تف سر بالا میمونه فدات شم :)

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,681
آمپلی فایر دستی، روضه خوانی( صداتم نکره بود موردی نداره، چون هیچکی گوش نمیده چی میگی ، اتومات گریه میکنند)....:D
ی موتور قراضه زیر پات که سریع به مراسم بعدی برسی....:D

Last edited:

negrasombra

Registered User
لایک‌ها
2,164
م

بله خب درست می فرمایید. اما یه چیزی هم هست. کسی که تا الان پولدار شده ۹۹٪ دیگه تو این تاپیک که هیچ، تو اینترنت هم پیداش نمیشه. بیشتر کسایی که اینجا میان (منظورم تاپیک های نظردهی و خرید وفروش هست) یا برای خرید و فروش میان یا اینکه یه کاری دارن و زنگ تفریحی هم بین کارشون هست اون موقع میان اینجا. دیگه از بین این افراد هم آدم موفق پیدا نمیشه. چون هر کس موفق شده ترمز دستی رو خوابونده و رفته پشت سرشم نگا نمی کنه. حالا توقعی نداشته باش کسی بیاد بگه چجوری پولدار بشیم.
تنها چیزی که الان به ذهنم میرسه اینه که منتظر پند و نصیحت هیچ کسی نمونیم، ریسک کنیم، خودمون رو با اطلاعات روز دنیا وفق بدیم، کسب و کارهای جدید دنیا رو ببینیم و مطابق اونها پیش بریم، آدمی که از قافله عقب بمونه مطمئنا از دستاوردهای اون قافله هم چیزی نصیبش نمیشه.
خیلی از آدمهایی که دوروبرمون هستن در مورد مطالب روز که باهاشون حرف می زنی یه نوع مقاومتی دارند و به اصطلاح خودشون رو وفق نمیدن با قضیه. اما این رفتار بیشتر مواقع شکست می خوره و در آینده جز حسرت هیچ چیزی عاید طرف نمیشه. پیشنهاد می کنم کتاب های ترامپ رو در مورد اقتصاد بخونید. خیلی از کتابهایی که در مورد موفقیت و کسب و کار نوشته شده رو خوندم و الان دیگه می دونم که اون کتابها کاری جز اتلاف وقت نیستند. اما کتابهای ترامپ فرق دارن و با واقع بینی خاصی نوشته شدن و دید طرف خواننده رو خیلی عوض می کنند.
پیشنهاد می کنم در مورد آینده ارزهای دیجیتال هم خوشبین باشید و در موردش یه تحقیقی بکنید و چند تا از اون ارزها رو یه سرمایه گذازی کوچیکی بکنید. اگر انتخابهاتون درست باشند در آینده نزدیک خیلی سود خواهید دید.

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
این توهمات چیه !!!

اینجا ایرانه برادر

شما فک کردی کسی اگر راه پولدار شدن بلد باشه میاد اینجا بگه ؟ !!!!!!!!
راه های پولدار شدن به صورت کلی مشخصه.شما یا باید 1-به قدر کافی از قبل پول داشته باشی.در این صورت کافیه فقط کمی خنگ نباشی ( دور از جون شما) تا پولت رو تو هر کاری بذاری سود کنی.دیگه در بدترین حالتش میری میذاری تو بانک یا میری سکه ای ملکی چیزی میخری. (مورد قشر سرمایه دار,اقلیت جامعه) 2-شما یه تخصصی ( آکادمیک یا فنی) کسب می کنی و از این راه درامد موجه و قابل قبولی کسب میکنی (یقه سفیدهای جامعه,طبقه متوسط بالا) 3-شما یه ایده خلاقانه و نوآورانه ای داری که با مقدار کمی سرمایه به مرحله سوددهی مناسب میرسی.
فکر میکنم مورد اول مورد دوستان این تاپیک نباشه. در مورد دوم اگر کسی تخصص کافی رو داشته باشه حتی اگر تو ایران براش کار نباشه شرایط مهاجرت و یه زندگی معقول براش فراهمه.و اما در مورد سوم,باور کنید چه ایران چه اروپا چه امریکا,هیچ کس نمیاد ایده خودش که منبع درامدش هست رو به راحتی در اختیار دیگران بذاره و برای خودش رقابت آفرینی کنه. مثلا من الان راهی دارم که ماهی 1500 دلار بهم درامد میده.چرا باید این راه رو به رایگان در اختیار دیگران بذارم و کار رو برای خودم سخت کنم؟ ارزش ایده های سودآفرین کمتر از ارزش دارای های فیزیکی و مالی یک فرد نیست.مثل این می مونه که من برم سراغ یه نفر که تو حساب بانکیش چند ده میلیارد پول داره بگم تو که این همه پول داری چرا دویست میلیون بهم نمیدی؟ همونطوری که انتظار دارین اون فرد پولدار در پاسخ به این درخواست فقط به طرف چپ چپ نگاه کنه و راهش رو بگیره و بره,از فردی که ایده سودآفرینی داره هم جز این انتظاری نمیره.چرا که من هم شب نخوابیدم صبح بیدار بشم ببینم چه ایده قشنگی تو ذهنم اومد برم عملیش کنم و پول دربیارم :p من نوعی هم کلی آزمون و خطا کردم و تا رفع کردن نقایص کلی زحمت کشیدم انتظاری نمیره ایده م رو مجانی در اختیار کسی بذارم.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
ایشون یوزر جدیده. به طور اتفاقی اینجا رو پیدا کرده. احتمالا هم فقط برای همین تاپیک عضو پی تی شده:D
راه های پولدار شدن به صورت کلی مشخصه.شما یا باید 1-به قدر کافی از قبل پول داشته باشی.در این صورت کافیه فقط کمی خنگ نباشی ( دور از جون شما) تا پولت رو تو هر کاری بذاری سود کنی.دیگه در بدترین حالتش میری میذاری تو بانک یا میری سکه ای ملکی چیزی میخری. (مورد قشر سرمایه دار,اقلیت جامعه) 2-شما یه تخصصی ( آکادمیک یا فنی) کسب می کنی و از این راه درامد موجه و قابل قبولی کسب میکنی (یقه سفیدهای جامعه,طبقه متوسط بالا) 3-شما یه ایده خلاقانه و نوآورانه ای داری که با مقدار کمی سرمایه به مرحله سوددهی مناسب میرسی.
فکر میکنم مورد اول مورد دوستان این تاپیک نباشه. در مورد دوم اگر کسی تخصص کافی رو داشته باشه حتی اگر تو ایران براش کار نباشه شرایط مهاجرت و یه زندگی معقول براش فراهمه.و اما در مورد سوم,باور کنید چه ایران چه اروپا چه امریکا,هیچ کس نمیاد ایده خودش که منبع درامدش هست رو به راحتی در اختیار دیگران بذاره و برای خودش رقابت آفرینی کنه. مثلا من الان راهی دارم که ماهی 1500 دلار بهم درامد میده.چرا باید این راه رو به رایگان در اختیار دیگران بذارم و کار رو برای خودم سخت کنم؟ ارزش ایده های سودآفرین کمتر از ارزش دارای های فیزیکی و مالی یک فرد نیست.مثل این می مونه که من برم سراغ یه نفر که تو حساب بانکیش چند ده میلیارد پول داره بگم تو که این همه پول داری چرا دویست میلیون بهم نمیدی؟ همونطوری که انتظار دارین اون فرد پولدار در پاسخ به این درخواست فقط به طرف چپ چپ نگاه کنه و راهش رو بگیره و بره,از فردی که ایده سودآفرینی داره هم جز این انتظاری نمیره.چرا که من هم شب نخوابیدم صبح بیدار بشم ببینم چه ایده قشنگی تو ذهنم اومد برم عملیش کنم و پول دربیارم :p من نوعی هم کلی آزمون و خطا کردم و تا رفع کردن نقایص کلی زحمت کشیدم انتظاری نمیره ایده م رو مجانی در اختیار کسی بذارم.

واقعا حق با شماست. یکی از کاربرها به اسم @goldenrule همه رو کچل کرده بود که به من راه پول در آوردن رو یاد بدید. شما بخیلید و خسیسید و اگر من راهشو بلد بودم، به همه یاد میدادم و از این حرفا. نشون به اون نشون که یه نفر پیدا شد و کمکش کرد، اما ما از اون تاریخ به بعد @goldenrule را در پی تی ندیدیم دیگه:D

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
نشون به اون نشون که یه نفر پیدا شد و کمکش کرد، اما ما از اون تاریخ به بعد @goldenrule را در پی تی ندیدیم دیگه:D
خب اون شخص حتما یه ویژگی یا قابلیت خاصی در اون کاربر دیده که راه پول درآوردن رو بهش یاد داده:general504:.اون کاربر هم حتما به اندازه کافی شایستگی و مهارت داشته که اون راه رو به خوبی فراگرفته:general601:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
خب اون شخص حتما یه ویژگی یا قابلیت خاصی در اون کاربر دیده که راه پول درآوردن رو بهش یاد داده:general504:.اون کاربر هم حتما به اندازه کافی شایستگی و مهارت داشته که اون راه رو به خوبی فراگرفته:general601:
نه بابا. ننه من غریبم بازی در آورد و گفت مریض دارم، بدبختم، بیچاره ام. مفلسم. کمک کنید در راه خدا :D. اون بنده خدا هم آدم دلرحم و ساده ای بود. باور کرد:D. وقت و امکانات خودش رو در اختیارش گذاشت که بتونه پول در بیاره. اینطوری شایستگی و مهارت نمیخواد. فرض کن من الان بیام شرکت در حال سود دهیم رو به یه نفر واگذار کنم، فقط بشینه جای من از کاری که من در گذشته کردم، پول در بیاره. یا اصلا امکانات و دانش فنیم رو در اختیار کسی بذارم و یک کار خاص که سودده هست براش راه اندازی کنم. دیگه ادامه دادن اون کار تقریبا از عهده هر کسی بر میاد

پ.ن: یکی از روش های پول در آوردن در ایران که در این تاپیک اشاره نشده، همین اظهار بدبختی و ننه من غریبم بازیه:D:general304:. انصافا خیلی خوب جواب میده :D. مردم ایران منجمله خودم، آدم های احساساتی و دلرحمی هستیم. از صف بانک و ادارات گرفته تا اشتغال و معامله، اگر باور کنیم که طرفمون مشکل داره، حتی اگر شده از درآمد خودمون ایثار میکنیم و کمکش میکنیم. من بارها دیدم که در مورد استخدام، یک آدم کاملا بی تخصص و بیسواد و حتی تنبل و پررو، با همین مظلوم نمایی کار رو از دست یک آدم باسواد متخصص که فقط مناعت طبعش اجازه گدایی کردن کار رو بهش نمیداده، گرفته.
توی سربازیش که یکی از خشک ترین و ناخوشایند ترین محیط هاست و هیچکس از حقش نمیگذره، وقتی یه نفر میگفت من متاهلم و الان 20 روزه بچمو ندیدم، همه دلشون میسوخت:D
فقط نکته کار اینجاست که هدف قرار دادن احساسات فرد مقابل قلق داره. مثلا من اگر یک بچه یا یک پیرمرد ازم چیزی بخواد، نه نمیگم. اما یه جوون مثل goldenrule اگه جلوی چشمم بیفته بمیره هم احساساتم تحریک نمیشه. میگم جوونه، چشمش کور بره کار کنه:D

Last edited:

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
اون بنده خدا هم آدم دلرحم و ساده ای بود. باور کرد:D. وقت و امکانات خودش رو در اختیارش گذاشت که بتونه پول در بیاره.
البته جسارت نباشه, من معتقدم که همه روابط بر اساس منفعت دو طرفه (نه لزوما مالی-مالی) شکل می گیره.اگر اون شخص کمکی کرده حتما در قبالش منفعتی هم براش داشته.اما اگر فرض بداریم که این کمک صد در صد بر اساس شعایر انسان دوستانه بوده هم اشکالی نداره.اون نیکی کرده و در دجله انداخته که ایزد در بیابانش دهد باز:p

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
البته جسارت نباشه, من معتقدم که همه روابط بر اساس منفعت دو طرفه (نه لزوما مالی-مالی) شکل می گیره.اگر اون شخص کمکی کرده حتما در قبالش منفعتی هم براش داشته.
اختیار دارید. عقیده شما محترمه
اما به نظر من همیشه هم اینطور نیست. شما که منو نمی شناسید که ریا بشه :D، من در حال حاضر خودم به خیلی ها کمک میکنم و هیچ منفعت متقابلی هم در مقابلش ندارم ( نه مادی، نه معنوی، نه احساسی). انتظار پاداش ماوراء الطبیعه هم ندارم. فقط فکر میکنم اگر این کار رو بکنم خوبه، پس میکنم:D. این دوستمون هم تا جایی که من میدونم، دنبال منفعت دو طرفه نبود. مگر اینکه شما یه چیزی بدونید که من نمیدونم:D
اما اگر فرض بداریم که این کمک صد در صد بر اساس شعایر انسان دوستانه بوده هم اشکالی نداره.اون نیکی کرده و در دجله انداخته که ایزد در بیابانش دهد باز:p
100 درصد. پول خودش بوده، اصلا دوست داشته آتش بزنه. به من چه مربوط:D
اما تا جایی که من دیدم، نتیجه دخالت کردن های ما در عالم هستی (مثل همین که به طور غیر طبیعی دست یکی رو بگیری و از یک سطح به سطح دیگه بکشیش، بدون اینکه مراحل بین سطوح رو با تلاش خودش طی کرده باشه) ممکنه به اون نتیجه ای که ما انتظار داشتیم، منجر نشه... خود من به صورت غیر طبیعی وارد زندگی یه نفر شدم، بهش کمک کردم که ازدواج کنه و در نهایت باعث بدبخت شدن دو تا خانواده شدم :general509::D. از این موارد زیاده. لذا من سعی میکنم **** طبیعت رو به هم نزنم، فقط در خرج درمان و اجاره خونه و از این چیزهایی که صرفا مالیه و تبعات نداره، دخالت کنم:D

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
اصولش هم همینه کسی که کارگره یا کارمند خوبه(خوب رو امیدوارم متوجه شده باشید...)این که راهی در نظرش نیست جز همون کاری که بسختی پیدا کرده و داره جون میکنه واسه یه لقمه پولبرای خونوادش.
اما کسی که راه پولدار شدنی بلد باشه و خودش باهاش پولدار شده باشه نمیاد اینجا بگه یا کلا صداش رو دربیاره که کلی خواستگار پیدا کنه و از فردا همه جا بحث اون کار یا ایده بشه.متاسفانه توی این مملکت ما وقتی روی چیزی مردم زیادی مانور میدن و بحثش میشه مسئولین میان وسط و کلا گلبارون میکننن اون بحث رو
یادمه پارسال ویز رو به بهونه های مختلف که خودتون هم میدونین فیلتر کرده بودن به دستور دادستانی بعد تلگرامم فیلتر شده بود.بعد دولت گرفت ویز رو رفع فیلتر کرد و بعدش هم تلگرام هم رفع فیلتر شد.عملا پیچیده بود که صدای رفع فیلتر شدن ویز رو درنیارید تا توی بورس نیاد و مجدد فیلتر بشه.
همه چیز اینجا اینجوریه.شما اگه تونستی برای خودت راهی پیدا کنی که پولدار بشی که نوش جونت والی منتظر نظر این و اون نباش.

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
:Dزن پولدار بگیرید
صددرصد تضمینی

بالا