• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سن دارندگان Xbox360 ?!؟

سن شما ؟؟

• Total voters
    38

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
من میخوام یه ایکس باکس بگیرم به هرکی میگم اگه بدونه ایکس باکس چیه فوری میگه که از تو گذشته و بزرگ شدی و این چیزا . اگرم ندونه ایکس باکس چیه تا میگم کنسول بازیه دقیقا همون چیز های بالا رو میگه :lol:
شما بگید چطوری قانعه کنم ملت رو که ایکس باکس رو همه سن بازی میکنن. تازه اونم با کینکت :D

اصلا ایکس باکس بدرد چه رده سنی میخوره ؟!
هرچند هرکی هرچی بگه مهم نیست من میگرم :lol:

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
داداش من 11 سالشه داره :D

دایی منم 29 سالشه 24 ساعت افتاده پاش داره بازی میکنه :D

خودمم 23 سالمه اصلن حوصله این قرطی بازیارو ندارم :D

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
این جا مردم فک میکنم این کنسول یه اسباب بازی هست :دی
اما در اصل آخرت تکنولوژی هست همراه با کینکت.

Blocker

Registered User
لایک‌ها
24
وقتشو بیشتـر کنین دیگـه خـدا میشـه. :دی

تائیـدات بـطور شدید.

ردی سنـی نداره .

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
یه مصاحبه می خوندم از جسیکا چوبوت (ایشون یه خانم 34 ساله بسیار زیبا، و البته یه کم شیطون و بی تربیت، و از مجری های اصلی گیم در سایت IGN هستند)، می گفتند خیلی ها به من می گن تو خانم هستی و نمی تونی گیم باز باشی، حتی خیلی از همکارام فکر می کنند من فقط چون شغلم اینه الکی یه کم گیم بازی می کنم، ولی (جمله آخر رو عینا نقل قول می کنم):

F*ck People, I love games...d

خلاصه که بسیار فرمایش متینی می فرمایند ایشون! گور بابای مردم! بازی کنید حالش رو ببرید! هر کس هم از این شر و ور ها گفت محل نذارید!
icon10.gif

پ.ن: این هم اصل فیلم برای دوستان علاقمند! :دی

[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=Gkl4UxyGgI8"]YouTube - Stupid Gamer Girl Questions[/nomedia]

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
خب اینو میدونم که کلا بازی با ایکس باکس و کامپیوتر و .... رده سنی خاص نداره . بستگی به سلیقه طرف داره. نمونش همین آرمین 23 سالشه دوست نداره این قرطی بازیارو :D اما حتما کلی جوون 23ساله هست که عاشق این قرطی بازیان.:D
اسم تاپیک و اشتباه زدم :lol: من میخوام ببینم چطوری تا قبل اینکه بگیرم به ملت حالی کنم که خیلی باحله:D

این جا مردم فک میکنم این کنسول یه اسباب بازی هست :دی
دقیقا یکی از جمله هایی که زیاد میگن اینه که (( میخوای 500تومان پول بدی که بشینی بازی کنی !!))
تکنولوژی و ایناشو بیخیال :دی فکرشو که میکنم بجا دسته و موس و این چیزا با تکون خوردن و حرکت کردن باید بازی کنی ذوق میکنم :lol:
یه مصاحبه می خوندم از جسیکا چوبوت (ایشون یه خانم 34 ساله بسیار زیبا، و البته یه کم شیطون و بی تربیت، و از مجری های اصلی گیم در سایت IGN هستند)، می گفتند خیلی ها به من می گن تو خانم هستی و نمی تونی گیم باز باشی، حتی خیلی از همکارام فکر می کنند من فقط چون شغلم اینه الکی یه کم گیم بازی می کنم، ولی (جمله آخر رو عینا نقل قول می کنم):

F*ck People, I love games...d

خلاصه که بسیار فرمایش متینی می فرمایند ایشون! گور بابای مردم! بازی کنید حالش رو ببرید! هر کس هم از این شر و ور ها گفت محل نذارید!
icon10.gif

پ.ن: این هم اصل فیلم برای دوستان علاقمند! :دی

YouTube - Stupid Gamer Girl Questions

مشالله چه خوب مونده اصلا بهش نمیاد 34ساله باشه :lol: :D
دقیقا منم همینو میگم هرکی هرچی میخواد بگه من میگیرم :D

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
مشالله چه خوب مونده اصلا بهش نمیاد 34ساله باشه :lol: :D
دقیقا منم همینو میگم هرکی هرچی میخواد بگه من میگیرم :D

آره هزار ماشاء الله! :lol:

از هر انگشتش هم که هزار هنر می باره...

احتمالا کسانی که با گرفتن ایکس باکس 360 مخالفت می کنند خانم هستند! یه دمو می ذارم از بازی Dance Central کینکت (با این بازی میشه رقص یاد گرفت)، بهشون نشون بده، احتمال داره تو فکرشون تجدید نظر کنند!

[nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=Y-iKWe-U9bY"]YouTube - Kinect: Dance Central Full Motion Preview with Jessica Chobot[/nomedia]

تازه این فقط یکی از امکانات کینکته! بازی هایی مثل Your Shape Fitness Evolved و همچنین The Biggest Loser هستند که میشه باهاشون تمرین کرد و وزن کم کرد!

در آینده ممکنه بازی هایی بیاد که بشه باهاشون تمرین رانندگی یا ورزش های مختلف رو انجام داد. پس غیر از گیم به درد چیزای دیگه هم می خوره...

و...

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
اگه میخواد تا اسم تاپیک رو به سن دارندگان Xbox 360 تغییر بدم و یه نظر سنجی هم بزارم تا مشخص بشه :دی

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
آره هزار ماشاء الله! :lol:

از هر انگشتش هم که هزار هنر می باره...

احتمالا کسانی که با گرفتن ایکس باکس 360 مخالفت می کنند خانم هستند! یه دمو می ذارم از بازی Dance Central کینکت (با این بازی میشه رقص یاد گرفت)، بهشون نشون بده، احتمال داره تو فکرشون تجدید نظر کنند!

YouTube - Kinect: Dance Central Full Motion Preview with Jessica Chobot
تازه این فقط یکی از امکانات کینکته! بازی هایی مثل Your Shape Fitness Evolved و همچنین The Biggest Loser هستند که میشه باهاشون تمرین کرد و وزن کم کرد!
در آینده ممکنه بازی هایی بیاد که بشه باهاشون تمرین رانندگی یا ورزش های مختلف رو انجام داد. پس غیر از گیم به درد چیزای دیگه هم می خوره...
و...
اره مامانم میگه برا چیته :D خیلی از این بازی رقص و بدنسازی و ... براش گفتم تا یکم راضی شد . راضی شدن در این حد که کار نداره بگیرم یا نگیرم :lol: یعنی از کمک مالی خبری نیست :lol:
نظر برادرم هم که به کل مثبت کردم :lol:
بزار بگیرم بعد هی میان بهم میگن بزار یکم بازی کنیم اگه من گذاشتم :lol:
اگه میخواد تا اسم تاپیک رو به سن دارندگان Xbox 360 تغییر بدم و یه نظر سنجی هم بزارم تا مشخص بشه :دی
کی بخواد من !! :lol: مخلصیم هم اسم رو عوض کن هم نظر سنجی هم بزار.

میگما حالا خوده ایکس باکس بدون کینکت چیزه بدرد بخوری هست !! ؟؟ من که میخوام بگیرم فقط به خاطر کینکته.

bahram512

Registered User
لایک‌ها
140
دوست عزیز شما که خودت دلت میخواد بگیری چه کاریه که به حرف این اون گوش میدی

اگه فکر میکنی دوست داری ایکس باکس بازی کنی برو بگیر حالشو ببر اگه نه که کلا" بی خیالش بازم حالش رو ببر :دی

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
اره مامانم میگه برا چیته :D خیلی از این بازی رقص و بدنسازی و ... براش گفتم تا یکم راضی شد . راضی شدن در این حد که کار نداره بگیرم یا نگیرم :lol: یعنی از کمک مالی خبری نیست :lol:
نظر برادرم هم که به کل مثبت کردم :lol:
مشکل اساسی رو در این مورد ذکر کردی!
127fs3556139.gif

بزار بگیرم بعد هی میان بهم میگن بزار یکم بازی کنیم اگه من گذاشتم :lol:
laugh2.gif

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
دوستان نظر سنجی هم اضافه شد.
رای بدید ببینیم که اول میشه :دی

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
آخ یاشار دست رو دلم نزار که خونه :D دوستان من پسر عمه یاشار هستم (استارتر تاپیک) به خدا منم گیر همین مسئله هستم . منم میخوام ایکس باکس بگیرم . ولی مامانم و خواهرم هی میگن چرا میخوای 500 تومان بدی برا بازی ! پولتو واسه یه چیز خوب نگه دار :D بدبختی درس منم زیاد خوب نیست برای همین گفتن 200 تومان بیشتر بهت نمیدیم !! بقیش رو خودم باید از سایتی که کار میکنم در بیارم ! هر چی هم بهشون میگم بابا فکرشو کن والیبال به صورت فیزیکی بازی میکنی چه حالی میده ولی بازم گوش نمیدن :D یاشار جالا وایسا منم که گرفتم میدونم همشون میگن بزار منم بازی کنم ولی اگه گزاشتم بازی کنن . ساعتی پول میگیرم :p

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
دوست عزیز شما که خودت دلت میخواد بگیری چه کاریه که به حرف این اون گوش میدی
اگه فکر میکنی دوست داری ایکس باکس بازی کنی برو بگیر حالشو ببر اگه نه که کلا" بی خیالش بازم حالش رو ببر :دی
نه من کلا به حرف کسی گوش نمیدم کاری دلم میخواد رو انجام میدم:lol:
نکته اینجاست که اگه راضی بشن میرم میشینم کنارشون هی مینالم که میخوام برم بگیرم پول کم دارم :lol: وگرنه اگه بهم بگن نگیرم که من کاره خودم رو میکنم:D
دوستان نظر سنجی هم اضافه شد.
رای بدید ببینیم که اول میشه :دی
آقا با اجازه منم شرکت کردم اما هنوز ایکس باکس ندارم:lol: اما مهم نیست وقتی گرفتم سنم در حد چند روز زیاد میشه فقط :lol:
نظرسنجی مشکل فنی داره :دی الان من که 20سالمه کدوم گزینه رو باید بزنم !!!!! گزینه 5 یا 6 !؟ :lol:
آخ یاشار دست رو دلم نزار که خونه :D دوستان من پسر عمه یاشار هستم (استارتر تاپیک) به خدا منم گیر همین مسئله هستم . منم میخوام ایکس باکس بگیرم . ولی مامانم و خواهرم هی میگن چرا میخوای 500 تومان بدی برا بازی ! پولتو واسه یه چیز خوب نگه دار :D بدبختی درس منم زیاد خوب نیست برای همین گفتن 200 تومان بیشتر بهت نمیدیم !! بقیش رو خودم باید از سایتی که کار میکنم در بیارم ! هر چی هم بهشون میگم بابا فکرشو کن والیبال به صورت فیزیکی بازی میکنی چه حالی میده ولی بازم گوش نمیدن :D یاشار جالا وایسا منم که گرفتم میدونم همشون میگن بزار منم بازی کنم ولی اگه گزاشتم بازی کنن . ساعتی پول میگیرم :p
اوووووف دیگه که اینجا ماله منه :lol: :lol: الان دیگه میتونی حرف بزنی یا نه :lol:
درست زیاد خوب نیست بعد میخوان 200تومان بهت بدن:blink: :lol:

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
الان من که 20سالمه کدوم گزینه رو باید بزنم !!!!!
اگه امروز تازه 20 سالتون تموم شده باید بزنید 18-20 ولی فردا میشه 20-22.
به عبارت دیگه 20-18 یعنی تا 19 سال و 364 روز و 23 ساعتو 59 دقیقه روز رو گذرونده باشید :دی

منم که گرفتم میدونم همشون میگن بزار منم بازی کنم ولی اگه گزاشتم بازی کنن . ساعتی پول میگیرم
ایول سیـاسـت.ما که همه بازی میکنن به جز خودمون :دی

--
دوستان اگه از بحث خارج نشید ممنون میشم.
بحث های خودمونی رو با ارسال پی ام هم میشه انجام داد : )

Ostadb

Registered User
لایک‌ها
62
الان من 27 سالمه کدومو باید بزنم
129fs3647527.gif

V A H I D

Registered User
لایک‌ها
1
من نهصد سالمه .. ! :دي ببخشید 19 سالمه ! :دي
البته داداشم هم هستش 12 سالشه !

ببخشید یکی به من بگه بازی های بالا 18 سالو برای کی می سازن ؟ برای بچه ها ؟
هر کی بهتون گیر داد اینو بگین ساکت می شه ! :دي

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
بیشتر چون با پسر عمو هام کل کل داریم 95 درصد موارد فقط فوتبال بازی میکنم چ
خودمم اگه بازی کنم مستر لیگ و...
در کنارش اگر بازی مثل تنیس یا ماشین باشه بازی میکنم
call of duty تنها بازی که از اولین نسخه بازی کردم بین بازیهای جلو رفتنی

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
احتمالا کسانی که با گرفتن ایکس باکس 360 مخالفت می کنند خانم هستند!
و...

منم خانم هستم ولی شدیدا به بازی علاقه دارم و دوست دارم همه کنسول هارو داشته باشم فعلا PS3, PS2, PSP و X360 دارم و الان تو فکر گرفتن 3ds و wii هستم :p

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته خانواده منم خیلی مخالفت می کردن منم می گفتم من کارم برنامه نویسی بازی هستش باید بازی کنم که با تکنولوژی های ساخت بازی آشنا بشم :p

به بقیه کاری نداشته باشید, به هرحال بازی یه تفریح سالم هستش. از این بعد با خانوادتون صحبت کنید :p

mahi58

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
11,288
منم خانم هستم ولی شدیدا به بازی علاقه دارم و دوست دارم همه کنسول هارو داشته باشم فعلا PS3, PS2, PSP و X360 دارم و الان تو فکر گرفتن 3ds و wii هستم :p
بابا ایول!
icon10.gif

یادش به خیر یه زمانی یه تاپیک بود در مورد این که چرا خانم ها گیم باز نیستند، من توش یه حرفایی زدم (که درست هم نبود واقعا)، به خانم های فروم برخورد و کلی شون اومدند نوشتند که ما هم گیم باز هستیم و این گیم و اون گیم رو بازی کردیم!
icon10.gif

ولی نمی دونم چرا توی دنیای واقعی از این خانم های گیمر پیدا نمیشه! هیچ وقت من یه خانم رو در حال خریدن گیم از مغازه ندیدم! میگی گیم اصلا می خندند بهت! :D

ولی خوب شما با این اطلاعات گیم؟ واقعا بدون هیچ منظور بدی، تعجب کردم که خانم هستید...

در مورد دوست مون هم من از روی حرف هایی که بهشون گفته شده حدس زدم که یه خانم از گیمر بودنش شاکیه (که حدسم درست هم بود)، هیچ منظور بدی نبود البته...
البته خانواده منم خیلی مخالفت می کردن منم می گفتم من کارم برنامه نویسی بازی هستش باید بازی کنم که با تکنولوژی های ساخت بازی آشنا بشم :p
حالا ما چه خالی یی ببندیم!
1h2ye18efp1ye2jh3ll6.gif

بالا