برگزیده های پرشین تولز

سن دارندگان Xbox360 ?!؟

سن شما ؟؟

• Total voters
    38

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
بابا ایول!
icon10.gif

ولی خوب شما با این اطلاعات گیم؟ واقعا بدون هیچ منظور بدی، تعجب کردم که خانم هستید...

حالا ما چه خالی یی ببندیم!
1h2ye18efp1ye2jh3ll6.gif

همه تعجب می کنن وقتی می فهمن من خانم بیدم :p

چند سالی تو مجله بازی رایانه نویسنده و مدیر روابط عمومی بودم, همیشه برای سردبیرمون جالب بود که من به بازی علاقه دارم :p

-----------------

آقایون که تو خرید اینجور چیزا نباید مشکل داشته باشن! معمولا خانواده ها به پسرا زیاد گیر نمی دن :lol:

cdcenter24

Registered User
لایک‌ها
40
ببخشید یکی به من بگه بازی های بالا 18 سالو برای کی می سازن ؟ برای بچه ها ؟
هر کی بهتون گیر داد اینو بگین ساکت می شه ! :دي
یعنی چی بازی بالای 18 سال !؟!! :blink: از روی این گروه سنی که میزنن رو بازی میگی !؟ :D
آقایون که تو خرید اینجور چیزا نباید مشکل داشته باشن! معمولا خانواده ها به پسرا زیاد گیر نمی دن :lol:
خوب گیر دادن خانواده همون مشکله اصلیه دیگه :lol:

V A H I D

Registered User
لایک‌ها
1
یعنی چی بازی بالای 18 سال !؟!! :blink: از روی این گروه سنی که میزنن رو بازی میگی !؟ :D

نه بابا منظورم این نبود که .. ! :دي
منظورم بازی هایی که برای گروه سنی M هستند که خود m از Mature می اد ...

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
من نیز کنسول نداشته بیدم:دی

Any Problem?
TrollLeft.png

@پارسا: توکه PS2PSPDS داری بسته دیگه:دی

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
یادش به خیر یه زمانی یه تاپیک بود در مورد این که چرا خانم ها گیم باز نیستند، من توش یه حرفایی زدم (که درست هم نبود واقعا)، به خانم های فروم برخورد و کلی شون اومدند نوشتند که ما هم گیم باز هستیم و این گیم و اون گیم رو بازی کردیم!
icon10.gif
icon10.gif
icon10.gif

خوبه از این تاپیکا داشته باشیم.جای بحث زیاد داره.حالا واقعا چرا؟ :دی
ولی خوب شما با این اطلاعات گیم؟ واقعا بدون هیچ منظور بدی، تعجب کردم که خانم هستید...
Me 2 :eek:
--
پارسا من ریپورت اسپمت رو دادم :دی

cyru3

Registered User
لایک‌ها
40
ولی نمی دونم چرا توی دنیای واقعی از این خانم های گیمر پیدا نمیشه! هیچ وقت من یه خانم رو در حال خریدن گیم از مغازه ندیدم! میگی گیم اصلا می خندند بهت! :D
کی میگه پیدا نمیشه الان توی cod داریم بازی میکنیم یه دختره هست شاخ سرتر از همه پسرا البت توی لایوم یکیا میشناسم اونم خیلی بازیش خوبه معلومه گیمر چون همه بازیا توی پروفایلش ثبت بود

خانواده که بعضی وقتا فکر میکنن فیلم هندیه بر میگردم میبینم صندلی اوردن نشستن دارن بازی منا تماشا میکنن
ولی کلا بازی کردن به سن نیست من که فکر نکنم بتونم ولش کنم

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,277
icon10.gif
icon10.gif

خوبه از این تاپیکا داشته باشیم.جای بحث زیاد داره.حالا واقعا چرا؟ :دی

باور کن چراش اصلا مشخص نیست!

یه عالمه این شرکت های مایکروسافت و سونی و Game Developer ها و امثالهم روی این قضیه کار کردند تا بتونند اون نصفه دیگه ملت رو که گیمر نیستند رو هم گیم باز کنند که درآمد بره بالا، ولی هیچ جواب درست و حسابی نگرفتند.

الان فعلا فکر کنم بیشترین بازی که خانم ها بازی کردند Sims باشه. البته کینکت هم ممکنه این قضیه رو عوض کنه. :دی
پارسا من ریپورت اسپمت رو دادم :دی

بزن بنش کن این کاربر *%#$*# رو!
df35b07497684c1a88c1.gif

کی میگه پیدا نمیشه الان توی cod داریم بازی میکنیم یه دختره هست شاخ سرتر از همه پسرا البت توی لایوم یکیا میشناسم اونم خیلی بازیش خوبه معلومه گیمر چون همه بازیا توی پروفایلش ثبت بود

پیدا میشه، ولی تک و توک! در مقابل هر 50 تا گیمر آقا یه دونه گیمر خانم هم توی همون سیستم لایو پیدا نمی کنی...
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif
icwx0mkzxzslg487t0a.gif
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif
crazy.gif

Last edited:

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121

paula

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
0
من تازه اين تابيكو ديدم ولي در راستاي بازي كردن دخترا من با برادرم هرروز سر اينكه الان كدوممون با xboxبازي كنيم دعوا داريم خانوادمونم مشكلي با اين قضيه ندارن xbox و kinect اي هم كه دارم جايزه شاكرد اول شدنم بود
اتفاقا جند روز قبل رفتم يه بازي اكشن بكيرم به فروشنده ميكم اين بازي رو بده ميكه من فقط xbox دا ما ميكم ميدونم شما بدين وقتي هم داشت حساب ميكرد يه جوري نكاه كرد انكار روح ديده :D يا اصلا به قيافم نميخوره gamer باشم:hmm:

بالا