سوالات متفرقه

Business plan

Registered User
اسپم ندید اینجا حالا مدیران پی تی آزاد گذاشتنتون خودتون نباید بفهمید اینجا جاش نیست تاپیک مخصوص این کار ها هست تو قسمت های دیگه . مدیری که اخطار میدی برای لحن حرف زدن من خب بیا جمعش کن این چند تا اسپمر رو
 

ehsanservat

Registered User
دوستان یه گوشی نوکیا قدیمی ساده هست
روش خط همراه اول بوده
قبل از ریجستری روشن بود برا بالا ۱۰ سال
بخاطر همین نرفته بودن سایت همتا

امروز مشکلی پیش اومد خط ایرانسل گذاشتن منتظر sms ی بودن

که از همتا یه sms اومد با مضمون مالک این دستگاه شماره تلفن دیگری هست موقتا تا ۱۲ اسفند با این شماره ( ایرانسل ) فعال خواهد بود
اگر بیشتر زمان نیاز دارید باوشماره مالک به همتا برید و انتقال مالکیت بدید،

سیم در آوردن سیم قبلی همراه اول انداختن رو گوشی
بعد من رفتم همتا ، قسمت دستگاه من ، گوشی باو همون شماره همراه اول ثبت imei کردم

آیا مشکلی پیش میاد؟ قطع نشه ارتباط گوشی نوکیا
 

nasimparsi

Registered User
دوستان یک پرسش درباره جریمه های رانندگی

خودرو من یک میزانی جریمه داشته حدود 80 هزار تومان الان رفتم توی سایت 120 راهور می بینم شده 160 هزار تومان. من شنیده بودم این موارد جریمه اگر دیر پرداخت بشه دو برابر می شه بعد این دو برابر رو در زمان های خاصی می بخشن و دوباره همون قیمت می شه و .. چون خرید ماشین من جدید بوده و اصلاعات خاصی درباره جریمه ها ندارم می خواستم بپرسم کی این جریمه ها دوباره همون قیمت قبلی می شه که اون زمان پرداخت کنم؟
 

mehrab128

کاربر تازه وارد
گاهی اوقات پس از مطالبه مهریه توسط زن، مرد از پرداخت آن خودداری می کند. در این صورت زن یا وکیل وی می تواند درخواست توقیف اموال مرد را داده و نسبت به توقیف اموال برای مهریه اقدام کند.

مهریه چیست؟
مهریه حقی است که به موجب شرع و قانون بر گردن مرد است و در صورت مطالبه آن از سوی زن، مرد ملزم به پرداخت آن است. تعیین مقدار مهر منوط به تراضی طرفین است و به صورت توافقی تعیین می شود.

مهریه شرط اصلی برای ازدواج نیست یعنی اگر در زمان عقد مهریه تعیین نشود عقد صحیح است. همچنین می توان مهریه را بعد از عقد با توافق طرفین تعیین کرد.
 
بالا