برگزیده های پرشین تولز

سوال از دارندگان ای میت جمین با ویندوز موبایل 6

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
من PDAViet 4.0.0.0.6 Touch هم نصب کردم! ولی مشکل اصلی سر جاش هست ....

اسپیکر خارجی گوشی قطع می شه ( برای مکالمه مشکلی ندارم )

مشکل از کجاست ؟ چی کار کنم ؟ ( با ویندوز موبایل 5 اصلا این مشکل را نداشتم)

البته بعضی وقت ها بدون هیچ کاری انجام بدم خودش درست می شه بعد دوباره قطع می شه :(

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من PDAViet 4.0.0.0.6 Touch هم نصب کردم! ولی مشکل اصلی سر جاش هست ....

اسپیکر خارجی گوشی قطع می شه ( برای مکالمه مشکلی ندارم )

مشکل از کجاست ؟ چی کار کنم ؟ ( با ویندوز موبایل 5 اصلا این مشکل را نداشتم)

البته بعضی وقت ها بدون هیچ کاری انجام بدم خودش درست می شه بعد دوباره قطع می شه :(

این مشکلی هستش که اکثر ویندوز موبایل 6 ها دارند .

برای رفع آنی این مشکل باید به یک شماره _ ( الکی ) _ تماس بگیرید و قبل از برقراری تماس ، کلید قرمز رو بزنید .

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
این مشکلی هستش که اکثر ویندوز موبایل 6 ها دارند .

برای رفع آنی این مشکل باید به یک شماره _ ( الکی ) _ تماس بگیرید و قبل از برقراری تماس ، کلید قرمز رو بزنید .
من توی تماس مشکلی ندارم و اسپیکر اصلی که برای پخش آهنگ هست قطع هست

با این حال راه حل شما را امتحان کردم ولی صدای اسپیکر وصل نشد ... :(

farzin_silver

Registered User
لایک‌ها
12

داخل قسمت setting و بعد قسمت phone بشید. در اونجا یه قسمت واسه play رینگ تونی که انتخاب کردید هست. اون دگمه play رو بزنید صدا بر می گرده .
:f34r:
من این رو تو دو سه تا رام 6 امتحان کردم.

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
داخل قسمت setting و بعد قسمت phone بشید. در اونجا یه قسمت واسه play رینگ تونی که انتخاب کردید هست. اون دگمه play رو بزنید صدا بر می گرده .
:f34r:
من این رو تو دو سه تا رام 6 امتحان کردم.
امتحان کردم متاسفانه با این روش هم درست نشد :(

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

به احتمال زیاد بازر دستگاهتون سوخته این مشکلیه که تقریباً تو اکثر گوشی های جمین و S200 بوجود میاد و تنها راهش عوض کردن اونه،تقریباً 10 تومنی خرج داره :blush:​

_ni

Registered User
لایک‌ها
42
به احتمال زیاد بازر دستگاهتون سوخته این مشکلیه که تقریباً تو اکثر گوشی های جمین و S200 بوجود میاد و تنها راهش عوض کردن اونه،تقریباً 10 تومنی خرج داره :blush:​

ایشون میگن کار میکنه و هر از گاهی قطع میشه.
مال من تو رام خودش این آخریها خیلی میشد (wm5) ولی تو این رام جدید فقط 1-2 بار شده
بعضی مواقع که زیادی باهاش سریع کار میکنم گیج میزنه و کند میشه و بعدش قطع میشه صداش

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

50 در صد وین 6.0 ها این مشکل رو دارند . اگر صدای گوشی با اون روشی که من در 4 - 5 پست بالاتر گفتم نیومد و همینطور با سافت ریست هم نیومد .درنتیجه یا سیم Buzzer قطع شده یا کلاً Buzzer ( بلندگوی پشتی ) دستگاهتون سوخته . و باید تعویض بشه .

انشا الله که نرم افزاری باشه .

_ni

Registered User
لایک‌ها
42
50 در صد وین 6.0 ها این مشکل رو دارند . اگر صدای گوشی با اون روشی که من در 4 - 5 پست بالاتر گفتم نیومد و همینطور با سافت ریست هم نیومد .درنتیجه یا سیم Buzzer قطع شده یا کلاً Buzzer ( بلندگوی پشتی ) دستگاهتون سوخته . و باید تعویض بشه .

انشا الله که نرم افزاری باشه .

ان شاء الله

اگر خواستین خودتون بازش کنید و عوض کنین به من بگین روشش رو میگم. مال خودم رو 2000000 بار تا حالا باز کردم. باز کردن پشتش قلق داره واکرنه سیم و سوکتش به یه جای بدی میرن!

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
مال من تو رام خودش این آخریها خیلی میشد (wm5) ولی تو این رام جدید فقط 1-2 بار شده
بعضی مواقع که زیادی باهاش سریع کار میکنم گیج میزنه و کند میشه و بعدش قطع میشه صداش

اون موقع که من S200 داشتم دقیقاً همین جوری شد تقریبا یه هفته قطع و وصل میشد بعد یه هفته به کل قطع شدش
البته بردم جمهوری طرف 10 تومن گرفت عوض کرد،اون موقع فروشندهه میگفت سوختن بازر تو جمین یه امر طبیعییه اگه نسوزه جای تعجب داره :lol:
از دوستامم که جمین دارن همشون یه بار بازر دستگاهشون رو عوض کردن،در ضمن همون جوری که دوستمون فرمودند عوض کردنش خیلی راحته اما مطمئن باشید از هر کسی که بازرشو بخرید خودش براتون رایگان عوض میکنه پس ریسک نکن ;)

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
اون موقع که من S200 داشتم دقیقاً همین جوری شد تقریبا یه هفته قطع و وصل میشد بعد یه هفته به کل قطع شدش
البته بردم جمهوری طرف 10 تومن گرفت عوض کرد،اون موقع فروشندهه میگفت سوختن بازر تو جمین یه امر طبیعییه اگه نسوزه جای تعجب داره :lol:
از دوستامم که جمین دارن همشون یه بار بازر دستگاهشون رو عوض کردن،در ضمن همون جوری که دوستمون فرمودند عوض کردنش خیلی راحته اما مطمئن باشید از هر کسی که بازرشو بخرید خودش براتون رایگان عوض میکنه پس ریسک نکن ;)
پس حتما سوخته دیگه!

( گوشی من گارانتی اکسون داره که هنوز هم تموم نشده ... اونا برام درست می کنند؟ مشکل اون 10 تومان نیست ... مشکل اینه که من اصفهان هستم )

یا کسی نمی دونه توی اصفهان جایی گیر میاد یا نه ؟

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3

:blink: همه جمین ها بازرشون میسوزه - من یکساله دارم همچین اتفاقی نیوفتاده . ؟ .

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
:blink: همه جمین ها بازرشون میسوزه - من یکساله دارم همچین اتفاقی نیوفتاده . ؟ .

ایشالا که نمیسوزه ولی اکثرشون به این مشکل دچار میشن،برای من هم بعد 13-14 ماه سوخت فقط توصیه من به کسایی که جمین دارن اینه که به هیچ عنوان با اسپیکر گوششیشون آهنگ گوش ندن یا اینکه از رینگ تون هایی که صدای بلند و دارای بیس زیاد هستند استفاده نکنن چون باعث سوختن بازر دستگاهشون میشه ;)

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
100 سوخته این طور که شما ها می گید!

چون دیگه وصل نمی شه ...

حتی دوباره WM 5 هم نصب کردم! ولی بازم درست نشد
( خیلی برام عجیبه که چرا دقیقا همزمان با نصب WM 6 این اتفاق افتاد )

سوال بالا را کسی نمی دونست ؟ :

( گوشی من گارانتی اکسون داره که هنوز هم تموم نشده ... اونا برام درست می کنند؟ مشکل اون 10 تومان نیست ... مشکل اینه که من اصفهان هستم

یا کسی نمی دونه توی اصفهان جایی گیر میاد یا نه ؟

lordofpersia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مورد مشک اسپیکر باید خدمتتون عرض کنم که این مشکلی هست که بیشتر جمین داران باهاش برخورد میکنن!

1.هارد رسیت کنید که معمولا ربطی نداره :)
2.قسمت هندزفری شما اتصالی پیدا کرده که در درجه اول با کمی داخل کردن جک هندزفری درون سوراخ ببینید صدا بر میگرده یا نه!
که اگر اینطور شده باشه وقتی کسی تماس میگیره هم مجبورید از هندز فری استفاده کنید!
اگر هم بکل جواب نداد باید جک رو باز کنید و اتصالی رو برطرف کنید!

3.هگر هیچکدام جواب نداد اسپیکر شما سوخته از یک امر روتین هست در جمین ها بازر ضعیف در نتیجه با کمی بلند شدن صدا میسوزه! و تنها راه حل عوض کردن اون!

من خودم تمامی مراحل بالا برام اتفاق افتاده یک به یک در آخر که بکل قطع شد یک اسپیکر motorola م7 که البته پوستم کنده شد تا این مراحل رو طی کردمو یکی یکی پشت سر گذاشتم!

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
در مورد مشک اسپیکر باید خدمتتون عرض کنم که این مشکلی هست که بیشتر جمین داران باهاش برخورد میکنن!

2.قسمت هندزفری شما اتصالی پیدا کرده که در درجه اول با کمی داخل کردن جک هندزفری درون سوراخ ببینید صدا بر میگرده یا نه!
که اگر اینطور شده باشه وقتی کسی تماس میگیره هم مجبورید از هندز فری استفاده کنید!

3.هگر هیچکدام جواب نداد اسپیکر شما سوخته از یک امر روتین هست در جمین ها بازر ضعیف در نتیجه با کمی بلند شدن صدا میسوزه! و تنها راه حل عوض کردن اون!

من خودم تمامی مراحل بالا برام اتفاق افتاده یک به یک در آخر که بکل قطع شد یک اسپیکر motorola م7 که البته پوستم کنده شد تا این مراحل رو طی کردمو یکی یکی پشت سر گذاشتم!
1- با هارد رست حل نشد

2- نه این مشکل نیست چون برای تماس ها مجبور نیستم از هند فیری استفاده کنم و خود هند فیری هم برای پخش آهنگ بدون مشکل کار می کنه

3- پس صد در صد سوخته !

اسپیکر موتورلا ال 7 با جمین یکی هست ؟! می تونیم از این استفاده کنم ؟ از اصلش بهتر و قوی تره ؟

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
ایشالا که نمیسوزه ولی اکثرشون به این مشکل دچار میشن،برای من هم بعد 13-14 ماه سوخت فقط توصیه من به کسایی که جمین دارن اینه که به هیچ عنوان با اسپیکر گوششیشون آهنگ گوش ندن یا اینکه از رینگ تون هایی که صدای بلند و دارای بیس زیاد هستند استفاده نکنن چون باعث سوختن بازر دستگاهشون میشه ;)

پس من یکی دو ماه فرصت دارم تا بازرم بسوزه :lol: . ( فقط یک شوخی بود .)

**** اگر سوختن بازر ، هم زمان با نصب وین 6.0 بوده من فکر میکنم تغییرات رجیستری که در اون رام در جهت بیشتر شدن صدای اسپیکر خروجی داده بودن باعث این کار شده .

من هم از وقتی این رام 6.0 رو که توی امضام هست رو روی گوشیم نصب کردم صدای اسپیکر پشتی بیشتر شده .

ناگفته نماند من اولین روزی که گوشیم رو گرفتم وین 5.0 رو به 6.0 تغییر دادم شاید تا حالا کم بوده و الان نرمال شده .
64.gif

_ni

Registered User
لایک‌ها
42

سلام

مال جمین من یه بار که مهر این حدودها هندز فری رو زدم دیگه صداش قطع شد. بعدش دستگاهم رو باز کردم و با 80000 بار باز و بسته کردن بالاخره راه افتاد. از اون موقع دیگه میترسیدم که توش هندز فری بزنم.... (چقدر طرح 3 دقیقه 30 دقیقه از دست دادم و اون مدتی که استفاده کردم به مغزم آسیب رسید خدا میدونه!!!) چند هفته پیش همینجوری حال کردم دوباره بزنم ببینم خراب میشه یا نه! دیدم که کار کردش. رفتم یه تبدیل 2.5 به 3.5 خریدم و به ماشین هم وصلش میکنم به اسپیکر خونه به همه چیز که یه 3.5 بده!!!! فعلا هم قطع نشده فقط بدیش اینه که وقتی میزنم میکروفن قطع میشه و فقط صدا رو میشه از اسپیکر شنید (راهی نداره این مشکل؟)

چقدر نوشتما! منظور این بود که حالا من اگه بخوام اسپیکر موتورولا ام7 رو بذارم بهش میخوره؟ قوی تر هستش؟ تون صدا و مصرف باتری چطورن؟ قمیت چطوره؟ سوکت سرش مثل همینه یا یه تعویض سوکت هم داریم؟

ممنون
نیما

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
من یه مشکل دیگه هم روی ویندوز موبایل 6 دارم!

کانتکت باز نمی شه ... با چند ورژن مختلف از WM6 هم امتحان کردم... توی همه این مشکل را داشتم

چی کار کنم ؟

sina-ts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بايد بعد از اينکه wm6 رو ريختين يبار ديگه هارد ريست کنی تا کانتکت ها بياد

بالا