برگزیده های پرشین تولز

سوال از دارندگان ای میت جمین با ویندوز موبایل 6

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
این جمین با این اسپیکرش منو دیونه کرد :D

همون طور که گفتم بعد از ریختن WM6 صدا به کل قطع شد ( یه چند تا WM6 مختلف را هم امتحان کردم ! تو همه همین مشکل بود ... )

بعد همون طور که دوستان گفتند فکر کردم بازرش سوخته و خواستم عوض کنم که یه مدت بدون اینکه هیچ تغییری بدم درست شد

یه چند باری هم قطع وصل شد .... حالا دوباره قطع شده ...

چی کار کنم ؟! یعنی مشکل از کجاست ؟! :(

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
کسی پیشنهادی نداره؟!

آخه با این وضع فکر می کنم اگه بازر را هم عوض کنم خوب نمی شه ! :(

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
کسی پیشنهادی نداره؟!

آخه با این وضع فکر می کنم اگه بازر را هم عوض کنم خوب نمی شه ! :(

تنها یک راه داره اون هم ریختن برنامه برا اگولایزر (معمولا winamp ) که با تنظیم اون بازر گوشی شما نمیسوزه

پ.ن:راه حل یک تعمیر کار حرفه ای پاکت پسی:)

_ni

Registered User
لایک‌ها
42
تنها یک راه داره اون هم ریختن برنامه برا اگولایزر (معمولا winamp ) که با تنظیم اون بازر گوشی شما نمیسوزه

پ.ن:راه حل یک تعمیر کار حرفه ای پاکت پسی:)

برنامه ی pocketmusic ver5.0 رو بریزین حالش رو ببرین. تازه زندگی با پاکت پیسی معنی پیدا میکنه!
.......برو حالش رو ببر....

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
این جمین با این اسپیکرش منو دیونه کرد :D

همون طور که گفتم بعد از ریختن WM6 صدا به کل قطع شد ( یه چند تا WM6 مختلف را هم امتحان کردم ! تو همه همین مشکل بود ... )

بعد همون طور که دوستان گفتند فکر کردم بازرش سوخته و خواستم عوض کنم که یه مدت بدون اینکه هیچ تغییری بدم درست شد

یه چند باری هم قطع وصل شد .... حالا دوباره قطع شده ...

چی کار کنم ؟! یعنی مشکل از کجاست ؟! :(

خیالت راحت که سوخته ربطی هم به رام جدید نداره

ماله منم بعد از 3 ماه سوخت اکسون 10 تومن گرفت عوض کرد
از اون موقع هم تا حالا که 1.5 سال شده داره کار میکنه ولی واقعا خیلی سیستم صوتی گوشی ضعیفه

در ضمن یه چیزی هم بهت بگم اگر پورت هدفونت مشکل داره یا شکسته یا بهضی موقع ها قطع میشه یا میشده

ممکنه مشکل از اون باشه :eek:
به صورتی که گوشی همیشه در حالت هدفون میمونه -و صدای اسپیکرش در نمیاد
بره خودم این جوری شده بود 5 ماه پیش گفتم بازم سوخته :(
ولی یکم باهاش ور رفتم و این کارو کردم که درست شد

یه فایل آهنگ پلی کردم و با پورت هدفون به زور تا آخر زدم توش و سریع کشیدم (خیلی سریع)
که یه دفه اسپیکرش درست شد :lol:

این قضیه به من ثابت کردم واقعا قطعات این گوشی ........:wacko:

_ni

Registered User
لایک‌ها
42
o
به صورتی که گوشی همیشه در حالت هدفون میمونه -و صدای اسپیکرش در نمیاد
بره خودم این جوری شده بود 5 ماه پیش گفتم بازم سوخته :(
ولی یکم باهاش ور رفتم و این کارو کردم که درست شد

یه فایل آهنگ پلی کردم و با پورت هدفون به زور تا آخر زدم توش و سریع کشیدم (خیلی سریع)
که یه دفه اسپیکرش درست شد :lol:

این قضیه به من ثابت کردم واقعا قطعات این گوشی ........:wacko:

مال من هم اینجوری شد مهر. از همه طرف توش کردم و در آوردم جک رو ولی جواب نداد. بالاخره اینقدر باز و بسته کردم گوشی رو و با جکش ور رفتم که درست شد. از اون موقع تا چند هفته پیش میترسیدم که هندزفری بزنم ولی یکبار از بیکاری و هیجان گفتم بزنم ببینم شاید خراب نشه! زدم و دیدم کار کرد... (مال من تو حالت هندزفری مونده بودش!!!)

قسمت قرمز رو پایه ام خفــــــــــن:p
مال من دکمه ولومش که کنارش هست شکسته. جایی رو سراغ ندارین داشته باشن؟ علاالدین و پایتخت رو تقریبا گشتم نداشتن!

ممنون
نیما

jaminreza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
کسی برنامه sk toolsندارد

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
اگر اهل تعویض و امتحان rom های جدید هستید اینو حتما ببینید : WM6.1

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=364430
سلام دوست من
اين لينک که گذاشتيد و نوشته:
ROM for Prophet
ShadoW 2.0
(Touch Edition)

آيا فقط براي HTC هست؟؟
يا براي هر پاکت پي سي ديگري ميشه استفاده کرد؟؟
(تازه وارديم ديگه!)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام دوست من
ROM for Prophet
ShadoW 2.0
(Touch Edition)

آيا فقط براي HTC هست؟؟
(تازه وارديم ديگه!)

نه عزیز هر پاکت پسی چی هست مثلا شما میتونید از این رام در جمین و اس 200 استفاده کنید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
راستي اين يعني چي؟؟ ميشه دربارش توضيح بديد؟
(Touch Edition)

یه ادیشن هست که حالت تاچ فلو میکنه چه جوری بکم کار کردن رو lcd رو راحت میکنه ایکونها میزون تر تو دستن

جا افتاد؟؟؟

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
من الان روی گوشیم WM 6 نصب هست ...

متاسفانه Bluetooth دیگه کار نمی کنه روی این رام

می خوام همون WM 5 که روی سایت خود I-mate هست را نصب کنم

ولی error میده ...

چه شکلی می تونم WM 5 اصلی را دوباره نصب کنم ؟!

bodybuilder2

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
سلام دوست من
ROM for Prophet
ShadoW 2.0
(Touch Edition)

آيا فقط براي HTC هست؟؟
(تازه وارديم ديگه!)

من دیروز این پست رو کوت کردم نمیدونم چرا خبری ازش نیست ؟

اما دوباره میگم ...

63izs7n.gif

خیلی جالبه که این ورژن از WM رو اینجا توی ترد جمین معرفی کردند .

باید به عرضتون برسونم که من بعد از نصب این مدل ها از سری ویندوز موبایل 6.1 گوشیم وارد صفحه سه رنگ ( و مجبور به دانگرید شدم )

ورژن Prophet_ShadoW_1.0_VE.rar

و Prophet_ShadoW_2.0_CE_Black_with_new_icon.rar

و Prophet_ShadoW_2.0_TE-CH-REGION.zip

و ROM 6.1 OS 5.2.19716_hoangdat_VT.rar

و RUU_Prophet_220734_2207114_024721_NVID.rar

و Shadow_My_Edition_2_no_DualSIM.rar

و ShadowCleanEdited.rar

در ضمن مراحل CID آنلاک و نرم افزاری و هارد ریستیش رو هم انجام دادم در همه موارد بعد از نصب کامل ( 100% ) و ریست گوشی وارد صفحه سه رنگ میشه .

البته کار نشد نداره -- اگر کسی از دوستان روی جمین و یا اس 200 تونست نصب کنه به ما هم روش نصبش رو بگه ببینیم چی رو از قلم انداختیم .؟
144fs807820.gif

اگر هم خواستید نصب کنید اون دو تا یی که قرمزشون کردم ویندوز هایی زیبا و کامل هستند و ائنی که سبزه سبک و روان . ( برای سرچ کردن توی XDA-Developers بگردید )

ما رو هم بی خبر نگذارید ( مرسی )

pdvhbr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
sorate type farsim kheily payine vase hamin finglish minevisaam ...sharmande
man windows mobile e 6.1 ro rooye gooshie s200 am nasb kardam tarigheye nasbesham too in link neveshte :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=350033
age ahyanan motevajjeh nemishin man vasatoon tozih midam:in method ye methode jadide vase upgrade e rom ke az mazayash ham sari tar boodan o storage e bishtare .in method 4 ta marhale dare ke marhaleye sevvomo chaharmoesh faghat vase rom hayie ke vase method haye ghadimi sakhte shodan .hala marahele aslish:
avvalesh bayad oon file i ke too site dade shode ro download konid .bad az inke downloadesh tamoom shod file ro too ye foldere delkha extract konid.hala bayad roo gooshitoon ye kari bokonid be name hardspl .inke hardspl chie ziad kari behesh nadashte bashin chon yekam pichidast .amma khoobish ine ke shoma baraye har gooshi faghat yebar bayad inkaro anjam bedin (yani inke dafeye bad ke khastin rom avaz konid in marhale ro anjam nadin ! )
1.avvalin kar gooshitoono ye soft reset konid...dar hali ke dare boot mishe baraye chand lahze ye safheyi miad ke ye seri ettelaat dar morede gooshitoon neveshte.avvalin khat versione IPL ro neveshte:in version shamele ye adade khasse ke az samte rast ya be 1 khatm mishe ya be 0 ..hala in ghesmat havasetoono jam konin ...age version be 1 khatm shod yani gooshie shoma modele G4 e va age be 0 khatm shod yani G3 hala ke moshakhas shod gooshitoon che modelie mrim soraghe hardspl...varede oon foldere extract shode beshin bad varede foldere hardspl beshin hala file e hardspl.bat ro entekhab konid (HAVASETOON BASHE IN FILE HA BA WINDOWS XP X64 VA WINDOWS VISTA MOSHKEL DARAN AZ IN WINDOWS HA ESTEFADE NAKONID !) bad az ejra kardane in file yek safheye CMD baz mishe o bad az chand lahze ye safheye setup shekl(!) miad hala tak take marahele in setup ro ejra konid havasetoon ham bashe ke ASLAN dast be gooshi nazanin bad az inke tamoom shod dogmeye finish ro bezanid ...tabrik migam shoma marhaleye hardpsl ro anjam dadin
2.khob hala in ghesmat mikhaym rome asli ro nasb konim ...avval rome delkhahetooni download konino too ye foldere delkhah extract konin...bad az in varede foldere aslie rom beshin ...2 ta file oonja mibinid: ROMUpdateUtility_NV_G3.exe va ROMUpdateUtility_NV_G4.exe ....age modele gooshitoon G3 bood file e marboot be G3 va age modelesh G4 bood file e marboot be G4 ro ejra konid...in tikke havasetoon bashe age in file ro eshtebah ejra konid be ehtemale besyar balayi gooshitoon brick(gheire ghabele estefade ) mishe .bad az inke file ro ejra kardin yebar dige oon setup ejra mishe ..dobare marahal ro ta tah berin..vaghti tamoom shod dobare gozineye finish ro bezanid ...tabrik migam shoma rome e mobiletoono upgrade kardin
hala chand ta noke:
1.man hich masooliate dar ghebale in guide nemipaziram...age gooshitoono kharab kardin masooliatesh ba khodetoone ...pas havasetoono jam konid
2.in guide i ke man neveshtam faghat vase rome haye jadid javab midan pas age rometoon ghadimie (masalan wm5) bayad oon 2 ta marhaleye digeyi ro ke goftam khodetoon az oon site e enligsh ejra konidva ya az methode ghadimi az too linke zir estefade konid
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=310452
3.in guide faghat vase serie HTC prophet (yani imate jamin,qtek s200 va xda-neo) neveshte shode ,age roo gooshie dige ejra konid gooshitoon brick mishe
4.too tamame marahele install dast be gooshi nazanin
5.dafeye bad ke khastin rom nasb konid faghat marhale 2 ro ejra konid,faghat vase bare avval marhale 1
ro ejra konid
6.movaffagh bashin

ario_r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لینک سالمه :)
در ضمن احتیاجی به دانلود کردن Prophet_PV_Temp.rar نیست :happy:
از اینجا دانلود کن
پسوردش هم اینه : PDAVIET

دوست عزیز لینک بالا کار نمی کنه و پیغام میده که نمیتونه فایل رو پیدا کنه
ممکنه راهنمایی کنید؟
ممنونم

x460

Registered User
لایک‌ها
702
سلام
دوست من دیروز یک i-mate jamin دست دوم خرید.بعد از نیم ساعت گوشی خاموش شد. وقتی دوباره روشنش کرد صفحه سفید شد بعد گوشی خاموش شد و هر چی دکمه گوشی رو زدیم روشن نشد.بعد از حدود 15 دقیقه دوباره روشن کردیم ، گوشی روشن شد.بعد 10 دقیقه دوباره صفحه سفید شد و هنگ کرد که مجبور شدیم باتری رو در بیاریم و دوباره جا بزنیم.گفتیم شاید شارژ باتری کم باشه و گوشی رو گذاشتیم تو شارژ . ولی بازم همین مشکلات هست. البته الآن وقتی روشنش می کنیم i-mate رو می نویسه و دوباره صفحه سفید می شه و هنگ.خواستم بپرسم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟وقتی گوشی رو روشن می کنیم جلوی osversion می نویسه : 2.13.9.23 .
ممنون می شم راهنمایی کنید.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام
دوست من دیروز یک i-mate jamin دست دوم خرید.بعد از نیم ساعت گوشی خاموش شد. وقتی دوباره روشنش کرد صفحه سفید شد بعد گوشی خاموش شد و هر چی دکمه گوشی رو زدیم روشن نشد.بعد از حدود 15 دقیقه دوباره روشن کردیم ، گوشی روشن شد.بعد 10 دقیقه دوباره صفحه سفید شد و هنگ کرد که مجبور شدیم باتری رو در بیاریم و دوباره جا بزنیم.گفتیم شاید شارژ باتری کم باشه و گوشی رو گذاشتیم تو شارژ . ولی بازم همین مشکلات هست. البته الآن وقتی روشنش می کنیم i-mate رو می نویسه و دوباره صفحه سفید می شه و هنگ.خواستم بپرسم مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری؟وقتی گوشی رو روشن می کنیم جلوی osversion می نویسه : 2.13.9.23 .
ممنون می شم راهنمایی کنید.

سخت افزاری:(

من یه گوشی داشتم اینجوری بود ، بعد هر چند ساعت یا دقیقه کل صفحه میرفت و فقط یه صفحه ای سفید میامد که راهی جز سافت ریست نبود

اونی که من داشتم مشگل lcd پیدا کرده بود .

راستی نظرات کاملا شخصی هست انشاالله که از رام باشه حالا شما یه رام جدید روش بریز ببین چی میشه.

x460

Registered User
لایک‌ها
702
سخت افزاری:(

من یه گوشی داشتم اینجوری بود ، بعد هر چند ساعت یا دقیقه کل صفحه میرفت و فقط یه صفحه ای سفید میامد که راهی جز سافت ریست نبود

اونی که من داشتم مشگل lcd پیدا کرده بود .

راستی نظرات کاملا شخصی هست انشاالله که از رام باشه حالا شما یه رام جدید روش بریز ببین چی میشه.

سلام
ممنون از اینکه زود جواب دادین.اگه می شه لطف کنید بگید چی بریزم بهتره و اگه لینک دانلودش رو هم بذارید ممنون می شم.من تاحالا با ویندوز موبایل کار نکردم اگه یک راهنمایی کلی هم در مورد ریختن رام جدید بکنین ممنون می شم.
مرسی

بالا