برگزیده های پرشین تولز

سوال از شما، پاسخ از ما - رفع مشکلات کامپیوتری

mammad_fashion

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام خدمت همه دوستان عزیز و خسته نباشید
من معمولا توی هیچ فرومی پست ارسال نمیکنم و فقط پست های دیگران و میخونم و مشکلم برطرف میشه !
ولی تو این مورد دیگه مجبور شدم پست ارسال کنم چون خیلی وقت هست درگیر این موضوع هستم و پیدا نکردم
%28452%29.gif

دوستان عزیز به یک برنامه جهت ویرایش (گذاشتن صدا ، حذف صدا و...) فایل های mp3 صوت دوبله فیلمها نیازمندم !
80% از برنامه های ویرایش موزیک و آهنگ و دانلود کردم هیچکدوم به کار نمیاد و صوت های دوبله و هنگامی که میخوای بدی به برنامه ارور میده !
که به علت فشرده بودن فایل mp3 هست ! قبلا یک نرم افزار داشتم فوق العاده بود ولی متاسفانه پاک شده و اسمی ازش ندارم
فقط بادمه بنفش بود
frown.png
biggrin.png

دوستان عزیز خواهشمندم کسی همچین برنامه ای سراغ داره لطفا معرفی کنه ! خواهشا
مرسی

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
دوست عزیز بهترین کار اینه، وقتی کارتون تموم شد، فرمت رو به Wave تبدیل کنید و بعد به فیلم یا هر منبع دیگه اضافه اش کنید.

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
با سلام
کاربران محترم پرشین تولز
این تاپیک رو بخاطر این ایجاد کردیم تا کاربرها، هر سوال کامپیوتری دارن رو اینجا مطرح کنن و جواب رو همینجا دریافت کنن.
خواهشاً از ایجاد تاپیک های مختلف برای سوال و درخواست راهنمایی خودداری فرمائید.
سپاس

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
سلام ،‌من یه مشکل دارم که مربوط به یه ویروس میشه ! میتونم اینجا مطرح کنم ؟

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
یکی از دوستان من یه فلش داره ،چنتا از فولدرها که داخلش عکس هست ، عکس ها هرکدوم تبدیل به یه فایل شدن همه به یه اسم تک حرفی و بدون پسوند.
توی لپ تاپ خودش این پوشه ها باز می شد و می شد فایل هارو دید ، ولی وقتی به لپ تاپ خودم زدم اون پوشه ها به شکل یه فایل 8 کیلوبایتی بدون پسوند شده
و باز نمیشه ،‌تو نت گشتم اینجور که فهمیدم این کار یه ویروسه به اسم Isaver ،یه چنتا نرم افزار پیدا کردم که این ویروس رو پاک کنه ولی چیزی پیدا نکردم که بتونه این فولدر هارو به حالت اول برگردونه
اگر کسی اطلاعی درباره این مشکل داره ممنون میشم راهنمایی کنه .

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
یکی از دوستان من یه فلش داره ،چنتا از فولدرها که داخلش عکس هست ، عکس ها هرکدوم تبدیل به یه فایل شدن همه به یه اسم تک حرفی و بدون پسوند.
توی لپ تاپ خودش این پوشه ها باز می شد و می شد فایل هارو دید ، ولی وقتی به لپ تاپ خودم زدم اون پوشه ها به شکل یه فایل 8 کیلوبایتی بدون پسوند شده
و باز نمیشه ،‌تو نت گشتم اینجور که فهمیدم این کار یه ویروسه به اسم Isaver ،یه چنتا نرم افزار پیدا کردم که این ویروس رو پاک کنه ولی چیزی پیدا نکردم که بتونه این فولدر هارو به حالت اول برگردونه
اگر کسی اطلاعی درباره این مشکل داره ممنون میشم راهنمایی کنه .
از فایلهای مهمت بکاپ بگیر بعد از لینکی که گذاشتم combofix رو دانلود و نصب و اسکن کن، در حین اسکن بذار به نت وصل باشی و هیچ برنامه ای هم در حال اجرا نباشه! صد در صد کمکت میکنه!
کد:
http://files.snapfiles.com/localdl936/ComboFix1412141.exe

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70
از فایلهای مهمت بکاپ بگیر بعد از لینکی که گذاشتم combofix رو دانلود و نصب و اسکن کن، در حین اسکن بذار به نت وصل باشی و هیچ برنامه ای هم در حال اجرا نباشه! صد در صد کمکت میکنه!
کد:
http://files.snapfiles.com/localdl936/ComboFix1412141.exe
یه اتفاقایی افتاد ! ولی هنوز فولدرها به همون شکل هستن و نمیشه بهشون دسترسی داشت

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
یه اتفاقایی افتاد ! ولی هنوز فولدرها به همون شکل هستن و نمیشه بهشون دسترسی داشت
بعد از به اصطلاح این اتفاق ها، باید با یه آنتی ویروس از طریق بوت ویروس کشی کنید، اگر در دسترس نیست! نصب کنید

the dude

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام چطور یک نرم افزار تقریبا پرحجم که مجبور شدیم آنلاین نصبش کنیم رو (بخاطر نداشتن Offline Installer) برای نصب در آینده ذخیره کنیم آیا کسی راهی بلده؟ با سپاس
در اینجا Windows Essentials 2012 برای مووی میکرش

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
باید حتما با آنتی ویروس خوبی بررسیش کنی
یکی از اون فایل ها رو بده به ویروس توتال نتیجه شو بذار همینجا

T.REX

Registered User
لایک‌ها
331
سلام..
مطمئنید فولدرهاتون هیدن نشده؟!...

بله احتمالا ویروس فایلاشونو هیدن کرده و الان انتی ویروس ویروسو از بین برده ولی اثراتشو خیر.
یادمه یه ترفند خیلی ساده تو نت بد که با استفاده از run میتونستی فایل هیدن رو رونمایی کنی و به حالت اول در بیاری.یه سرچ کن راحت پیدا میشه.

یه مشکلم من دارم :general209:
اقا ما به تازگی ویندوز 8 نصب کردیم.خلاصه موقع نصب ویندوز زبان و لوکیشن و امثال اینارو دست نزدم ونتیجه این شد که کلا دسترسیم به زبان فارسی بعد از نصب ویندوز قطع شد.خلاصه با یکم دستکاری تونستم کیبرد فارسی رو نصب کنم (همون input ) .حالا تو قسمت نمایش دهنده ی کلمات فارسی موندم.ینی کلمات فارسی رو تو زیرویس فیلما نشون نمیده.اومدم از تو نت persian display lang رو نصب کردم ولی بازم چیزی نمایش نمیده .منظورم زیرنویساست.
خلاصه اینکه چیکار کنم واسه این زیرنویس؟:( زیرنویسارو همه بصورت انگلیسی میخونه.

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
اقا ما به تازگی ویندوز 8 نصب کردیم.خلاصه موقع نصب ویندوز زبان و لوکیشن و امثال اینارو دست نزدم ونتیجه این شد که کلا دسترسیم به زبان فارسی بعد از نصب ویندوز قطع شد.خلاصه با یکم دستکاری تونستم کیبرد فارسی رو نصب کنم (همون input ) .حالا تو قسمت نمایش دهنده ی کلمات فارسی موندم.ینی کلمات فارسی رو تو زیرویس فیلما نشون نمیده.اومدم از تو نت persian display lang رو نصب کردم ولی بازم چیزی نمایش نمیده .منظورم زیرنویساست.
خلاصه اینکه چیکار کنم واسه این زیرنویس؟:( زیرنویسارو همه بصورت انگلیسی میخونه.

آموزش تصویریش رو میتونید از اینجا دریافت کنید

بالا