برگزیده های پرشین تولز

سوال : درامد فروشگاه لوازم بهداشتی آرایشی آنلاین چقدر؟

nino1

Registered User
لایک‌ها
87
سلام کسی میدونه یه سایت حرفه ای مثل ruban.com یا mootanroo.com چقدر درامد دارن؟ بودجه برای سئو و دیجیتال مارکتینگ داریم + جنس هم هست دفتر هم هست همه چی هست

ممنون.

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
لوازم ارایشی جزو اقلام پر فروش اینترنتی هست

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
ببینید معمولا نرخ تبدیل 2 درصد در کمترین حالت هست

که مثلا با 25 هزار بازدید میشه روزی 500 سفارش ! ولی ممکنه تا 10 درصد هم بشه که درآمد هنگفتی میشه

ولی در کل بنده پیج اینستاگرام اینفلوئنسر لوازم آرایشی سراغ دارم با 10 کا یوزر ماهی 200 میلیون درآمدشه

nino1

Registered User
لایک‌ها
87

که مثلا با 25 هزار بازدید میشه روزی 500 سفارش ! ولی ممکنه تا 10 درصد هم بشه که درآمد هنگفتی میشه

ولی در کل بنده پیج اینستاگرام اینفلوئنسر لوازم آرایشی سراغ دارم با 10 کا یوزر ماهی 200 میلیون درآمدشه

ممنون عزیز . میتونم آدرس اون شخص رو بدونم؟ 200 میلیون عدد کمی نیست

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
ممنون عزیز . میتونم آدرس اون شخص رو بدونم؟ 200 میلیون عدد کمی نیست

ببخشید به خاطر اینکه بنده کارهای تبلیغاتش رو انجام میدم از گفتن نام برند معذورم.

در کل منظورم این بود که کلا رسته لوازم آرایشی بسیار بسیار سود سرشاری داره و در بعضی محصولات تا 500 درصد سود داره !

شما در کنار سایت حتما یک پیج اینستا درست کن و ریویو محصولاتت رو اونجا منتشر کن و با کاربران سایتت از طریق اینستاگرام تعامل برقرار کن .

اینطوری فروشت همیشه تضمین شده هست.

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
احیانا نرخ تبدیل لوازم آرایشی این طوری هست ؟ چون من فروش موبایل نرخ تبدیل 0.3% رو تجربه کردم، فروش کتاب هم 0.5% بوده. فکر کنم 2% دست بالا باشه برای لوازم آرایشی

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
بله درست میگید اما یه عدد حدودی به نظرتون چقدر؟ الان موتن رو روزی 20 تا 25 هزار بازدید داره
می تونین برای شروع تبلیغات را از مبالغ پایین تر انجام بدین و بازخورد را ببینید

هر چند آرایشی با کیفیت و قیمت مناسب ، همیشه پر طرفدار هست

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,210
لوازم آرایشی رو از کجا تهیه می کنند؟ به قیمت عمده منظورمه

Mihanprozhe.ir

Registered User
لایک‌ها
80
احیانا نرخ تبدیل لوازم آرایشی این طوری هست ؟ چون من فروش موبایل نرخ تبدیل 0.3% رو تجربه کردم، فروش کتاب هم 0.5% بوده. فکر کنم 2% دست بالا باشه برای لوازم آرایشی
شما اگه کلمات درستی رو سئو کنید و کاربر نهایی رو هدف قرار بدید تا 10 درصد رو راحت تجربه میکنید .

مثلا شما بیایید کلمه رژ لب رو سئو کنید شاید در روز 10 هزار سرچ خوره داشته باشه و برای شما 2 هزار ورودی بیاره . ولی کسی که رژ لب رو سرچ میکنه واقعا خریداره ؟

یا بیایید مثلا : کلمه خرید رژ لب ضد آب حج دهنده با قیمت مناسب رو سئو کنید ؟ اگه این کلمه 100 تا جستجو داشته باشه در کل ایران مطمئنا 90 تاش خریدار هست و نرخ تبدیل بالایی داره .

پس میبینید که نرخ تبدیل به نوع کلمات ورودی شما بستگی داره

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,505
ببخشید به خاطر اینکه بنده کارهای تبلیغاتش رو انجام میدم از گفتن نام برند معذورم.

در کل منظورم این بود که کلا رسته لوازم آرایشی بسیار بسیار سود سرشاری داره و در بعضی محصولات تا 500 درصد سود داره !

شما در کنار سایت حتما یک پیج اینستا درست کن و ریویو محصولاتت رو اونجا منتشر کن و با کاربران سایتت از طریق اینستاگرام تعامل برقرار کن .

اینطوری فروشت همیشه تضمین شده هست.
روی محصولات خاصی تمرکز داره یا همه ؟
تنوع محصولات تو این موضوع خیلی زیاده

omen13

Registered User
لایک‌ها
116
شما اگه کلمات درستی رو سئو کنید و کاربر نهایی رو هدف قرار بدید تا 10 درصد رو راحت تجربه میکنید .

مثلا شما بیایید کلمه رژ لب رو سئو کنید شاید در روز 10 هزار سرچ خوره داشته باشه و برای شما 2 هزار ورودی بیاره . ولی کسی که رژ لب رو سرچ میکنه واقعا خریداره ؟

یا بیایید مثلا : کلمه خرید رژ لب ضد آب حج دهنده با قیمت مناسب رو سئو کنید ؟ اگه این کلمه 100 تا جستجو داشته باشه در کل ایران مطمئنا 90 تاش خریدار هست و نرخ تبدیل بالایی داره .

پس میبینید که نرخ تبدیل به نوع کلمات ورودی شما بستگی داره

خب همه ورودی های سایت که نهایتا از جستجوی گوگل "خرید رژ لب" نمیان، اگه این طوری بود ورودی خیلی کمتری داشتین.
در کل احساس می کنم خیلی دست بالا می گیرید تخمین زدنتون رو، مثلا ورودی کلمه "رژ لب" اونقدی که فکر می کنید نیست، نهایتا ماهیانه 10 هزار جستجو داره نه روزانه.
در کل راجع به "ورودی" صحبت می کنم نه صرفا از گوگل. سئو زمان بر هست، علاوه بر این جستجو ها اینقد زیاد نیست برای خرید مستقیم طبق بررسی که داشتم از keyword forecast گوگل. کسی که می خواد سریع کارش رو شروع کنه از کانال های ورودی مختلف می خواد بازدید بگیره.
شما فکر کنید همه ورودی ها از بنر هست. از هر چند نفر که روی بنر کلیک می کنن یکی خریدار هست برای محصولات آرایشی؟ برای گوشی رو من نرخ خرید رو خدمتتون گفتم 0.3% بوده با ورودی از سایت مقایسه موبایل (affiliate دیجیکالا)
تا الان لوازم آرایشی رو امتحان نکردم، ولی اگه 2% باشه عالیه

Last edited:

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
دوستانی که فروش اینترنتی دارین ، چه سایت و یا اینستاگرام
از تبلیغات یکتانت و یا سیستم دیگه استفاده کردین ؟

بازدهی چطوری بوده ؟

aranikala

Registered User
لایک‌ها
26
درصورتیکه بتونید بازارهدف تونو شناسایی کنید و دیجیتال مارکتر و سئو کار خوبی داشته باشید ، تو حوزه کاری شما ، فروش خوبی میشه داشت .

Farzadnew

Registered User
لایک‌ها
25
تبلیغات در حوزه بانوان پیشنهادی بلاگر های با موضوع آموزش آشپزی و انواع آموزش ها در اینستاگرام و در وبسایت ها نی نی سایت هست

بالا