برگزیده های پرشین تولز

سوال شرعی از علمای وبمستر , تیغ زدن popup خارجی

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
سرویس خودشه. دلش خواسته به شمای ایرانی ارائه نده. مگه وظیفه داشته به شما سرویس بده یا ازشون طلبی داشتی ؟:D

حرف شما مثل اینه که یه مغازه دار به شما بگه آقا من از قیافه ات خوشم نمیاد. دلم نمیخواد به شما جنسی بفروشم. نیا تو مغازه من:p:D. بعد شما بری ریش مصنوعی(تغییر آیپی) بذاری و تغییر قیافه بدی و بری تو مغازه طرف... بعد تازه ادعا کنی که حالا که این مغازه دار با من لج کرده، اگه از مغازه اش دزدی هم بکنم، کار اشتباهی نکردم:general509:
همه ما می دونیم که صرفا بحث دلش خواستن نیست اگر در حالت نرمال بود حرف شما درست اما اگر در مثال شما تمامی مغازه دارها بیان بگن دلم نمی خواد بهت جنس بفروشم و شما بحثت بحث حفظ بقا باشه بازم کاری نمی کنی ؟ البته من منظورم این نیستا کلا بریبدون انجام کاری درآمد دربیاری

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
امثال شما باعث میشید سایت های کسب درآمد خارجی مارو تحریم کنن !
شما درسترین رفتار رو هم انجام بدید باز اونا به شما درآمدی نمیدن بحث چیز دیگریست عزیز دل

zbaziedit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
شما درسترین رفتار رو هم انجام بدید باز اونا به شما درآمدی نمیدن بحث چیز دیگریست عزیز دل
ما که چند ساله با پاپ ادز ادسترا و propellerads کار کردیم با واریز بالای 30 هزار تا بدون کوچیکترین مشکلی.
ایرانیا عادتشونه هرجا میرن گند میزنن همیشه دنبال کلاهبرداری تیغ زدن و تقلب هستن بخاطر همینه هیچ جا پیشرفت نمیکنید.
البته قصد توهین ندارم همه جا خوب و بد داره ولی متاسفانه اکثرن همینه.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
ما که چند ساله با پاپ ادز ادسترا و propellerads کار کردیم با واریز بالای 30 هزار تا بدون کوچیکترین مشکلی.
ایرانیا عادتشونه هرجا میرن گند میزنن همیشه دنبال کلاهبرداری تیغ زدن و تقلب هستن بخاطر همینه هیچ جا پیشرفت نمیکنید.
البته قصد توهین ندارم همه جا خوب و بد داره ولی متاسفانه اکثرن همینه.
عزیز من الان بحث چیز دیگریه منظور منم چیز دیگریه -شما مگه از کشور دیگه ای هستید؟

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
سرویس خودشه. دلش خواسته به شمای ایرانی ارائه نده. مگه وظیفه داشته به شما سرویس بده یا ازشون طلبی داشتی ؟:D

حرف شما مثل اینه که یه مغازه دار به شما بگه آقا من از قیافه ات خوشم نمیاد. دلم نمیخواد به شما جنسی بفروشم. نیا تو مغازه من:p:D. بعد شما بری ریش مصنوعی(تغییر آیپی) بذاری و تغییر قیافه بدی و بری تو مغازه طرف... بعد تازه ادعا کنی که حالا که این مغازه دار با من لج کرده، اگه از مغازه اش دزدی هم بکنم، کار اشتباهی نکردم:general509:
قانونی وجود دارد به نام عدم تبعیض، یعنی یک شرکت مثلا آمریکایی میتونه از ارائه سرویس به مشتری به هر دلیلی خوداری کنه مگر برای مواردی چون نژاد، رنگ پوست، ملیت، دین و معلولیت.
ولی در اکثر موارد به خاطره تحریم به ایرانی ها سرویس نمیدن.
ولی باز کلاهبرداری کردن ازشون رو توجیه نمیکنه، چون اینکار وضع رو برای هممون بدتر میکنه، یعنی جاهایی هم که میتونن چشم پوشی کنن هم دیگه نمی کنن

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
قانونی وجود دارد به نام عدم تبعیض، یعنی یک شرکت مثلا آمریکایی میتونه از ارائه سرویس به مشتری به هر دلیلی خوداری کنه مگر برای مواردی چون نژاد، رنگ پوست، ملیت، دین و معلولیت.
ولی در اکثر موارد به خاطره تحریم به ایرانی ها سرویس نمیدن.
ولی باز کلاهبرداری کردن ازشون رو توجیه نمیکنه، چون اینکار وضع رو برای هممون بدتر میکنه، یعنی جاهایی هم که میتونن چشم پوشی کنن هم دیگه نمی کنن
دمت گرم می خواستم همین بحث رو برسونم شما تکمیل گفتی با تشکر

بالا