برگزیده های پرشین تولز

سوال شرعی از علمای وبمستر , تیغ زدن popup خارجی

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
با سلام..
بنظرتون تیغ زدن سیستم های پاپ آپ خارجی عیب نداره یا عیب داره؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
دوستی گفت دزد که از دزد بدزده شاه دزده..
شنیدم سر خیلی وبمستر ها رو کلاه گذاشتن..
نمیدونم ولی بلاخره اونی هم که سیستم پاپ آپ رو راه اندازی کرده یه فرد عادیه بدون پست حکومتی.
بهتره سرش رو کلاه نزارید !

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
به نظر من در کل درست نیست از نظر وجدانی ... اگه شرایط عادی بود قطعاً این کار غلط بود. بالاخره اونا اول چپاول کشورهایی مثل ما رو استارت زدن ولی اینم نمیشه که ما رابین‌هودبازی در بیاریم جواب دزدی رو با رو با دزدی بدیم. این جوری دیوار کج تا آخر هم کج میره بالا و آخرش همه نابود میشن.
اما الان مسأله تیغ زدن نیست به نوعی ... تیغ زدن حرامه این درست اما الان به نوعی جنگ و دعواست و تو جنگ بیایم دشمن رو گول بزنیم نمیگن کارش حرام بوده!
وقتی دارو هم مشمول تحریم میشه، دیگه کاملاً روشنه که یه جنگی داره اتفاق میافته ... حالا یکی بیاد تو سایتش پاپ‌آپ بزاره و کاری کنه الکی باز بشه، به نظرم نه تنها حرام نیست بلکه اگه پولی که در میاد از این کار، تو یه راه خیر خرج بشه کار درستی هم هست.
البته من فقط نظر خودمو گفتم شاید اشتباه باشه بعداً سر پل صراط مشکل پیدا کنم با این طرز فکر!

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
تیغ زدن در صورتی که موجب مرگ ادمین اون سایت نشود بلامانع است.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
:general507:
به چه صورت بتیغیمشان ؟
به صورت نا محسوس :general711:
به نظر من در کل درست نیست از نظر وجدانی ... اگه شرایط عادی بود قطعاً این کار غلط بود. بالاخره اونا اول چپاول کشورهایی مثل ما رو استارت زدن ولی اینم نمیشه که ما رابین‌هودبازی در بیاریم جواب دزدی رو با رو با دزدی بدیم. این جوری دیوار کج تا آخر هم کج میره بالا و آخرش همه نابود میشن.
اما الان مسأله تیغ زدن نیست به نوعی ... تیغ زدن حرامه این درست اما الان به نوعی جنگ و دعواست و تو جنگ بیایم دشمن رو گول بزنیم نمیگن کارش حرام بوده!
وقتی دارو هم مشمول تحریم میشه، دیگه کاملاً روشنه که یه جنگی داره اتفاق میافته ... حالا یکی بیاد تو سایتش پاپ‌آپ بزاره و کاری کنه الکی باز بشه، به نظرم نه تنها حرام نیست بلکه اگه پولی که در میاد از این کار، تو یه راه خیر خرج بشه کار درستی هم هست.
البته من فقط نظر خودمو گفتم شاید اشتباه باشه بعداً سر پل صراط مشکل پیدا کنم با این طرز فکر!
منظورتون از جنگ بازار و ارتباطش درگیری کشور ها رو نفهمیدم..
چیزی که من به عنوان جنگ ازش حس میکنم اینه که آشفته بازاریه و شرکت ها مدام در حال تیغ زدن و کلاهبرداری از هم هستن..
این شرکت تبلیغاتی از وبمستر ها دزدی میکنه..
یکی مثل من از اون..
اون شرکتی که بهش سفارش تبلغی میده هم خودش رو محصولات و خدماتش خدا تومن الکی سود میکنه...
تیغ زدن در صورتی که موجب مرگ ادمین اون سایت نشود بلامانع است.
منم همینو میگم..
چیزی که نکشتش..قوی ترش میکنه :general709:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
این پول ها برکت نداره. اگه راست میگی مصطفی رو تیغ بزن:D

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
من خودم مخالف این نوع روش ها هستم اما وقتی فکر می کنیم اونا حتی به کودکان سرطانی ما هم رحم نمی کنن و اون رو درگیر دعواهای سیاسی کردن از طرفی تمام فرصت های شغلی که یک جوان می توانست در عرصه جهانی داشته باشه و ازش درآمد کسب کنه بازهم درگیر سیاست کردن و مانع شدن و خب وقتی اونا دارن کل اصول اخلاقی رو زیر پا میزارن و برای ما در واقع به نوعی حکم حفظ بقا پیدا کرده این مباحث کاری با سیایت ندارم کلا اما همه این سیستم ها کافیه بفهمن شما ایرانی هستید کل درآمدتون رو به راحتی بالا می کشن و تحریم و غیره رو هم دلیل میارن و در کل شتر سواری هم دلا دلا نمیشه یا باید کلا از ویندوز و هر نرم افزار دیگری استفاده نکنیم و یا وقتی استفاده کردیم اینجاشم ایراد نداره

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
فی حلالها حساب و فی حرامها عقاب

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
من خودم مخالف این نوع روش ها هستم اما وقتی فکر می کنیم اونا حتی به کودکان سرطانی ما هم رحم نمی کنن و اون رو درگیر دعواهای سیاسی کردن از طرفی تمام فرصت های شغلی که یک جوان می توانست در عرصه جهانی داشته باشه و ازش درآمد کسب کنه بازهم درگیر سیاست کردن و مانع شدن و خب وقتی اونا دارن کل اصول اخلاقی رو زیر پا میزارن و برای ما در واقع به نوعی حکم حفظ بقا پیدا کرده این مباحث کاری با سیایت ندارم کلا اما همه این سیستم ها کافیه بفهمن شما ایرانی هستید کل درآمدتون رو به راحتی بالا می کشن و تحریم و غیره رو هم دلیل میارن و در کل شتر سواری هم دلا دلا نمیشه یا باید کلا از ویندوز و هر نرم افزار دیگری استفاده نکنیم و یا وقتی استفاده کردیم اینجاشم ایراد نداره

سرویس خودشه. دلش خواسته به شمای ایرانی ارائه نده. مگه وظیفه داشته به شما سرویس بده یا ازشون طلبی داشتی ؟:D

حرف شما مثل اینه که یه مغازه دار به شما بگه آقا من از قیافه ات خوشم نمیاد. دلم نمیخواد به شما جنسی بفروشم. نیا تو مغازه من:p:D. بعد شما بری ریش مصنوعی(تغییر آیپی) بذاری و تغییر قیافه بدی و بری تو مغازه طرف... بعد تازه ادعا کنی که حالا که این مغازه دار با من لج کرده، اگه از مغازه اش دزدی هم بکنم، کار اشتباهی نکردم:general509:

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,405
اگر ندانی یا شک کنی حرام است یا حلال بهتر است انجام ندهی ولی اگر اسلام در خطر باشد حلال است

zbaziedit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
امثال شما باعث میشید سایت های کسب درآمد خارجی مارو تحریم کنن !

بالا