برگزیده های پرشین تولز

سوتی ها و خطاها و گافهای گزارشگرهای فوتبال

Nero12

Registered User
لایک‌ها
505
یوسفی وقتی حقیقی خودشو مینداخت زمین می گفت داره "اتلاف وقت تاکتیکی" می کنه :p
اتلاف وقت تاکتیکی اسم با کلاسه وقت کشیه؟ :general304:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
یوسفی وقتی حقیقی خودشو مینداخت زمین می گفت داره "اتلاف وقت تاکتیکی" می کنه :p
اتلاف وقت تاکتیکی اسم با کلاسه وقت کشیه؟ :general304:
واسه عربها وقتکشیه!!
واسه ما میشه اتلاف وقت تاکتیکی!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
عادل خان موقع گزارش فینال آسیا : "بازیکنان تیم ملی ما هم با بازیهای درخشانی که داشتند ان شاء الله به تیمهای اروپایی میرن"

:android02:

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
خیابانی
شیوه بازی استقلال بعضا ارسال از جناحینه

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
استاد خیابانی لحظاتی قبل در بازی رئال و شالکه :
حس میکنم این بازی ابستن حوادثی است و از اون بازی های است که کافیست کبریتی بر این انبار باروت !! انداخته بشه...منفجر خواهد شد ورزشگاه شالکه :D:D:D:D:D

دمش گرم...مدتها بود این از کبریت و انبار باروت رو استفاده نکرده بود:D

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
استاد خیابانی لحظاتی قبل در بازی رئال و شالکه :
حس میکنم این بازی ابستن حوادثی است و از اون بازی های است که کافیست کبریتی بر این انبار باروت !! انداخته بشه...منفجر خواهد شد ورزشگاه شالکه :D:D:D:D:D

دمش گرم...مدتها بود این از کبریت و انبار باروت رو استفاده نکرده بود:D

دفع توپ رونالدو هم رفت تو کلکسیون افتخارات دروازبان شالکه

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
این فردوسی پور حاضر نیست خودکارشو از دستش بندازه؟

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
فردوسی پور تقریبا تو هر بازی این اصطلاح رو به کار می بره
یه تنه می زنه ولی نه به شکلی که داور نقطه پنالتی رو نشون بده

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
طالب لو توپ رو توی .....( هاش ) میگیره :O

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
استاد خیابانی سلطان چرت و پرت و سونی دادنه کلا :general304:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
فصل رو استارت میزنیم : :D
بازی استوک سیتی _ لیورپول
استاد علیفر : "... در ایران حتی انجمنی به نام هواداران لیورپول داریم !! "
استاد مگه تیمهای دیگه ندارن :general307: معلوم نیست استاد تو دهه 40 سیر میکنن یا 50 ... :general704:
در این بازی و در دقایق حدود 30 تلاش کرد بگه بازی بسیار کسله و خیلی با لیگ ما فرقی نداره :general704: سوپر گل کوتینیو در نیمه دوم خط بطلانی بر ادعای استاد بود :D
ضمن اینکه ایشون همچون همیشه توصیه های زیادی برای کارشناسان و مربیان فوتبال داشتند و تعجب که چرا از توصیه های ایشون استفاده نمیشه ! دقایقی پیش میاد که جز دکمه ی mute چیزی به داد بینندگان فوتبال نمیرسه . :general507:

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فصل رو استارت میزنیم : :D
بازی استوک سیتی _ لیورپول
استاد علیفر : "... در ایران حتی انجمنی به نام هواداران لیورپول داریم !! "
استاد مگه تیمهای دیگه ندارن :general307: معلوم نیست استاد تو دهه 40 سیر میکنن یا 50 ... :general704:
در این بازی و در دقایق حدود 30 تلاش کرد بگه بازی بسیار کسله و خیلی با لیگ ما فرقی نداره :general704: سوپر گل کوتینیو در نیمه دوم خط بطلانی بر ادعای استاد بود :D
ضمن اینکه ایشون همچون همیشه توصیه های زیادی برای کارشناسان و مربیان فوتبال داشتند و تعجب که چرا از توصیه های ایشون استفاده نمیشه ! دقایقی پیش میاد که جز دکمه ی mute چیزی به داد بینندگان فوتبال نمیرسه . :general507:

.
دیروز استاد ابتدای نیمه دوم غوغا کردند. کارشناسه میگفت بدنها هنوز باز نشده و ایشون به قدری مسخره کردن و توپیدند که یعنی چی و فوتبال به خصوص تمرین علمه و از روز اول باید مثل موشک باشند
کلا روی کاغذ سیر میکنند ایشون

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سرهنگ جدیدا زده توی کسب و کار آمار انگار
یه بازیکن متوسط لستر رو از تیم محله شون تا روز بازی آمارش رو از روی کاغذ میخونه. یکی نیست بهش بگه آقا جان who cares?

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سرهنگ فالکایو رو درست نمیشناسه انگار یا فکر میکنه این یکی دیگه ست. هی میگه فالکایو ی جوان و نه اون یکی فالکایو

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
sar-jpg.900797

استاد گفته اسمم را در گوگل سرچ نمیکنم ، البته درست تر اینه که بگه از این به بعد دیگه سرچ نمیکنم !

alifar-g-jpg.900787

بارسلونا_اتلتیک بیلبائو
بر خلاف رسم معمول گزارش این بازی به استاد کبیر سوتی و غرور جناب علیفر سپرده شده بود .
  • ابتدای بازی پیکه یه پاس به دروازه بانشون داد که سرهنگ خیلی هیجان زده گفت "یه پاس اشتباه از پیکه صاحب پیراهن اصلی تیم ملی اسپانیا" ، استاد نکنه فکر کردی از منیریه پیرهن 10 هزار تومانی میپوشه ؟! مگه تیم ملی پیرهن اصلی و غیر اصلی داره ؟! :general505:
  • نکته دیگه اشاره فنی _مهندسی سرهنگ در ادامه همین صحنه بود که گفت " پاس عرضی از کناره ها به محوطه جریمه اصلا ممنوع هست" ، استاد با این اوصاف گواردیولا و انریکه و خیلی از بازیکنهای بزرگ باید به جمع مورینیو و ویدال و غیره بپیوندن و بیان پیش شما فوتبال و ادب و ... رو فرا بگیرن . کلا بارسلونا تو این چند سالی که همیشه کارش همین پاسها بوده اشتباه میکرده ، عجب ... :general210:
  • در ادامه که استاد جاشون خیلی گرم و نرم بنظر میرسید ادامه دادن که بیلبائو تنها باشگاهی هست که بازیکن خارجی نداره ، منم که از زمان بیلسا رو این باشگاه زوم بودم و پیگیرشون بودم یه مقدار هی به خودم شک کردم ، هی مرور کردم دیدم چی میگه این بنده خدا ، یه لحظه یادم اومد در محضر استاد سرهنگ علیفر هستیم ، خیالم راحت شد و گفتم خیالی نیست ، پیش میاد ... استاد در دقیقه 13 بازی اشتباه خودشون رو متوجه شدن و اصلاح کردن که بله "البته یه بازیکن فرانسوی ..."
  • استاد عنوان کردن چندی پیش مسی به عنوان بهترین مهاجم جهان انتخاب شدن و توپ طلا رو بردن ، :) ، استاد اون بهترین بازیکن هست نه بهترین مهاجم ، بخدا سایتهای فارسی رو هم بخونی مطمئنا فرجی حاصل میشه :general207:
  • موقع پنالتی مسی استاد گفت : "دور خیز کم که اصلا توصیه نمیشه " بدین سبب مسی هم به خیل عظیم شاگردان استاد پیوست که در نحوه پنالتی زدن باید برن پیش استاد ، خجالت هم نداره ، در جایی که مورینیو و گواردیولا و ... نشستن ، رفتن مسی خالی از اشکال بنظر میرسه :general501:
  • یکی از اشتباهات فجیع آقای سرهنگ این بود که وقتی توران در نیمه دوم به بازی اومد گفت "وقتی توران به بارسا اومد آقای انریکه تا مدتها بهش بازی نمیداد !!" :general410: یعنی زمین میخواست دهن باز کنه که بچه 12 ساله هم میدونه بارسلونا بخاطر محرومیت فیفا نمیتونست از توران استفاده کنه ولی این استاد سیمای میلی .... :general509:
  • نکته جالب تر اینکه اصلا برای ایشون سوال نشد که توران از ابتدای نیمه دوم بجای چه بازیکنی به زمین اومد ؟! حالا یا متوجه نشد بازیکن تعویضی کی بود یا نتونست پیدا کنه ولی بالاخره مسی رفت بیرون بازیکنی که هیچوقت تعویض نمیشه ، شایدم تو استدیوی صدا و سیمان اینترنت قطع بوده ، شایدم حواس سرهنگ به اطلاعات ویکی پدیاییش بوده که همه رو تمام و کمال به خورد تماشاگران بده ، مثل موس که تو صفحه اینترنت میبری رو یه کالا و اطلاعات خلاصه لود و نمایش داده میشه ، سرهنگ هم هر بازیکنی که توپ میومد زیر پاش آمارشو رو میکرد .
البته من صدای تلویزیون رو کم کرده بودم چون سرهنگ اصلا قابل پیش بینی نیست و نمونه های اینطوری زیاد داره .

استاد و دیگر هیچ .
توی دروازهــححح توی دروازهــــحح

.

فایل های ضمیمه

• alifar g.jpg
    alifar g.jpg
    118.7 KB · نمایش ها: 44
  • sar.jpg
    sar.jpg
    31 KB · نمایش ها: 42

hossein795

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
- وقتی یه دروازه بان اخراج می شه، معمولا مربی ها دروازه بان ذخیره شون رو به بازی میارن و یک بازیکن از تیمشون رو بیرون می کشن!/ «بازی سپاهان و النصر امارات»

بالا