• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوده خرده فروشی لپ تاپ چقدر هست؟

bene

Registered User
لایک‌ها
481
سوده خرده فروشی لپ تاپ چقدر هست؟
یعنی مثلا مغازه دارها لپ تاپی را از عمده فروش یک میلون می خرند حدودا چه قیمت می فروشند
لطفا اگر کسی اطلاعی داره زحمت بکشه بگه بیشتر هم مارک سونی برام اهمیت داره

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
دوست عزیز سوال شما خیلی جامع و کلیه ولی چون خودم پخش کننده گوشی موبایل و لپ تاپ هستم می گم که اکثر مغازه دار ها با توجه به نزدیکی به بازار اصلی و بورس لوازم کامپیوتر و انصاف خودشون بین حداقل 18% تا 35% درصد می کشن رو قیمت لپ تاپ و گوشی موبایل .

موفق باشی.

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
برای راه انداختن یه مغازه موبایل یا لپ تاپ فروشی یا اصلا هر2باهم چقدر سرمایه برای جنس نیاز هست ؟!

armin39

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
دوست عزیز سوال شما خیلی جامع و کلیه ولی چون خودم پخش کننده گوشی موبایل و لپ تاپ هستم می گم که اکثر مغازه دار ها با توجه به نزدیکی به بازار اصلی و بورس لوازم کامپیوتر و انصاف خودشون بین حداقل 18% تا 35% درصد می کشن رو قیمت لپ تاپ و گوشی موبایل .

موفق باشی.

با اجازه از صاحب تاپیک ...لطف می کنید بنده رو هم کمک و راهنمایی کنید...ممنون میشم...اگه دقیق سود رو بگید و مثلا چند تا محصول رو مثال بزنید ممنون میشم...اگه دوست داشتید خصوصی کنید...

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
معمولا اجناس از وارد کننده ها تهیه میکنند حداقل سود 20 درصد هست

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
سلام

موفق باشی.

منم راهنمایی میخوام اگه بیست درصدباشه خیلی خوبه برامنم پی ام کنید.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
جدا بین ۱۸ تا ۳۵ درصد سود میکنن? وارد کننده ها فقط ۲۰ درصد سود میکنن? دوستان لطفا اگه واقعا درصد سود رو میدونید بگید خوب? اخه اینقدر درصد سود خیلی کمیه! من تصورم روی ۵۰ تا ۸۰ درصد سود بود!!

سعید ال

Registered User
لایک‌ها
63
درسته این سود خیلی زیاد نیست ولی کم هم نیست...شما فروشتو بالا ببر سودش براحتی تامینت میکنه...بالاخره در شروع کار باید
تبلیغات کنی و فروشگاهتو تو بوق و کرنا قرار بدی...اگ بری بشینی بگی مشتری کم کم میاد سخت میشه...تبلیغات نوین همیشه باید
توی دستور کارت قرار بگیره...حتی موقعی که کارت گرفته

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
بنظرتون مغازه لپ تاپ و موبایل و ... باهم کار کردن بهتره یا هرکدوم جدا ؟! اگه جدا الویت کدومشون بیشتره ؟!

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
جدا بین ۱۸ تا ۳۵ درصد سود میکنن? وارد کننده ها فقط ۲۰ درصد سود میکنن? دوستان لطفا اگه واقعا درصد سود رو میدونید بگید خوب? اخه اینقدر درصد سود خیلی کمیه! من تصورم روی ۵۰ تا ۸۰ درصد سود بود!!

چه خبره !!!!!!

خودت حساب کن دیگه . اون ور چند میدن اینور قیمتش چقدره

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
چه خبره !!!!!!

خودت حساب کن دیگه . اون ور چند میدن اینور قیمتش چقدره

دل 3521 مدل اینسپریون مارک دل 2100000تومان خرید به پول هند 39490روپیه هند ضربدر 46تومن؟؟؟مساوی1770000هزارتومان ضربدر 20درصدمیشود2125000 سود وارداتش فقط 20درصداست.

bene

Registered User
لایک‌ها
481
روپیه الان 60 تومن بیشتر هست با ارز 2500 تومنی بعید واردات لپ تاپ بشه
قیمت موبایل و تبلت در چین بعضا بعضی مدل ها قیمتش حتی نصف ایران هست با همین ارز آزاد
ولی سود لپ تاپ فکر کنم کمتر از موبایل و تبلت باشه در کل (خنده دار هست یکی از مسئولین وارد کننده با یک خبرگزاری مصاحبه کرده بود می گفت با افزایش قیمت دلار سود عمده فروشی لپ تاپ توسط شرکت ما از 10 درصد به 2 درصد رسیده ! )
به طور نمونه قیمت تک فروشی لپ تاپ اپل md101 در ژاپن با 4.5 درصد مالیات 900 دلار هست حتی یکی دو ماه پیش این مدل به زیر 700 دلار هم رسید

دل 3521 مدل اینسپریون مارک دل 2100000تومان خرید به پول هند 39490روپیه هند ضربدر 46تومن؟؟؟مساوی1770000هزارتومان ضربدر 20درصدمیشود2125000 سود وارداتش فقط 20درصداست.

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148

بله همین مفدار سود 18 تا 35 درصدی رو داره

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
درسته این سود خیلی زیاد نیست ولی کم هم نیست...شما فروشتو بالا ببر سودش براحتی تامینت میکنه...بالاخره در شروع کار باید
تبلیغات کنی و فروشگاهتو تو بوق و کرنا قرار بدی...اگ بری بشینی بگی مشتری کم کم میاد سخت میشه...تبلیغات نوین همیشه باید
توی دستور کارت قرار بگیره...حتی موقعی که کارت گرفته

دقیقا دوست من .

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
بنظرتون مغازه لپ تاپ و موبایل و ... باهم کار کردن بهتره یا هرکدوم جدا ؟! اگه جدا الویت کدومشون بیشتره ؟!

من همکارایی رو مشناسم که تو مغازشون علاوه بر موبایل لپ تاپ و لوازم خانگی هم می فروشن ولی به نظر من زیاد نمی تونن مانور فروشی بدن (چون مغازه خیلی بزرگ می خواد و ...) و سودشون خیلی میاد پایین به نظر من مغازه باید تک منظوره باشه یا فقط گوشی یا فقط لپ تاپ ...

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
عزیز سود دلالی سکه و دلار هم تو کوتاه مدت 50-80 درصد نیست ....با این عددی که دادید من فکر کنم اطلاعات شما در این مورد کمه پس قبل از ادامه این مسیر سعی کنید اطلاعاتتون را زیاد کنید...منم با دوستان موافق بهتره روی یک چیز تخصصی کار کنید یا حداقل لپ تاپ مثلا با کامپیوتر .

من یکی از دوستانم در شهرستان کوچیک مغازه موبایل داره می گفت اگه در ماه 2میلیون در بیارم 1200از خدمات و وسایل جانبی است و 800از خود فروش موبایل پس شما هم بهتره مثلا روی لپ تاپ تخصصی کار کنید بعضی افراد حتی بلد نیستند روی لپ تاپ ویندوز نصب کنند و من دیدم برای این کار گاهی اوقات از 20-70هزارتومن پول می دهند.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
عزیز سود دلالی سکه و دلار هم تو کوتاه مدت 50-80 درصد نیست ....با این عددی که دادید من فکر کنم اطلاعات شما در این مورد کمه پس قبل از ادامه این مسیر سعی کنید اطلاعاتتون را زیاد کنید...منم با دوستان موافق بهتره روی یک چیز تخصصی کار کنید یا حداقل لپ تاپ مثلا با کامپیوتر .

من یکی از دوستانم در شهرستان کوچیک مغازه موبایل داره می گفت اگه در ماه 2میلیون در بیارم 1200از خدمات و وسایل جانبی است و 800از خود فروش موبایل پس شما هم بهتره مثلا روی لپ تاپ تخصصی کار کنید بعضی افراد حتی بلد نیستند روی لپ تاپ ویندوز نصب کنند و من دیدم برای این کار گاهی اوقات از 20-70هزارتومن پول می دهند.
خب قبول من که نمیخوام فروشگاه موبایل و کامپیوتر بزنم...اما از ۱۰۰ دستگاه اگه پنج تاش خراب در بیاد که کلا سودش مالیدست! شاید منظور دوستان سود خالص بوده یعنی با کم کردن اجاره و هزینه برق و خرابی و غیره کلا ۱۸ تا ۳۵ درصد تو هر لپ تاپ سود میمونه..درسته?

بالا