• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

سوده خرده فروشی لپ تاپ چقدر هست؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
خب قبول من که نمیخوام فروشگاه موبایل و کامپیوتر بزنم...اما از ۱۰۰ دستگاه اگه پنج تاش خراب در بیاد که کلا سودش مالیدست! شاید منظور دوستان سود خالص بوده یعنی با کم کردن اجاره و هزینه برق و خرابی و غیره کلا ۱۸ تا ۳۵ درصد تو هر لپ تاپ سود میمونه..درسته?

35 درصد !!!! نه دادا از این خبرا نیست . رفیق من فروشنده لپ تاپ هست ، روی لپ تاپ 2 میلیونی شاید 100 ت بخوره اونم با نصب ویندوز و یه عالمه نرم افزار و .....

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
35 درصد !!!! نه دادا از این خبرا نیست . رفیق من فروشنده لپ تاپ هست ، روی لپ تاپ 2 میلیونی شاید 100 ت بخوره اونم با نصب ویندوز و یه عالمه نرم افزار و .....

یکی نیست بگه اگه اینجوری بود من الان 40میلیون میومدم میزاشتم تو ش سرمایه گذاری یمیکردم.

باباجان اگه 35درصد بود که منم میرفتم تو کارش یکی از دوستام که توبازارطالقانی اصفهان مغازه داره بهم گفت یارو که عمده میاره پخش کننده هم تو اصفهان است. میگه سودش برافروشش که واردکنی بفروشی 16درصده وبرا فروش عمده ویا همکار4درصد است

یعنی اگه به شما یک لب تاب رو 2200000هزارتومن بدن بعدش با4درصدگرانتربفروشی. میشه88هزارتومن بعدش 20تا30تومن وینذوز ونرم افزار جانبی هم مثله افیس ادوب و نرم افزار فونت و فیلم و.........از 30تا50تومن برای نرم افزارا میتونی قیمت بذاری. 2200000+88000+30000+50000=2368000میشود هفت تاهشت درصد ازفروش هرلبتاب سود میبری اوکی پس اقا شما تصمیم بگیر که فروش هر لب تاب تقریبا با معیار خطا ازمون هم امتحان کنیم برات 100هزارتا120هزارداره.ولی باید مشتری یاتو ببینی کیان.دانشجو ویا....................مشتری حرف اولو واخرو برای شما میزنه اگه بتونید روزی 3تا4تادستگاه بفروشین که نورتون توی روغنه

حیف که من چندماهه دیگه دارم میرم از این کشور بی نظم ونشان ویلا هم تکنسین تعمیراتشوداشتم هم سرمایه گذارشو وهم پولشو درحد50تومن سرمایه گذاری خوبی میشد.

ولی کلا با اصفهانی جماعت شراکت بدرد نمیخوره

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
من تجربه عملی ندارم اما چیزی که دیدم با3 روش از لپ تاپ میشه خوب در آورد

تبلیغات حسابی همراه با بازاریاب های درست درمون در سازمانهای دولتی بفرستی

در دانشگاه ها انواع نمایشگاه هایی که برگزار میشه شرکت کنی چون الان بیشترین لپ تاپ را دانشجو جماعت میخره

کارهای نرم افزاری لپ تاپ را متخصص بشی و مخصوصا با خانمها سنگین و درست رفتاری کنی که خانمها می شوند مشتری ثابت خدمات نرم افزاری (هرچی هم دربیاری چون خرج سخت افزاری نداشتی میره مستقیم تو جیب)این مطلب را هم خودم به عینه دیدم هم دوست موبایل فروشم می گفت خانمی لپ تاپ میخره اصلا بلد نیست وای فایش را روشن کنه اگر با احترام و سنگین رفتار کنی و یادش بدی با رضایت تمام فقط برای یاد دادن روشن کردن وای فای 5-10هزار تومن بهت پول میده .همین دوست موبایل فروشم می گفت طرف اومد از من یدونه موبایل 400تومنی آندروید خرید تا الان حداقل فقط 60تومن پول نصب نرم افزار و آموزش کار با موبایل داده (اونم با رضایت تمام)

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
اونایی که از شرکت های وارد کننده خرید میکنن ، سود شرکتی دارن که معمولا 10 درصده.بیشتر و کمتر هم ممکنه بدن بر مبنای بازار و مشتری. سود وارد کننده ها معمولا 30-50 درصده . وارد کننده ها از تو اینترنت و با قیمتهای فروشگاهی خرید نمیکنن

افتک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
147
این مطلب را هم خودم به عینه دیدم هم دوست موبایل فروشم می گفت خانمی لپ تاپ میخره اصلا بلد نیست وای فایش را روشن کنه اگر با احترام و سنگین رفتار کنی و یادش بدی با رضایت تمام فقط برای یاد دادن روشن کردن وای فای 5-10هزار تومن بهت پول میده

حالا اون بنده خدا میده ، دوست شما باید بگیره ؟ بی انصاف :D

hamkar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله همین مفدار سود 18 تا 35 درصدی رو داره
من از سال 86 توی کار خرید و فروش لپ تاپ هستم . اصلا خبری از سود های 20 درصدی نیست توی بازار رقابتی شدید الان و نوسانات قیمت ارز سود این کار به 2 تا 3 درصد بطور میانگین رسیده البته قبلا هم همین قدر بود اما بازار پر رونق بود و روی فروش بالا سود منطقی کسب میشد. این کار بسیار پر ریسک و خطرناک هست و اگر تجربه کافی یا آشنای بلد یا کسی رو استخدام کنی که به این کار وارد باشه رو نداری قیدش رو بزن .

بالا