برگزیده های پرشین تولز

......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
در بدبينانه ترين حالت كه شما 1 تومن دخل بگيري.. 300 تومن ميشه سود ..
حالا ماهي 9 تومن درآمد 1 تومنش بره واسه اي چيزايي كه شما ميگي..
من تا حالا نديدم كسي سوپرماركت بزنه و جمع كنه
واسه برجاده فکنم 100ی 30 باشه ها :)
بزور تا20ت از 100 حساب کنی . خود 1ت دخل باید موقعیت مغازه خیلی خوب باشه!
ما واسه 1ت 6ت سود ماه حساب میکنیم که با کرایه مغازه 1ت + 1ت هزینه های دیکه ... 4 ت میمونه ! حالا شما ببین باید چیزی حدود 50م سرمایه وسط داشته باشی واسه همچین دخلی ! درضمن اینقدرا هم رویایی نیس !:)

Shahrokh_200490

Registered User
لایک‌ها
4
واسه برجاده فکنم 100ی 30 باشه ها :)
بزور تا20ت از 100 حساب کنی . خود 1ت دخل باید موقعیت مغازه خیلی خوب باشه!
ما واسه 1ت 6ت سود ماه حساب میکنیم که با کرایه مغازه 1ت + 1ت هزینه های دیکه ... 4 ت میمونه ! حالا شما ببین باید چیزی حدود 50م سرمایه وسط داشته باشی واسه همچین دخلی ! درضمن اینقدرا هم رویایی نیس !:)

ما موقعيت مغازمون طوريه كه از 5 صبح تا 1 شب بايد باز باشه :)
هزينه ها با افزايش دخل كه بيشتر نميشه .. هر دخلي بگيريم هزينها يكسانه..
والا سود سوسيس و كالباسو سيگار و اينا خودش به تنهايي بالاي 35% ميشه ..
شما بهرحال كارته .. بيشتر ميدوني تا ما

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
اقا ما اینجا روزی 10 تا قالب یخ رو راحت میفروشیم یعنی قالبی 2 برا خودمون 5 تومن هم میفروشیم 10 تاش میشه 20 تومن که ما کلش میشه 50 تومن 30 نمون سوده 100 تومن میشه 60 تومن پس تو بعضی جنس ها 100 تومن 60 تومن هم سود میگیریم
بستگی به جنس داره داداش همه چی

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
اقا ما اینجا روزی 10 تا قالب یخ رو راحت میفروشیم یعنی قالبی 2 برا خودمون 5 تومن هم میفروشیم 10 تاش میشه 20 تومن که ما کلش میشه 50 تومن 30 نمون سوده 100 تومن میشه 60 تومن پس تو بعضی جنس ها 100 تومن 60 تومن هم سود میگیریم
شما الان دخلت چقدر شبی؟

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
چقدر جنس دارین کلا؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
چقدر جنس دارین کلا؟
ما حدودا 20 میلیون جنس داریم عزیز.اینجا هر جنسی خرید نداره مثلا هر مدل شامپو بیاری.4 تا یخچال هم دارم.
من الان یک ماهه کارم رو شروع کردم تو اینجا شبی بین 400 تا 700 دخل دارم

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام مبارک باشه دوست عزیز اینشاله همیشه کاسبیت سکه باشه .
اقا ممنون میشم چند تا سوالم جواب بدی
1. یخچال چه مارکی خوبه و به صرفه است (مصرف کمترو..کارایی خوب) از لحاظ خدمات و پشتیبانی قطعات ادم بعدا اذیت نشه (قیمتم حدود اگه بدونی )
2.یخچال شیک و نقلی از کجای تهران میشه تهیه کرد حالا دست دو یا نو...( بعضی سوپری ها دیدی مثل یخچال HAYP شبیه خود بطریش دارنو..)
3.جنس های شیک و نقلی خارجی مثل شکلات و... از مولوی میشه پیدا کرد یا جای دیگه ای ام هست ؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
سلام مبارک باشه دوست عزیز اینشاله همیشه کاسبیت سکه باشه .
اقا ممنون میشم چند تا سوالم جواب بدی
1. یخچال چه مارکی خوبه و به صرفه است (مصرف کمترو..کارایی خوب) از لحاظ خدمات و پشتیبانی قطعات ادم بعدا اذیت نشه (قیمتم حدود اگه بدونی )
2.یخچال شیک و نقلی از کجای تهران میشه تهیه کرد حالا دست دو یا نو...( بعضی سوپری ها دیدی مثل یخچال HAYP شبیه خود بطریش دارنو..)
3.جنس های شیک و نقلی خارجی مثل شکلات و... از مولوی میشه پیدا کرد یا جای دیگه ای ام هست ؟
ممنون داداش
یخچال خوب مارک فریدونی هست.من خودم برای مغازه یک یخچال الکترو استیل خریدم که ازش راضیم و دو تا یخچال اگور ترکی که یکیش بستنی و اون یکیشم ماله نوشابه هستش.از دو جا میتونی تهیه کنی یکی خلازیر یکی هم سر نیرو هوایی.ولی اگه وقتش رو داریه روزهای 5 شنبه روزنامه همشهری بگیر تو قسمت جمعه بازارش یخچال و و سایل سوپری اینجور چیزهارو میزاره ار توی اون میتونی چیز بهتر و ارزون تر بخری.معمولا جنس های مونده تو مولوی میفروشن ولی بعد از یه مدتی خودشون میان در مغازه بهت پیشنهاد میدن

mehdiney navaz

Registered User
لایک‌ها
9
سلام ممنون
یه سوال دیگه از دوستان تجربه دار سوپر
نرم افزار حسابداری چی خوبه به کار میاد ؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
سلام ممنون
یه سوال دیگه از دوستان تجربه دار سوپر
نرم افزار حسابداری چی خوبه به کار میاد ؟
وااله من خودم هم تو همین فکر بودم یه نرم افزار برای سوپر؟؟؟ ولی نمیدونم چی بگیرم اخه تنوع جنس اینجور چیزها خیلی زیاده

clickmax

Registered User
لایک‌ها
107
وااله من خودم هم تو همین فکر بودم یه نرم افزار برای سوپر؟؟؟ ولی نمیدونم چی بگیرم اخه تنوع جنس اینجور چیزها خیلی زیاده

سلام پارمیس یا هلو فروشگاهیش ولی پارسیان تایید میشه خیلی خوبه تو اینترنت اسم این سه تارو سرچ کن چیزای خوب میادبالا....

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
شما یخچالی که برای نوشابه و ... گرفتید ویترینی و شیشه ای هستش ؟ اندازش چقدره ؟ شما نو خرید یا دسته 2 ؟ اگر نو خریدید، قیمت دسته 2 رو میدونید ؟
یخچال بستنی رو ظاهراً میگن که اگر چک ضمانت بهشون بدید، یخچال رو امانی بهتون میدن، درسته ؟
به نظرتون سوپری داخل شهر اگر بخواد با قیمت پشت جنس بفروشه، شبی حدوداً چقدر دخل داره ؟ به نظرتون با وام میشه اینکار رو شروع کرد ؟
بابت جواب ها هم ممنونم
با وام دور سوپری زدن رو خط بکش نمی شه
فریزر بستی هم خیلی گرون شده آزاد بخوای بخری اگور ترکیه 4 میلیون تموم می شه
اگه مغازه جای مناسبی باشه شرکت ها امانی می دن

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
چیپس و پفک هار همه رو رند کردیم 1000 میدیم
ابمیوه ها هم که 900 خورده اونم 1000 میدیم
رانی هارو هم 1500 میدیم با قوطی پپسی و قوطی های ایستک اونم 1500 میدیم ولی روش خورده 1200
کنسروها رو هم کوچیکه ولیمه رو 3500 شیلتون هم 6000 تومن میدیم نوشابه کوچیک 800 تومن بزرگ 2200 میدیم اب معدنی بزرگ 800 تومن کوچیک رو 500 میدیم بزرگهارو میزاریم فریزر یخ میزنه 1000 تومن میدیدم
اکثرا رو رند میکنیم دیگه من پیش خودم فکر میکنم 100 تومن 30 تومن سوده.
ما یخ میخریم 2 تومن قالبی 5 تومن میفروشیم.بیشترین فروشمونم همینه در حال حاضر
بابا دستت خوش
حالا خوبه با یکی تو همین تاپیک سر همین گرون فروشی و درصد سود حلال وحروم بودن کلی بحث داشتیم
شما که دست همه رو از پشت بستی
ابمیوه تکدانه 5 کارتن 1 کارتن جایزه 540 درمیاد خوب 900 روشه چرا بیشتر می دی؟
نوشابه 1700 میاد که هر 10 بسته 1 بسته جایزه داره
رانی هم عمده 990 میاد 1200 میدیم 1500 خیلی زیاده
شما این طور که قیمت میدی مطمئن باش در اینده زود کنار دستت سوپری زیاد میشه که بیان قیمت کمتر بدن پس یه قیمتی بده که مشتری هات نپرن
به خاطر همینه می گم سوپری آخرین گزینه برای کاسبی باید باشه قیمت روی جلد سود 12 درصده
نسبت زحمت با سودش اصلا مناسب نیست

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
بابا دستت خوش
حالا خوبه با یکی تو همین تاپیک سر همین گرون فروشی و درصد سود حلال وحروم بودن کلی بحث داشتیم
شما که دست همه رو از پشت بستی
ابمیوه تکدانه 5 کارتن 1 کارتن جایزه 540 درمیاد خوب 900 روشه چرا بیشتر می دی؟
نوشابه 1700 میاد که هر 10 بسته 1 بسته جایزه داره
رانی هم عمده 990 میاد 1200 میدیم 1500 خیلی زیاده
شما این طور که قیمت میدی مطمئن باش در اینده زود کنار دستت سوپری زیاد میشه که بیان قیمت کمتر بدن پس یه قیمتی بده که مشتری هات نپرن
به خاطر همینه می گم سوپری آخرین گزینه برای کاسبی باید باشه قیمت روی جلد سود 12 درصده
نسبت زحمت با سودش اصلا مناسب نیست
چرا باید اخرین گزینه باشه

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
چرا باید اخرین گزینه باشه

ساعات کاری بسیار زیاد از صبح زود تا آخر شب
روز تعطیلی در کار نیست
حجم کاری بالا
نسیه بردن بعضی از مشتری ها که اجتناب ناپذیره (کلا مجبوری به یه سری مشتری فابریک نسیه بدی)
سرمایه های که میزاری با سود عرف(قیمت روی جنس) اصلا همخوانی نداره قضیه گرون فروختن جداس

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
روز تعطیلی در کار نیست
حجم کاری بالا
نسیه بردن بعضی از مشتری ها که اجتناب ناپذیره (کلا مجبوری به یه سری مشتری فابریک نسیه بدی)
سرمایه های که میزاری با سود عرف(قیمت روی جنس) اصلا همخوانی نداره قضیه گرون فروختن جداس

من از نسیه دادن متنفرم چجوری باید اصلا نسیه نداد؟

nadis_market

Registered User
لایک‌ها
22
روز تعطیلی در کار نیست
حجم کاری بالا
شما روزی چقدر دخل دارین؟

mehdi_08

Registered User
لایک‌ها
82
من از نسیه دادن متنفرم چجوری باید اصلا نسیه نداد؟

نسیه ندادن احتیاج به اعصاب و قک زدن زیادی می خواد یا این که رک و راست بگی نسیه نمی دم که به عینه دیدم باعث کاهش شدید مشتری می شه
یا این که نسیه بدی ولی طی کنی که تا یه حد معینی بالا نره
الان یه مغازه بالاتر از مغازه ما هست به هیچ عنوان نسیه نمی ده اصلا پشه هم پر نمی زنه تو مغازه اش (یعنی تا این ححد که مشتری بگه آقا فلان قدر ندارم صبح برات بیارم هیچی نمی فروشه )

بالا