برگزیده های پرشین تولز

......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
ما هم یه همیچن مشکلی داشتیم روی تبلیغ های مغازهمون فحش نوشتن که ببند مغازه رو حتی تهدید به اتیش زدن مغازه کردن
ولی هیچ توجهی نکردیم توجه بیشتر باعث حساس شدنشون می شه
من میترسم کار بدتری بکنن و الا منم سیاست نشون میدم فعلا هیچ عکس العملی نشون میدم و خودم رو جوری نشون میدم که نمیدونم کار اون هستش.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
من میترسم کار بدتری بکنن و الا منم سیاست نشون میدم فعلا هیچ عکس العملی نشون میدم و خودم رو جوری نشون میدم که نمیدونم کار اون هستش.

تا حالا چندبار بنراتون رو پاره کرده؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
بنده هیچ تجربه ای در زمینه سوپر مارکت داری ندارم.. یه 50 تومنی دارم که میخوام باهاش کار آزاد شروع کنم.. اما متاسفانه دست تنهام.. خودم و پدرم! نمیدونم سوپر مارکت گزینه مناسبیه یا نه.. به خاطر زحمت و ساعات کاری زیادی که داره.. اینکه کار نسبتا پر سود و مطمئنیه از حیث سرمایه گذاری رو میدونم.. اما با توجه به تمام جهات به نظر دوستانی که سوپر مارکت دارن، وارد این کار بشم، یا به یه کار دیگه فکر کنم.. مثلا لوازم آرایشی بهداشتی..
بر فرض یه مغازه 40 متری داریم که اجاره شده.. با 15 تومن میشه لوازم و تجهیزات دکور و قفسه و یخچال و ترازو و ... رو براش فراهم کرد؟ چند تا یخچال (ایستاده و غیر ایستاده) برای مغازه مورد نیازه؟
کلا برای افزایش سود و موفقیت بیشتر در اداره سوپر مارکت چه کارهایی میشه انجام داد؟

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
بنده هیچ تجربه ای در زمینه سوپر مارکت داری ندارم.. یه 50 تومنی دارم که میخوام باهاش کار آزاد شروع کنم.. اما متاسفانه دست تنهام.. خودم و پدرم! نمیدونم سوپر مارکت گزینه مناسبیه یا نه.. به خاطر زحمت و ساعات کاری زیادی که داره.. اینکه کار نسبتا پر سود و مطمئنیه از حیث سرمایه گذاری رو میدونم.. اما با توجه به تمام جهات به نظر دوستانی که سوپر مارکت دارن، وارد این کار بشم، یا به یه کار دیگه فکر کنم.. مثلا لوازم آرایشی بهداشتی..
بر فرض یه مغازه 40 متری داریم که اجاره شده.. با 15 تومن میشه لوازم و تجهیزات دکور و قفسه و یخچال و ترازو و ... رو براش فراهم کرد؟ چند تا یخچال (ایستاده و غیر ایستاده) برای مغازه مورد نیازه؟
کلا برای افزایش سود و موفقیت بیشتر در اداره سوپر مارکت چه کارهایی میشه انجام داد؟

مهمترین چیپس اینه که با کسی شریک نشین این مهمترین چیپس سوپرمارکت داریه
:Dبرای بقیه چیپسا هم بقیه صفحه ها رو بخونین همه چی دستتون میاد:happy:

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
مهمترین چیپس اینه که با کسی شریک نشین این مهمترین چیپس سوپرمارکت داریه
:Dبرای بقیه چیپسا هم بقیه صفحه ها رو بخونین همه چی دستتون میاد:happy:
یه نفره میشه سوپر مارکت رو اداره کرد؟ البته پدرم هم هستن..

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385

بله که میشه تو خیابون ما یه سوپری هست تنها اداره میکنه

راستی یادم رفت بگم اگه جنستو ریختی تو جوب نسیه نده

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
میشه داداش فقط چند تا نکته رو میگم چون منم تازه یک ماهی هست زدم

یک اول کار سعی کن اسمت خوب در بره که بعدا دیگه اگه بد در بره حضرت فیل هم نمیتونه درستش کنه.

دوم اینکه باید پدرت شیفتی کار کنی.و سوپر مارکت باید حداقل تا 1 شب باز باشه و الا مشتری هات میپرن

سوم اینکه اگه سوپر مارکت دور ورت زیاده بیخیال شو

چهارم اینکه نسیه نده

پنجم اینکه باید حوصلت زیاد باشه

ششم اینکه همه پولت رو اول خرج نکن

behzad_vision

Registered User
لایک‌ها
121
دوستان توی تهران یک فروشگاه یا بهتر بگم مرکز پخشی بود که مواد غذایی رو به صورت سبد کالا به فروش می رسوند که تخیف از 3 تا 15 درصد داشت بسته به قیمت سبد کالا که از 150 تا 500 هزار تومن بود. الان اسمش رو فراموش کردم و هر چی سرچ می کنم پیداش نمی کنم. کسی از دوستان اسم این مرکز پخش رو می دونه.

skellig

Registered User
لایک‌ها
93

یه مدت مریض حال بودیم، تاپیک چقد جلو اومده.

والا برا ما هم پیش اومد اون اولا از این سنگ اندازی ها. مرتب شکایت می کرد رقیب به شهرداری و اینور و انور. تا اینکه توو یکی از این امد و رفت ها پدرم تصادف کرد. اونجا بود که رفتیم و اساسی البته فقط با کلام روشنش کردیم : دی ی. دیگه مشکلی پیش نیاورد بعد اون.

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
میشه داداش فقط چند تا نکته رو میگم چون منم تازه یک ماهی هست زدم

یک اول کار سعی کن اسمت خوب در بره که بعدا دیگه اگه بد در بره حضرت فیل هم نمیتونه درستش کنه.

دوم اینکه باید پدرت شیفتی کار کنی.و سوپر مارکت باید حداقل تا 1 شب باز باشه و الا مشتری هات میپرن

سوم اینکه اگه سوپر مارکت دور ورت زیاده بیخیال شو

چهارم اینکه نسیه نده

پنجم اینکه باید حوصلت زیاد باشه

ششم اینکه همه پولت رو اول خرج نکن

توضیحات این دوستمون درسته.
فقط اینکه حتا میشه با شریک هم سوپر زد. منتها حساب و کتابت باید دقیقتر باشه. مثلا مورد می شناختم سه نفر شریک بودن، اما حساب و کتاب فروش ادامسشون هم داشتن که مشکلی پیش نیاد براشون

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
یه مدت مریض حال بودیم، تاپیک چقد جلو اومده.

والا برا ما هم پیش اومد اون اولا از این سنگ اندازی ها. مرتب شکایت می کرد رقیب به شهرداری و اینور و انور. تا اینکه توو یکی از این امد و رفت ها پدرم تصادف کرد. اونجا بود که رفتیم و اساسی البته فقط با کلام روشنش کردیم : دی ی. دیگه مشکلی پیش نیاورد بعد اون.

خدارو شکر حالتون بهتره
من چون اول کارم هست نمیخوام زیاد باهاش درگیر شم ولی بعد اینکه جوازم رو بگیرم براش نقشه هایی دارم.

توضیحات این دوستمون درسته.
فقط اینکه حتا میشه با شریک هم سوپر زد. منتها حساب و کتابت باید دقیقتر باشه. مثلا مورد می شناختم سه نفر شریک بودن، اما حساب و کتاب فروش ادامسشون هم داشتن که مشکلی پیش نیاد براشون
شریک باید شریک باشه شریکی که شریک نباشه شریک نیست
شریکهای این زمونه شریک نیستن که اگه به فکر پیشرفت کار باشن خوبه منتها فقط به فکر پیشرفت خودشون هستن.
البته نمیگم شریک بده ولی نباشه بهتره.تو این زمونه ادم نمیتونه به داداششم اطمینان کنه.البته خودم تو سوپرمارکت با داداشم شریک هستم ولی حساب ریز و درشت رو دارم.خودم اصلا واینمیستم دوربین گذاشتم هر چی جنس میفروشن هم خودشون مینویسن هم خودم شب تو دوربین چک میکنم.خودم دارم غذاخوری رو راه اندازی میکنم نمیتونم فعلا تو سوپرمارکت وایستم

nimarest

Registered User
لایک‌ها
9

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,385
تو خیابون ما حدود 10 تا سوپر مارکت وجود داره جدیدا یه دونه دیگه هم باز شد مگه یه خیابون چقدر کشش داره؟

بالا