برگزیده های پرشین تولز

......::::::::سوپر مارکت ::::::::::........نیازمند راهنمایی شما هستیم!!!

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
خدارو شکر حالتون بهتره
من چون اول کارم هست نمیخوام زیاد باهاش درگیر شم ولی بعد اینکه جوازم رو بگیرم براش نقشه هایی دارم.

ممنون گرامی.
اره بدون جواز نمی شه خیلی قانونی جلو رفت.

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
بچه ها من یه فروشگاه آنلاین راه اندازی کردم که توش میتونین خرید و فروش کنین. به نظرتون توش میتونین سوپرمارکتی هم کنین؟
!نیمارست! | خرید و فروش, حراجی آنلاین, کالایتان را هر چیزی که باشد کاملا رایگان به فروش بگذارید

عزیز سایتت اصلا بالا نمی اد که.

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
اخه بعید میدونم دیگه 10 تاسوپری تو یه خیابون
بدی این شغل همینه که زود دست زیاد میشه

این کار قلق خودشو داره. اولش میزنن، ولی خیلی ها مداومت نمی تونن بکنن و بعدش یا جمع می کنند یا بود و نبودشون خیلی تاثیری نمی زاره.

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
این کار قلق خودشو داره. اولش میزنن، ولی خیلی ها مداومت نمی تونن بکنن و بعدش یا جمع می کنند یا بود و نبودشون خیلی تاثیری نمی زاره.
عزیز شما که تجربتون بهتر هست میتونی مارو راهنمایی کنی که اول کار بتونیم تو رقابت برنده شیم؟؟؟

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
عزیز شما که تجربتون بهتر هست میتونی مارو راهنمایی کنی که اول کار بتونیم تو رقابت برنده شیم؟؟؟

والا گرامی شما جات اونجور که می گی مناسبه و فروشت هم خوب پیش میره رقیب انچنانی نداری.

در کل یه سری چیزایی هست که بعد یه مدتی نادیده گرفته می شه. ساده هم هستند اما تاثیر گذارن که اگه رقیب داری باید حواست باشه. مثلا اخلاقت همیشه خوب باشه. سوپر مرتب باشه، تمیز و شسته رفته. چیدمان جنسات بهم ریخته نباشه. اینکه اهمیت بدی به مشتریت همیشه ، مخصوصا مشتری های ثابت و وفادار، حساب و کتابت رو هر شب بکنی. جنس رو جور کنی و از اینجور موردا که زیاد هست و تجربه نشون میدتشون کم کم.
اینجور چیزا بعد یه مدت تکراری میشه ، اعصاب خورد کن میشه، نادیده گرفته میشه. بد اخلاق میشه ادم گاهی، گاهی دیر باز میکنه، سر و وضع نا مناسب میشه، حساب و کتابا جور نمیخوره، خسته میشی از سودای ریزه میزه، خلاصه که از اون حالت هایی که فرسایش دور ادم رو می گیره و بی انگیزه می کنه، اونجاست که دیگه اگه رقیب داشته باشی و مشتری مجبور به امدن به مغازت نباشه، دورت رو کم کم خط می کشه...

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
والا گرامی شما جات اونجور که می گی مناسبه و فروشت هم خوب پیش میره رقیب انچنانی نداری.

در کل یه سری چیزایی هست که بعد یه مدتی نادیده گرفته می شه. ساده هم هستند اما تاثیر گذارن که اگه رقیب داری باید حواست باشه. مثلا اخلاقت همیشه خوب باشه. سوپر مرتب باشه، تمیز و شسته رفته. چیدمان جنسات بهم ریخته نباشه. اینکه اهمیت بدی به مشتریت همیشه ، مخصوصا مشتری های ثابت و وفادار، حساب و کتابت رو هر شب بکنی. جنس رو جور کنی و از اینجور موردا که زیاد هست و تجربه نشون میدتشون کم کم.
اینجور چیزا بعد یه مدت تکراری میشه ، اعصاب خورد کن میشه، نادیده گرفته میشه. بد اخلاق میشه ادم گاهی، گاهی دیر باز میکنه، سر و وضع نا مناسب میشه، حساب و کتابا جور نمیخوره، خسته میشی از سودای ریزه میزه، خلاصه که از اون حالت هایی که فرسایش دور ادم رو می گیره و بی انگیزه می کنه، اونجاست که دیگه اگه رقیب داشته باشی و مشتری مجبور به امدن به مغازت نباشه، دورت رو کم کم خط می کشه...
رقیبم همین یکی هست
اتفاقا رقیبم اصلا اینجور چیزهارو رعایت نمیکنه
ولی من خودم شدیدا روی اینجور چیزها حساس هستم
امروز دوربین مدار بسته هم بستیم
رقیب من اصلا مغازه یا دکه نیست کلا غیر قانونی هست به همین دلیل هم خیلی ترسیده
منم نیومدم که بخوام اونو بندازم بیرون ولی چون داره اذیت میکنه منم میخوام اذیتش کنم اگه ببینم داره خیلی اذیت میکنه اون موقع دیگه میرم از شاخه قطعش میکنم.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
رقیبم همین یکی هست
منم نیومدم که بخوام اونو بندازم بیرون ولی چون داره اذیت میکنه منم میخوام اذیتش کنم اگه ببینم داره خیلی اذیت میکنه اون موقع دیگه میرم از شاخه قطعش میکنم.

عجب دوره زمونه بدی شده

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
رقیبم همین یکی هست

خوب خیلی هم نیاز نیست کاری بکنی، همینجور پیش بره یا مجبور خودشو قانونی کنه یا که جمع می کنه. فقط باید حواست باشه همه جواز ها اینجور چیزا رو بگیر، رابطه ات رو هم با شهرداری خوب نگهدار همیشه.

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
خوب خیلی هم نیاز نیست کاری بکنی، همینجور پیش بره یا مجبور خودشو قانونی کنه یا که جمع می کنه. فقط باید حواست باشه همه جواز ها اینجور چیزا رو بگیر، رابطه ات رو هم با شهرداری خوب نگهدار همیشه.

هواسم هست دنبال جواز هستم

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
از جمله قسمتای اذیت کن این سال ها و نوسان قیمت ها. اینه که شرکت جنس رو گرونتر حتا از قیمت روش به ما می ده، ماها ناچار جنس رو گرونتر از قیمت چاپیش باید بدیم. تهش میشه اینکه هر چند وقت مثل دو روز پیش، بحث داریم با مشتری هایی که فکر می کنند داریم گرونفروشی میکنیم : |

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
از جمله قسمتای اذیت کن این سال ها و نوسان قیمت ها. اینه که شرکت جنس رو گرونتر حتا از قیمت روش به ما می ده، ماها ناچار جنس رو گرونتر از قیمت چاپیش باید بدیم. تهش میشه اینکه هر چند وقت مثل دو روز پیش، بحث داریم با مشتری هایی که فکر می کنند داریم گرونفروشی میکنیم : |

خب مگه فاکتور نمیگیرین از فروشنده؟همونو نشون مشتری بدین:D

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
خب مگه فاکتور نمیگیرین از فروشنده؟همونو نشون مشتری بدین:D

فاکتور هست، خود فروشنده هم میشه تماس گرفت همونجا باهاش. ولی مسئله اعصاب خورد کنیشه. واقعا حوصله ادم سر میره گاهی از این بحث قیمت ها.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
فاکتور هست، خود فروشنده هم میشه تماس گرفت همونجا باهاش. ولی مسئله اعصاب خورد کنیشه. واقعا حوصله ادم سر میره گاهی از این بحث قیمت ها.

دیگه عادی شده این افزایش قیمتها اتفاقا اگه جنسی گرون نشه جای تعجب داره:D

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
دیگه عادی شده این افزایش قیمتها اتفاقا اگه جنسی گرون نشه جای تعجب داره:D

خوب دقیقا همین دیگه. مردمم میدونن اینجوری شده ، ولی بازم اصرار دارن دق و دلیشون رو سر ماها خالی کنند!!. البته نه همه. خدا رو شکر اکثرا دیگه خودشون بدون هیچ سوالی درک می کنند که جریانات مثل چند سال قبل نیست.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
خوب دقیقا همین دیگه. مردمم میدونن اینجوری شده ، ولی بازم اصرار دارن دق و دلیشون رو سر ماها خالی کنند!!. البته نه همه. خدا رو شکر اکثرا دیگه خودشون بدون هیچ سوالی درک می کنند که جریانات مثل چند سال قبل نیست.

متوسط روزانه چقدر دخلتون هست؟

mr_scroch

Registered User
لایک‌ها
26
ما تو این هقته جدا سرمون شلوغ بود
روزی یکی دو بار مجبور میشدم برم جنس بگیرم
بعضی روزها دخلمون به شبی 2 تومن هم رسید
ولی امروز مثل روزهای قبل شده :(
تاپیک هم که همچنان گرمه دست همگی درد نکنه

بالا