برگزیده های پرشین تولز

سیستم صوتی کنوود 5J

وضعیت
موضوع بسته شده است.

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
عزیز ترین ادما مثل پازلن اگه نباشن نه جاشون پر میشه نه کسی جاشونو می گیره.....

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
روز پدر نزدیکه ها.....بیاید اینو واسه پدرتون بخرید و دیگه تو کوچه بخوابید :p

تهرانی ها خودم میارم تحویلشون میدم حالشو ببرن

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
اقا بیا یه کار خیری بکن توی روزت :lol:

بیا این پاناسونیکم رو همراه با یه ادیفایر c2 بدم بزنی به کامپیوترت شما هم این دستگاه رو بده به بنده :p

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
اقا بیا یه کار خیری بکن توی روزت :lol:

بیا این پاناسونیکم رو همراه با یه ادیفایر c2 بدم بزنی به کامپیوترت شما هم این دستگاه رو بده به بنده :p

داداشی دستگاهت خیلی هم خوبه .تکنیکیشو داییم داره ولی به شخصه از این ست های نقره ای تپل مپل خوشم نمیاد

O X Y G E N

Registered User
لایک‌ها
173
داداشی دستگاهت خیلی هم خوبه .تکنیکیشو داییم داره ولی به شخصه از این ست های نقره ای تپل مپل خوشم نمیاد

اوضاع پولی و اقتصادی هم که شدیداً خرابه و ظاهراً کسی پول مول نداره معامله کنه ! به نظر هر چی میذاریم واسه فروش صاحب اول و آخرش خودمونیم :lol:

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
اوضاع پولی و اقتصادی هم که شدیداً خرابه و ظاهراً کسی پول مول نداره معامله کنه ! به نظر هر چی میذاریم واسه فروش صاحب اول و آخرش خودمونیم :lol:

این وسایل چیزهایی هستن که مشتری خاص میخواد داداش.ممکنه طول بکشه ولی بجاش یکی پیدا میشه که از معامله باهاش حال کنی.صبر داشته باش.

blackcherry965

Registered User
لایک‌ها
11
دوستاني كه ميگن اين سيستم 400 بيشتر ارزش نداره مي شه يه سيستم به همين تميزي واسه من پيدا كنين به همون قيمت پيشنهادي خودتون آخه چرا مياين مي زنين تو سر ماله مردم همين سيستم 5j‌رو تو مشهد از تو مغازه تازه خيلي درب داغون تر بايد700 يا 800 پول بدي آدرسشم بياين بازار عباسقلي خان تا ببينين

دوست عزيز آقاي فروشنده قيمت سسيستمت رو فقط خودت مي دوني و كسايي كه از اين سيستم ها دارن پس عجله نكن مي توني بفروشي تو نت آگهي كن بهت زنگ مي زنن من يه 7j دارم يه مدت مي خواستم بفروشم كه بعد پشيمون شدم تا 1 ميليون مشتري داشت به خدا ، ولي به موقع مشكل ماليم برطرف شد نفروختم.

در ضمن اگه كنترلش رو جدا مي فروشي من مي خوام قيمتش رو برام پخ كن بجاش واسه اين كه سيستمت بدونه كنترل نباشه يه كنترل مي فرستم كه باهاش مچ باشه .

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
پستت رو دیدم ترسیدم.توپت پره اساسی.حرفتون رو تایید میکنم.منم به حرف شما دارم میرسم کم کم.فعلا هم دارم باهاش حال میکنم.دلیل فروشم هم فقط تنوع هستش وگرنه نه مشکل داره نه جام کمه.

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
دوستاني كه ميگن اين سيستم 400 بيشتر ارزش نداره مي شه يه سيستم به همين تميزي واسه من پيدا كنين به همون قيمت پيشنهادي خودتون آخه چرا مياين مي زنين تو سر ماله مردم همين سيستم 5j‌رو تو مشهد از تو مغازه تازه خيلي درب داغون تر بايد700 يا 800 پول بدي آدرسشم بياين بازار عباسقلي خان تا ببينين

دوست عزيز آقاي فروشنده قيمت سسيستمت رو فقط خودت مي دوني و كسايي كه از اين سيستم ها دارن پس عجله نكن مي توني بفروشي تو نت آگهي كن بهت زنگ مي زنن من يه 7j دارم يه مدت مي خواستم بفروشم كه بعد پشيمون شدم تا 1 ميليون مشتري داشت به خدا ، ولي به موقع مشكل ماليم برطرف شد نفروختم.

در ضمن اگه كنترلش رو جدا مي فروشي من مي خوام قيمتش رو برام پخ كن بجاش واسه اين كه سيستمت بدونه كنترل نباشه يه كنترل مي فرستم كه باهاش مچ باشه .

مگه جایی مونده هنوز تو عباس قلی که از اینها داشته باشن؟ آدرسش رو بده.

mahdi111101

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوست عزیز اگه کنترلش و می فروشی قیمت رو پخ کن

blackcherry965

Registered User
لایک‌ها
11
مگه جایی مونده هنوز تو عباس قلی که از اینها داشته باشن؟ آدرسش رو بده.
سلام داداش اره هست والا از لحاظ ادرسي شايد دقيق نتونم بگم تو عباسقلي كه ميري فكر كنم بهش مي گن بوتيك افغان بوتيك افغان و پيدا كن يه مغازه طبقه بالا هست هنوز از اين ضبط ها داره برو قيمت هاشو ببين -

mehrran

Registered User
لایک‌ها
41
سلام داداش اره هست والا از لحاظ ادرسي شايد دقيق نتونم بگم تو عباسقلي كه ميري فكر كنم بهش مي گن بوتيك افغان بوتيك افغان و پيدا كن يه مغازه طبقه بالا هست هنوز از اين ضبط ها داره برو قيمت هاشو ببين -
to rahroee avvalesh ye lebass foroshi hast ke onam chizaye khobi dare vali gheymat bala mige.on tabaghe bala tamirkare.tabaghe zire babash forosh dare.
doste khobam ke posto zadi.biya be harfe bade ma gosh kono zabteto NAFROSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH heyfe bavar kon.....

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
to rahroee avvalesh ye lebass foroshi hast ke onam chizaye khobi dare vali gheymat bala mige.on tabaghe bala tamirkare.tabaghe zire babash forosh dare.
doste khobam ke posto zadi.biya be harfe bade ma gosh kono zabteto NAFROSHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH heyfe bavar kon.....

داداشی میبینی که خیلی وقته دیگه اپ نمیکنن.یکی ای بچه ها هم همین پیشنهاد رو کرد.منم دیگه اصراری نداری.الان دیگه از قبل بیشتر ازش مواظبت میکنم.زحمت دادم مادرم واسش حتی یه چادر هم درست کرد شبا میندازم روش راحت بخوابه:p

payamraha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز این دستگاه شما تعمیر رفته؟اگه رفته کودوم قسمتش باز شده؟

foadazimi

Registered User
لایک‌ها
222
سلام.هیچ کدوم.فقط امپ دستگاه یه مشکل برقی پیدا کرد که اونم رفع شد.تعمیر نداشتن هیچ کدوم از طبقه ها چطور؟

zazoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.اگه واقعا همونطور که شما میگید سالم باشه من 600 میخرم..فقط اینکه در صورتی که تمایل به فروش داشتید به این شماره من اس ام اس بدید تا من با شما تماس بگیرم.چون من دسترسی به نت ندارم والان از کافی نت دارم پ خ میدم و از این بابت عذر میخوام..چون من این ست رو قبلا داشتم و مجبور شدم که بفروشمش.الان واقعا میخوامش...ممنون..09192011860

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا