• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

شارژ ایرانسل با قیمت عالی

از خرید راضی هستید؟؟؟

• بله

Votes: 92 66.7%
  • خیر

Votes: 46 33.3%

• Total voters
    138
وضعیت
موضوع بسته شده است.

aliphp1

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام به استارتر تاپیک
من اولین پست شما رو که دیدم یاد کلا ه بر داری و این چیزا افتادم آخه خیلی خیلی قیمت ها تون پایین هست
بقیه پست ها رو که دیدم متوجه شدم دوستان از شما راضی هستند و مشکل در کارت شارژ ها تون نیست
چون من مدتهاست توی کار شارژ هستم می دونم که با این قیمت ها نمیشه عمرا از ایرانسل خرید
چند مورد ممکن است باشد
1- شارژ قلابی با این قیمت ها ( که ظاهرا مال شما مشکل نداره )
2- شارژی که بابتش پول نداده باشی مثل سرقتی یا هک کردن سایت کارت شارژ ( که با توجه به روند تاپیک فکر نکنم باشه )
3- فروش به ضرر برای وصل پول ( که این مورد هم فکر نکنم باشه چون میشه همه شارژ ها رو باقیمت بالاتر به یه فروشنده فروخت اونم یکجا )
4- بدست آوردن شارژ از راه فروش وی پی ا ن ( که این یکی که به شما می خوره فقط اینکه این همه وی پی ا ن فروش دارین ؟ ) و اگه این مورد بود حتما با من تماس بگیرد تا یه جوری کمکتون کنم تا هم راحت تر پولتون وصول بشه هم سود بیشتری بکنید
حالا من خیلی کنجکاو هستم بدونم قضیه چیه ؟
اگه لطف کنید پاسخ بدین ممنون میشم حالا یا توی تاپیک یا پیغام خصوصی
ضمنا چرا شما همه چیز حتی شماره حساب رو هم با پیغام خصوصی کار می کنین ( به قول یکی از بچه ها تاپیک پر از پ خ پ خ شده )

rtl1209

Registered User
لایک‌ها
3
دوست عزیز شما فضول تشریف دارین و خودتون شارزهایی که میفروشید دقیقا از راه هایی هست که گفتید چون شما دقیقا توی انجمن سایت شاپ کیپر به یکی از یوزرها گیر دادی اون بنده خدا هم از ترس یا نمیدونم به چه دلیل شارزها را به شما کلی فروخت اما من به شما میگم شرمنده بمون تو کف شارژها کلی به شما نمیفروشم .
جواب تک تک سوالات را بهت میدم اما جوابم را شفاف دقیق میگم شما آدم دزد و کلاهبرداری هستی
فکر کردی با این جملات و سوالات به اهدافت میرسی
1- شارزها قلابی نیستند (چون همراه با سریال میباشد )
2- بنده نه سارقم نه هکر و جواب دقیقتر اینکه اینقدر امنیت سایتها روز به روز بالا رفته که امثال من و تو عرضه هک کردن داشته باشیم(شما عرضه شو داری؟؟؟؟))))
3-تعدادی را بصورت طلب از کسی گرفته بودم و چون آدم حریصی نیستم و نبودم با قیمت 1800 دادم هم خودم راضی هستم به پولم رسیدم هم دوستان پی تی از خریدشون راضی هستند و به شما هیچ ربطی نداره که با چه قیمتی میدم مال خودمه اصلا مفتی میدم
4- بنده وی پی ان و از این چیزها اصلا نه استفاده میکنم نه چیزخاصی ازش میدونم
در نهایت لزومی نداره بخوام شماره تماس یا اسم بابا مامانم را تو انجمن بزنم منجمله شماره حساب
خداوند متعال توفیقت بده

rtl1209

Registered User
لایک‌ها
3
شارژهای موجود 5000 تومانی 1 عدد
1000 تومانی 1 عدد
2000 تومانی 21 عدد

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
دوست عزیز شما فضول تشریف دارین و خودتون شارزهایی که میفروشید دقیقا از راه هایی هست که گفتید چون شما دقیقا توی انجمن سایت شاپ کیپر به یکی از یوزرها گیر دادی اون بنده خدا هم از ترس یا نمیدونم به چه دلیل شارزها را به شما کلی فروخت اما من به شما میگم شرمنده بمون تو کف شارژها کلی به شما نمیفروشم .
جواب تک تک سوالات را بهت میدم اما جوابم را شفاف دقیق میگم شما آدم دزد و کلاهبرداری هستی
2- بنده نه سارقم نه هکر و جواب دقیقتر اینکه اینقدر امنیت سایتها روز به روز بالا رفته که امثال من و تو عرضه هک کردن داشته باشیم(شما عرضه شو داری؟؟؟؟))))
3-تعدادی را بصورت طلب از کسی گرفته بودم و چون آدم حریصی نیستم و نبودم با قیمت 1800 دادم هم خودم راضی هستم به پولم رسیدم هم دوستان پی تی از خریدشون راضی هستند و به شما هیچ ربطی نداره که با چه قیمتی میدم مال خودمه اصلا مفتی میدم
در نهایت لزومی نداره بخوام شماره تماس یا اسم بابا مامانم را تو انجمن بزنم منجمله شماره حساب
خداوند متعال توفیقت بده
منظورت بیژن بود؟
آره بیچاره همه شارژهاشو داد رفت

rtl1209

Registered User
لایک‌ها
3
منظورت بیژن بود؟
آره بیچاره همه شارژهاشو داد رفت
بله اصلا این اقا با خودش درگیره میخواد جو را علیه ملت خراب کنه فقط خودش شارژ بفروشه
قیمت عمده شارژ 1000 تومانی ایرانسل که نمایندگی میده 960 تومانه اما این آقا میده 940 تومان 910 تومان بعد به ما میگه دزد در صورتی که خودش زیر قیمت ایرانسل میده کار خودش میلنگه بعد میاد به من گیر میده
خداوند متعال هدایتش میکنه نگران نباش

armenaksh

Registered User
لایک‌ها
221
بله اصلا این اقا با خودش درگیره میخواد جو را علیه ملت خراب کنه فقط خودش شارژ بفروشه
قیمت عمده شارژ 1000 تومانی ایرانسل که نمایندگی میده 960 تومانه اما این آقا میده 940 تومان 910 تومان بعد به ما میگه دزد در صورتی که خودش زیر قیمت ایرانسل میده کار خودش میلنگه بعد میاد به من گیر میده
خداوند متعال هدایتش میکنه نگران نباش
خب برا بعضیا که کارشون اینه وقنی میبینن نمیتونن اون قیمت بخرنو بفروشن زور داره طبیعیه داداش
شما خودتو ناراحت نکن
کار شماو بیژن هردوتون درسته
موفق باشید

rtl1209

Registered User
لایک‌ها
3
شارژهای موجود
2000 تومانی 60 عدد 1800 تومان
1000 تومانی 1 عدد 900 تومان
5000 تومانی 2 عدد 4500 تومان

boyman354

Registered User
لایک‌ها
0
در جواب پست 704.یک راه دیگه هم هست.دوست داشتید تو پیام خصوصی بهتون میگم.

mehrancp

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اگر از شما شارژ با رمز خریداری بشه امکانش هست رمز یکماه دیگه استفاده بشه؟

ممنون

Mega man

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خداوند متعال توفیقت بده

اگه وی پی ان فروش نیستی پس چطوری تا دیروز تو امضات فروش ویژه سرور مجازی آمریکا داشتی
چند وقتی پیش هم ssl میفروختی

:wacko::wacko::wacko::lol:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,540
سلام . من برای سری اول 50 تا شارژ 2 تومنی میخوام . شماره کارت رو برام اس ام اس کن فردا نمیام نت ... اگه اس ام اس هم نمیکنی پی ام بزار. فقط بفرمایین بریزم حسابتون کی میفرستین شارژا رو ؟

منتظرررررررررررررررررم.

rtl1209

Registered User
لایک‌ها
3
سلام . من برای سری اول 50 تا شارژ 2 تومنی میخوام . شماره کارت رو برام اس ام اس کن فردا نمیام نت ... اگه اس ام اس هم نمیکنی پی ام بزار. فقط بفرمایین بریزم حسابتون کی میفرستین شارژا رو ؟

منتظرررررررررررررررررم.
پ خ دادم

rtl1209

Registered User
لایک‌ها
3
شارژهای موجود
5000 تومانی 2 عدد
1000 تومانی 1 عدد
2000 تومانی 46 عدد

وضعیت
موضوع بسته شده است.