برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

Amaspad

Registered User
لایک‌ها
24
سلام!

من فعلا برای سفارشم اول از هرکدوم از این اسانس ها 7 گرم می خوام:

بلک افغان
تام فورد توباکو وانیل
بلو آیس
COFFEE + کاپیتان بلک
سورپرایز تلخ و تاریک شما!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هل و دارچین و وانیل در کنار سیب و لیمو و گل رز و گل یاس با مشک و عنبر یک رایحه فوق العاده رو رقم زده به اسم فراری بلک!
پخش بو و موندگاری کاملا رضایت بخش در کنار تلخی و شیرینی که به ظرافت کنار هم نشستن و بوی دلچسب و خاطره سازی رو ساختن دلیل کافی میده برای تست این عطر دل انگیز. فراری بلک محصول همون کمپانی سازنده بلو آیسه. از این کمپانی دو عطر دیگه هم دارم که در فرصتهای بعدی معرفی می کنم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام!
من فعلا برای سفارشم اول از هرکدوم از این اسانس ها 7 گرم می خوام:
بلک افغان
تام فورد توباکو وانیل
بلو آیس
COFFEE + کاپیتان بلک
سورپرایز تلخ و تاریک شما!
سلام. من در کاپیتان بلک+قهوه تلخ خودم مقدار کمی اگزریوس جیونچی ریختم که در نت ابتدایی اصلا مشخص نمیشه اما بعد چند ساعت و در نت پایانی بوی عالیش مشام رو می نوازه! فرق اودکلن من با مال شما اینه که برای من فقط یکی دو قطره قهوه داره و بقیه ش کاپیتان بلکه با رد پای اگزریوس. برای شما (که هنوز نساختم) قراره 4 گرم قهوه باشه 3 گرم کاپیتان بلک. با یه کم اگزریوس تو محصول نهایی موافقی یا مخالف؟! خود اگزریوس یه بوی نسبتا تلخ (تلخیش از جنس تلخی پوست پرتقاله) میوه ایه و کنار قهوه و تنباکو؛ من می پسندم. اما قراره عطر شما به سلیقه ی شما باشه!

Amaspad

Registered User
لایک‌ها
24
سلام. من در کاپیتان بلک+قهوه تلخ خودم مقدار کمی اگزریوس جیونچی ریختم که در نت ابتدایی اصلا مشخص نمیشه اما بعد چند ساعت و در نت پایانی بوی عالیش مشام رو می نوازه! فرق اودکلن من با مال شما اینه که برای من فقط یکی دو قطره قهوه داره و بقیه ش کاپیتان بلکه با رد پای اگزریوس. برای شما (که هنوز نساختم) قراره 4 گرم قهوه باشه 3 گرم کاپیتان بلک. با یه کم اگزریوس تو محصول نهایی موافقی یا مخالف؟! خود اگزریوس یه بوی نسبتا تلخ (تلخیش از جنس تلخی پوست پرتقاله) میوه ایه و کنار قهوه و تنباکو؛ من می پسندم. اما قراره عطر شما به سلیقه ی شما باشه!

بله اینجوری که می گید به نظر باید خوب بشه، اگزریوس هم تو ترکیبش بیارید ولی باز نسبت قهوه رو بالا در نظر بگیرید، مثلا 3 قهوه، 3، کاپیتان، 1 اگزریوس

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ممنون از آقا رضا، ترکیبای قهوه شون واقعن عالی بود
از اون قهوه که دستمه یک قطره شو ریختم تو کاپیتان بلک (از کاپیتان بلک در حالت عادی خوشم نمیاد) خیلی بوش خواستنی شده!
قهوه که ردیف شه کاپیتان بلک هم میارم ؛ ترکیبش حتی از توسکان+قهوه هم خوش بو تر و با کلاستر شد. چه برسه به توباکو وانیل+قهوه!

بهترین ترکیب از نظر من کاپیتان بلک+قهوه بود ... واقعا الان من موندم خیلی چیز خوب و با کلاسی در اومده شاید باورتون نشه همیشه دنبال این اسانس بودم توتون (تنباکو) با قهوه عالیه عالی عالی پیشنهاد می کنم دوستان تست کنن این ترکیب در رتبه بعدی توباکو وانیل با قهوه یه خوشمزگی خاصی تو این ترکیب دیدم و اصلا هم معلوم نیست که 2 تا عطر باهم ترکیب شدن انگار یه اسانس خاص و منحصر به فرد جلو روتونه
سلام به همه دوستان! سومین عطر از کمپانی سازنده یخ آبی و فراری بلک که خدمت تون معرفی می کنم رایحه نام آشنای کاپیتان بلکه! وصف ترکیبشو با قهوه ی تلخ در سطور بالا خوندین. البته برخلاف جناب @Amaspad عزیز که تمایل داشتن قهوه بیشتر باشه در ترکیب شون؛ پیشنهاد شخص بنده کاپیتان بلک بیشتره در ترکیب. به نظرم به این ترتیب پخش و موندگاری ترکیب حاصله میره بالاتر و البته برای من رد پای قهوه در عطر کافیه مثل رد پای اگزریوس در این ترکیب؛ منتهی قهوه رو قویتر می خوام به نسبت اگزریوس.
ترکیب کاپیتان بلک و قهوه رو به تلخ پسندها پیشنهاد میدم.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
یکی از ترکیبات دوست داشتنی برای من ترکیب کاپتان بلک و بلک ارکید هست
دوستانی که دنبال بوی اصیل توتون های کاپتان بلک هستند و با بوی شیرین هم مشکلی ندارند رو توصیه میکنم
البته بلک ارکید قبلی من شیرین تر بود ولی با توجه به اینکه هوا رو به گرمی میره همین بلک ارکید کم شیرین رضا جان خوبه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یکی از ترکیبات دوست داشتنی برای من ترکیب کاپتان بلک و بلک ارکید هست
دوستانی که دنبال بوی اصیل توتون های کاپتان بلک هستند و با بوی شیرین هم مشکلی ندارند رو توصیه میکنم
البته بلک ارکید قبلی من شیرین تر بود ولی با توجه به اینکه هوا رو به گرمی میره همین بلک ارکید کم شیرین رضا جان خوبه
سلام. آرش جان من در ظرف اودکلن کاپیتان بلک و قهوه ام؛ کمی بلک ارکید ریختم و اسپری کردم. در بوی حاصله دست بالا رو همون بوی قهوه و کاپیتان بلک دارن اما در کنار این تلخی؛ شیرینی رضایت بخش بلک ارکید هم هست و از نتیجه ش راضیم. باید ببینم موندگاریش چطور میشه چون بارها تجربه کردم ترکیب چند عطر با هم دیگه میتونه موندگاری کاملا متفاوتی از موندگاری تک تک اون عطرها داشته باشه. گاهی موندگاری ترکیبیه کم تره. گاهی بیشتر. بسته به این که چیا با هم ترکیب شن و درصدشون چی باشه! امتحان به شیوه ی شما که عطرهای مختلف رو؛ هر کدوم از ظرف خودش اسپری می کنی رو لباس؛ مطمئن تره چون فقط بوها قاطی میشن از روی لباس و ترکیب شیمیایی خودشون تغییر نمی کنه.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
من منتظرم قهوه برسه دستم ببینم چطوریاست
کلا درصد ترکیبها بسته به سلیقه داره
کاپتان بلک چون پخش بوی کمتری داره اون رو دو سه برابر بیشتر اسپری می کنم و بیشتر به نواحی بالاتر بدن.
در مورد قهوه ام با شما موافقم. بهتره با هرچی ترکیب بشه مقدارش کم باشه و فقط یه رد بو از خودش بجا بزاره. انشاله بدستم رسید اول همونو تست میکنم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عطر شماره 77 پاتوق یاد یار؛ چهارمین و اخرین عطر از کمپانی ای که در این یکی دو روز خدمت تون معرفی شد؛ واتر وایت دیویدوف است. رایحه بسیار آشنای کول واتر ؛ خنک و شیرین با پخش و موندگاری مناسب.
77 رایحه فعلی با تنوع بالا چه به لحاظ بو؛ چه از نظر قدرت های متفاوت در پخش و موندگاری؛ سلیقه ی اکثریت عزیزان رو پوشش میده و خیلی بعید به نظرم میاد نشه از بین این همه؛ عطری رو انتخاب کرد.
برای سال 93 فقط یک عطر دیگه رو خدمت دوستان معرفی می کنم.چون از عدد 77 خوشم میاد و مایلم تعداد عطرام همین بمونه؛ یکی از عطرهای فعلی رو حذف می کنم و اونو جایگزین می کنم. عطری که جایگزین میشه خنک و تلخه؛ از کمپانی تام فورد؛ رایحه چوبی / مرکباتی داره و از دیروز صبح که زدم؛ الان هنوز بوش روی لباسم هست. حدس میزنین اسمش چیه؟
پی نوشت: آرش جان ترکیب پیشنهادی شما (بلک ارکید و کاپیتان بلک) الان بعد 6 ساعت تقریبا فقط کاپیتان بلکش به مشامم میرسه و تقریبا هیچ نشانی از بلک ارکید و حتی قهوه ای که توی کاپیتان بلکم ریخته بودم نیست!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه دوستان!
عطر خنک و تلخ کمپانی تام فورد رو کسی حدس نزد! خودم میگم: تام فورد گری وتیور. اطلاعاتش در اینجا
و اینجا
وتیور رو خس خس معنا کردن تو فارسی. گیاهیه که تا حالا ندیدم. هر چی هست بوش رو دوست دارم. ظاهرا لالیک انسر نویر هم وتیور داره و خوندم که وتیور بسته به این که در کدوم خاک در کدوم کشور کشت بشه؛ بوش فرق می کنه! جالبه ها!

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
سلام خیلی دوست داشتم قهوه تلخو ازتون خریداری کنم با توجه به تعریفی که میکنن دوستان:(. تو این خراب شده یکی گرفتم با قیمت بالا پارسال ماندگاریش 2 دقیقه بود پخشش صفر .

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام خیلی دوست داشتم قهوه تلخو ازتون خریداری کنم با توجه به تعریفی که میکنن دوستان:(. تو این خراب شده یکی گرفتم با قیمت بالا پارسال ماندگاریش 2 دقیقه بود پخشش صفر .
سلام. خب؛ خریداری کنین! پیشنهاد من ترکیبش با کاپیتان بلکه. چند قطره ش تو کاپیتان بلک؛ چنان نتیجه ای میده که تلخ پسندها؛ به ویژه قهوه دوستان میرن فضا.
ممنون که اسم همکاری که بهتون قهوه رو با قیمت فضایی و کیفیت پایین داد؛ نبردین.

barool

Registered User
لایک‌ها
2,863
سلام. خب؛ خریداری کنین! پیشنهاد من ترکیبش با کاپیتان بلکه. چند قطره ش تو کاپیتان بلک؛ چنان نتیجه ای میده که تلخ پسندها؛ به ویژه قهوه دوستان میرن فضا.
ممنون که اسم همکاری که بهتون قهوه رو با قیمت فضایی و کیفیت پایین داد؛ نبردین.
من ایران نیستم متاسفانه . زحمت میفتین برین تا فرودگاه برای ارسالش . این نوعی که ف مودین 100 میلی چند قیمت میفته؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
من ایران نیستم متاسفانه . زحمت میفتین برین تا فرودگاه برای ارسالش . این نوعی که ف مودین 100 میلی چند قیمت میفته؟
دیدم نوشتین محل سکونت روسیه! خود هزینه ی ارسال با پست هوایی به روسیه که خیلی بالاست. حدود 90 تومن! شاید بهتر باشه وقتی مثلا برای عید نوروز تشریف آوردین ایران بدم خدمت تون.
تا اون موقع پیشنهاد میدم اودکلنهایی که قهوه دارن مصرف کنین؛ آرش جان چند تا شو معرفی کرده چند صفحه قبل. ممنون که گفت و گوهای عطربازان پاتوق یاد یار رو در کشوری دیگه پیگیری می کنین.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اطلاعاتی در مورد بلو آیس
تو سایت فرگرانتیکا اودکلنی رو معرفی می کنه به نام
Ungaro Blue Ice Emanuel Ungaro for men
که میگه لیمو و آناناس داره توش. اما خبری از بوی گل رز نیست. تو سایت عطر افشان؛ اودکلن بسیار خوشبویی داریم با عنوان

Very Irresistible Electric Rose
که در نت اولیه اش لیمو داره و بعدا در نت میانی رز پیدا میشه و نقش اصلی رو بازی می کنه. این اودکلن رو من دیدم و خیلی ازش خوشم اومد که بوش خنک بود و رز داشت (برخلاف اودکلن تی رز که بوش گرمه و رز داره)
بلو آیس من چیزی بین این دو تاست+ این که تو نت اولیه اش بوی خنک خوشبویی هست که به شامه ی من چایی میاد!
امروز یه کم بلو آیس ریختم تو ظرف خالی اودکلن PASSION و بعد که اسپری کردم رو لباسم تا دقایق طولانی مشغول بو کردن لباسم بودم. دو بوی خنک و هم جنس. عطر هلو از پشن به صورت یه رد پا خودشو نشون میداد تو بلو آیس ... جای همه دوستان عطربازم خالی.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با تشکر از اقا رضا
سفارش 4 و 5 من هم رسید
سلام.
به مبارکی و میمنت!
آرش جان اول در مورد PASSION و قهوه بنویس! ظرف پشن رو که بو می کنی یه لیوان آب پرتقال خنک رو حس می کنی؟ بوی هلوش چطور میاد به شامه ات؟ (هلو در نت اولیه ش نیست). قهوه سورپرایزت کرد؟!
میدونم که حرفه ای هستی و خیلی با احتیاط فیکساتور رو اضافه میکنی به عطرات تا زیادی رقیق نشن.
کلی عطر جدید داری تو این لیستت که منم به اتفاق بقیه رفقا مشتاق خوندن نظراتتیم!
موفق باشی.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام

فعلا به همه 1.5 گرم فیکساتور اضافه کردم که حدودا نسبت 1 به 3 شد

فکر می کردم قهوه بوی دانه های بو داده قهوه رو میده ولی حالا می بینم هموتطور که گفته بودی بوی کافی چاکلت داره (بوی ابنبات های شیر قهوه رو داره). خوبه ولی همونطور که انتظار میرفت نمیشه تنها ازش استفاده کرد حتما باید با یه چیزی ترکیب بشه

اون چیزی که سوپرایزم کرد جوب قرمز بود. عالی و تلخ، وقتی بوش کردم یه لحظه زمان برام متوقف شد

تغ هرمس رو هم امتحان کردم. بهترین تغ هرمسی بود که تا الان استشمام کرده بودم ولی رابطه ای بین من و اون هست که نه من از اون خوشم میاد و نه اون چشم دیدن منو داره. دی:

وان میلیونم همینطوری خالص یه تست زدم رایحه اش با مال خودم فرق داشت مال من فقط گرم و شیرینه ولی نوت های میوه ای مال شما بهتر خودش رو نشون میده. البته وان میلیون اورجینال یه رایحه قدیمی داره و جدیدا کمی تغییر کرده شاید تفاوت دو کوپی بخاطر این باشه.

توسکان لدر رو هم یه تستی زدم . وای که وقتی اسانس خالص باشه چقدر بوی زعفرانش بیشتر خودش رو نشون میده.

ورساچه عود رو هم تست کردم ازش خوشم اومد باید بیشتر روش کار کنم
مونت بلانک هم با مدلی که خودم دارم تفاوت زیادی نداشت اونم بنظرم بیشتر باید لایت بشه بعدا دوباره میرم سراغش
عطرهای خنک مثل کریدها و بقیه رو تست کردم ولی جون خنک هستند خیلی جای کار دارن تا بتونم نظر بدم

اما با سه تا شون به مشکل خوردم. پشن ، جینز بوی و تامی تی. اصلا رایحه هاشون جالب نشد. نمی دونم چرا اینطور شدن. متاسفانه قبل از اضافه کردن قیکساتور بوشون نکردم تا ببینم بخاطر چی هست. فقط پشن اول به یوی پوست پرتقال میداد ولی بعداز اضافه کردن قیکساتور کامل رایحه اش عوض شد و بهم ریخت.

بالا