برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا واقعا بد شد! من امتیازهای سه بار خرید محمد عزیز @Musketeer رو یادم رفته بود بدم. جدا شرمنده شدم و ازشون پوزش می خوام. از این بدتر این که ایشون به روی من نیاورد و خجالت زده شدم از این بابت. فعلا اولیش رو ثبت کردم تا فردا و پس فردا دو تای دیگه رو ثبت کنم.
دوست دیگه ای هست خرید کرده باشه و من یادم رفته باشه امتیاز بازارچه بهش بدم؟ لطفا یادآوری کنه اگه هست.
ممنون

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
به نظرت توسکان+قهوه بهتر اومد یا توباکو+قهوه یا کاپیتان بلک+قهوه؟
هر سه تاشون ترکیب خوبی بودن ولی بهترین ترکیب از نظر من کاپیتان بلک+قهوه بود من خودم تا قبل این ترکیب چندتا اسانس رو نمی دونستم چه جوریه و تایپک رو میدیدم فکر نمی کردم به این خوبی در بیاد واقعا الان من موندم خیلی چیز خوب و با کلاسی در اومده شاید باورتون نشه همیشه دنبال این اسانس بودم توتون (تنباکو) با قهوه عالیه عالی عالی پیشنهاد می کنم دوستان تست کنن این ترکیب در رتبه بعدی توباکو وانیل با قهوه یه خوشمزگی خاصی تو این ترکیب دیدم و اصلا هم معلوم نیست که 2 تا عطر باهم ترکیب شدن انگار یه اسانس خاص و منحصر به فرد جلو روتونه و در اخر توسکان لدر+ قهوه چون توسکان لدر قالب شده به قهوه من زیاد نمی تونم بوی قهوه رو متوجه بشم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ممنون از آقا رضا، ترکیبای قهوه اشون واقعن عالی بود، مخصوصا توسکان لدر که تقریبا بوی زعفرون رو حذف کرده بود یا حداقل کم کرده بود و تلخیش بیشتر شده بود. سری بعد حتما سفارش میدمشون.

محمد ترکیب کاپیتان بلک و قهوه رو ندید اون روز!

از اون قهوه که دستمه یک قطره شو ریختم تو کاپیتان بلک (از کاپیتان بلک در حالت عادی خوشم نمیاد) خیلی بوش خواستنی شده!
قهوه که ردیف شه کاپیتان بلک هم میارم ؛ ترکیبش حتی از توسکان+قهوه هم خوش بو تر و با کلاستر شد. چه برسه به توباکو وانیل+قهوه!

هر سه تاشون ترکیب خوبی بودن ولی بهترین ترکیب از نظر من کاپیتان بلک+قهوه بود من خودم تا قبل این ترکیب چندتا اسانس رو نمی دونستم چه جوریه و تایپک رو میدیدم فکر نمی کردم به این خوبی در بیاد واقعا الان من موندم خیلی چیز خوب و با کلاسی در اومده شاید باورتون نشه همیشه دنبال این اسانس بودم توتون (تنباکو) با قهوه عالیه عالی عالی پیشنهاد می کنم دوستان تست کنن این ترکیب در رتبه بعدی توباکو وانیل با قهوه یه خوشمزگی خاصی تو این ترکیب دیدم و اصلا هم معلوم نیست که 2 تا عطر باهم ترکیب شدن انگار یه اسانس خاص و منحصر به فرد جلو روتونه و در اخر توسکان لدر+ قهوه چون توسکان لدر قالب شده به قهوه من زیاد نمی تونم بوی قهوه رو متوجه بشم
توسکان لدر+قهوه ای که اون دوست مون دید و به نظرش از همه ترکیبها بهتر اومد؛ قهوه ی بیشتری داشت نسبت به آن چه شما دیدی. البته با شما کاملا هم نظرم که کاپیتان بلک و قهوه ترکیبش معرکه است! بهتر از همه و در رتبه اول. حیف ترکیبشو با تافی چاکلت دم دستم نداشتم وگرنه مطمئنم شکلات قهوه هم فوق العاده توجه جلب می کنه! به ویژه برای شیرین و گرم پسندها.

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
تست عطرام
اول از همه می خوام از کیفیت اسپری تعریف کنم که از فاصله نزدیک به قدری خوب اسپری میشه لک نمیندازه حتی
بلو شنل: اسپری کردم تندی اول نسخه ادو پرفیوم که دوستم داره بعد از یه ربع ملایم و لطافت نسخه ادو تویلت که خودم دارم چند جا اسانس بلو شنل گرفتم به جرات نزدیک ترین رایحه اینه 450 تومان پول ادکلن بدم؟ بیخیال اسانس از آقا رضا می خرم بوش هم برای کسانی که تالا تست نکردن نمیشه دقیق گفت بوی چی میده ولی بوی تلخ ملایمی داره و کاملا همه پسنده هر پسری خوشش میاد و هر دختری هم خوشش میاد

وان میلیون اینتنس : این هم ادکلنش رو دارم اسانس آقا رضا رایحه چوبی ادکلن رو نداره ولی بهتر که نداره من خودم نسخه اسانس رو به ادکلن ترجیح میدم چون به قول اقا رضا سمفونی بوها فکر کنید یه چوبیم بهش اضافه کنید خیلی دیگه شلوغ میشه ولی برای آقا رضا حس زمانی رو میده تازه 45 دقیقه از ادکلن گذشته اون رایحه خوبه که من حال می کنم باهاش رایحه : چرمی و یه شیرینی که اصلا اذیت نمی کنه انرژی و اعتماد به نفس میده من همیشه برای کنفراسا این ادکلن رو میزنم

توسکان لدر: پادشاه عطر ها از نظر من واقعا باهاش حال می کنم تو زمستون حتما باید باشه اسانس آقا رضا همه چی به جا باور کنید من یه توسکان داشتم بوی صنعتی داشت واقعا خوب نبود اما مال آقا رضا زعفرون به جا چرم به جا شیرینیش به جا یه عطر کاملا شیک و مجلسی که این اسانس جلو روم مطمئنا روزانه هم میشه استفاده کرد خیلی با کلاسه تو هوای سرد زمستون که الان هم بارونی هستش یکی از بهترین انتخابه که همه رو متعجب کنید

اگزریوس : پرتقال دوست داشتنی با یه بوی گیاهی که به نظرم سدره نمی دونم ترکیب این دوتا باهم یه اسانس شیک به وجود میاره یعنی برای جاهای رسمی هم مناسبه ملایم تابستون میشه زمستون هم میشه فکر کنم آقا رضا این هم با یه اسانس ترکیب کنن یه چیز جالبی بتونن در بیارن بوش رو یه جا قبلا شنیده بودم که دوست داشتم اسمشو بدونم اما روم نشد بپرسم که الان فهمیدم خیلی هم موندگاره از 11.30 مونده

اینویکتوس: تند ، خنک بوی ادویه ای و گیاهی توشه اگر دنبال عطر خنک هستید فکر کنم گزینه خوبیه چون تندیش انگار به برقی بهتون وصل کرده

ال هوم اسپرت : این چون عطر جدید آقا رضا بود می خوام روش مانور بدم عطری که از این مجموعه نظر من بیشتر از همه گرفت دوستداران بوی لیمو بخرید بوی لیمویی خاص نمی تونم تشخیص بدم لیمو شیرینه یا ترش( هم شیرینه هم ترش )1 ساعت اول بو لیمویی خودنمایی می کنه بسیار خوب خوشبو بعد از یه ساعت بوی ملایم ادویه ها یه ادویه شیرینه و یه ذره خیلی کم بوی گیاه تلخ واقعا از هر نظر این اسانس رو دوست داشتم یه تو نت اول چه تو تغییر نوتش کاملا حرفه ای انجام شده بود

بی جنتلمن : بوی اولش بوی میخک و اسطخدوسش ته بینیتون رو خنک می کنه خیلی حس جالبیه جنتلمن توی نوت اولیش برازندشه نت آخر هم یه بوی صابونی برای من تداعی می کنه البته یه دانهیل دیگه قبلا تو مغازه تست کرده بودم واقعا بوی صابون میداد این بوی چندتا ترکیب این حسو بهتون میده تلخیش ملموسه اذیت کننده نیست یعنی کسانی که عاشق تلخ هستند راضی میشن و کسانی که از تلخ خوششون نمیاد ناراضی نمی شن

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بلو شنل: اسپری کردم تندی اول نسخه ادو پرفیوم که دوستم داره بعد از یه ربع ملایم و لطافت نسخه ادو تویلت که خودم دارم چند جا اسانس بلو شنل گرفتم به جرات نزدیک ترین رایحه اینه 450 تومان پول ادکلن بدم؟ بیخیال اسانس از آقا رضا می خرم بوش هم برای کسانی که تالا تست نکردن نمیشه دقیق گفت بوی چی میده ولی بوی تلخ ملایمی داره و کاملا همه پسنده هر پسری خوشش میاد و هر دختری هم خوشش میاد
سلام مجدد و تشکر از لطف تون. همون طور که فرمودین این رایحه به اودکلنش خیلی نزدیکه. اصل اودکلن رو من ندیدم یکی از دوستان مثل شما که اصلشو داره اینو بو کرد و اتفاقا در جا سفارش داد چون اودکلنش تموم شده بود.

وان میلیون اینتنس : این هم ادکلنش رو دارم اسانس آقا رضا رایحه چوبی ادکلن رو نداره ولی بهتر که نداره من خودم نسخه اسانس رو به ادکلن ترجیح میدم چون به قول اقا رضا سمفونی بوها فکر کنید یه چوبیم بهش اضافه کنید خیلی دیگه شلوغ میشه ولی برای آقا رضا حس زمانی رو میده تازه 45 دقیقه از ادکلن گذشته اون رایحه خوبه که من حال می کنم باهاش رایحه : چرمی و یه شیرینی که اصلا اذیت نمی کنه انرژی و اعتماد به نفس میده من همیشه برای کنفراسا این ادکلن رو میزنم
وان میلیون اینتنس رو خیلی دوست دارم. این قدر برام مقدسه که تا حالا نتونستم به خودم اجازه بدم با عطر دیگه ای ترکیبش کنم.

اگزریوس : پرتقال دوست داشتنی با یه بوی گیاهی که به نظرم سدره نمی دونم ترکیب این دوتا باهم یه اسانس شیک به وجود میاره یعنی برای جاهای رسمی هم مناسبه ملایم تابستون میشه زمستون هم میشه فکر کنم آقا رضا این هم با یه اسانس ترکیب کنن یه چیز جالبی بتونن در بیارن بوش رو یه جا قبلا شنیده بودم که دوست داشتم اسمشو بدونم اما روم نشد بپرسم که الان فهمیدم خیلی هم موندگاره از 11.30 مونده
قدرت موندگاری جیونچی اگزریوس خیلی بیشتره. حالا کجاشو دیدی! چهار ساعت که چیزی نیست. من تو ظرف خالیش؛ اودکلن ساز می ریزم رو خودم اسپری می کنم چند ساعت بوش می مونه با پخش خوب. شما که با غلظت 50 درصد اسانس اسپری کردی!
اگزریوس با خیلی عطرها قابل ترکیبه و تا حالا ترکیب کردم. کرید اونتوس؛بی دلیشس؛سی بای کلوهه؛ ... یه بار سر همین آرش @arash59b نوشت میوه فروشی باز کردی!

ال هوم اسپرت : این چون عطر جدید آقا رضا بود می خوام روش مانور بدم عطری که از این مجموعه نظر من بیشتر از همه گرفت دوستداران بوی لیمو بخرید بوی لیمویی خاص نمی تونم تشخیص بدم لیمو شیرینه یا ترش( هم شیرینه هم ترش )1 ساعت اول بو لیمویی خودنمایی می کنه بسیار خوب خوشبو بعد از یه ساعت بوی ملایم ادویه ها یه ادویه شیرینه و یه ذره خیلی کم بوی گیاه تلخ واقعا از هر نظر این اسانس رو دوست داشتم یه تو نت اول چه تو تغییر نوتش کاملا حرفه ای انجام شده بود

ایف سن لورن یا همون YSL ؛ عطر سوئیسیش ؛ بله همین میشه که می فرمایین. عطرهای جدید رو دوستان به تدریج تست می کنن و قطعا نظری مثل شما می نویسن برای همه شون.
دوشنبه هفته بعد 4 تا عطر جدید که الان سمپل هر 4 تاش دستمه و فوق العادن ؛ ترخیص میشه و برای فروش میرسه و چقدر مشتاقم که دوستان عطرباز برسه دست شون این 4 تا. الان از این 4 تا یکیش دست شما هست! کدومش؟ کاپیتان بلکش که یک قطره قهوه ریختم توش و شما در وصفش نوشتی عالیه عالی عالی ....
بی جنتلمن : بوی اولش بوی میخک و اسطخدوسش ته بینیتون رو خنک می کنه خیلی حس جالبیه جنتلمن توی نوت اولیش برازندشه نت آخر هم یه بوی صابونی برای من تداعی می کنه البته یه دانهیل دیگه قبلا تو مغازه تست کرده بودم واقعا بوی صابون میداد این بوی چندتا ترکیب این حسو بهتون میده تلخیش ملموسه اذیت کننده نیست یعنی کسانی که عاشق تلخ هستند راضی میشن و کسانی که از تلخ خوششون نمیاد ناراضی نمی شن
بی جنتل همون دانهیل آلفرد قهوه ای معروفه که شخصا عاشقشم. اولین دوست مون که خرید سعید عزیز
@saeid.kh بود که در موردش نوشت:
عطر ها فوق العاده هستن. این دانهیل آلفرد هم به حدی منو مجذوب خودش کرده که الان مجدد میخوام سفارش بیشترش رو بدم.

دانهیل آلفرد هم اکنون نه با معرفی من؛ بلکه با تایید شما جای خودش را در دل دوستان باز کرد. سپاس مجدد.

دانهیل آلفرد رو به همه توصیه میکنم. این رایحه به نظر من جادو میکنه.
ممنون از این که زحمت کشیدی وقت گذاشتی نظرات ارزشمندت رو برامون نوشتی.سپاس.

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
سلام مجدد
میخواستم یه توضیحی در مورد تفاوت بلک ارکید خودتون( که 1000 تومن هستش)با بلک ارکید چند جا دیگه(3/4/5/7 تومن هستش) بدید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و تشکر از سوال تون. چون قبلا نظایر این پرسش مطرح شده اجازه بدین موارد قبلی رو کپی پیست کنم خدمت تون!
سلام و تبریک به خاطر تاپیکتون
عزیز این بلک افغان چند نمونه داره چون من بلک افغان رو میگیرم گرمی 20 تومن شما زدی 1500

سلام. خیلی ممنون از لطف تون. این که شرکتهای مختلفی اسانس بلک افغان رو تولید می کنن کاملا درسته. اما عزیز دل؛ فکر می کنی قیمتهاشون با هم چقدر اختلاف داره؟ اختلاف قیمتها در حد چند صد تومنه نه در حد این که یکی قیمتش چند ده یا چند صد برابر اون یکی باشه. من بلک افغان رو در صدر لیستم گذاشتم حتی در صدر لیست کارهای سوئیسیم و قصدم جلب توجه بود... این ماجرای بلک افغان گرمی 20 هزار تومن رو مطمئنم به هر کدوم از همکارام بگم مثل خودم مخشون سوت می کشه. درست مثل این که بهشون بگم پراید نیم میلیارد فروخته شده.
می دونم اذیت میشی وقتی بفهمی چه کلاهی سرت رفته. خیلی متاسفم از این بابت. اما به شما اطمینان میدم قیمت بلک افغانی که شما گرمی 20 هزار تومن خریدی نهایتا کیلویی یک میلیون و پانصد هزار تومن برای فروشنده اش تمام شده. یعنی گرمی 1500 تومن. شرکتی که بلک افغانش رو این قیمت میده نماینده اش در ایران خرده فروشیش رو گرمی سه هزار تومن میده در مغازه. جزییات بیشتر هم می تونم بگم که شرکتش کجاییه و نماینده اش تو ایران کیه و ... اما شما در همین حد از من بپذیر.
پس گرون ترین بلک افغان قیمت خرده فروشیش گرمی 3000 تومنه تازه خود شرکته جزو ده تای برتر جهان نیست و مشخص نیست چرا قیمتش این قدره!
آه از نهادم برآمد! مغازه یکی از همکارا بودم یه مشتری اومد بلک ارکید بخره؛ ده گرم خرید همکار گرمی 3 تومن براش زد! بو کردم دیدم بلک ارکیدش ته بوی صنعتی داره. نمی تونستم به اون بنده خدا بگم بلک ارکید من پیش این مس که به تو داد طلاست گرمی 1000 تومن! بعد که مشتریش رفت بلک ارکید خودم رو رو لباسش اسپری کردم و بهش گفتم اینو به مشتریم چند میدم.
ناراحت میشم وقتی می بینم پول زیاد کسی میده و عطری که می گیره هیچ تناسبی با اون پول نداره. چی کار میشه کرد این جور موقعها؟ برخی مغازه دارها به چه قیمتهای عجیب غریبی عطر میفروشن. من حتی بیرون اینترنت هم رقم پرت و پلا برای عطر نمیگم. چه خبره گرمی 3 تومن برای عطر با ته بوی صنعتی؟

نوشته های چند تن از دوستان عزیزی که تام فورد بلک ارکید منو خریدن در مورد این عطر بخوانید
. مشک آن است که ببوید نه آن که عطار بگوید!
Tom Ford Black Orchid: و باز هم تام فورد فقید! بلک ارکید از اون بوهاییه که بهش اعتیاد پیدا میکنید و دائم شیشه عطر رو کنار بینیتون میگیرید!
بوی شیرینی داره، مثل وانیل و بوی گل یاس، من به شخصه بوی یاس رو زیاد دوست ندارم ولی توی این ادکلن خیلی خوب گنجانده شده.
اگه اشتباه نکنم این عطر یونی هست و برای هر دوجنس مناسبه، حتما پیشنهاد میشه اگه نمیدونید چه عطری میخواید. مخصوصا برای خانم ها.

بلک ارکید هم پخش خیلی خوبی داره ! به نظرم بیشترین پخش رو داره و بعد هم بلک افغانو !
البته به نظر من توباکو هم خوردنیه ، نمیدونم چطور عطر شده !

بلک ارکید: باز هم عالی و بدون نقص. همونطور که می دونید نت اصلی بلاک ارکید شیرین هست که روی بقیه رایحه ها تاثیر میزاره. ولی باز تو این اسانس هم نت شیرین خیلی کمتر نسبت به اسانس های مشابه هست که برای من خیلی مطلوب تر بود.
در پایان می تونم بگم نقطه مثبت و مشترک تمامی این اسانس ها کیفیت بالا بهمراه ماندگاری و پخش بوی قابل قبول (حتی بیش از انتظار) بود که من تا الان تو هیچ اسانس گرمی دیگه ای ندیده بودم.

4-بلک ارکید .یک عطر با مخلوطی از بوی گل و وانیل و بدون شیرینی زیاد. بوی وانیل و گل یاس .چه بویی زیباتر از این دوتا.یه عطر مجلل هست.و خاطره انگیز.بازم میخرم.
در کل این دوستمون از وقتی که پست کرد تا دیروز همه کارهارو پیگیری کرد یعنی گارانتی تا توی خونه و خدمات پس از فروش هم داشت.خودش هم پسر گلیه.کیفیت عطرهاش هم به هرکی نشون دادم تایید کرد.من خودم خرید ادکلن زیاد داشتم و دارم ولی ازین به بعد مشتری ثابت ایشون هستم.ایشالا تو کارش موفق باشه کم پیدا میشه تو کاسبی ادم مثل ایشون

دوست من؛ اجازه بده من این سوال رو بپرسم که توقع یک خریدار عطر؛ مثلا همین بلک ارکید چیه؟ یک رایحه ی خوش می خواد شبیه اودکلن اصلی؛ پخش بو می خواد و موندگاری بالا (این رایحه به علت نسبتا گرم و شیرین بودنش ذاتا موندگاری بالایی داره).
منم می تونم نرخ های نجومی بگذارم واسه عطرام. اما به چند دلیل اینکار رو نمی کنم:
- یه عطر بازم قبل عطر فروش بودن. یه پاتوق کوچک هم درست کردم برای آدمای شبیه خودم . دور هم جمع میشیم تجربه هامون رو به هم انتقال می دیم و لذت می بریم از آموزش و آموختن. کلی هم خاطره می سازیم.
- نمی تونم از بی اطلاعی خریدار سوء استفاده کنم. دنبال این نیستم که مشتری یک بار خرید داشته باشم. دوستای عطرباز می خوام که مثل خودم باشن یا بشن! یکی از دوستان که اتفاقا تا حالا ازم خرید هم نکرده برام پ خ کرد که فلانی عطرام تموم شه میام از شما می خرم. هر کس هم عطر بخواد شما رو معرفی می کنم. شاید شما امروز ندونی که قیمت عطر چنده و من فروشنده بتونم چند برابر بهت بفروشم. اما فردا می فهمی و دیگه نه تنها سراغم نمیای؛ بلکه هر جا بشینی و پاشی در مورد کلاهی که ازت برداشتم حرف می زنی!
- به نظرم حق مردمه که با کمترین هزینه ی ممکن انواع و اقسام رایحه ها در اختیارشون باشه و از بوی خوش لذت ببرن.
امیدوارم پاسخت رو گرفته باشی عزیز.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
@دل آهنگ
آقا نمیشه یه اسپرس قد همون که داشتید رو برا منم درست کنید؟:(
از همون عطر خودم؟ ترکیبیه؟ میشه اما چون وقتی برای خودم ترکیبی درست می کنم حجم مشخصی رو از هر عطر در نظر نمی گیرم با کم و زیاد شدن یکی از عطرهای تو ترکیب؛ بو تغییر پیدا می کنه. بوهای میوه ای زیاد دارم. سوئیسیهای جدید رو ببین تو لیست.
ترکیب بلک ایکس اس و کرید اونتوس به نظرم محشره . یه کم هم بی دلیشس بیاد توش یا حتی بلو مجیک دیگه نگو و نپرس!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
از عطر PASSION دارم تست موندگاری می گیرم. نت اولیه اش برای من یک لیوان اب پرتقال خنکه که تلخی خاص پرتقال هم توشه! واقعا بزاق دهانیم شروع به ترشح می کنن با بو کردنش. بعد یه سبد میوه است که مهم ترینش هلو است. یک هلوی درشت و آبدار! برخی افراد که بو کردن بهم گفتن توش بوی شلیل و گلابی هم به مشام شون می خوره. پخش بوی مناسبی داره و حالا منتظرم ببینم با نسبت غلظت 30 درصد اسانس تو اودکلن چقدر موندگاری نشون میده! عمدا غلظتو کم زدم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بعد 15 ساعت passion هم چنان رایحه خنکی داره اما دیگه از پرتقال و تلخی پوستش هیچ خبری نیست. فقط بوی لطیف و بسیار دلپذیر هلو به مشام میرسه.
passion پیشنهاد ویژه منه برای علاقمندان رایحه های خنک و میوه ای.

hamidreza f

Registered User
لایک‌ها
150
اینم لیست ما. خدمت شما
بلک ارکید اسانس10+10فیکساتور
توسکان لدر اسانس 5 + 5 فیکساتور
رالف لورن تستر
اسپرینگ تستر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
Lacoste%20style%20%20-perfume-nyazco-1-500x500.jpg

Lacoste Style In Play
گروه بویایی: رایحه ی جنگلی و چوب های معطر
بسیار خنک ؛ پخش بوی خیلی خوب؛ از عطرهای سوئیسی مجموعه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
داشتم تو اینترنت سرچ می کردم ببینم این خیمه شب بازی موسوم به عطر ماه تولد هیچ ریشه و رفرنس علمی داره؟ چیزی پیدا نکردم. همش دروغه و دغل.
عطرهای به اصطلاح جاذب هم به نظرم یه شیادی دیگه است. جاذب یعنی چی؟ چند روز پیش یک دانشجوی کم سن و سال از یکی از شهرستانها دو تا عطر سفارش داد بعد ازم پرسید اینا جاذب جنس مخالفن؟ صادقانه گفتم واقعا هیچ نظری ندارم! بنده خدا رفت لابد از کس دیگه ای عطر بگیره که بهش امید بده اگه این عطر رو بزنی دو نفر بهت نگاه می کنن!
بوی خوش به خصوص در برخورد اول تاثیر مهمی در قضاوت طرف مقابل میگذاره. جنسیتش هم فرق نمی کنه. اما خیلی زودتر از این که فکرشو بکنیم؛ ملاکهای قضاوت میشه صداقت؛شیوه ی سخن گفتن و فرهنگ لغات؛نجابت و متانت ... در یک کلام سلامت روان!
دوستان عطربازم در خصوص موارد ذکر شده اگه نظر متفاوتی دارن لطفا بیان کنن استفاده کنیم.
ممنون

ehsan640

Registered User
لایک‌ها
87
سلام
لطفا توضیحاتی در خصوص هزینه شیشه عطرها و هزینه های ارسال و همچنین پخش بوی اثاری مثل توسکان لدر و هوم اینتنس بدین
ممنون

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
لطفا توضیحاتی در خصوص هزینه شیشه عطرها و هزینه های ارسال و همچنین پخش بوی اثاری مثل توسکان لدر و هوم اینتنس بدین
ممنون
سلام. ظزفهایی که عکس شون در پست شماره یک اومده از 20 تومن هستن تا حدود 100 تومن. البته این ظرفها صرفا مصرف کادویی دارن و در حالت عادی همه ی دوستانی که خرید می کنن در ظروف پلاستیکی معمولی عطر تهیه می کنن که رنج قیمت شون حدود هزار تا دو تومنه. شیشه برای شهرستان ارسال نمی کنم.
توسکان و وان میلیون اینتنس هم پخش فوق العاده دارن و دوستان مکرر در این مورد نوشتن.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام رضا جان سفارش قبلی رو کامل کردم (سفارش چهارم)

اگه ظرف 5 میل داری چندتاشون رو برای تست میخوام (از هر کدوم 3 میل بدون فیکساتور) فیکساتور رو جدا بده بعد بهشون اضافه می کنم
قهوه تلخ
تق هرمیس
هر سه تا کرید
جوپ
ورساچه آبی
بلو شنل
ورساچ عود نویر
مونت بلانک لجند

آرماند کد
لاگوست
جینز بوی
تامی تی
PASSION

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
رایحه کرید امپریال رو چطور دیدی؟ ماندگاری و پخش بو بهمراه رایحه هاش

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رایحه کرید امپریال رو چطور دیدی؟ ماندگاری و پخش بو بهمراه رایحه هاش
سلام. ازش تست موندگاری و پخش نگرفتم. رایحه اش جنگلی به نظرم میاد و خنک. تنها کرید امپریاله که تو بازار دیدم و به اعتبار کرید بودنش گرفتم. فروشنده اش آدم معتبریه! ادعا می کنه هر سه کرید (سیلور مانتن؛امپریال و گرین آیریش) پخش بو و موندگاریشون تو یک سطحن.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اکثر کسایی که از ادکلن اصلی رویو گذاشتن رایحه اش رو میوه ای توصیف کردن. مثل اینکه نمونه ای که شما دارید اینطور نیست؟
کلا از امپریال و سیلور ماونت اورچینال هم نباید پخش بو و ماندگاری زیادی انتظار داشت.

بالا